• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Rucphen 2019


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Mila Prins Hank
4 Hanne Sanders Essen
5 Benthe Klippel Etten-leur
6 Sid Bouvin Vorselaar
7 Jack Leon Brands Brecht
8 Fien van den Biggelaar Galder
9 Kay Gommers Rucphen
10 Synn Cami Zoersel
11 Dries Cornelissen Brecht
DNS Siem Jansen Tholen
DNS Lana Laurijssen Oud Gastel
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Levy Vermunt Standdaarbuiten
3 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
4 Jurre Raats Wuustwezel
5 Olivier Klippel Etten-leur
6 Lars Goffa Westmalle
7 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
8 Milla van Looke Wuustwezel
9 Kaj van Dijk Zundert
10 Ferre Celen Tessenderlo
11 Warre Belmans Vremde
12 Alizee van Voorden Etten-leur
13 Daan Smans Wechelderzande
14 Finn van Riel Rijen
15 Bjorn Wisse Rilland
16 Kai Jochems Rijsbergen
17 Fleur Paaimans Kapelle
18 Shania Heijnen Bosschenhoofd
19 Nick Boden Wouwse Plantage
20 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
21 Keith Schuurbiers Halsteren
22 Daan de Bruijn Wernhout
23 Julie Verhoeven Olen
24 Milan van den Bogart St. Willebrord
DNF Cas Lavooij Goes
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Raf Bastiaansen Sprundel
3 Ferre Belmans Vremde
4 Delano Heeren Sprundel
5 Bart Huijbregts Wernhout
6 Maxime Smits Lille
7 Gijs van den Biggelaar Galder
8 Sam van Hoeck Essen
9 Cas van Looke Wuustwezel
10 Jop van den Biggelaar Galder
11 Finn Jordens Ham
12 Lois Geerts Loenhout
13 Joren Celen Tessenderlo
14 Siebe Verbraeken Beringen
15 Sven Wisse Rilland
16 Thibo van Loon Berendrecht
17 Lotte van Merriënboer Wernhout
18 Mathijs Klippel Etten-leur
19 Laurens Wilssens Brecht
20 Jelle van Laer Turnhout
21 Seppe van Laer Turnhout
22 Liam van Gestel Rijkevorsel
23 Abe Bol Cromvoirt
24 Laure Verhoeven Olen
25 Lewis Oorts Vorselaar
26 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
27 Milan Janssens Schelle
28 Milan Leukemans Nijlen
29 Tygo van Riel Rijen
30 Amelie van Voorden Etten-leur
31 Seppe Sanders Essen
32 Senne Meeuwes Turnhout
33 Sienna Cami Zoersel
34 Lars Huijskens Huijbergen
35 Victor Mortelmans Zoersel
36 Jesse Roks St.willebrord
37 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
38 Ella Huybregts Vlimmeren
39 Roy Haemels Zegge
40 Ziggy Swannet Turnhout
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Finn Bastiaanssen Sprundel
3 Jarne Oorts Vorselaar
4 Toon Deckers Kalmthout
5 Nick Wisse Rilland
6 Selena Bas Nieuw Lekkerland
7 Len Geerts Loenhout
8 Lars van Oord Hank
9 Kim Lauwerijssen Rucphen
10 Joer Post Delfgauw
11 Senna Scholten Nispen
12 Josse Jacobs Rijkevorsel
13 Levi van Dijk Zundert
14 Isère Koster Etten-leur
15 Thijs Vrij Hellevoetsluis
16 Toon Aerts Minderhout
17 Brent Jongenelen Steenbergen
18 Bram van Dun Dorst
19 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
20 Milan Jongenelen Rucphen
21 Roemer van Kempen Schijf
22 Ferre Jacobs Rijkevorsel
23 Eline de Winter Wuustwezel
24 Teun Paaimans Kapelle
25 Sanne Laurijssen Zoersel
26 Thyn Jacobs Etten-leur
27 Luken Kest Oudenbosch
28 Tuur Breugelmans Wuustwezel
29 Lukas van Ostaeyen Brecht
30 Xander Jacobs Turnhout
31 Jordan Ost Zoersel
32 Robbe Bogaerts Brecht
33 Quinten Breugelmans Wuustwezel
34 Lowie Donckers Rijkevorsel
35 Seppe Sprangers Rijkevorsel
36 Torben Aerts Minderhout
37 Lean Goetschalckx Essen
38 Stef van Bael Brecht
39 Levi Schipperen Hoogstraten
40 Laure Huybrechts Vlimmeren
41 Casper Goffa Westmalle
42 Jasper Ferket Hoevenen
43 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
44 Warre Bogaert Essen
45 Dylan Leukemans Nijlen
46 Tibe Vansweevelt Ravels
47 Sebastiaan Goosenaerts Kontich
48 Raf van Overveld Schijf
49 Illio Verbeek Sint Lenaarts
50 Tetje Senneker Zundert
51 Amber Coninckx Merksplas
DNF Siebe de Naeyer Beerse
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senna Remijn Wolphaartsdijk
2 Luca van der Veken St. Jansteen
3 Vince Meeusen Hoogstraaten
4 Milan de Winter Wuustwezel
5 Rens Schalk Rijsbergen
6 Lars Prins Hank
7 Arthur Mertens Rijkevorsel
8 Bo van Elven Etten-leur
9 Victor Hugo Brenders Dongen
10 Martijn Braspenning Etten-leur
11 Sven van Merriënboer Wernhout
12 Gijs Oomen Prinsenbeek
13 Dries Quirynen Ekeren
14 Niels Uitdewilligen Brecht
15 Jasper Vos Bergen Op Zoom
16 Anton Mertens Rijkevorsel
17 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
18 Kobe van den Bulck Essen
19 Axl Quirijnen Brecht
20 Rick Sweep Schijf
21 Thijs Theuns Zierikzee
22 Manu Maesschalck Axel
23 Stan Meeusen Arendonk
24 Louis Vervecken Herentals
25 Zenne Swannet Turnhout
26 Sem Blaas Bergen Op Zoom
27 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
28 Jarno Smets Ekeren
29 Jannick Wouters Oostmalle
30 Zias Verbeek Sint Lenaarts
31 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
32 Mattisse Smits Lille
DNF Tom Faasen Prinsenbeek
DNF Niels Hoskens Beerse
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jari Prins Hank
2 Brent Broosus Huijbergen
3 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
4 Brent Raats Minderhout
5 Beau Drijdijk Hoogerheide
6 Mees De Vos Heinkenszand
7 Rimme Renders Beerse
8 Tijs van den Bemt Hoogerheide
9 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
10 Jarne Renders Lille
11 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
12 Maurits Neele Oude Tonge
13 Rowan van Oord Hank
14 Timo van Aalst Bergen Op Zoom
15 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
2 Lisanne de Munnik Kapelle
3 Florine Hehewerth Prinsenbeek
4 Chantal Verstraten Zevenbergen
5 Annemieke Genyn Wuustwezel
6 Lotte Akkermans Ossendrecht
7 Merel Raats Wuustwezel
8 Denise Mertens Breda
9 Gabi van Pelt Rijen
10 Kitty Maas Essen
11 Rebecca Klippel Etten-leur
12 Henja Verstraten Roosendaal
13 Arrezina Gabriels Kalmthout
DNF Bianca Broosus Anna Jacobapolder
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Erik Rombouts Wuustwezel
3 Rolf Raats Wuustwezel
4 Xander van Dijk Roosendaal
5 Pieter van Echelpoel Ekeren
6 Bernd Meeusen Hoogstraten
7 Ward Senneker Zundert
8 Jurgen Soffers Wouw
9 Pepijn Koestal Dordrecht
10 Kees Boelhouwers Noordhoek
11 Bjorn Goffa Westmalle
12 Olaf Runhaar Kapelle
13 Eric Verstraten Roosendaal
14 Kees Huige Heerle
15 Ton van Oers Breda
16 Henk Michielsen Breda
17 Jimmy Swannet Turnhout
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Ron Veeke Schijf
6 Walter Koster Etten-leur
7 Anton Graumans Wernhout
8 Andy van Loon Oud Gastel
9 Hans Beenhakkers Etten-leur
10 Harrie van der Burgt Oss
11 Coen Schillemans Roosendaal
12 Paul Jaspers Berendrecht
13 Jan Vegter Rhoon
14 Stanny Antonissen Loenhout
15 Jos Jacobs Schilde
16 Perry Leijdsman Hoeven
17 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
18 Maurice van den Bogert Roosendaal
19 Menno Grootjans Tilburg
20 Peter Jansen Merksplas
21 John de Vries Wilhelminadorp
22 Ad Broeders Oosterhout
23 Eric de Vos Heinekenszand
DNF Hans de Gruijter Breda
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Stijn De Cleyn Kapellen
3 Edgar van Meer Nispen
4 Danny Langenberg Tilburg
5 Johan van den Beemd St. Willebrord
6 Raf Jacobs Roosendaal
7 Ivo van Geloven Poppel
8 Edwin Kas Essen
9 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
10 Dave van Dun Dorst
11 Ludy Reijnders Stampersgat
12 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
13 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Mike Deutekom Goes
3 Jonas Bruyninckx Kapellen
4 Jesse Huijbregts Roosendaal
5 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
6 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
7 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
8 Lars Akkermans Ossendrecht
9 Joris Braspenning St. Katelijne Waver
10 Jari Beenhakkers Etten-leur
11 Niels Huijbregts Wernhout
12 Geert van Kuijk Berkel Enschot
13 Jarne Boden Essen
14 Robin de Regt Sprundel
15 Laurens Boden Essen
16 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
17 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
18 Dario Kloeck Aartselaar
19 Steven Case Breda
20 Marlon Verhaert Huijbergen
21 Yannick Lambrechts Essen
22 Jorn Verresen Kalmthout
23 Luuk Bierkens Stampersgat
24 Glenn Verresen Kalmthout
25 Nick Poelemans Wijnegem
26 Glen Bogaerts Zoersel
27 Lars Steenbakker `s-heerenhoek
28 Niels van Kuijk Tilburg
29 Denian Pieters Anna Jacobapolder
30 Massimo Etalle Tilburg
DNF Alain Broos Baarle Nassau
DNF Tom de Schutter Halle-zoersel
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen