• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Den Hout(Ter Aalst) 2018


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Etten-leur
2 Warre Belmans Vremde
3 Ferre Celen Tessenderlo
4 Daan Smans Wechelderzande
5 Hanne Sanders Essen
6 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
7 Bodhi Moes Goirle
8 Joppe Orban Zoersel
9 Benthe Klippel Etten-leur
10 Ivar Schransmans Oosterhout
11 Sem Holtmann Oosterhout
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joren Celen Tessenderlo
2 Jelle van Laer Turnhout
3 Seppe van Laer Turnhout
4 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
5 Seppe Sanders Essen
6 Jitske Orban Zoersel
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Ferre Belmans Vremde
3 Thyn Jacobs Etten-leur
4 Selena Bas Nieuw Lekkerland
5 Isère Koster Etten-leur
6 Ferre van de Sande Geel
7 Sanne Laurijssen Zoersel
8 Olav Kant Almkerk
9 Loek Graafmans Rijen
10 Mathijs Klippel Etten-leur
11 Roemer van Kempen Schijf
12 Eline de Winter Wuustwezel
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Kobe van den Bulck Essen
3 Milan van de Sande Geel
4 Bram van Dun Dorst
5 Brent Jongenelen Steenbergen
6 Teun Paaimans Kapelle
7 Milan Jongenelen Rucphen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Schuybroek Kalmthout
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Raats Minderhout
2 Bart Rutten Den Hout
3 Joeri van Mook Oosterhout
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Marije van Dun Dorst
2 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
3 Annemieke Genyn Wuustwezel
4 Rebecca Klippel Etten-leur
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Wim van Roey Vosselaar
2 Yenzy Anthuenis Lokere
3 Kevin Bouvin Vorselaar
4 Sander Verstegen Zutphen
5 Anco Verstegen Dongen
6 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
7 Ton Damen Alphen
8 Valentijn Overtoom Dongen
9 Thomas Leys Vosselaar
10 Jeroen Heersche Teteringen
11 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
12 Sander van Berkel Den Hout
13 Jim Kloeck Aartselaar
14 Luud Damen Oosterhout
15 Arris Dekker Kaatsheuvel
16 Marcel Baaij Oosterhout
17 Marc Schriek Oosterhout
18 Ad Broeders Oosterhout
19 Kees Boelhouwers Noordhoek
20 Jos Bayens Made
21 Jeroen Smans Wechelderzande
22 Camiel van den Hout Breda
23 Peter Huijbregts Oosterhout
24 Kees Huige Heerle
25 Guillaume Ernst Breda
26 Gerard van Oerle Den Hout
27 Kees Koevoets Breda
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
4 John de Leeuw Breda
5 Patrick van Hoof Schoten
6 Jaap Jan van der Weel Rijen
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Andy van Loon Oud Gastel
9 John Verschuren Oudenbosch
10 Michel de Jong Etten-leur
11 Nico van Est Schijf
12 Harrie van der Burgt Oss
13 Stanny Antonissen Loenhout
14 Peter Jansen Merksplas
15 Hans Beenhakkers Etten-leur
16 Peter Voesenek Breda
17 Johan Pelkmans Alphen
18 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
19 Albert van Beuningen Geertruidenberg
20 Joop Laarhoven Oosterhout
21 Rob Daniels Etten-leur
DNF Corne Sprangers Terheyden
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Edgar van Meer Nispen
2 Dave van Dun Dorst
3 Edwin Kas St. Willebrord
4 Ivo van Geloven Poppel
5 Emile Maas Dordrecht
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dario Kloeck Aartselaar
2 Hans van den Bogaert Halle-kempen
3 Jamie Lucas Moerdijk
4 Hans Meeuwissen Made
5 Marlon Verhaert Huijbergen
6 Bram Sprangers Terheyden
DNF Jeffrey Doornbusch Breda
DNF Denian Pieters Anna Jacobapolder
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen