• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Etten-Leur Kogelvanger 2019


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Mila Prins Hank
4 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
5 Hanne Sanders Essen
6 Joppe Orban Zoersel
7 Sid Bouvin Vorselaar
8 Benthe Klippel Etten-leur
9 Jack Leon Brands Brecht
10 Synn Cami Zoersel
11 Mats Traksel Rucphen
12 Finn Lambrechts Kalmthout
13 Dries Cornelissen Brecht
14 Nick Verbiest Brecht
15 Niels Verbiest Brecht
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Niek Wolthuis Hank
3 Finn van Riel Rijen
4 Jurre Raats Wuustwezel
5 Olivier Klippel Etten-leur
6 Milla van Looke Wuustwezel
7 Ferre Celen Tessenderlo
8 Lars Goffa Westmalle
9 Bjorn Wisse Rilland
10 Daan Smans Wechelderzande
11 Kaj van Dijk Zundert
12 Warre Belmans Vremde
13 Shania Heijnen Bosschenhoofd
14 Jamie Cornelis Chaam
15 Alizee van Voorden Etten-leur
16 Kai Jochems Rijsbergen
17 Max van den Biggelaar Strijbeek
18 Fleur Paaimans Kapelle
19 Keith Schuurbiers Halsteren
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Cas van Looke Wuustwezel
3 Ferre Belmans Vremde
4 Sam van Hoeck Essen
5 Maxime Smits Lille
6 Joren Celen Tessenderlo
7 Sven Wisse Rilland
8 Lotte van Merriënboer Wernhout
9 Laurens Wilssens Brecht
10 Lewis Oorts Vorselaar
11 Mathijs Klippel Etten-leur
12 Seppe van Laer Turnhout
13 Jelle van Laer Turnhout
14 Liam van Gestel Rijkevorsel
15 Amelie van Voorden Etten-leur
16 Laure Verhoeven Olen
17 Tygo van Riel Rijen
18 Sienna Cami Zoersel
19 Milan Leukemans Nijlen
20 Lander van Geyt Brecht
21 Seppe Sanders Essen
22 Ella Huybregts Vlimmeren
23 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
24 Victor Mortelmans Zoersel
25 Jesse Roks St.willebrord
26 Jitske Orban Zoersel
27 Roy Haemels Zegge
28 Ziggy Swannet Turnhout
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Jarne Oorts Vorselaar
3 Luuk Wolthuis Hank
4 Joer Post Delfgauw
5 Senna Scholten Nispen
6 Bram van Dun Dorst
7 Nick Wisse Rilland
8 Teun Paaimans Kapelle
9 Brent Jongenelen Steenbergen
10 Milan Jongenelen Rucphen
11 Luken Kest Oudenbosch
12 Lukas van Ostaeyen Brecht
13 Roemer van Kempen Schijf
14 Pim Schoonwater Tilburg
15 Dennis Polvliet Yerseke
16 Quinten Breugelmans Wuustwezel
17 Thijs Janssens Beerse
18 Warre Bogaert Essen
19 Xander Jacobs Turnhout
20 Thibe van Ostaeyen Schoten
21 Axl Hermans Westmalle
22 Torben Aerts Minderhout
23 Laure Huybrechts Vlimmeren
24 Seppe Sprangers Rijkevorsel
25 Jasper Ferket Hoevenen
26 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
27 Lowie Donckers Rijkevorsel
28 Casper Goffa Westmalle
29 Lean Goetschalckx Essen
30 Raf van Overveld Schijf
31 Levi Schipperen Hoogstraten
32 Stef van Bael Brecht
33 Jordan Ost Zoersel
34 Illio Verbeek Sint Lenaarts
35 Tetje Senneker Zundert
36 Dylan Leukemans Nijlen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Vince Meeusen Hoogstraaten
2 Rens Schalk Rijsbergen
3 Gijs Oomen Prinsenbeek
4 Dries Quirynen Ekeren
5 Jasper Vos Bergen Op Zoom
6 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
7 Arthur Mertens Rijkevorsel
8 Sven van Merriënboer Wernhout
9 Anton Mertens Rijkevorsel
10 Louis Vervecken Herentals
11 Kobe van den Bulck Essen
12 Bo van Elven Etten-leur
13 Rick Sweep Schijf
14 Zenne Swannet Turnhout
15 Jarno Smets Ekeren
16 Manu Maesschalck Axel
17 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
18 Joey Welling Dongen
19 Stan Meeusen Arendonk
20 Zias Verbeek Sint Lenaarts
21 Jan van Bedaf Etten-leur
22 Jannick Wouters Oostmalle
23 Mattisse Smits Lille
24 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Tijs van den Bemt Hoogerheide
3 Rimme Renders Beerse
4 Mees De Vos Heinkenszand
5 Beau Drijdijk Hoogerheide
6 Brent Raats Minderhout
7 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
8 Tycho van Gijsel Axel
9 Timo van Aalst Bergen Op Zoom
10 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
11 Merijn de Wit Essen
12 Joche Herrygers Beerse
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Didi de Vries Wilhelminadorp
2 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
3 Eltina van Wijk Papendrecht
4 Marije van Dun Dorst
5 Borg Senneker Zundert
6 Chantal Verstraten Zevenbergen
7 Anoek Kuijpers Gilze
8 Merel Raats Wuustwezel
9 Gabi van Pelt Rijen
10 Lisanne de Munnik Kapelle
11 Lotte Akkermans Ossendrecht
12 Britt Kooremans Rijkevorsel
13 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
14 Jacobien Viveen Woudrichem
15 Denise Mertens Breda
16 Kitty Maas Essen
17 Florine Hehewerth Prinsenbeek
18 Henja Verstraten Roosendaal
19 Rebecca Klippel Etten-leur
20 Arrezina Gabriels Kalmthout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tom Goovaerts Stabroek
2 Rolf Raats Wuustwezel
3 Pieter van Echelpoel Ekeren
4 Xander van Dijk Roosendaal
5 Gino de Clercq Herzele
6 Dave Verhoeven Olen
7 Joris Wezenbeek Kapelle
8 Jeffrey Huisman Schiedam
9 Ward Senneker Zundert
10 Peter Geelen Breda
11 Pepijn Koestal Dordrecht
12 Bjorn Goffa Westmalle
13 Joris Dirven Kalmthout
14 Jurgen Soffers Wouw
15 Dieter de Waele Zoersel
16 Olaf Runhaar Kapelle
17 Pieter Schoeters Zoersel
18 Kees Huige Heerle
19 Dirk Schoeters Zoersel
20 Thijmen Koestal Dordrecht
21 Jimmy Swannet Turnhout
22 Henk Michielsen Breda
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Ron Veeke Schijf
3 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 Roland van Erp Best
7 David Thörig St. Miechielsgestel
8 Andy van Loon Oud Gastel
9 Michel de Jong Etten-leur
10 Hans Beenhakkers Etten-leur
11 Chris Jacobs Essen
12 Ad Herijgers Hoogstraten
13 Stanny Antonissen Loenhout
14 Harrie van der Burgt Oss
15 Coen Schillemans Roosendaal
16 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
17 Jan Vegter Rhoon
18 Perry Leijdsman Hoeven
19 Paul Jaspers Berendrecht
20 Albert van Beuningen Geertruidenberg
21 Menno Grootjans Tilburg
22 Peter Voesenek Breda
23 Peter Jansen Merksplas
24 Eric de Vos Heinekenszand
25 Pieter Griep Breda
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Jurgen Schrik Rijen
4 Dave van Dun Dorst
5 Johan van den Beemd St. Willebrord
6 Ivo van Geloven Poppel
7 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
8 Edwin Kas Essen
9 Ludy Reijnders Stampersgat
10 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
11 Christian Jongenelen Rucphen
12 Patrik Herrygers Beerse
13 Freddy Huybrechts Vlimmeren
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tieme Herrygers Beerse
2 Maarten van Staeyen Zoersel
3 Mike Deutekom Goes
4 Kwinten Stuer Belsele
5 Jonas Bruyninckx Kapellen
6 Jesse Huijbregts Roosendaal
7 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
8 Joppe de Vries Wilhelminadorp
9 Joris Braspenning St. Katelijne Waver
10 Maarten de Nijs Huijbergen
11 Laurens Boden Essen
12 Lenn Verdijck Ranst
13 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
14 Tom de Schutter Halle-zoersel
15 Erben van Meer Nispen
16 Jarne Boden Essen
17 Luuk Bierkens Stampersgat
18 Lars Adriaansen Steenbergen
19 Marlon Verhaert Huijbergen
20 Danny Michielse Kalmthout
21 Yannick Lambrechts Essen
22 Danny Kenis Ekeren
DNF Dylan van Impe Merksem
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen