• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Etten-Leur Noord 2013


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel   Raats Wuustwezel
2 Anton   Mertens Rijkevorsel
3 Laure   Huybrechts Vlimmeren
4 Lotte van Merriënboer Wernhout
5 Matthias van Gils Wuustwezel
6 Lars   Jochems Wuustwezel
7 Matts   Saman Wuustwezel
8 Ashley   Arnouts Kalmthout
9 Lennert   Daemen Kapellen
10 Merel   Graumans Rijsbergen
11 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
12 Kato   Jochems Loenhout
13 Anouk van den Broeck Brasschaat
14 Eline de Winter Wuustwezel
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Axel van den Broek Ravels
3 Sven van Merriënboer Wernhout
4 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
5 Niels   Uitdewilligen Brecht
6 Milan de Winter Wuustwezel
7 Indy   Floren Ossendrecht
8 Matthijs   Schoonen Roosendaal
9 Jannick   Wouters Oost Malle
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel   Roks St. Willebrord
2 Bryant   Boogert Hoogblokland
3 Jelle   Wouters Oostmalle
4 Matthew   Arnouts Kalmthout
5 Arthur   Mertens Rijkevorsel
6 Sten   Mattheeusen Kalmthout
7 Wout   Stevens Kalmthout
8 Denise   Mertens Breda
9 Thibo   Rennen Kalmthout
9 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Pieter   Pauwels Hamme
2 Niels   Delen Herenthout
3 Sem   Heulens Vlimmeren
4 Jarne   Ceulemans Wiekevorst
5 Jarne op de Weerdt Brecht
6 Noa   Stolk Nieuwendijk
7 Jordi   Huylebroeck Wechelderzande
8 Robbe   Willemsens Westmalle
9 Tibo van den Broeck Brasschaat
10 Niels   Goris Vlimmeren
11 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
12 Tycho   Gijsel Axel
13 Rens   Lakens Etten-leur
  Lisa   Kuhlmann Etten Leur
10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mathis   Avondts Kalmthout
2 Niels   Huijbregts Wernhout
3 Andries   Grootjans Westmale
4 Iben van Staay Wuustwezel
5 Jurgen   Mesu Middelburg
6 Daan van Vuuren Woudrichem
7 Dylan   Boogert Hoogblokland
8 Moreno   Tak Oud Gastel
9 Thijmen   Goossens Breda
10 Brent   Broosus Huijbergen
11 Bart   Rutten Den Hout
12 Renzo   Blommaert Brecht
13 Joche   Herrygers Beerse
14 Stef van Looy Ekeren
15 Sacha de Nijs Huijbergen
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jochem   Kerckhaert Schoondijke
2 Tristan van Hassel Wernhout
3 Sam   Stolk Nieuwendijk
4 Jamie   Prince Oud Vossemeer
5 Wouter   Hopmans Hoogerheide
6 Thibault   Geys Westmale
7 Tieme   Herrygers Beerse
8 Jente   Grootjans Westmalle
9 Wout   Janssen Rijkevorsel
10 Daphne   Mesu Middelburg
11 Luuk   Bierkens Stampersgat
12 Hidde   Greijdanus Dishoek
13 Stan van den Bergh Oud Gastel
14 Robin van Oorschot Klein Zundert
15 Giovanny   Vissenberg Rucphen
16 Mark van Wijk Oud Gastel
17 Rick   Meeusen Wuustwezel
18 Sven   Bruurs Merksplas
19 Erben van Meer Nispen
20 Martijn de Haan Hank
21 Christian   Dirven Raamsdonksveer
22 Kevin van Bochove Standdaarbuiten
  Elodie   Kuijper Tilburg
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Guus   Adriaansen Oud Vossemeer
2 Alain   Broos Chaam
3 Tim   Bierkens Stampersgat
4 Bart   Sitters Zegge
5 Jesse   Huijbregts Roosendaal
6 Maarten de Nijs Huijbergen
7 Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
8 Geert   Verheijen Rijsbergen
9 Sven   Wouters Klein Zundert
10 Herman   Brinkman Rotterdam
11 Sven   Peeters Hoeven
12 Jarmo   Visser Heinkenszand
13 Dennis   Mertens Breda
14 Niek   Struijs Rucphen
15 Sven   Broos Klein Zundert
16 Pepijn   Hillemans Middelburg
17 Brent   Vervecken Hallaar(heist O/d Berg)
18 Kevin   Haest Rijsbergen
19 Nout   Tielemans Bavel
20 Nick de Munnik Kapelle
21 Lars   Wandel Breda
22 Damian van Alphen Hoeven
23 Joëlla   Jongenelen Roosendaal
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Thomas   Bartelen Nispen
2 Djoerd van Dessel Breda
3 Lars   Akkermans Ossendrecht
4 Jordi   Timmermans Langeweg
5 Bob   Kerkhofs Wouw
6 Bas   Sitters Zegge
7 Cliff de Peijper Oud Gastel
8 Perry   Hoendevangers Essen
9 Sven van Nieuwkerk Kapelle
10 Pieter   Schoeters Zoersel
11 Jarno   Zuidweg Wemeldinge
12 Marvin   Runhaar Kapelle
13 Niels   Hendrickx Rijkevorsel
14 Bjorn   Jansen Merksplas
15 Stef   Hendrickx Rijkevorsel
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Femke van Kessel Terheijden
2 Joyce   Heyns Ravels
3 Daimy   Hellemons Hoeven
4 Helga de Vel Boechout
5 Chantal   Verstraten Roosendaal
6 Merel   Vegter Rhoon
7 Sharon   Dommanschet Roosendaal
8 Marjolein   Claessen Hoeven
9 Angela de Visser Moerdijk
10 Ilona van Ginneken Gilze
11 Bianca   Broosus Huijbergen
12 Liene   Meeusen Hoogstraten
13 Tessa de Jong Wuustwezel
14 Kim   Lodewijckx Essen
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos   Bogaerts Strijbeek
2 Walter   Marijnissen Zoersel
3 Ad   Bernaerts Baarle Nassau
4 Cor de Jong Rucphen
5 Peter   Voesenek Breda
6 Ludo van den Buijs Essen
7 Ad   Herijgers Meerle
8 Jan   Minnaard Wemeldinge
9 Johan   Pelkmans Alphen
10 Ton van Oers Breda
11 Ad   Broeders Oosterhout
12 John   Verschuren Oudenbosch
13 Menno   Grootjans Tilburg
14 Arnold   Siemons Dongen
15 Peter   Jansen Merksplas
16 Theo   Gaarenstroom St. Willebrord
17 Rene   Meeuwessen Rijen
18 Dirk   Schoeters Zoersel
19 Joris   Dirven Kalmthout
20 Henk   Michielsen Breda
21 Eric   Wandel Breda
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Raf   Jacobs Essen
2 Andy van Loon Hoogerheide
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Anton   Graumans Rijsbergen
5 Coen   Schillemans Roosendaal
6 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
7 Nico van Est Schijf
8 Andre   Horians Oud Gastel
9 Edgar van Meer Nispen
10 Wim   Sitters Zegge
11 Michel de Jong Etten-leur
12 Ruud   Broosus Huybergen
13 Patrick   Herrijgers Beerse
14 Jan   Vegter Rhoon
15 Chris   Aerts Wechelderzande
16 Peter   Bierkens Stampersgat
17 Thierry   Bakker Roosendaal
18 Maarten   Lamper Etten-leur
19 Ludger de Nijs Huijbergen
20 Jeroen   Karstens Roosendaal
21 Kris   Wouters Oostmalle
22 Freddy   Huybrechts Vlimmeren
23 Rob   Daniels Etten-leur
24 Perry   Leijdsman Bosschenhoofd
25 Peter van der Stelt Numansdorp
26 Olaf   Runhaar Kapelle
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jerry   Kallenfels St.willebrord
2 Joep van Gennip Bavel
3 Tijs van Aert Essen
4 Rob   Meeuwessen Rijen
5 Jacob de Roo Kapelle
6 Mike   Castel Ossendrecht
7 Dennis   Heyns Dessel
8 Olaff   Zweedijk Kapelle
9 Corne   Hagenaars Oud Gastel
10 Renee   Horians Oud Gastel
11 Maarten van de Veeken Baarle-nassau
12 Moreno   Geerts Minderhout
13 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
14 Janno de Bruijn Rijsbergen
15 Jeroen   Das Wuustwezel
16 Frank   Jansen Galder
17 Jordi van Nobelen Noordwijkerhout
18 Niek   Vermuncht Betekom
19 Gijs   Jongeling Best
20 Bart   Dielissen Breda
21 Lars de Jong Wuustwezel
22 Kevin   Sels Wechelderzande
23 Jeroen   Claessen Hoeven
24 Ivo van Geloven Poppel
25 Dimi   Diels Lille
26 Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
27 Joeri van Ginneken Malle
28 Ron   Jansen Strijbeek
29 Jurgen   Soffers Bergen Op Zoom
30 Bernd   Meeusen Hoogstraten
31 Ben   Suijkerbuijk Essen
32 William   Lazeroms Oud Gastel
33 Denian   Pieters Axel
34 Davy   Mertens Etten-leur
  Jeroen   Bos  
  Seppe   Deceuninck Mol
  Bart van Opdorp Bavel
  Tom de Schutter Zandhoven
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen