• Vrienden van WBVC

Huijbergen


6 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel   Raats Wuustwezel
2 Anton   Mertens Rijkevorsel
3 Lennert   Meeusen Hoogstraten
4 Laure   Huybrechts Vlimmeren
5 Lotte van Merriënboer Wernhout
6 Matts   Saman Wuustwezel
7 Matthias van Gils Wuustwezel
8 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
9 Lenthe   Raats Wuustwezel
10 Eline   Winter Wuustwezel
  Ashley   Arnouts Kalmthout
  Anouk van den Broeck Brasschaat
  Merel   Graumans Rijsbergen
  Wannes   Stevens Kalmthout
         
         
7 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Axel van den Broek Ravels
3 Sven van Merriënboer Wernhout
4 Milan de Winter Wuustwezel
5 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
6 Matthijs   Schoonen Roosendaal
7 Jannick   Wouters Oost Malle
         
         
8 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bryant   Boogert Hoogblokland
2 Axel   Roks St. Willebrord
3 Arthur   Mertens Rijkevorsel
4 Jelle   Wouters Oostmalle
5 Matthew   Arnouts Kalmthout
6 Wout   Stevens Kalmthout
7 Sten   Mattheeusen Kalmthout
8 Thibo   Rennen Kalmthout
9 Tristan   Thibaut Kapellen
10 Denise   Mertens Breda
         
         
9 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sem   Heulens Vlimmeren
2 Niels   Delen Herenthout
3 Robbe   Willemsens Westmalle
4 Jarne   Ceulemans Wiekevorst
5 Noa   Stolk Nieuwendijk
6 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
7 Jordi   Huylebroeck Wechelderzande
8 Tibo van den Broeck Brasschaat
9 Bente van den Nouweland Rijen
10 Niels   Goris Vlimmeren
11 Sophie   Engel Roosendaal
12 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
13 Marijn   Dingemans Lage Zwaluwe
14 Rens   Lakens Etten-leur
         
         
10 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mathis   Avondts Kalmthout
2 Niels   Huijbregts Wernhout
3 Andries   Grootjans Westmale
4 Michiel   Delen Herenthout
5 Iben van Staay Wuustwezel
6 Jurgen   Mesu Middelburg
7 Moreno   Tak Oud Gastel
8 Ruben   Meeusen Hoogstraten
9 Dylan   Boogert Hoogblokland
10 Daan van Vuuren Woudrichem
11 Anoek   Kuijpers Gilze
12 Thijmen   Goossens Breda
13 Bart   Rutten Den Hout
14 Joche   Herrygers Beerse
15 Brent   Broosus Huijbergen
16 Stef van Looy Ekeren
17 Sacha de Nijs Huijbergen
         
         
11-12 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam   Stolk Nieuwendijk
2 Tom   Lavrijssen Rijkevorsel
3 Lennick van Ginkel St-lenaarts
4 Jochem   Kerckhaert Schoondijke
5 Jamie   Prince Oud Vossemeer
6 Tristan van Hassel Wernhout
7 Jente   Grootjans Westmalle
8 Wouter   Hopmans Hoogerheide
9 Hidde van Veenendaal Dongen
10 Lise van Wunsel Wechelderzande
11 Rik   Lavrijssen Rijkevorsel
12 Teun van Dijk Made
13 Wout   Janssen Rijkevorsel
14 Tieme   Herrygers Beerse
15 Jeno   Vloemans Lille
16 Elodie   Kuijper Tilburg
17 Erben van Meer Nispen
18 Thibault   Geys Westmale
19 Giovanny   Vissenberg Rucphen
20 Steffen   Duym Bazel
21 Stan van den Bergh Oud Gastel
22 Luuk   Bierkens Stampersgat
23 Daphne   Mesu Middelburg
24 Mark van Wijk Oud Gastel
25 Stan   Huijbregts Bergen Op Zoom
26 Christian   Dirven Raamsdonksveer
27 Martijn de Haan Hank
28 Kevin van Bochove Standdaarbuiten
         
         
13-14 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim   Bierkens Stampersgat
2 Wout van Elzakker Hoogerheide
3 Guus   Adriaansen Oud Vossemeer
4 Maarten de Nijs Huijbergen
5 Bart   Sitters Zegge
6 Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
7 Zoë   Mulder Heinkenszand
8 Jesse   Huijbregts Roosendaal
9 Danny   Michielse Kalmthout
10 Sven   Peeters Hoeven
11 Jarmo   Visser Heinkenszand
12 Geert   Verheijen Rijsbergen
13 Sven   Wouters Klein Zundert
14 Tristan   Blijlevens Meerle
15 Sven   Broos Klein Zundert
16 Herman   Brinkman Rotterdam
17 Niek   Struijs Rucphen
18 Dennis   Mertens Breda
19 Nick de Munnik Kapelle
20 Seppe   Aerts Wechelderzande
21 Damian van Alphen Hoeven
22 Joëlla   Jongenelen Roosendaal
23 Brent   Vervecken Hallaar(heist O/d Berg)
  Ibe   Braeken Sint Agatha Rode
  Giel van Heybeeck Kalmthout
         
         
15-16 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars   Akkermans Ossendrecht
2 Thomas   Bartelen Nispen
3 Bob   Kerkhofs Wouw
4 Djoerd van Dessel Breda
5 Bas   Sitters Zegge
6 Jordi   Timmermans Langeweg
7 Cliff de Peijper Oud Gastel
8 Perry   Hoendevangers Essen
9 Miquel   Ketelaars St. Willebrord
10 Jarno   Zuidweg Wemeldinge
11 Marvin   Runhaar Kapelle
12 Sven van Nieuwkerk Kapelle
13 Stef   Hendrickx Rijkevorsel
14 Pieter   Schoeters Zoersel
15 Niels   Hendrickx Rijkevorsel
16 Tom   Welten Kruisland
17 Bram van Hees Klein Zundert
18 Bjorn   Jansen Merksplas
  Xavier   Ketelaars St. Willebrord
         
         
Dames 15+      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ilona van Ginneken Gilze
2 Chantal   Verstraten Roosendaal
3 Daimy   Hellemons Hoeven
4 Helga de Vel Boechout
5 Crista de Jong St. Willebrord
6 Sharon   Dommanschet Roosendaal
7 Liene   Meeusen Hoogstraten
8 Bianca   Broosus Huijbergen
9 Angela de Visser Moerdijk
  Lara van Wunsel Wechelderzande
         
         
C 50+      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ad   Bernaerts Baarle Nassau
2 Jan   Minnaard Wemeldinge
3 Stanny   Anthonissen Loenhout
4 Johan   Pelkmans Alphen
5 Peter   Jansen Merksplas
6 Ton van Oers Breda
7 Menno   Grootjans Tilburg
8 Ad   Broeders Oosterhout
9 John   Verschuren Oudenbosch
10 Anton van Leest Moerdijk
11 Arnold   Siemons Dongen
12 Dirk   Schoeters Zoersel
13 Herman   Diels Wechelderzande
14 Theo   Gaarenstroom St. Willebrord
15 Henk   Michielsen Breda
16 Kees   Huige Heerle
17 Jimmy   Floru Ternat
18 Louis de Backer Ternat
         
         
B 40+      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rene   Snoeren Dongen
2 Jos   Bogaerts Strijbeek
3 Raf   Jacobs Essen
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Serge van der Smissen St.lenaarts
6 Andy van Loon Hoogerheide
7 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
8 Steve   Krijnen Loenhout
9 Coen   Schillemans Roosendaal
10 Anton   Graumans Rijsbergen
11 Roland   Nooij Ossendrecht
12 Edgar van Meer Nispen
13 Michel de Jong Etten-leur
14 Wim   Sitters Zegge
15 Andre   Horians Oud Gastel
16 Ruud   Broosus Huybergen
17 Nico van Est Schijf
18 Ludger de Nijs Huijbergen
19 Chris   Aerts Wechelderzande
20 Patrick   Herrijgers Beerse
21 Nico van Wunsel Wechelderzande
22 Perry   Leijdsman Bosschenhoofd
23 Freddy   Huybrechts Vlimmeren
24 Rob   Daniels Etten-leur
25 Kris   Wouters Oostmalle
  Peter   Bierkens Stampersgat
  Wim van Loy Vorselaar
         
         
A 17+        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sandor   Mol Chaam
2 Pim van de Swaluw Kwadendamme
3 Jerry   Kallenfels St.willebrord
4 Joep van Gennip Bavel
5 Jacob de Roo Kapelle
6 Mike   Castel Ossendrecht
7 Tijs van Aert Essen
8 Olaff   Zweedijk Kapelle
9 Geert van Kuijk Waalwijk
10 Rob van den Muysenbergh Loenhout
11 Abel   Pot Kapelle
12 Janno de Bruijn Rijsbergen
13 Floris   Wassenaar Wernhout
14 Moreno   Geerts Minderhout
15 Rob   Meeuwessen Rijen
16 Sjakkie   Floren St. Willebrord
17 Ruud van Hooijdonk Bavel
18 Frank   Jansen Galder
19 Lars de Jong Wuustwezel
20 Stef   Antonissen Loenhout
21 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
22 Yannick   Lambrechts Essen
23 Rogier   Ragetie Breda
24 Dave van Dun Rijen
25 Sven   Bergmans Maren-kessel
26 Jurgen   Soffers Bergen Op Zoom
27 Gert van Everbroeck Kalmthout
28 Joeri van Ginneken Malle
29 Ron   Jansen Strijbeek
30 Bernd   Meeusen Hoogstraten
31 Joannathan   Duinkerke Goes
32 Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
33 Denian   Pieters Axel
34 Dennis   Hack Bergen Op Zoom
35 William   Lazeroms Oud Gastel
36 Maikel   Nagtzaam Roosendaal
37 George   Knobel Oud Gastel
  Stef   Anthonissen Meer
  Rowan   Bergmans Maren-kessel
  Peter de Braal Terneuzen
  Dimi   Diels Lille
  Bart van Opdorp Bavel
Kalender
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen