• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Breda 2019


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Mila Prins Hank
4 Mathis Maegh Rijkevorsel
5 Sid Bouvin Vorselaar
6 Benthe Klippel Etten-leur
7 Owen Tas Bergschenhoek
8 Joppe Orban Zoersel
9 Hanne Sanders Essen
10 Fien van den Biggelaar Galder
11 Jack Leon Brands Brecht
12 Mats Traksel Rucphen
13 Synn Cami Zoersel
14 Dries Cornelissen Brecht
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Olivier Klippel Etten-leur
3 Jurre Raats Wuustwezel
4 Milla van Looke Wuustwezel
5 Lars Goffa Westmalle
6 Alizee van Voorden Etten-leur
7 Daan Smans Wechelderzande
8 Warre Belmans Vremde
9 Jasper van Oeckel Oud-turnhout
10 Marijn van Raan Etten-leur
11 Kaj van Dijk Zundert
12 Kai Jochems Rijsbergen
13 Keith Schuurbiers Halsteren
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ferre Belmans Vremde
2 Cas van Looke Wuustwezel
3 Jop van den Biggelaar Galder
4 Sam van Hoeck Essen
5 Maxime Smits Lille
6 Sam Mullaert Kapelle
7 Finn Jordens Ham
8 Gijs van den Biggelaar Galder
9 Lotte van Merriënboer Wernhout
10 Lois Geerts Loenhout
11 Laurens Wilssens Brecht
12 Seppe van Laer Turnhout
13 Jelle van Laer Turnhout
14 Liam van Gestel Rijkevorsel
15 Amelie van Voorden Etten-leur
16 Mathijs Klippel Etten-leur
17 Mathijs Bijlsma Steenbergen
18 Milan Janssens Schelle
19 Jeest Vrij Hellevoetsluis
20 Jelmer Baars Hoogerheide
21 Milan Leukemans Nijlen
22 Sienna Cami Zoersel
23 Senne Meeuwes Turnhout
24 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
25 Lex Torfs Lint
26 Anouk van Hasselt Zundert
27 Lars Huijskens Huijbergen
28 Victor Mortelmans Zoersel
29 Seppe Sanders Essen
30 Ella Huybregts Vlimmeren
31 Jesse Roks St.willebrord
32 Thijs van Zwieten Breda
33 Roy Haemels Zegge
34 Jitske Orban Zoersel
35 Ilona Duivenbode Breda
36 Ziggy Swannet Turnhout
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Senna Scholten Nispen
3 Len Geerts Loenhout
4 Levi van Dijk Zundert
5 Bram van Dun Dorst
6 Toon Aerts Minderhout
7 Rune Boden Stabroek
8 Joer Post Delfgauw
9 Teun Paaimans Kapelle
10 Ferre Jacobs Rijkevorsel
11 Josse Jacobs Rijkevorsel
12 Brent Jongenelen Steenbergen
13 Milan Jongenelen Rucphen
14 Xander Jacobs Turnhout
15 Thijs Vrij Hellevoetsluis
16 Jordan Ost Zoersel
17 Thijs Janssens Beerse
18 Lukas van Ostaeyen Brecht
19 Axl Hermans Westmalle
20 Thibe van Ostaeyen Schoten
21 Tuur Breugelmans Wuustwezel
22 Rune De Rauw Oud-turnhout
23 Torben Aerts Minderhout
24 Tibe Vansweevelt Ravels
25 Quinten Breugelmans Wuustwezel
26 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
27 Roemer van Kempen Schijf
28 Robbe Bogaerts Brecht
29 Warre Bogaert Essen
30 Seppe Sprangers Rijkevorsel
31 Jasper Ferket Hoevenen
32 Bas van Heeswijk Schijndel
33 Lean Goetschalckx Essen
34 Levi Schipperen Hoogstraten
35 Casper Goffa Westmalle
36 Sebastiaan Goosenaerts Kontich
37 Raf van Overveld Schijf
38 Lowie Donckers Rijkevorsel
39 Amber Coninckx Merksplas
40 Febe Vissenberg Merksplas
DNF Dylan Leukemans Nijlen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Wouters Oostmalle
2 Arthur Mertens Rijkevorsel
3 Mauro Cuylits Beerse
4 Tom Faasen Prinsenbeek
5 Rens Schalk Rijsbergen
6 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
7 Bert Tanghe Brecht
8 Kobe van den Bulck Essen
9 Gijs Oomen Prinsenbeek
10 Sven van Merriënboer Wernhout
11 Vince Meeusen Hoogstraaten
12 Anton Mertens Rijkevorsel
13 Jasper Vos Bergen Op Zoom
14 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
15 Niels Hoskens Beerse
16 Dion Slomp Hoornaar
17 Stan Meeusen Arendonk
18 Louis Vervecken Herentals
19 Rick Sweep Schijf
20 Niels Uitdewilligen Brecht
21 Manu de Maesschalck Axel
22 Tim Piessens Koewacht
23 Arno Piessens Koewacht
24 Jarno Smets Ekeren
25 Sem Blaas Bergen Op Zoom
26 Zenne Swannet Turnhout
27 Alessandro Tops Westerlo
28 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
29 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
30 Joey Welling Dongen
31 Merijn Baars Hoogerheide
32 Jan van Bedaf Etten-leur
33 Jannick Wouters Oostmalle
34 Giel de Geus Meerle
35 Zias Verbeek Sint Lenaarts
36 Cedric Janssen Wechelderzande
37 Marieke Goossenaerts Kontich
38 Mattisse Smits Lille
39 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
DNF Lars Prins Hank
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Milan Princen Wechelderzande
2 Brent Raats Minderhout
3 Niels Goris Vlimmeren
4 Mees De Vos Heinkenszand
5 Rimme Renders Beerse
6 Brent Broosus Huijbergen
7 Tijs van den Bemt Hoogerheide
8 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
9 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
10 Beau Drijdijk Hoogerheide
11 Jarne Renders Lille
12 Tycho van Gijsel Axel
13 Timo van Aalst Bergen Op Zoom
14 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
15 Thijs Koops Zoutelande
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Noa Stolk Nieuwendijk
2 Marije van Dun Dorst
3 Lisanne de Munnik Kapelle
4 Chantal Verstraten Zevenbergen
5 Lotte Akkermans Ossendrecht
6 Jacobien Viveen Woudrichem
7 Britt Kooremans Rijkevorsel
8 Merel Raats Wuustwezel
9 Laura Paulissen Grobbendonk
10 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
11 Kitty Maas Essen
12 Indiah Keersmaekers Herentals
13 Maud Adriaansen Arnhem
14 Marieke de Graaf Schiedam
15 Rebecca Klippel Etten-leur
16 Arrezina Gabriels Kalmthout
DNF Denise Mertens Breda
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Wim van Roey Vosselaar
3 Kevin Bouvin Vorselaar
4 Xander van Dijk Roosendaal
5 Dimi Diels Lille
6 Mattias Raeymaekers Stabroek
7 Antheunis Yenzy Daknam
8 Joris Wezenbeek Kapelle
9 Brent van Tilborgh Stabroek
10 Pieter van Echelpoel Ekeren
11 Andy de Rooij Grobbendonk
12 Jeffrey Huisman Schiedam
13 Bjorn Goffa Westmalle
14 Dieter de Waele Zoersel
15 Jurgen Soffers Wouw
16 Kees Boelhouwers Noordhoek
17 Yolan Brems Elegem
18 Olaf Runhaar Kapelle
19 Kees Huige Heerle
20 Pieter Griep Breda
21 Henk Michielsen Breda
22 Ton van Oers Breda
23 Kevin Wuijts Zoersel
24 Jimmy Swannet Turnhout
DNF Jeroen Boelhouwers Noordhoek
DNF Tom Goovaerts Stabroek
DNF Rolf Raats Wuustwezel
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Ron Veeke Schijf
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 David Thörig St. Miechielsgestel
6 Andy van Loon Oud Gastel
7 Michel de Jong Etten-leur
8 Robin Delve Longdown
9 Patrick Zwinnen Kontich
10 Coen Schillemans Roosendaal
11 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
12 Maurice van den Bogert Roosendaal
13 Perry Leijdsman Hoeven
14 Stanny Antonissen Loenhout
15 Harrie van der Burgt Oss
16 Jan Vegter Rhoon
17 Chris Jacobs Essen
18 Peter Jansen Merksplas
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Stijn De Cleyn Kapellen
4 Jurgen Schrik Rijen
5 Dave van Dun Dorst
6 Johan van den Beemd St. Willebrord
7 Edwin Kas Essen
8 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
9 Ivo van Geloven Poppel
10 Martin Smith Torquay
11 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
12 Patrik Herrygers Beerse
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jeno Grootjans Lille
2 Seppe Goetstouwers Malle
3 Jonas Bruyninckx Kapellen
4 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
5 Laurens Boden Essen
6 Maarten de Nijs Huijbergen
7 Steven Case Breda
8 Jesse Huijbregts Roosendaal
9 Joris Braspenning St. Katelijne Waver
10 Jamie Lucas Moerdijk
11 Jan Geerts Loenhout
12 Nick Blijht Bideford
13 Lenn Verdijck Ranst
14 Luuk Bierkens Stampersgat
15 Lars Adriaansen Steenbergen
16 Jaco Jansen Breda
17 Joche Herrygers Beerse
18 Felix Dieteren Tilburg
19 Tom Jansen Steenbergen
20 Danny Kenis Ekeren
21 Marlon Verhaert Huijbergen
DNF Hans van den Bogaert Halle-zoersel
DNF Nick de Munnik Kapelle
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen