• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Galder


6 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Anton Mertens Rijkevorsel
2 Fee Knaven Meerle
3 Laure Huybrechts Vlimmeren
4 Lotte van Merriënboer Wernhout
5 Jul Driessens Loenhout
6 Ashley Arnouts Kalmthout
7 Matts Saman Wuustwezel
8 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
9 Anouk van den Broeck Brasschaat
10 Merel Graumans Rijsbergen
11 Kato Jochems Loenhout
12 Eline Winter Wuustwezel
13 Liam Uitdewilligen Brecht
7   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel van den Broek Ravels
2 Sven van Merriënboer Wernhout
3 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
4 Milan de Winter Wuustwezel
5 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
6 Boaz den Ouden Strijbeek
7 Finn van Leuven
8 Niels Uitdewilligen Brecht
9 Matthijs Schoonen Roosendaal
10 Tijs van der Meijden Brakel
11 Jannick Wouters Oost Malle
8   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel Roks St. Willebrord
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Arthur Mertens Rijkevorsel
4 Jelle Wouters Oostmalle
5 Sten Mattheeusen Kalmthout
6 Matthew Arnouts Kalmthout
7 Wout Stevens Kalmthout
8 Thibo Rennen Kalmthout
9 Mirre Knaven Meerle
10 Denise Mertens Breda
11 Rick Sweep Schijf
9   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sem Heulens Vlimmeren
2 Niels Delen Herenthout
3 Robbe Willemsens Westmalle
4 Noa Stolk Nieuwendijk
5 Senne Knaven Meerle
6 Jarne Ceulemans Wiekevorst
7 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
8 Tibo van den Broeck Brasschaat
9 Niels Goris Vlimmeren
10 Rens Lakens Etten-leur
11 Tycho Gijsel Axel
10   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Andries Grootjans Westmale
2 Niels Huijbregts Wernhout
3 Moreno Tak Oud Gastel
4 Thijmen Goossens Breda
5 Dylan Boogert Hoogblokland
6 Brent Broosus Huijbergen
7 Bart Rutten Den Hout
8 Joche Herrygers Beerse
9 Stef van Looy Ekeren
Michiel Delen Herenthout
11-12   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jochem Kerckhaert Schoondijke
2 Tristan van Hassel Wernhout
3 Sam Stolk Nieuwendijk
4 Jente Grootjans Westmalle
5 Hidde van Veenendaal Dongen
6 Wouter Hopmans Hoogerheide
7 Jamie Prince Oud Vossemeer
8 Casper van Uden Schiedam
9 Britt Knaven Meerle
10 Rik Lavrijssen Rijkevorsel
11 Lise van Wunsel Wechelderzande
12 Tieme Herrygers Beerse
13 Wout Janssen Rijkevorsel
14 Thibault Geys Westmale
15 Luuk Bierkens Stampersgat
16 Giovanny Vissenberg Rucphen
17 Erben van Meer Nispen
18 Rick Meeusen Wuustwezel
19 Mark van Wijk Oud Gastel
20 Christian Dirven Raamsdonksveer
21 Toon Kerstens Wortel
22 Martijn de Haan Hank
23 Sven Bruurs Merksplas
24 Julian Gulickx Meerle
25 Kevin van Bochove Standdaarbuiten
13-14   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Guus Adriaansen Oud Vossemeer
2 Maarten de Nijs Huijbergen
3 Sven Peeters Hoeven
4 Jesse Huijbregts Roosendaal
5 Tim Bierkens Stampersgat
6 Bart Sitters Zegge
7 Geert Verheijen Rijsbergen
8 Sven Broos Klein Zundert
9 Sven Wouters Klein Zundert
10 Herman Brinkman Rotterdam
11 Stephan Ysenbaardt Kalmthout
12 Pepijn Hillemans Middelburg
13 Tristan Blijlevens Meerle
14 Jarmo Visser Heinkenszand
15 Niek Struijs Rucphen
16 Kevin Haest Rijsbergen
17 Dennis Mertens Breda
18 Seppe Aerts Wechelderzande
19 Nick de Munnik Kapelle
20 Lars Wandel Breda
21 Brent Vervecken Hallaar(heist O/d   Berg)
22 Joëlla Jongenelen Roosendaal
23 Damian van Alphen Hoeven
Jeroen Haest Rijsbergen
15-16   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Akkermans Ossendrecht
2 Djoerd van Dessel Breda
3 Jordi Timmermans Langeweg
4 Bob Kerkhofs Wouw
5 Bas Sitters Zegge
6 Bram van Hees Klein Zundert
7 Thomas Bartelen Nispen
8 Pieter Dyckhoff Zoersel
9 Cliff de Peijper Oud Gastel
10 Miquel Ketelaars St. Willebrord
11 Jarno Zuidweg Wemeldinge
12 Niels Hendrickx Rijkevorsel
13 Stef Hendrickx Rijkevorsel
14 Perry Hoendevangers Essen
15 Bjarne Bol Bosschenhoofd
16 Bjorn Jansen Merksplas
17 Pieter Schoeters Zoersel
18 Marvin Runhaar Kapelle
19 Gijs Rutten Den Hout
Dames   15+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Birgit Lavrijssen Kapelle
2 Daimy Hellemons Hoeven
3 Ilona van Ginneken Gilze
4 Sabine Heij Oosterhout
5 Crista de Jong St. Willebrord
6 Chantal Verstraten Roosendaal
7 Sharon Dommanschet Roosendaal
8 Merel Vegter Rhoon
9 Bianca Broosus Huijbergen
10 Angela de Visser Moerdijk
11 Liene Meeusen Hoogstraten
12 Lara van Wunsel Wechelderzande
C   50+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Ad Bernaerts Baarle Nassau
3 Jaap Jan van der Weel Rijen
4 Peter Voesenek Breda
5 Cor de Jong Rucphen
6 Jan Minnaard Wemeldinge
7 Peter Jansen Merksplas
8 Johan Pelkmans Alphen
9 Ludo van den Buijs Essen
10 Ad Broeders Oosterhout
11 Ton van Oers Breda
12 Menno Grootjans Tilburg
13 Alfons van Geel Rijsbergen
14 John Verschuren Oudenbosch
15 Arnold Siemons Dongen
16 Anton van Leest Moerdijk
17 Dirk Schoeters Zoersel
18 Theo Gaarenstroom St. Willebrord
19 Pieter Griep Breda
20 Eric Wandel Breda
21 Henk Michielsen Breda
22 Kees Huige Heerle
23 Stanny Anthonissen Loenhout
24 Jimmy Floru Ternat
25 Louis de Backer Ternat
26 Ad Herijgers Meerle
Herman Diels Wechelderzande
B   40+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Teck Balen
2 Gunther Loos Essen
3 Raf Jacobs Essen
4 Harald Mijnsbergen Oosterhout
5 Bas van Rijthoven Roosendaal
6 Peter Willemsen Loenhout
7 Steve Krijnen Loenhout
8 Anton Graumans Rijsbergen
9 Patriek Pol Hoeven
10 Jeff Verbraeken West-malle
11 Coen Schillemans Roosendaal
12 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
13 Wim Sitters Zegge
14 Andre Horians Oud Gastel
15 Edgar van Meer Nispen
16 Andy van Loon Hoogerheide
17 Michel de Jong Etten-leur
18 Nico van Est Schijf
19 Ruud Broosus Huybergen
20 Patrick Herrijgers Beerse
21 Peter Bierkens Stampersgat
22 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
23 Chris Aerts Wechelderzande
24 Jeroen Karstens Roosendaal
25 Ludger de Nijs Huijbergen
26 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
27 Kris Wouters Oostmalle
28 Freddy Huybrechts Vlimmeren
29 Rob Daniels Etten-leur
30 Nico van Wunsel Wechelderzande
A 17+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sandor Mol Chaam
2 Jerry Kallenfels St.willebrord
3 Joep van Gennip Bavel
4 Tijs van Aert Essen
5 Koen Diels Zoersel
6 Jacob de Roo Kapelle
7 Rob Meeuwessen Rijen
8 Pim van de Swaluw Kwadendamme
9 Olaff Zweedijk Kapelle
10 Kris Driessens Loenhout
11 Abel Pot Kapelle
12 Mike Castel Ossendrecht
13 Nick Sels Gierle
14 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
15 Moreno Geerts Minderhout
16 Sjakkie Floren St. Willebrord
17 Janno de Bruijn Rijsbergen
18 Renee Horians Oud Gastel
19 Yannick Lambrechts Essen
20 Ben Canaerts Herenthout
21 Lars de Jong Wuustwezel
22 Bart Dielissen Breda
23 Stef Antonissen Loenhout
24 Kevin Aernouts Zundert
25 Joeri van Ginneken Malle
26 Ruud van Hooijdonk Bavel
27 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
28 Ivo van Geloven Poppel
29 Ron Jansen Strijbeek
30 Joannathan Duinkerke Goes
31 Tom Jansen Breda
32 Bernd Meeusen Hoogstraten
33 Jan-peter Simons Hooge Zwaluwe
34 William Lazeroms Oud Gastel
35 George Knobel Oud Gastel
36 Rene de Peinder Oud Gastel
Rob van den Muysenbergh Loenhout
Marcel Schenk
Bart de Visser Moerdijk
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen