• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Bergen op Zoom


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel Raats Wuustwezel
2 Lennert Meeusen Hoogstraten
3 Laure Huybrechts Vlimmeren
4 Matts Saman Wuustwezel
5 Lars Jochems Wuustwezel
6 Anton Mertens Rijkevorsel
7 Lotte van Merriënboer Wernhout
8 Kato Jochems Loenhout
9 Anouk van den Broeck Brasschaat
10 Lenthe Raats Wuustwezel
11 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
12 Merel Graumans Rijsbergen
13 Eline Winter Wuustwezel
14 Ashley Arnouts Kalmthout
7   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Sven van Merriënboer Wernhout
3 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
4 Milan de Winter Wuustwezel
5 Matthijs Schoonen Roosendaal
6 Jannick Wouters Oost Malle
8   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Wouters Oostmalle
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Bryant Boogert Hoogblokland
4 Matthew Arnouts Kalmthout
5 Arthur Mertens Rijkevorsel
6 Sten Mattheeusen Kalmthout
7 Wout Stevens Kalmthout
8 Thibo Rennen Kalmthout
9 Olav Noorloos Kaatsheuvel
10 Tristan Thibaut Kapellen
9   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sem Heulens Vlimmeren
2 Jarne Ceulemans Wiekevorst
3 Niels Delen Herenthout
4 Noa Stolk Nieuwendijk
5 Robbe Willemsens Westmalle
6 Tibo van den Broeck Brasschaat
7 Casper Noorloos Kaatsheuvel
8 Niels Goris Vlimmeren
9 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
10 Rens Lakens Etten-leur
11 Tycho Gijsel Axel
10   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Michiel Delen Herenthout
3 Andries Grootjans Westmale
4 Roan Konings Oudenbosch
5 Shirin van Anrooij Kapelle
6 Daan van Vuuren Woudrichem
7 Moreno Tak Oud Gastel
8 Ruben Meeusen Hoogstraten
9 Lennert Jacobs Essen
10 Jurgen Mesu Middelburg
11 Borre van den Eede Kapellen
12 Jerre Verschure Raamsdonksveer
13 Renzo Blommaert Brecht
14 Brent Broosus Huijbergen
15 Dylan Boogert Hoogblokland
16 Thijmen Goossens Breda
17 Bart Rutten Den Hout
18 Joche Herrygers Beerse
19 Stef van Looy Ekeren
20 Sacha de Nijs Huijbergen
11-12   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jochem Kerckhaert Schoondijke
2 Ryan Kamp Raamsdonkveer
3 Lennick van Ginkel St-lenaarts
4 Tristan van Hassel Wernhout
5 Tom Lavrijssen Rijkevorsel
6 Sam Stolk Nieuwendijk
7 Tess van Loy Vorselaar
8 Jamie Prince Oud Vossemeer
9 Jente Grootjans Westmalle
10 Thibault Geys Westmale
11 Wouter Hopmans Hoogerheide
12 Rik Lavrijssen Rijkevorsel
13 Jeno Vloemans Lille
14 Lise van Wunsel Wechelderzande
15 Tieme Herrygers Beerse
16 Teun van Dijk Made
17 Rick Meeusen Wuustwezel
18 Stan van den Bergh Oud Gastel
19 Luuk Bierkens Stampersgat
20 Giovanny Vissenberg Rucphen
21 Elodie Kuijper Tilburg
22 Erben van Meer Nispen
23 Kevin van Bochove Standdaarbuiten
DNF Bert van Loenhout Essen
13-14   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Perry Frijters St.willebrord
2 Tim Bierkens Stampersgat
3 Guus Adriaansen Oud Vossemeer
4 Bart Sitters Zegge
5 Maarten de Nijs Huijbergen
6 Ibe Braeken Sint Agatha Rode
7 Zoë Mulder Heinkenszand
8 Remco de Jong Rijen
9 Sven Peeters Hoeven
10 Jarmo Visser Heinkenszand
11 Geert Verheijen Rijsbergen
12 Wout van Elzakker Hoogerheide
13 Jesse Huijbregts Roosendaal
14 Sven Broos Klein Zundert
15 Stephan Ysenbaardt Kalmthout
16 Luke Inkelaar Spijkenisse
17 Xavier van Kappel Woerden
18 Sven Wouters Klein Zundert
19 Seppe Anthonissen Wuustwezel
20 Joëlla Jongenelen Roosendaal
21 Seppe Aerts Wechelderzande
22 Pepijn Hillemans Middelburg
23 Nick de Munnik Kapelle
24 Lars Wandel Breda
25 Brent Vervecken Hallaar(heist O/d   Berg)
26 Niek Struijs Rucphen
15-16   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Akkermans Ossendrecht
2 Bob Kerkhofs Wouw
3 Thomas Bartelen Nispen
4 Bram van Hees Klein Zundert
5 Jordi Timmermans Langeweg
6 Xavier Ketelaars St. Willebrord
7 Bas Sitters Zegge
8 Cliff de Peijper Oud Gastel
9 Djoerd van Dessel Breda
10 Stef Hendrickx Rijkevorsel
11 Niels Hendrickx Rijkevorsel
12 Quiten van Kappel Woerden
13 Perry Hoendevangers Essen
14 Bjorn Jansen Merksplas
15 Sven van Nieuwkerk Kapelle
16 Marvin Runhaar Kapelle
17 Pieter Schoeters Zoersel
18 Gijs Rutten Den Hout
Dames   15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ilona van Ginneken Gilze
2 Daimy Hellemons Hoeven
3 Sabine Heij Oosterhout
4 Chantal Verstraten Roosendaal
5 Anouk Rockx Oud Gastel
6 Merel Vegter Rhoon
7 Sharon Dommanschet Roosendaal
8 Angela de Visser Moerdijk
9 Bianca Broosus Huijbergen
10 Lara van Wunsel Wechelderzande
11 Rachelle van Kappel Woerden
12 Tessa Bos Oud Beijerland
DNF Bonita Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
DNF Kim Lodewijckx Essen
C   50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Ad Bernaerts Baarle Nassau
3 Eric Bogers Breda
4 Jaap Jan van der Weel Rijen
5 Francois Voets Schilde
6 Peter Voesenek Breda
7 Peter Jansen Merksplas
8 Ludo van den Buijs Essen
9 Ton van Oers Breda
10 Menno Grootjans Tilburg
11 Arnold Siemons Dongen
12 John Verschuren Oudenbosch
13 Rene Meeuwessen Rijen
14 Herman Diels Wechelderzande
15 Dirk Schoeters Zoersel
16 Henk Michielsen Breda
17 Kees Huige Halsteren
18 Eric Wandel Breda
DNF Ad Broeders Oosterhout
DNF John van Rijsbergen Roosendaal
B   40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Teck Balen
2 Rene Snoeren Dongen
3 Serge van der Smissen St.lenaarts
4 Harald Mijnsbergen Oosterhout
5 Peter Willemsen Loenhout
6 Bas van Rijthoven Roosendaal
7 Raf Jacobs Essen
8 Wim van Loy Vorselaar
9 Andy van Loon Hoogerheide
10 Wim Sitters Zegge
11 Roland Nooij Ossendrecht
12 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
13 Anton Graumans Rijsbergen
14 Edgar van Meer Nispen
15 Coen Schillemans Roosendaal
16 Andre Horians Oud Gastel
17 Freddy Scheynen Oost Malle
18 Ruud Broosus Huybergen
19 Patrick Herrijgers Beerse
20 Danny Philippe Hoogstraten
21 Nico van Est Schijf
22 Chris Aerts Wechelderzande
23 Ludger de Nijs Huijbergen
24 Michel de Jong Etten-leur
25 Nico van Wunsel Wechelderzande
26 Peter Bierkens Stampersgat
27 Hans Lindhout `s Heer   Hendrikskinderen
28 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
29 Eric de Moor Ossendrecht
30 Freddy Huybrechts Vlimmeren
31 Rob Daniels Etten-leur
32 Jan Noorloos Kaatsheuvel
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Pim van de Swaluw Kwadendamme
2 Jerry Kallenfels St.willebrord
3 Joep van Gennip Bavel
4 Peter Woestenberg St Willebrord
5 Kris Ceulemans Herenthout
6 Tijs van Aert Essen
7 Mike Castel Ossendrecht
8 Olaff Zweedijk Kapelle
9 Rob Meeuwessen Rijen
10 Bart Jacobs Gilze
11 Jacob de Roo Kapelle
12 Floris Wassenaar Wernhout
13 Abel Pot Kapelle
14 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
15 Geert van Kuijk Waalwijk
16 Ben Canaerts Herenthout
17 Moreno Geerts Minderhout
18 Peter de Braal Terneuzen
19 Yannick Lambrechts Essen
20 Jim Marien Vorselaar
21 Frank Jansen Galder
22 Gerjan Olsder Barneveld
23 Lars de Jong Wuustwezel
24 Rogier Ragetie Breda
25 Dimi Diels Lille
26 Ron Jansen Strijbeek
27 Renee Horians Oud Gastel
28 Joeri van Ginneken Malle
29 Sebastiaan Laurijsse Klundert
30 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
31 Kevin Aernouts Zundert
32 Jan-peter Simons Hooge Zwaluwe
33 Joannathan Duinkerke Goes
34 Denian Pieters Axel
35 Pieter Bruins Koewacht
36 Robert Polak Prinsenbeek
37 William Lazeroms Oud Gastel
DNS Gunther Loos Essen
DNF Bart van Opdorp Bavel
DNF Bart de Visser Moerdijk
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen