• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Fijnaart 2019


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Mila Prins Hank
3 Tijn Groffen Riel
4 Benthe Klippel Etten-leur
5 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
6 Sid Bouvin Vorselaar
7 Jack Leon Brands Brecht
8 Joppe Orban Zoersel
9 Hanne Sanders Essen
10 Fayen Heijnen Rucphen
11 Synn Cami Zoersel
12 Dries Cornelissen Brecht
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Olivier Klippel Etten-leur
3 Milla van Looke Wuustwezel
4 Finn van Riel Rijen
5 Jurre Raats Wuustwezel
6 Alizee van Voorden Etten-leur
7 Lars Goffa Westmalle
8 Kaj van Dijk Zundert
9 Daan Smans Wechelderzande
10 Jamie Cornelis Chaam
11 Warre Belmans Vremde
12 Kai Jochems Rijsbergen
13 Shania Heijnen Bosschenhoofd
14 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
15 Keith Schuurbiers Halsteren
16 Fleur Paaimans Kapelle
17 Ayden van der Werf Fijnaart
18 Milan van den Bogart St. Willebrord
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Ferre Belmans Vremde
3 Cas van Looke Wuustwezel
4 Sam van Hoeck Essen
5 Maxime Smits Lille
6 Lois Geerts Loenhout
7 Lewis Oorts Vorselaar
8 Lotte van Merriënboer Wernhout
9 Laurens Wilssens Brecht
10 Mathijs Bijlsma Steenbergen
11 Mathijs Klippel Etten-leur
12 Seppe van Laer Turnhout
13 Jelle van Laer Turnhout
14 Milan Janssens Schelle
15 Milan Leukemans Nijlen
16 Liam van Gestel Rijkevorsel
17 Amelie van Voorden Etten-leur
18 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
19 Laure Verhoeven Olen
20 Seppe Sanders Essen
21 Sienna Cami Zoersel
22 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
23 Lars Huijskens Huijbergen
24 Jairaj Willemse Fijnaart
25 Senne Meeuwes Turnhout
26 Victor Mortelmans Zoersel
27 Ella Huybregts Vlimmeren
28 Jesse Roks St.willebrord
29 Roy Haemels Zegge
30 Ziggy Swannet Turnhout
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Jarne Oorts Vorselaar
3 Toon Deckers Kalmthout
4 Len Geerts Loenhout
5 Thijs Vrij Hellevoetsluis
6 Rune Boden Stabroek
7 Senna Scholten Nispen
8 Luuk Wolthuis Hank
9 Joer Post Delfgauw
10 Lukas van Ostaeyen Brecht
11 Teun Paaimans Kapelle
12 Ferre Jacobs Rijkevorsel
13 Milan Jongenelen Rucphen
14 Bram van Dun Dorst
15 Brent Jongenelen Steenbergen
16 Roemer van Kempen Schijf
17 Luken Kest Oudenbosch
18 Axl Hermans Westmalle
19 Jordan Ost Zoersel
20 Thibe van Ostaeyen Schoten
21 Quinten Breugelmans Wuustwezel
22 Cisse Vervecken Herentals
23 Xander Jacobs Turnhout
24 Warre Bogaert Essen
25 Tibe Vansweevelt Ravels
26 Casper Goffa Westmalle
27 Thijs Janssens Beerse
28 Seppe Sprangers Rijkevorsel
29 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
30 Lowie Donckers Rijkevorsel
31 Pim Schoonwater Tilburg
32 Lean Goetschalckx Essen
33 Sebastiaan Goosenaerts Kontich
34 Jasper Ferket Hoevenen
35 Laure Huybrechts Vlimmeren
36 Raf van Overveld Schijf
37 Levi Schipperen Hoogstraten
38 Illio Verbeek Sint Lenaarts
39 Amber Coninckx Merksplas
40 Dylan Leukemans Nijlen
DNF Toon Aerts Minderhout
DNF Siebe de Naeyer Beerse
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rens Schalk Rijsbergen
2 Vince Meeusen Hoogstraaten
3 Tom Faasen Prinsenbeek
4 Siege Boden Kapellen
5 Gijs Oomen Prinsenbeek
6 Witse de Laet Brasschaat
7 Jasper Vos Bergen Op Zoom
8 Manu Maesschalck Axel
9 Sven van Merriënboer Wernhout
10 Louis Vervecken Herentals
11 Kobe van den Bulck Essen
12 Axl Quirijnen Brecht
13 Dries Quirynen Ekeren
14 Rick Sweep Schijf
15 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
16 Nick Tesseur Minderhout
17 Stan Meeusen Arendonk
18 Anton Mertens Rijkevorsel
19 Wannes Peeters Essen
20 Zenne Swannet Turnhout
21 Sem Blaas Bergen Op Zoom
22 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
23 Chad Roks Fijnaart
24 Joey Welling Dongen
25 Jarno Smets Ekeren
26 Jannick Wouters Oostmalle
27 Jan van Bedaf Etten-leur
28 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
29 Mattisse Smits Lille
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Brent Raats Minderhout
3 Tijs van den Bemt Hoogerheide
4 Rimme Renders Beerse
5 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
6 Mees De Vos Heinkenszand
7 Beau Drijdijk Hoogerheide
8 Jarne Renders Lille
9 Tycho van Gijsel Axel
10 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
DNF Joost van Oevelen Huijbergen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
2 Kim Bodeman De Lier
3 Eltina van Wijk Papendrecht
4 Elisa Serne Breda
5 Florine Hehewerth Prinsenbeek
6 Annemieke Genyn Wuustwezel
7 Lisanne de Munnik Kapelle
8 Gabi van Pelt Rijen
9 Lotte Akkermans Ossendrecht
10 Marlies Rombouts Wuustwezel
11 Merel Raats Wuustwezel
12 Noemi van der Borcht Spijkenisse
13 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
14 Kitty Maas Essen
15 Rebecca Klippel Etten-leur
16 Arrezina Gabriels Kalmthout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Tom Goovaerts Stabroek
3 Mattias Raeymaekers Stabroek
4 Pieter van Echelpoel Ekeren
5 Xander van Dijk Roosendaal
6 Gino de Clercq Herzele
7 Joris Wezenbeek Kapelle
8 Rolf Raats Wuustwezel
9 Jeffrey Huisman Schiedam
10 Bjorn Goffa Westmalle
11 Dieter de Waele Zoersel
12 Kees Boelhouwers Noordhoek
13 Jurgen Soffers Wouw
14 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
15 Olaf Runhaar Kapelle
16 Thijmen Koestal Dordrecht
17 Kees Huige Heerle
18 Pepijn Koestal Dordrecht
19 Henk Michielsen Breda
20 Ton van Oers Breda
21 Jimmy Swannet Turnhout
DNF Bernd Meeusen Hoogstraten
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
3 Ron Veeke Schijf
4 Andy van Loon Oud Gastel
5 Bas van Rijthoven Roosendaal
6 Stanny Antonissen Loenhout
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Chris Jacobs Essen
9 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
10 Peter Jansen Merksplas
11 Walter Marynissen Zoersel
12 Jan Vegter Rhoon
13 Hans Beenhakkers Etten-leur
14 Eric de Vos Heinekenszand
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Johan van den Beemd St. Willebrord
3 Dave van Dun Dorst
4 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
5 Edwin Kas Essen
6 Ludy Reijnders Stampersgat
7 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
8 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joppe de Vries Wilhelminadorp
2 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
3 Jonas Bruyninckx Kapellen
4 Joris Braspenning St. Katelijne Waver
5 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
6 Jamie Lucas Moerdijk
7 Laurens Boden Essen
8 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
9 Jesse Huijbregts Roosendaal
10 Tom de Schutter Halle-zoersel
11 Lenn Verdijck Ranst
12 Luuk Bierkens Stampersgat
13 Lars Adriaansen Steenbergen
14 Danny Michielse Kalmthout
15 Yannick Lambrechts Essen
16 Danny Kenis Ekeren
17 Marlon Verhaert Huijbergen
18 Jasper Haest Roosendaal
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen