• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Hoogerheide 2013


6 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel Raats Wuustwezel
2 Anton Mertens Rijkevorsel
3 Laure Huybrechts Vlimmeren
4 Matts Saman Wuustwezel
5 Lotte van Merriënboer Wernhout
6 Ashley Arnouts Kalmthout
7 Lennert Daemen Kapellen
8 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
9 Merel Graumans Rijsbergen
10 Anouk van den Broeck Brasschaat
11 Eline Winter Wuustwezel
7   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Sven van Merriënboer Wernhout
3 Axel van den Broek Ravels
4 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
5 Milan de Winter Wuustwezel
6 Indy Floren Ossendrecht
7 Matthijs Schoonen Roosendaal
8 Jannick Wouters Oost Malle
9 Lou de Vel Boechout
8   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel Roks St. Willebrord
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Matthew Arnouts Kalmthout
4 Sten Mattheeusen Kalmthout
5 Jelle Wouters Oostmalle
6 Arthur Mertens Rijkevorsel
7 Wout Stevens Kalmthout
8 Thibo Rennen Kalmthout
9 Denise Mertens Breda
10 Tristan Thibaut Kapellen
9   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sem Heulens Vlimmeren
2 Niels Delen Herenthout
3 Robbe Willemsens Westmalle
4 Jordi Huylebroeck Wechelderzande
5 Noa Stolk Nieuwendijk
6 Jarne Ceulemans Wiekevorst
7 Tibo van den Broeck Brasschaat
8 Niels Goris Vlimmeren
9 Rens Lakens Etten-leur
10 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
11 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
12 Tycho Gijsel Axel
10   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mathis Avondts Kalmthout
2 Andries Grootjans Westmale
3 Niels Huijbregts Wernhout
4 Michiel Delen Herenthout
5 Iben van Staay Wuustwezel
6 Daan van Vuuren Woudrichem
7 Jurgen Mesu Middelburg
8 Noa Diels Geel
9 Moreno Tak Oud Gastel
10 Dylan Boogert Hoogblokland
11 Bart Rutten Den Hout
12 Brent Broosus Huijbergen
13 Thijmen Goossens Breda
14 Yannick van Gils Wuustwezel
15 Joche Herrygers Beerse
16 Sacha de Nijs Huijbergen
11-12   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jochem Kerckhaert Schoondijke
2 Sam Stolk Nieuwendijk
3 Tristan van Hassel Wernhout
4 Wouter Hopmans Hoogerheide
5 Tess van Loy Vorselaar
6 Jente Grootjans Westmalle
7 Jamie Prince Oud Vossemeer
8 Tieme Herrygers Beerse
9 Lise van Wunsel Wechelderzande
10 Wout Janssen Rijkevorsel
11 Tessa Zwaenepoel Brasschaat
12 Thibault Geys Westmale
13 Stan van den Bergh Oud Gastel
14 Luuk Bierkens Stampersgat
15 Melanie Viveen Woudrichem
16 Giovanny Vissenberg Rucphen
17 Daphne Mesu Middelburg
18 Rick Meeusen Wuustwezel
19 Erben van Meer Nispen
20 Mark van Wijk Oud Gastel
21 Christian Dirven Raamsdonksveer
22 Sven Bruurs Merksplas
23 Martijn de Haan Hank
24 Kevin van Bochove Standdaarbuiten
13-14   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Guus Adriaansen Oud Vossemeer
2 Tim Bierkens Stampersgat
3 Bart Sitters Zegge
4 Maarten de Nijs Huijbergen
5 Alain Broos Chaam
6 Zoë Mulder Heinkenszand
7 Timo de Jong Goes
8 Geert Verheijen Rijsbergen
9 Sven Peeters Hoeven
10 Jarmo Visser Heinkenszand
11 Danny Michielse Kalmthout
12 Stephan Ysenbaardt Kalmthout
13 Jesse Huijbregts Roosendaal
14 Dennis Mertens Breda
15 Sven Wouters Klein Zundert
16 Herman Brinkman Rotterdam
17 Nick de Munnik Kapelle
18 Pepijn Hillemans Middelburg
19 Seppe Aerts Wechelderzande
20 Brent Vervecken Hallaar(heist O/d   Berg)
21 Niek Struijs Rucphen
22 Damian van Alphen Hoeven
23 Lars Wandel Breda
24 Joëlla Jongenelen Roosendaal
25 Sven Broos Klein Zundert
26 Gertjan Geysen Sint Lenaarts
15-16   jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Akkermans Ossendrecht
2 Djoerd van Dessel Breda
3 Bob Kerkhofs Wouw
4 Thomas Bartelen Nispen
5 Bas Sitters Zegge
6 Xavier Ketelaars St. Willebrord
7 Bram van Hees Klein Zundert
8 Perry Hoendevangers Essen
9 Sven van Nieuwkerk Kapelle
10 Jarno Zuidweg Wemeldinge
11 Pieter Schoeters Zoersel
12 Marvin Runhaar Kapelle
13 Niels Hendrickx Rijkevorsel
14 Bjorn Jansen Merksplas
15 Cliff de Peijper Oud Gastel
16 Stef Hendrickx Rijkevorsel
17 Jordi Timmermans Langeweg
Miquel Ketelaars St. Willebrord
Dames   15+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joyce Heyns Ravels
2 Ilona van Ginneken Gilze
3 Daimy Hellemons Hoeven
4 Chantal Verstraten Roosendaal
5 Sabine Heij Oosterhout
6 Bianca Broosus Huijbergen
7 Liene Meeusen Hoogstraten
8 Sharon Dommanschet Roosendaal
9 Dhew Verstraten
10 Merel Vegter Rhoon
11 Angela de Visser Moerdijk
12 Kim Lodewijckx Essen
13 Lara van Wunsel Wechelderzande
Helga de Vel Boechout
C   50+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Ad Bernaerts Baarle Nassau
3 Jan Minnaard Wemeldinge
4 Peter Voesenek Breda
5 Cor de Jong Rucphen
6 Peter Jansen Merksplas
7 Ad Broeders Oosterhout
8 Ton van Oers Breda
9 Johan Pelkmans Alphen
10 Anton van Leest Moerdijk
11 Rene Meeuwessen Rijen
12 Theo Gaarenstroom St. Willebrord
13 Dirk Schoeters Zoersel
14 Henk Michielsen Breda
15 Eric Wandel Breda
16 Jaap Jan van der Weel Rijen
17 Kees Huige Heerle
Menno Grootjans Tilburg
Arnold Siemons Dongen
John Verschuren Oudenbosch
B   40+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rene Snoeren Dongen
2 Raf Jacobs Essen
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Andy van Loon Hoogerheide
5 Anton Graumans Rijsbergen
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
8 Wim Sitters Zegge
9 Edgar van Meer Nispen
10 Ruud Broosus Huybergen
11 Michel de Jong Etten-leur
12 Nico van Est Schijf
13 Patrick Herrijgers Beerse
14 Andre Horians Oud Gastel
15 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
16 Peter Bierkens Stampersgat
17 Chris Aerts Wechelderzande
18 Jan Vegter Rhoon
19 Ludger de Nijs Huijbergen
20 Nico van Wunsel Wechelderzande
21 Rob Daniels Etten-leur
Wim van Loy Vorselaar
Kris Wouters Oostmalle
A 17+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sandor Mol Chaam
2 Tijs van Aert Essen
3 Jerry Kallenfels St.willebrord
4 Jacob de Roo Kapelle
5 Joep van Gennip Bavel
6 Mike Castel Ossendrecht
7 Olaff Zweedijk Kapelle
8 Janno de Bruijn Rijsbergen
9 Bart van Opdorp Bavel
10 Sjakkie Floren St. Willebrord
11 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
12 Moreno Geerts Minderhout
13 Maarten van de Veeken Baarle-nassau
14 Frank Jansen Galder
15 Renee Horians Oud Gastel
16 Lars de Jong Wuustwezel
17 Yannick Lambrechts Essen
18 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
19 Joeri van Ginneken Malle
20 Bart de Visser Moerdijk
21 Kevin Aernouts Zundert
22 Pieter Israel Kruiningen
23 Ron Jansen Strijbeek
24 Jan-peter Simons Hooge Zwaluwe
25 Ben Suijkerbuijk Essen
26 William Lazeroms Oud Gastel
27 Jeroen Das Wuustwezel
28 George Knobel Oud Gastel
29 Denian Pieters Axel
30 Rene de Peinder Oud Gastel
Dennis Heyns Dessel
Abel Pot Kapelle
Pim van de Swaluw Kwadendamme
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen