• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Rijsbergen 2019


05-06
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Mathis Maegh Rijkevorsel
4 Benthe Klippel Etten-leur
5 Mila Prins Hank
6 Joppe Orban Zoersel
7 Dean Janssen Hoeven
8 Fien van den Biggelaar Galder
9 Jack Leon Brands Brecht
10 Synn Cami Zoersel
11 Dries Cornelissen Brecht
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Olivier Klippel Etten-leur
3 Jurre Raats Wuustwezel
4 Milla van Looke Wuustwezel
5 Lars Goffa Westmalle
6 Kaj van Dijk Zundert
7 Daan Smans Wechelderzande
8 Tuur Woestenborghs Vosselaar
9 Warre Belmans Vremde
10 Alizee van Voorden Etten-leur
11 Arto Breughelmans Wechelderzande
12 Ayden van der Werf Fijnaart
13 Ferre Celen Tessenderlo
14 Jul Woestenborghs Vosselaar
15 Sem Dilissen Beerse
16 Jamie Cornelis Chaam
17 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
18 Kai Jochems Rijsbergen
19 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
20 Fleur Paaimans Kapelle
21 Cas Leemans Baarle Nassau
22 Siem Peeters Dessel
23 Keith Schuurbiers Halsteren
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jop van den Biggelaar Galder
2 Maxime Smits Lille
3 Cas van Looke Wuustwezel
4 Gijs van den Biggelaar Galder
5 Sam Mullaert Kapelle
6 Sam van Hoeck Essen
7 Lois Geerts Loenhout
8 Joren Celen Tessenderlo
9 Ferre Belmans Vremde
10 Mathijs Bijlsma Steenbergen
11 Finn Jordens Ham
12 Lewis Oorts Vorselaar
13 Jelle van Laer Turnhout
14 Seppe van Laer Turnhout
15 Lotte van Merriënboer Wernhout
16 Mathijs Klippel Etten-leur
17 Laurens Wilssens Brecht
18 Amelie van Voorden Etten-leur
19 Liam van Gestel Rijkevorsel
20 Milan Leukemans Nijlen
21 Lex Torfs Lint
22 Senne Meeuwes Turnhout
23 Lars Huijskens Huijbergen
24 Ella Huybregts Vlimmeren
25 Sienna Cami Zoersel
26 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
27 Thijs van Zwieten Breda
28 Anouk van Hasselt Zundert
29 Jesse Roks St.willebrord
30 Victor Mortelmans Zoersel
31 Jitske Orban Zoersel
32 Roy Haemels Zegge
33 Kane van Ballekom Schijndel
34 Ziggy Swannet Turnhout
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Jarne Oorts Vorselaar
3 Rune Boden Stabroek
4 Len Geerts Loenhout
5 Joer Post Delfgauw
6 Bram van Dun Dorst
7 Levi van Dijk Zundert
8 Senna Scholten Nispen
9 Teun Paaimans Kapelle
10 Xander Jacobs Turnhout
11 Josse Jacobs Rijkevorsel
12 Milan Jongenelen Rucphen
13 Brent Jongenelen Steenbergen
14 Thijs Janssens Beerse
15 Sebastiaan Goosenaerts Kontich
16 Lukas van Ostaeyen Brecht
17 Pim Schoonwater Tilburg
18 Lars Jochems Loenhout
19 Luken Kest Oudenbosch
20 Axl Hermans Westmalle
21 Rune De Rauw Oud-turnhout
22 Torben Aerts Minderhout
23 Bas van Heeswijk Schijndel
24 Jordan Ost Zoersel
25 Seppe Sprangers Rijkevorsel
26 Thibe van Ostaeyen Schoten
27 Quinten Breugelmans Wuustwezel
28 Jasper Ferket Hoevenen
29 Roemer van Kempen Schijf
30 Warre Bogaert Essen
31 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
32 Laure Huybrechts Vlimmeren
33 Casper Goffa Westmalle
34 Tibe Vansweevelt Ravels
35 Lean Goetschalckx Essen
36 Tibo Breughelmans Wechelderzande
37 Febe Vissenberg Merksplas
38 Amber Coninckx Merksplas
39 Illio Verbeek Sint Lenaarts
40 Raf van Overveld Schijf
41 Lowie Donckers Rijkevorsel
42 Tetje Senneker Zundert
43 Dylan Leukemans Nijlen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rens Schalk Rijsbergen
2 Vince Meeusen Hoogstraaten
3 Arthur Mertens Rijkevorsel
4 Manu de Maesschalck Axel
5 Kobe van den Bulck Essen
6 Gijs Oomen Prinsenbeek
7 Jasper Vos Bergen Op Zoom
8 Bo van Elven Etten-leur
9 Thijs Theuns Zierikzee
10 Stan Meeusen Arendonk
11 Sven van Merriënboer Wernhout
12 Anton Mertens Rijkevorsel
13 Dion Slomp Hoornaar
14 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
15 Niels Uitdewilligen Brecht
16 Arno Piessens Koewacht
17 Alessandro Tops Westerlo
18 Sem Blaas Bergen Op Zoom
19 Tim Piessens Koewacht
20 Zenne Swannet Turnhout
21 Jarno Smets Ekeren
22 Zias Verbeek Sint Lenaarts
23 Joey Welling Dongen
24 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
25 Jannick Wouters Oostmalle
26 Jan van Bedaf Etten-leur
27 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Raats Minderhout
2 Tijs van den Bemt Hoogerheide
3 Beau Drijdijk Hoogerheide
4 Rimme Renders Beerse
5 Joost Stokkermans Diessen
6 Mees De Vos Heinkenszand
7 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
8 Thijs Koops Zoutelande
9 Timo van Aalst Bergen Op Zoom
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brenda Kaczmarczyk Heusden-zolder
2 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
3 Chantal Verstraten Zevenbergen
4 Borg Senneker Zundert
5 Lisanne de Munnik Kapelle
6 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
7 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
8 Lotte Akkermans Ossendrecht
9 Merel Raats Wuustwezel
10 Kitty Maas Essen
11 Laura Paulissen Grobbendonk
12 Henja Verstraten Roosendaal
13 Rebecca Klippel Etten-leur
14 Arrezina Gabriels Kalmthout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Tom Goovaerts Stabroek
3 Joris Stessens Tielen
4 Dimi Diels Lille
5 Joris Wezenbeek Kapelle
6 Erik Rombouts Wuustwezel
7 Xander van Dijk Roosendaal
8 Rolf Raats Wuustwezel
9 Pieter van Echelpoel Ekeren
10 Peter Geelen Breda
11 Jeffrey Huisman Schiedam
12 Bjorn Goffa Westmalle
13 Ward Senneker Zundert
14 Dieter de Waele Zoersel
15 Yolan Brems Elegem
16 Jurgen Soffers Wouw
17 Machiel Jochems Rijsbergen
18 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
19 Kees Boelhouwers Noordhoek
20 Kees Huige Heerle
21 Kevin Wuyts Zoersel
22 Pieter Griep Breda
23 Henk Michielsen Breda
24 Ton van Oers Breda
25 Emile Maas Dordrecht
26 Jimmy Swannet Turnhout
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gert de Cnodder Vorselaar
2 Jos Bogaerts Strijbeek
3 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
4 Ron Veeke Schijf
5 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
6 Bas van Rijthoven Roosendaal
7 Anton Graumans Wernhout
8 Patrick Zwinnen Kontich
9 Andy van Loon Oud Gastel
10 Hans Beenhakkers Etten-leur
11 Michel de Jong Etten-leur
12 Chris Jacobs Essen
13 Harrie van der Burgt Oss
14 Ad Herijgers Hoogstraten
15 Stanny Antonissen Loenhout
16 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
17 Ronald van Looy Grobbendonk
18 Perry Leijdsman Hoeven
19 Coen Schillemans Roosendaal
20 Jan Vegter Rhoon
21 Eric de Vos Heinekenszand
22 Peter Jansen Merksplas
23 Stef Cooreman Wuustwezel
DNF Rudy de Swert Vorselaar
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Stijn De Cleyn Kapellen
3 Danny Langenberg Tilburg
4 Dave van Dun Dorst
5 Johan van den Beemd St. Willebrord
6 Raf Vermonden Minderhout
7 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
8 Ivo van Geloven Poppel
9 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
10 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jeno Grootjans Lille
2 Stijn Cas Brasschaat
3 Seppe Goetstouwers Malle
4 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
5 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
6 Jonas Bruyninckx Kapellen
7 Laurens Boden Essen
8 Jesse Huijbregts Roosendaal
9 Joris Braspenning St. Katelijne Waver
10 Maarten de Nijs Huijbergen
11 Jamie Lucas Moerdijk
12 Steven Case Breda
13 Jari Beenhakkers Etten-leur
14 Jelle Verdijck Ranst
15 Alain Broos Baarle Nassau
16 Luuk Bierkens Stampersgat
17 Joppe Leysen Ravels
18 Jaco Jansen Breda
19 Danny Kenis Ekeren
20 Marlon Verhaert Huijbergen
21 Dennis Herijgers Rijsbergen
22 Nick de Munnik Kapelle
DNF Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen