• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Kruiningen 2019


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Mila Prins Hank
4 Hanne Sanders Essen
5 Benthe Klippel Etten-leur
6 Mauro van Waes Maldegem
7 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
8 Tom de Winter Vught
9 Fayen Heijnen Rucphen
10 Mats Traksel Rucphen
11 Synn Cami Zoersel
DNF Jack Leon Brands Brecht
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Tim Vissenberg Hoeven
3 Matheo van Waes Maldegem
4 Olivier Klippel Etten-leur
5 Cas Lavooij Goes
6 Lentel Huys Beerse
7 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
8 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
9 Levy Vermunt Standdaarbuiten
10 Jurre Raats Wuustwezel
11 Kaj van Dijk Zundert
12 Daan Smans Wechelderzande
13 Bjorn Wisse Rilland
14 Ferre Celen Tessenderlo
15 Milla van Looke Wuustwezel
16 Warre Belmans Vremde
17 Alizee van Voorden Etten-leur
18 Laurens Huys Beerse
19 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
20 Fleur Paaimans Kapelle
21 Shania Heijnen Bosschenhoofd
22 Kai Jochems Rijsbergen
23 Keith Schuurbiers Halsteren
24 Maud Traksel Rucphen
25 Ayden van der Werf Fijnaart
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Delano Heeren Sprundel
3 Raf Bastiaansen Sprundel
4 Sam van Hoeck Essen
5 Bart Huijbregts Wernhout
6 Elena van der Veken Sint Jansteen
7 Ferre Belmans Vremde
8 Cas van Looke Wuustwezel
9 Siebe Verbraeken Beringen
10 Maxime Smits Lille
11 Joren Celen Tessenderlo
12 Lois Geerts Loenhout
13 Thibo van Loon Berendrecht
14 Finn Jordens Ham
15 Laurens Wilssens Brecht
16 Lewis Oorts Vorselaar
17 Jelle van Laer Turnhout
18 Mathijs Bijlsma Steenbergen
19 Lotte van Merriënboer Wernhout
20 Milan Leukemans Nijlen
21 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
22 Seppe van Laer Turnhout
23 Liam van Gestel Rijkevorsel
24 Amelie van Voorden Etten-leur
25 Abe Bol Cromvoirt
26 Mathijs Klippel Etten-leur
27 Seppe Sanders Essen
28 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
29 Ella Huybregts Vlimmeren
30 Roy Haemels Zegge
31 Jesse Roks St.willebrord
32 Victor Mortelmans Zoersel
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Toon Deckers Kalmthout
3 Jarne Oorts Vorselaar
4 Nick Wisse Rilland
5 Finn Bastiaanssen Sprundel
6 Teun Paaimans Kapelle
7 Isère Koster Etten-leur
8 Selena Bas Nieuw Lekkerland
9 Lars van Oord Hank
10 Kim Lauwerijssen Rucphen
11 Bram van Dun Dorst
12 Dennis Polvliet Yerseke
13 Ferre van de Sande Geel
14 Robbe Bogaerts Brecht
15 Joer Post Delfgauw
16 Senna Scholten Nispen
17 Sanne Laurijssen Zoersel
18 Josse Jacobs Rijkevorsel
19 Roemer van Kempen Schijf
20 Brent Jongenelen Steenbergen
21 Levi van Dijk Zundert
22 Len Geerts Loenhout
23 Lukas van Ostaeyen Brecht
24 Luken Kest Oudenbosch
25 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
26 Jordan Ost Zoersel
27 Laure Huybrechts Vlimmeren
28 Xander Jacobs Turnhout
29 Axl Hermans Westmalle
30 Quinten Breugelmans Wuustwezel
31 Lowie Donckers Rijkevorsel
32 Jasper Ferket Hoevenen
33 Torben Aerts Minderhout
34 Tibe Vansweevelt Ravels
35 Lean Goetschalckx Essen
36 Sebastiaan Goosenaerts Kontich
37 Levi Schipperen Hoogstraten
38 Tetje Senneker Zundert
39 Raf van Overveld Schijf
40 Illio Verbeek Sint Lenaarts
41 Dylan Leukemans Nijlen
42 Senne Meeuwes Turnhout
DNF Thibe van Ostaeyen Schoten
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senna Remijn Wolphaartsdijk
2 Luca van der Veken St. Jansteen
3 Vince Meeusen Hoogstraaten
4 Lars Prins Hank
5 Milan de Winter Wuustwezel
6 Arthur Mertens Rijkevorsel
7 Victor Hugo Brenders Dongen
8 Rens Schalk Rijsbergen
9 Joppe Wagemakers Wuustwezel
10 Niels Uitdewilligen Brecht
11 Niels Hoskens Beerse
12 Manu Maesschalck Axel
13 Senna van Iwaarden Yerseke
14 Bert Tanghe Brecht
15 Jasper Vos Bergen Op Zoom
16 Martijn Braspenning Etten-leur
17 Gijs Oomen Prinsenbeek
18 Dries Quirynen Ekeren
19 Thijs Theuns Zierikzee
20 Anton Mertens Rijkevorsel
21 Rick Sweep Schijf
22 Kobe van den Bulck Essen
23 Sven van Merriënboer Wernhout
24 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
25 Louis Vervecken Herentals
26 Sem Blaas Bergen Op Zoom
27 Wannes Peeters Essen
28 Milan van de Sande Geel
29 Stan Meeusen Arendonk
30 Nick Tesseur Minderhout
31 Jarno Smets Ekeren
32 Tiban Nuyts Vorselaar
33 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
34 Zias Verbeek Sint Lenaarts
35 Jannick Wouters Oostmalle
36 Mattisse Smits Lille
37 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Brent Broosus Huijbergen
3 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
4 Beau Drijdijk Hoogerheide
5 Tijs van den Bemt Hoogerheide
6 Tycho van Gijsel Axel
7 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
8 Rimme Renders Heinkenszand
9 Mees  de Vos Heinkenszand
10 Joche Herrijgers Beerse
11 Timo van Aalst Bergen op Zoom
12 Joost  van Oevelen Huijbergen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Liene Meeusen Hoogstraten
2 Lise van Woensel Wechelderzande
3 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
4 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
5 Borg Senneker Zundert
6 Chantal Verstraten Zevenbergen
7 Annemieke Genyn Wuustwezel
8 Gabi van Pelt Rijen
9 Lotte Akkermans Ossendrecht
10 Lisanne de Munnik Kapelle
11 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
12 Denise Mertens Breda
13 Florine Hehewerth Prinsenbeek
14 Kitty Maas Essen
15 Rebecca Klippel Etten-leur
16 Arrezina Gabriels Kalmthout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Gilian de Visser Wemeldinge
3 Jan-piet Saman Rilland
4 Patrick Tolhoek Yerseke
5 Xander van Dijk Roosendaal
6 Pieter van Echelpoel Ekeren
7 Rolf Raats Wuustwezel
8 Michel Nieuwenhuijse Waarde
9 Ward Senneker Zundert
10 Jeffrey Huisman Schiedam
11 Jurgen Soffers Wouw
12 Arjan Fierloos Kruiningen
13 Kees Boelhouwers Noordhoek
14 Yolan Brems Elegem
15 Olaf Runhaar Kapelle
16 Arjan de Winter Vught
17 Kees Huige Heerle
18 Henk Michielsen Breda
19 Ton van Oers Breda
DNF Jeroen Boelhouwers Noordhoek
DNF Raf Smits Malle
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
3 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Andy van Loon Oud Gastel
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Ton van Korven Diessen
8 Michel de Jong Etten-leur
9 Walter Koster Etten-leur
10 Maurice van den Bogert Roosendaal
11 Perry Leijdsman Hoeven
12 Hans Beenhakkers Etten-leur
13 Jan Vegter Rhoon
14 Harrie van der Burgt Oss
15 Paul Jaspers Berendrecht
16 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
17 Peter Jansen Merksplas
18 Eric de Vos Heinekenszand
19 Hans de Gruijter Breda
20 Ad Broeders Oosterhout
21 John de Vries Wilhelminadorp
22 Rob Daniels Etten-leur
DNF Stanny Antonissen Loenhout
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stijn De Cleyn Kapellen
2 Kris Smits Lille
3 Dave van Dun Dorst
4 Johan van den Beemd St. Willebrord
5 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
6 Raf Jacobs Roosendaal
7 Edwin Kas Essen
8 Thierry Bakker Roosendaal
9 Ludy Reijnders Stampersgat
10 Kris Wouters Oostmalle
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten van Staeyen Zoersel
2 Tieme Herrygers Beerse
3 Mike Deutekom Goes
4 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
5 Gianni Vermeiren Meerdonk
6 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
7 Maarten de Nijs Huijbergen
8 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
9 Jarne Boden Essen
10 Jonas Bruyninckx Kapellen
11 Lars Adriaansen Steenbergen
12 Tom de Schutter Halle-zoersel
13 Lars Akkermans Ossendrecht
14 Davy van der Sande Rijsbergen
15 Marlon Verhaert Huijbergen
16 Yannick Lambrechts Essen
17 Nick de Munnik Kapelle
18 Joannathan Duinkerke Goes
19 Denian Pieters Anna Jacobapolder
20 Dennis Herijgers Rijsbergen
21 Danny Kenis Ekeren
DNF Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen