• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Ossendrecht 2013


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel   Raats Wuustwezel
2 Anton   Mertens Rijkevorsel
3 Laure   Huybrechts Vlimmeren
4 Matts   Saman Wuustwezel
5 Lotte van Merriënboer Wernhout
6 Ashley   Arnouts Kalmthout
7 Lennert   Daemen Kapellen
8 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
9 Anouk van den Broeck Brasschaat
10 Eline de Winter Wuustwezel
11 Merel   Graumans Rijsbergen
12 Ymke   Bruins Koewacht
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Axel van den Broek Ravels
3 Sven van Merriënboer Wernhout
4 Niels   Uitdewilligen Brecht
5 Milan de Winter Wuustwezel
6 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
7 Indy   Floren Ossendrecht
8 Matthijs   Schoonen Roosendaal
9 Jannick   Wouters Oost Malle
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bryant   Boogert Hoogblokland
2 Axel   Roks St. Willebrord
3 Matthew   Arnouts Kalmthout
4 Jelle   Wouters Oostmalle
5 Arthur   Mertens Rijkevorsel
6 Wout   Stevens Kalmthout
7 Sten   Mattheeusen Kalmthout
8 Lennert van Lommel Heist Op De Berg
9 Thibo   Rennen Kalmthout
10 Denise   Mertens Breda
11 Bram van Looy Ekeren
9 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sem   Heulens Vlimmeren
2 Pieter   Pauwels Hamme
3 Niels   Delen Herenthout
4 Jarne   Ceulemans Wiekevorst
5 Noa   Stolk Nieuwendijk
6 Jarne op de Weerdt Brecht
7 Tibo van den Broeck Brasschaat
8 Pascal   Wijns Heist Op De Berg
9 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
10 Niels   Goris Vlimmeren
11 Rens   Lakens Etten-leur
12 Tycho   Gijsel Axel
13 Brent van der Zande Hoogerheide
10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mathis   Avondts Kalmthout
2 Niels   Huijbregts Wernhout
3 Andries   Grootjans Westmale
4 Michiel   Delen Herenthout
5 Iben van Staay Wuustwezel
6 Noa   Diels Geel
7 Daan van Vuuren Woudrichem
8 Jurgen   Mesu Middelburg
9 Moreno   Tak Oud Gastel
10 Dylan   Boogert Hoogblokland
11 Thijmen   Goossens Breda
12 Bart   Rutten Den Hout
13 Brent   Broosus Huijbergen
14 Joche   Herrygers Beerse
15 Stef van Looy Ekeren
16 Sacha de Nijs Huijbergen
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Berre   Hermans Vlimmeren
2 Jochem   Kerckhaert Schoondijke
3 Wouter   Hopmans Hoogerheide
4 Tristan van Hassel Wernhout
5 Sam   Stolk Nieuwendijk
6 Victor van de Putte Rijmenham
7 Jente   Grootjans Westmalle
8 Jamie   Prince Oud Vossemeer
9 Tess van Loy Vorselaar
10 Tieme   Herrygers Beerse
11 Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
12 Jeno   Vloemans Lille
13 Lise van Wunsel Wechelderzande
14 Thibault   Geys Westmale
15 Giovanny   Vissenberg Rucphen
16 Wout   Janssen Rijkevorsel
17 Erben van Meer Nispen
18 Luuk   Bierkens Stampersgat
19 Daphne   Mesu Middelburg
20 Stan van den Bergh Oud Gastel
21 Melanie   Viveen Woudrichem
22 Elodie   Kuijper Tilburg
23 Steffen   Duym Bazel
24 Robin van Oorschot Klein Zundert
25 Stan   Huijbregts Bergen Op Zoom
26 Farah   Duym Burcht
27 Jesse   Bastiaensen Kasterlee
28 Mark van Wijk Oud Gastel
29 Rick   Meeusen Wuustwezel
30 Martijn de Haan Hank
31 Kevin van Bochove Standdaarbuiten
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim   Bierkens Stampersgat
2 Guus   Adriaansen Oud Vossemeer
3 Maarten de Nijs Huijbergen
4 Bart   Sitters Zegge
5 Wout van Elzakker Hoogerheide
6 Alain   Broos Chaam
7 Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
8 Sven   Peeters Hoeven
9 Geert   Verheijen Rijsbergen
10 Jarmo   Visser Heinkenszand
11 Nick de Munnik Kapelle
12 Seppe   Aerts Wechelderzande
13 Sven   Broos Klein Zundert
14 Herman   Brinkman Rotterdam
15 Jesse   Huijbregts Roosendaal
16 Sven   Wouters Klein Zundert
17 Dennis   Mertens Breda
18 Pepijn   Hillemans Middelburg
19 Niek   Struijs Rucphen
20 Brent   Vervecken Hallaar(heist O/d Berg)
21 Joëlla   Jongenelen Roosendaal
22 Damian van Alphen Hoeven
23 Demi   Floren Ossendrecht
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Wesley   Floren Ossendrecht
2 Thomas   Bartelen Nispen
3 Lars   Akkermans Ossendrecht
4 Bob   Kerkhofs Wouw
5 Djoerd van Dessel Breda
6 Bas   Sitters Zegge
7 Jordi   Timmermans Langeweg
8 Cliff de Peijper Oud Gastel
9 Bram van Hees Klein Zundert
10 Marvin   Runhaar Kapelle
11 Niels   Hendrickx Rijkevorsel
12 Bjorn   Jansen Merksplas
13 Perry   Hoendevangers Essen
14 Stef   Hendrickx Rijkevorsel
15 Pieter   Schoeters Zoersel
16 Jarno   Zuidweg Wemeldinge
17 Tom   Welten Kruisland
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Birgit   Lavrijssen Kapelle
2 Daimy   Hellemons Hoeven
3 Ilona van Ginneken Gilze
4 Chantal   Verstraten Roosendaal
5 Crista de Jong St. Willebrord
6 Bianca   Broosus Huijbergen
7 Helga de Vel Boechout
8 Merel   Vegter Rhoon
9 Liene   Meeusen Hoogstraten
10 Angela de Visser Moerdijk
11 Daniella   Verstraten Roosendaal
12 Lara van Wunsel Wechelderzande
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ad   Bernaerts Baarle Nassau
2 Peter   Voesenek Breda
3 Cor de Jong Rucphen
4 Jan   Minnaard Wemeldinge
5 Ludo van den Buijs Essen
6 Johan   Pelkmans Alphen
7 Menno   Grootjans Tilburg
8 Ad   Herijgers Meerle
9 Peter   Jansen Merksplas
10 John   Verschuren Oudenbosch
11 Ton van Oers Breda
12 Ad   Broeders Oosterhout
13 Arnold   Siemons Dongen
14 Dirk   Schoeters Zoersel
15 Theo   Gaarenstroom St. Willebrord
16 Joris   Dirven Kalmthout
17 Kees   Huige Heerle
18 Henk   Michielsen Breda
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rene   Snoeren Dongen
2 Peter   Willemsen Loenhout
3 Patrick   Tolhoek Yerseke
4 Raf   Jacobs Essen
5 Bas van Rijthoven Roosendaal
6 Anton   Graumans Rijsbergen
7 Andy van Loon Hoogerheide
8 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
9 Wim   Sitters Zegge
10 Edgar van Meer Nispen
11 Nico van Est Schijf
12 Ruud   Broosus Huybergen
13 Patrick   Herrijgers Beerse
14 Roland   Nooij Ossendrecht
15 Chris   Aerts Wechelderzande
16 Jeroen   Karstens Roosendaal
17 Nico van Wunsel Wechelderzande
18 Peter   Bierkens Stampersgat
19 Jan   Vegter Rhoon
20 Ludger de Nijs Huijbergen
21 Freddy   Huybrechts Vlimmeren
22 Kris   Wouters Oostmalle
23 Wim van Loy Vorselaar
  Andre   Horians Oud Gastel
  Coen   Schillemans Roosendaal
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sandor   Mol Chaam
2 Jacob de Roo Kapelle
3 Tijs van Aert Essen
4 Jerry   Kallenfels St.willebrord
5 Joep van Gennip Bavel
6 Rob van den Muysenbergh Loenhout
7 Olaff   Zweedijk Kapelle
8 Mike   Castel Ossendrecht
9 Corne   Hagenaars Oud Gastel
10 Abel   Pot Kapelle
11 Rob   Meeuwessen Rijen
12 Bart van Opdorp Bavel
13 Frank   Jansen Galder
14 Jeroen   Das Wuustwezel
15 Kenny   Ysenbaardt Kalmthout
16 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
17 Jim   Marien Vorselaar
18 Stef   Antonissen Loenhout
19 Yannick   Lambrechts Essen
20 Renee   Horians Oud Gastel
21 Bart de Visser Moerdijk
22 Lars de Jong Wuustwezel
23 Dimi   Diels Lille
24 Joeri van Ginneken Malle
25 Ron   Jansen Strijbeek
26 Bernd   Meeusen Hoogstraten
27 Jurgen   Soffers Bergen Op Zoom
28 Denian   Pieters Axel
29 Pieter   Israel Kruiningen
30 Pieter   Bruins Koewacht
31 William   Lazeroms Oud Gastel
  Janno de Bruijn Rijsbergen
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen