• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Schijf 2019


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Mila Prins Hank
4 Hanne Sanders Essen
5 Benthe Klippel Etten-leur
6 Sid Bouvin Vorselaar
7 Joppe Orban Zoersel
8 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
9 Jack Leon Brands Brecht
10 Jules Roziers Grobbendonk
11 Fien van den Biggelaar Galder
12 Sam de Winter Vlimmeren
13 Synn Cami Zoersel
14 Dries Cornelissen Brecht
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Olivier Klippel Etten-leur
3 Jurre Raats Wuustwezel
4 Lars Goffa Westmalle
5 Milla van Looke Wuustwezel
6 Alizee van Voorden Etten-leur
7 Warre Belmans Vremde
8 Daan Smans Wechelderzande
9 Arto Breughelmans Wechelderzande
10 Jamie Cornelis Chaam
11 Shania Heijnen Bosschenhoofd
12 Kai Jochems Rijsbergen
13 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
14 Fleur Paaimans Kapelle
15 Milan van den Bogart St. Willebrord
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Cas van Looke Wuustwezel
2 Jop van den Biggelaar Galder
3 Sam Mullaert Kapelle
4 Ferre Belmans Vremde
5 Maxime Smits Lille
6 Sam van Hoeck Essen
7 Gijs van den Biggelaar Galder
8 Finn Jordens Ham
9 Lotte van Merriënboer Wernhout
10 Lois Geerts Loenhout
11 Jelle van Laer Turnhout
12 Mathijs Klippel Etten-leur
13 Mathijs Bijlsma Steenbergen
14 Liam van Gestel Rijkevorsel
15 Seppe van Laer Turnhout
16 Amelie van Voorden Etten-leur
17 Milan Leukemans Nijlen
18 Lewis Oorts Vorselaar
19 Lars Huijskens Huijbergen
20 Sienna Cami Zoersel
21 Seppe Sanders Essen
22 Jesse Roks St.willebrord
23 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
24 Victor Mortelmans Zoersel
25 Rik Vanhooydonck Kalmthout
26 Ella Huybregts Vlimmeren
27 Cis de Winter Vlimmeren
28 Jitske Orban Zoersel
29 Roy Haemels Zegge
30 Ziggy Swannet Turnhout
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Jarne Oorts Vorselaar
3 Len Geerts Loenhout
4 Thijs Vrij Hellevoetsluis
5 Senna Scholten Nispen
6 Rune Boden Stabroek
7 Toon Aerts Minderhout
8 Teun Paaimans Kapelle
9 Bram van Dun Dorst
10 Joer Post Delfgauw
11 Ferre Jacobs Rijkevorsel
12 Lukas van Ostaeyen Brecht
13 Brent Jongenelen Steenbergen
14 Xander Jacobs Turnhout
15 Josse Jacobs Rijkevorsel
16 Jordan Ost Zoersel
17 Axl Hermans Westmalle
18 Milan Jongenelen Rucphen
19 Joos Mertens Merksplas
20 Jasper Ferket Hoevenen
21 Thijs Janssens Beerse
22 Luken Kest Oudenbosch
23 Tuur Breugelmans Wuustwezel
24 Torben Aerts Minderhout
25 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
26 Sebastiaan Goosenaerts Kontich
27 Seppe Sprangers Rijkevorsel
28 Thibe van Ostaeyen Schoten
29 Roemer van Kempen Schijf
30 Warre Bogaert Essen
31 Casper Goffa Westmalle
32 Tibe Vansweevelt Ravels
33 Raf van Overveld Schijf
34 Tibo Breughelmans Wechelderzande
35 Laure Huybrechts Vlimmeren
36 Levi Schipperen Hoogstraten
37 Quinten Breugelmans Wuustwezel
38 Illio Verbeek Sint Lenaarts
39 Ruben Sweep Schijf
40 Lars de Jong Schijf
41 Robbe Dekkers Schijf
42 Amber Coninckx Merksplas
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Vince Meeusen Hoogstraaten
2 Rens Schalk Rijsbergen
3 Arthur Mertens Rijkevorsel
4 Tom Faasen Prinsenbeek
5 Gijs Oomen Prinsenbeek
6 Manu de Maesschalck Axel
7 Siege Boden Kapellen
8 Rick Sweep Schijf
9 Tristan Thibaut Kapellen
10 Dries Quirynen Ekeren
11 Sven van Merriënboer Wernhout
12 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
13 Kobe van den Bulck Essen
14 Thijs Theuns Zierikzee
15 Nick Tesseur Minderhout
16 Jasper Vos Bergen Op Zoom
17 Stan Meeusen Arendonk
18 Anton Mertens Rijkevorsel
19 Renzo Moretti Kapelli
20 Sem Blaas Bergen Op Zoom
21 Jarno Smets Ekeren
22 Zenne Swannet Turnhout
23 Zias Verbeek Sint Lenaarts
24 Joey Welling Dongen
25 Jan van Bedaf Etten-leur
26 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
27 Jannick Wouters Oostmalle
28 Mattisse Smits Lille
29 Marieke Goossenaerts Kontich
30 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Tijs van den Bemt Hoogerheide
3 Brent Raats Minderhout
4 Rimme Renders Beerse
5 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
6 Beau Drijdijk Hoogerheide
7 Jarne Renders Lille
8 Ilias Jordaens Kapellen
9 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
10 Tycho van Gijsel Axel
DNF Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
2 Lotte Akkermans Ossendrecht
3 Chantal Verstraten Zevenbergen
4 Lisanne de Munnik Kapelle
5 Merel Raats Wuustwezel
6 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
7 Marlies Rombouts Wuustwezel
8 Maud Adriaansen Arnhem
9 Marieke de Graaf Schiedam
10 Jacobien Viveen Woudrichem
11 Kitty Maas Essen
12 Henja Verstraten Roosendaal
13 Rebecca Klippel Etten-leur
14 Arrezina Gabriels Kalmthout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tom Goovaerts Stabroek
2 Michiel van Echelpoel Brecht
3 Erik Rombouts Wuustwezel
4 Rolf Raats Wuustwezel
5 Pieter van Echelpoel Ekeren
6 Nick van der Marel Schiedam
7 Xander van Dijk Roosendaal
8 Jeffrey Huisman Schiedam
9 Joris Wezenbeek Kapelle
10 Robin Pellis Schijf
11 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
12 Jurgen Soffers Wouw
13 Yolan Brems Elegem
14 Kees Boelhouwers Noordhoek
15 Bjorn Goffa Westmalle
16 Olaf Runhaar Kapelle
17 Henk Michielsen Breda
18 Kees Huige Heerle
19 Jimmy Swannet Turnhout
20 Ton van Oers Breda
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ron Veeke Schijf
2 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Andy van Loon Oud Gastel
5 Michel de Jong Etten-leur
6 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Stanny Antonissen Loenhout
9 Chris Jacobs Essen
10 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
11 Maurice van den Bogert Roosendaal
12 Perry Leijdsman Hoeven
13 Harrie van der Burgt Oss
14 Peter Jansen Merksplas
15 Jan Vegter Rhoon
16 Paul Jaspers Berendrecht
17 Eric de Vos Heinekenszand
18 Pieter Griep Breda
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Stijn De Cleyn Kapellen
3 Jurgen Schrik Rijen
4 Johan van den Beemd St. Willebrord
5 Dave van Dun Dorst
6 Raf Vermonden Minderhout
7 Ivo van Geloven Poppel
8 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
9 Christian Jongenelen Rucphen
10 Patrik Herrygers Beerse
11 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
12 Freddy Huybrechts Vlimmeren
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
2 Jonas Bruyninckx Kapellen
3 Tieme Herrygers Beerse
4 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
5 Laurens Boden Essen
6 Joris Braspenning St. Katelijne Waver
7 Maarten de Nijs Huijbergen
8 Jamie Lucas Moerdijk
9 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
10 Bas Nieuwkoop Roosendaal
11 Jarne Boden Essen
12 Jesse Huijbregts Roosendaal
13 Alain Broos Baarle Nassau
14 Jari Beenhakkers Etten-leur
15 Steven Case Breda
16 Lars Adriaansen Steenbergen
17 Lars Akkermans Ossendrecht
18 Joche Herrygers Beerse
19 Jaco Jansen Breda
20 Danny Kenis Ekeren
21 Luuk Bierkens Stampersgat
22 Marlon Verhaert Huijbergen
23 Jan Castelijn Roosendaal
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen