• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Oud Gastel


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel Raats Wuustwezel
2 Anton Mertens Rijkevorsel
3 Laure Huybrechts Vlimmeren
4 Wannes Stevens Kalmthout
5 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
6 Ashley Arnouts Kalmthout
7 Matthias van Gils Wuustwezel
8 Karsten van Caam Oud Gastel
9 Lars Jochems Wuustwezel
10 Lotte van Merriënboer Wernhout
11 Merel Graumans Rijsbergen
12 Eline Winter Wuustwezel
13 Anouk van den Broeck Brasschaat
14 Kato Jochems Loenhout
7   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Axel van den Broek Ravels
3 Sven van Merriënboer Wernhout
4 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
5 Matthijs Schoonen Roosendaal
6 Milan de Winter Wuustwezel
7 Niels Uitdewilligen Brecht
8 Jannick Wouters Oost Malle
8   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bryant Boogert Hoogblokland
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Jelle Wouters Oostmalle
4 Arthur Mertens Rijkevorsel
5 Wout Stevens Kalmthout
6 Matthew Arnouts Kalmthout
7 Denise Mertens Breda
8 Sten Mattheeusen Kalmthout
Thibo Rennen Kalmthout
9   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Robbe Willemsens Westmalle
2 Noa Stolk Nieuwendijk
3 Sem Heulens Vlimmeren
4 Tibo van den Broeck Brasschaat
5 Jarne Ceulemans Wiekevorst
6 Bente van den Nouweland Rijen
7 Niels Goris Vlimmeren
8 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
9 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
10 Rens Lakens Etten-leur
11 Tycho Gijsel Axel
Niels Delen Herenthout
10   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Andries Grootjans Westmale
3 Moreno Tak Oud Gastel
4 Jurgen Mesu Middelburg
5 Daan van Vuuren Woudrichem
6 Jerre Verschure Raamsdonksveer
7 Brent Broosus Huijbergen
8 Dylan Boogert Hoogblokland
9 Renzo Blommaert Brecht
10 Bart Rutten Den Hout
11 Joche Herrygers Beerse
Michiel Delen Herenthout
11-12   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jochem Kerckhaert Schoondijke
2 Tristan van Hassel Wernhout
3 Jamie Prince Oud Vossemeer
4 Hidde van Veenendaal Dongen
5 Tess van Loy Vorselaar
6 Wouter Hopmans Hoogerheide
7 Lennick van Ginkel St-lenaarts
8 Sam Stolk Nieuwendijk
9 Wout Janssen Rijkevorsel
10 Lise van Wunsel Wechelderzande
11 Tieme Herrygers Beerse
12 Thibault Geys Westmale
13 Teun van Dijk Made
14 Jente Grootjans Westmalle
15 Elodie Kuijper Tilburg
16 Luuk Bierkens Stampersgat
17 Giovanny Vissenberg Rucphen
18 Daphne Mesu Middelburg
19 Stan van den Bergh Oud Gastel
20 Erben van Meer Nispen
21 Mark van Wijk Oud Gastel
22 Rick Meeusen Wuustwezel
23 Steffen Duym Bazel
24 Kevin van Bochove Standdaarbuiten
13-14   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Guus Adriaansen Oud Vossemeer
2 Tim Bierkens Stampersgat
3 Bart Sitters Zegge
4 Maarten de Nijs Huijbergen
5 Jesse Huijbregts Roosendaal
6 Brent Arnouts Kalmthout
7 Zoë Mulder Heinkenszand
8 Tristan Blijlevens Meerle
9 Stephan Ysenbaardt Kalmthout
10 Sven Peeters Hoeven
11 Jarmo Visser Heinkenszand
12 Geert Verheijen Rijsbergen
13 Pepijn Hillemans Middelburg
14 Sven Broos Klein Zundert
15 Dennis Mertens Breda
16 Max Donkersloot Roosendaal
17 Nick de Munnik Kapelle
18 Sven Wouters Klein Zundert
19 Niek Struijs Rucphen
20 Brent Vervecken Hallaar(heist O/d   Berg)
21 Seppe Aerts Wechelderzande
22 Joëlla Jongenelen Roosendaal
23 Damian van Alphen Hoeven
24 Lars Wandel Breda
15-16   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Akkermans Ossendrecht
2 Bas Sitters Zegge
3 Djoerd van Dessel Breda
4 Thomas Bartelen Nispen
5 Bob Kerkhofs Wouw
6 Bram van Hees Klein Zundert
7 Jordi Timmermans Langeweg
8 Cliff de Peijper Oud Gastel
9 Xavier Ketelaars St. Willebrord
10 Pieter Dyckhoff Zoersel
11 Marvin Runhaar Kapelle
12 Sven van Nieuwkerk Kapelle
13 Niels Hendrickx Rijkevorsel
14 Stef Hendrickx Rijkevorsel
15 Perry Hoendevangers Essen
16 Pieter Schoeters Zoersel
17 Bjorn Jansen Merksplas
18 Tom Welten Kruisland
19 Jarno Zuidweg Wemeldinge
20 Gijs Rutten Den Hout
Dames   15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Birgit Lavrijssen Kapelle
2 Ilona van Ginneken Gilze
3 Anouk Rockx Oud Gastel
4 Angela de Visser Moerdijk
5 Sharon Dommanschet Roosendaal
6 Merel Vegter Rhoon
7 Bianca Broosus Huijbergen
8 Liene Meeusen Hoogstraten
9 Lara van Wunsel Wechelderzande
10 Kim Lodewijckx Essen
C   50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Ad Bernaerts Baarle Nassau
3 Jaap Jan van der Weel Rijen
4 Ludo van den Buijs Essen
5 Jan Minnaard Wemeldinge
6 Peter Voesenek Breda
7 Ad Herijgers Meerle
8 Menno Grootjans Tilburg
9 Ton van Oers Breda
10 Johan Pelkmans Alphen
11 Arnold Siemons Dongen
12 Ad Broeders Oosterhout
13 Peter Jansen Merksplas
14 Anton van Leest Moerdijk
15 Dirk Schoeters Zoersel
16 Theo Gaarenstroom St. Willebrord
17 Kees Huige Heerle
18 Henk Michielsen Breda
Eric Wandel Breda
B   40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Serge van der Smissen St.lenaarts
2 Raf Jacobs Essen
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Andy van Loon Hoogerheide
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 Anton Graumans Rijsbergen
7 Wim Sitters Zegge
8 Andre Horians Oud Gastel
9 Coen Schillemans Roosendaal
10 Roland Nooij Ossendrecht
11 Ruud Broosus Huybergen
12 Edgar van Meer Nispen
13 Thierry Bakker Roosendaal
14 Johnny de Bruijne Woensdrecht
15 Patrick Herrijgers Beerse
16 Nico van Est Schijf
17 Ludger de Nijs Huijbergen
18 Chris Aerts Wechelderzande
19 Peter Bierkens Stampersgat
20 Nico van Wunsel Wechelderzande
21 Rob Daniels Etten-leur
22 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
23 Freddy Huybrechts Vlimmeren
24 Olaf Runhaar Kapelle
Rene Snoeren Dongen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jerry Kallenfels St.willebrord
2 Tijs van Aert Essen
3 Joep van Gennip Bavel
4 Pim van de Swaluw Kwadendamme
5 Rob Meeuwessen Rijen
6 Mike Castel Ossendrecht
7 Abel Pot Kapelle
8 Frank Jansen Galder
9 Yannick Lambrechts Essen
10 Moreno Geerts Minderhout
11 Geert van Kuijk Waalwijk
12 Jacob de Roo Kapelle
13 Olaff Zweedijk Kapelle
14 Corne Hagenaars Oud Gastel
15 Floris Wassenaar Wernhout
16 Renee Horians Oud Gastel
17 Lars de Jong Wuustwezel
18 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
19 Bart van Opdorp Bavel
20 Dimi Diels Lille
21 Dave van Dun Rijen
22 Paul Moerland Fijnaart
23 Sven Prince Rotterdam
24 Ruud van Hooijdonk Bavel
25 Joannathan Duinkerke Goes
26 Joeri van Ginneken Malle
27 Nelis Koeken Zundert
28 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
29 Kevin Aernouts Zundert
30 Sebastiaan Laurijsse Klundert
31 Jan-peter Simons Hooge Zwaluwe
32 Ron Jansen Strijbeek
33 William Lazeroms Oud Gastel
34 Stef Anthonissen Meer
35 Denian Pieters Axel
36 Marco van Schijndel Sint Oedenrode
37 George Knobel Oud Gastel
38 Rene de Peinder Oud Gastel
Arno van Schijndel Sint Oedenrode
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen