• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Huijbergen 2019


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Mila Prins Hank
4 Hanne Sanders Essen
5 Benthe Klippel Etten-leur
6 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
7 Jack Leon Brands Brecht
8 Sid Bouvin Vorselaar
9 Fedde Baars Hoogerheide
10 Synn Cami Zoersel
11 Mats Traksel Rucphen
12 Dries Cornelissen Brecht
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Jurre Raats Wuustwezel
3 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
4 Kaj van Dijk Zundert
5 Finn van Riel Rijen
6 Milla van Looke Wuustwezel
7 Bjorn Wisse Rilland
8 Lars Goffa Westmalle
9 Ferre Celen Tessenderlo
10 Daan Smans Wechelderzande
11 Alizee van Voorden Etten-leur
12 Warre Belmans Vremde
13 Kai Jochems Rijsbergen
14 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
15 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
16 Sees Goorden Roosendaal
17 Nick Boden Wouwse Plantage
18 Ayden van der Werf Fijnaart
19 Keith Schuurbiers Halsteren
20 Milan van den Bogart St. Willebrord
DNF Quinn van Loenhout Brasschaat
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Ferre Belmans Vremde
3 Sam van Hoeck Essen
4 Finn Jordens Ham
5 Cas van Looke Wuustwezel
6 Maxime Smits Lille
7 Sven Wisse Rilland
8 Lois Geerts Loenhout
9 Joren Celen Tessenderlo
10 Lewis Oorts Vorselaar
11 Lotte van Merriënboer Wernhout
12 Siebe Verbraeken Beringen
13 Laurens Wilssens Brecht
14 Daen van Mierop Brecht
15 Jelle van Laer Turnhout
16 Seppe van Laer Turnhout
17 Mathijs Bijlsma Steenbergen
18 Liam van Gestel Rijkevorsel
19 Thibo van Loon Berendrecht
20 Milan Janssens Schelle
21 Laure Verhoeven Olen
22 Milan Leukemans Nijlen
23 Jelmer Baars Hoogerheide
24 Tygo van Riel Rijen
25 Amelie van Voorden Etten-leur
26 Seppe Sanders Essen
27 Lars Huijskens Huijbergen
28 Sienna Cami Zoersel
29 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
30 Ella Huybregts Vlimmeren
31 Victor Mortelmans Zoersel
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Jarne Oorts Vorselaar
3 Toon Deckers Kalmthout
4 Toon Aerts Minderhout
5 Len Geerts Loenhout
6 Teun Paaimans Kapelle
7 Nick Wisse Rilland
8 Rune Boden Stabroek
9 Bram van Dun Dorst
10 Joer Post Delfgauw
11 Thijs Vrij Hellevoetsluis
12 Senna Scholten Nispen
13 Robbe Bogaerts Brecht
14 Josse Jacobs Rijkevorsel
15 Ferre Jacobs Rijkevorsel
16 Milan Jongenelen Rucphen
17 Tuur Breugelmans Wuustwezel
18 Brent Jongenelen Steenbergen
19 Lukas van Ostaeyen Brecht
20 Siebe de Naeyer Beerse
21 Eline de Winter Wuustwezel
22 Jordan Ost Zoersel
23 Lars Jochems Loenhout
24 Roemer van Kempen Schijf
25 Axl Hermans Westmalle
26 Quinten Breugelmans Wuustwezel
27 Thibe van Ostaeyen Schoten
28 Zara Ansems Lage Zwaluwe
29 Cisse Vervecken Herentals
30 Seppe Sprangers Rijkevorsel
31 Xander Jacobs Turnhout
32 Jasper Ferket Hoevenen
33 Tibe Vansweevelt Ravels
34 Warre Bogaert Essen
35 Lean Goetschalckx Essen
36 Laure Huybrechts Vlimmeren
37 Torben Aerts Minderhout
38 Stef van Bael Brecht
39 Levi Schipperen Hoogstraten
40 Casper Goffa Westmalle
41 Sebastiaan Goosenaerts Kontich
42 Raf van Overveld Schijf
43 Tetje Senneker Zundert
44 Illio Verbeek Sint Lenaarts
DNF Amber Coninckx Merksplas
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Vince Meeusen Hoogstraaten
2 Rens Schalk Rijsbergen
3 Arthur Mertens Rijkevorsel
4 Gijs Oomen Prinsenbeek
5 Milan de Winter Wuustwezel
6 Bo van Elven Etten-leur
7 Siege Boden Kapellen
8 Tom Faasen Prinsenbeek
9 Dries Quirynen Ekeren
10 Jasper Vos Bergen Op Zoom
11 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
12 Rick Sweep Schijf
13 Kobe van den Bulck Essen
14 Louis Vervecken Herentals
15 Wannes Peeters Essen
16 Sven van Merriënboer Wernhout
17 Martijn Braspenning Etten-leur
18 Manu Maesschalck Axel
19 Zenne Swannet Turnhout
20 Anton Mertens Rijkevorsel
21 Stan Meeusen Arendonk
22 Sem Blaas Bergen Op Zoom
23 Merijn Baars Hoogerheide
24 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
25 Joey Welling Dongen
26 Jannick Wouters Oostmalle
27 Jarno Smets Ekeren
28 Zias Verbeek Sint Lenaarts
29 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
30 Mattisse Smits Lille
DNF Axl Quirijnen Brecht
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Senne Schuybroek Kalmthout
3 Brent Raats Minderhout
4 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
5 Tijs van den Bemt Hoogerheide
6 Rimme Renders Beerse
7 Beau Drijdijk Hoogerheide
8 Mees De Vos Heinkenszand
9 Timo van Aalst Bergen Op Zoom
10 Tycho van Gijsel Axel
11 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
12 Joost van Oevelen Huijbergen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Didi de Vries Wilhelminadorp
2 Nancy Bollansee Vosselaar
3 Kim Bodeman De Lier
4 Lieke van Weereld Papendrecht
5 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
6 Liene Meeusen Hoogstraten
7 Chantal Verstraten Zevenbergen
8 Florine Hehewerth Prinsenbeek
9 Christine Verdonck Brecht
10 Lotte Akkermans Ossendrecht
11 Annemieke Genyn Wuustwezel
12 Gabi van Pelt Rijen
13 Merel Raats Wuustwezel
14 Borg Senneker Zundert
15 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
16 Britt Kooremans Rijkevorsel
17 Lisanne de Munnik Kapelle
18 Denise Mertens Breda
19 Kitty Maas Essen
20 Henja Verstraten Roosendaal
21 Rebecca Klippel Etten-leur
22 Tineke Hehewerth Prinsenbek
23 Arrezina Gabriels Kalmthout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Tuur Jacobs Kalmthout
3 Tom Goovaerts Stabroek
4 Erik Rombouts Wuustwezel
5 Xander van Dijk Roosendaal
6 Lennart de Munnik Bergschenhoek
7 Joris Wezenbeek Kapelle
8 Pieter van Echelpoel Ekeren
9 Ward Senneker Zundert
10 Rolf Raats Wuustwezel
11 Jeffrey Huisman Schiedam
12 Jurgen Soffers Wouw
13 Daan Verhulst Rilland
14 Bernd Meeusen Hoogstraten
15 Kees Boelhouwers Noordhoek
16 Bjorn Goffa Westmalle
17 Olaf Runhaar Kapelle
18 Kees Huige Heerle
19 Pepijn Koestal Dordrecht
20 Henk Michielsen Breda
21 Jimmy Swannet Turnhout
DNF Jeroen Boelhouwers Noordhoek
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Ton van Korven Diessen
3 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
6 Andy van Loon Oud Gastel
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Michel de Jong Etten-leur
9 Anton Graumans Wernhout
10 Hans Beenhakkers Etten-leur
11 Walter Marynissen Zoersel
12 Chris Jacobs Essen
13 Harrie van der Burgt Oss
14 Perry Leijdsman Hoeven
15 Stanny Antonissen Loenhout
16 Paul Jaspers Berendrecht
17 Jos Jacobs Schilde
18 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
19 Jan Vegter Rhoon
20 Peter Jansen Merksplas
21 Eric de Vos Heinekenszand
22 Menno Grootjans Tilburg
23 John de Vries Wilhelminadorp
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stijn De Cleyn Kapellen
2 Kris Smits Lille
3 Edgar van Meer Nispen
4 Danny Langenberg Tilburg
5 Johan van den Beemd St. Willebrord
6 Dave van Dun Dorst
7 Jurgen Schrik Rijen
8 Ivo van Geloven Poppel
9 Ludy Reijnders Stampersgat
10 Christian Jongenelen Rucphen
DNF Raf Jacobs Roosendaal
DNF Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
2 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
3 Jesse Huijbregts Roosendaal
4 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
5 Joris Braspenning St. Katelijne Waver
6 Maarten de Nijs Huijbergen
7 Tom de Schutter Halle-zoersel
8 Lars Akkermans Ossendrecht
9 Jari Beenhakkers Etten-leur
10 Robin de Regt Sprundel
11 Laurens Boden Essen
12 Jan Geerts Loenhout
13 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
14 Erben van Meer Nispen
15 Lenn Verdijck Ranst
16 Thijs van den Broek Gilze
17 Luuk Bierkens Stampersgat
18 Yannick Lambrechts Essen
19 Lars Adriaansen Steenbergen
20 Felix Dieteren Tilburg
21 Marlon Verhaert Huijbergen
22 Nick Poelemans Wijnegem
23 Bram Creve Stekene
24 Danny Michielse Kalmthout
25 Danny Kenis Ekeren
26 Joannathan Duinkerke Goes
DNF Jonas Bruyninckx Kapellen
DNF Nick de Munnik Kapelle
DNF Denian Pieters Anna Jacobapolder
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen