• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Woensdrecht 2019


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Mila Prins Hank
4 Joppe Orban Zoersel
5 Benthe Klippel Etten-leur
6 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
7 Sam Verheijen Deurne
8 Hanne Sanders Essen
9 Jack Leon Brands Brecht
10 Synn Cami Zoersel
11 Dries Cornelissen Brecht
DNF Jamie Lucas Moerdijk
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Olivier Klippel Etten-leur
3 Lentel Huys Beerse
4 Jurre Raats Wuustwezel
5 Lars Goffa Westmalle
6 Daan Smans Wechelderzande
7 Arto Breughelmans Wechelderzande
8 Milla van Looke Wuustwezel
9 Kaj van Dijk Zundert
10 Warre Belmans Vremde
11 Alizee van Voorden Etten-leur
12 Jamie Cornelis Chaam
13 Kai Jochems Rijsbergen
14 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
15 Laurens Huys Beerse
16 Fleur Paaimans Kapelle
17 Keith Schuurbiers Halsteren
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maxime Smits Lille
2 Sam Mullaert Kapelle
3 Cas van Looke Wuustwezel
4 Sam van Hoeck Essen
5 Ferre Belmans Vremde
6 Mathijs Bijlsma Steenbergen
7 Lois Geerts Loenhout
8 Jelle van Laer Turnhout
9 Seppe van Laer Turnhout
10 Lotte van Merriënboer Wernhout
11 Mathijs Klippel Etten-leur
12 Laurens Wilssens Brecht
13 Lewis Oorts Vorselaar
14 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
15 Milan Leukemans Nijlen
16 Amelie van Voorden Etten-leur
17 Senne Meeuwes Turnhout
18 Victor Mortelmans Zoersel
19 Lex Torfs Lint
20 Jesse Roks St.willebrord
21 Lars Huijskens Huijbergen
22 Sienna Cami Zoersel
23 Ella Huybregts Vlimmeren
24 Anouk van Hasselt Zundert
25 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
26 Jitske Orban Zoersel
27 Roy Haemels Zegge
28 Ziggy Swannet Turnhout
DNS Elise Freyne Vorselaar
DNS Seppe Sanders Essen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Toon Deckers Kalmthout
3 Len Geerts Loenhout
4 Levi van Dijk Zundert
5 Rune Boden Stabroek
6 Bram van Dun Dorst
7 Senna Scholten Nispen
8 Teun Paaimans Kapelle
9 Joer Post Delfgauw
10 Xeno S’jegers Beerse
11 Robbe Bogaerts Brecht
12 Josse Jacobs Rijkevorsel
13 Axl Hermans Westmalle
14 Brent Jongenelen Steenbergen
15 Milan Jongenelen Rucphen
16 Sebastiaan Goosenaerts Kontich
17 Lukas van Ostaeyen Brecht
18 Thijs Janssens Beerse
19 Jordan Ost Zoersel
20 Pim Schoonwater Tilburg
21 Bas van Heeswijk Schijndel
22 Thibe van Ostaeyen Schoten
23 Torben Aerts Minderhout
24 Xander Jacobs Turnhout
25 Seppe Sprangers Rijkevorsel
26 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
27 Quinten Breugelmans Wuustwezel
28 Laure Huybrechts Vlimmeren
29 Rune De Rauw Oud-turnhout
30 Warre Bogaert Essen
31 Casper Goffa Westmalle
32 Jasper Ferket Hoevenen
33 Lean Goetschalckx Essen
34 Tibo Breughelmans Wechelderzande
35 Roemer van Kempen Schijf
36 Febe Vissenberg Merksplas
37 Tibe Vansweevelt Ravels
38 Illio Verbeek Sint Lenaarts
39 Raf van Overveld Schijf
40 Amber Coninckx Merksplas
41 Tetje Senneker Zundert
42 Dylan Leukemans Nijlen
DNF Jarne Oorts Vorselaar
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Vince Meeusen Hoogstraaten
2 Rens Schalk Rijsbergen
3 Bo van Elven Etten-leur
4 Arthur Mertens Rijkevorsel
5 Kobe van den Bulck Essen
6 Manu de Maesschalck Axel
7 Jasper Vos Bergen Op Zoom
8 Rune Roefs Merksplas
9 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
10 Gijs Oomen Prinsenbeek
11 Tristan Thibaut Kapellen
12 Thijs Theuns Zierikzee
13 Niels Uitdewilligen Brecht
14 Dion Slomp Hoornaar
15 Niels Hoskens Beerse
16 Sven van Merriënboer Wernhout
17 Anton Mertens Rijkevorsel
18 Wannes Peeters Essen
19 Stan Meeusen Arendonk
20 Rick Sweep Schijf
21 Sem Blaas Bergen Op Zoom
22 Zenne Swannet Turnhout
23 Nick Tesseur Minderhout
24 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
25 Zias Verbeek Sint Lenaarts
26 Joey Welling Dongen
27 Jannick Wouters Oostmalle
28 Jan van Bedaf Etten-leur
29 Marieke Goossenaerts Kontich
30 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
DNF Jarno Smets Ekeren
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Milan Princen Wechelderzande
2 Mees De Vos Heinkenszand
3 Senne Schuybroek Kalmthout
4 Tijs van den Bemt Hoogerheide
5 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
6 Robbe Smets Pulderbos
7 Brent Raats Minderhout
8 Brent Broosus Huijbergen
9 Beau Drijdijk Hoogerheide
10 Sander Vissenberg Merksplas
11 Rimme Renders Beerse
12 Timo van Aalst Bergen Op Zoom
13 Jarne Renders Lille
14 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
15 Tycho van Gijsel Axel
16 Niels Goris Vlimmeren
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
2 Lieke van Weereld Papendrecht
3 Marije van Dun Dorst
4 Kristien Nelen Essen
5 Brenda Kaczmarczyk Heusden-zolder
6 Borg Senneker Zundert
7 Lisanne de Munnik Kapelle
8 Annemieke Genyn Wuustwezel
9 Chantal Verstraten Zevenbergen
10 Lotte Akkermans Ossendrecht
11 Jacobien Viveen Woudrichem
12 Laura Paulissen Grobbendonk
13 Britt Kooremans Rijkevorsel
14 Merel Raats Wuustwezel
15 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
16 Kitty Maas Essen
17 Dewy Gijsel Hulst
18 Evi Jongenelen Steenbergen
19 Rebecca Klippel Etten-leur
20 Henja Verstraten Roosendaal
21 Arrezina Gabriels Kalmthout
DNF Kim Bodeman De Lier
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Pim van de Klundert Woensdrecht
2 Tom Goovaerts Stabroek
3 Michiel van Echelpoel Brecht
4 Wim van Roey Vosselaar
5 Xander van Dijk Roosendaal
6 Joris Wezenbeek Kapelle
7 Steven Bogaerts Brecht
8 Erik Rombouts Wuustwezel
9 Pieter van Echelpoel Ekeren
10 Rolf Raats Wuustwezel
11 Jeffrey Huisman Schiedam
12 Ward Senneker Zundert
13 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
14 Jeroen Smans Wechelderzande
15 Kees Boelhouwers Noordhoek
16 Yolan Brems Elegem
17 Bjorn Goffa Westmalle
18 Jurgen Soffers Wouw
19 Kees Huige Heerle
20 Jimmy Swannet Turnhout
21 Henk Michielsen Breda
22 Ton van Oers Breda
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gert de Cnodder Vorselaar
2 Ron Veeke Schijf
3 Jos Bogaerts Strijbeek
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Bas van Rijthoven Roosendaal
6 Anton Graumans Wernhout
7 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
8 Michel de Jong Etten-leur
9 Patrick Zwinnen Kontich
10 Andy van Loon Oud Gastel
11 Hans Beenhakkers Etten-leur
12 Patrick van Hoof Schoten
13 Maurice van den Bogert Roosendaal
14 Rudy de Swert Vorselaar
15 Chris Jacobs Essen
16 Stanny Antonissen Loenhout
17 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
18 Perry Leijdsman Hoeven
19 Ronald van Looy Grobbendonk
20 Harrie van der Burgt Oss
21 Peter Jansen Merksplas
22 John de Vries Wilhelminadorp
DNF Coen Schillemans Roosendaal
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stijn De Cleyn Kapellen
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Edgar van Meer Nispen
4 Dave van Dun Dorst
5 Johan van den Beemd St. Willebrord
6 Jurgen Schrik Rijen
7 Edwin Kas Essen
8 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
9 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
10 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten van Staeyen Zoersel
2 Joppe de Vries Wilhelminadorp
3 Maarten de Nijs Huijbergen
4 Rune Smits Malle
5 Jeno Grootjans Lille
6 Jesse Huijbregts Roosendaal
7 Bas van den Burg Bergschenhoek
8 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
9 Jamie Lucas Moerdijk
10 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
11 Jonas Bruyninckx Kapellen
12 Joris Braspenning St. Katelijne Waver
13 Laurens Boden Essen
14 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
15 Steven Case Breda
16 Jari Beenhakkers Etten-leur
17 Erben van Meer Nispen
19 Joche Herrygers Beerse
19 Tim Bierkens Stampersgat
20 Lars Adriaansen Steenbergen
21 Luuk Bierkens Stampersgat
22 Mauro de Kerpel Wachtebeke
23 Danny Kenis Ekeren
24 Marlon Verhaert Huijbergen
DNF Stijn Cas Brasschaat
DNF Victor Geeraerts Schoten
DNF Jaco Jansen Breda
Startkaart 2020

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2020. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen