• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Rucphen


6 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel   Raats Wuustwezel
2 Lennert   Meeusen Hoogstraten
3 Lars   Jochems Wuustwezel
4 Laure   Huybrechts Vlimmeren
5 Ashley   Arnouts Kalmthout
6 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
7 Matts   Saman Wuustwezel
8 Lotte van Merriënboer Wernhout
9 Anouk van den Broeck Brasschaat
10 Merel   Graumans Rijsbergen
11 Lenthe   Raats Wuustwezel
12 Nanou   Ceusters Merksplas
13 Ymke   Bruins Koewacht
         
         
7 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Milan de Winter Wuustwezel
3 Matthijs   Schoonen Roosendaal
4 Sven van Merriënboer Wernhout
5 Jannick   Wouters Oost Malle
         
         
8 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel   Roks St. Willebrord
2 Bryant   Boogert Hoogblokland
3 Vince   Meeusen Hoogstraaten
4 Jelle   Wouters Oostmalle
5 Denise   Mertens Breda
6 Matthew   Arnouts Kalmthout
7 Sten   Mattheeusen Kalmthout
8 Wout   Stevens Kalmthout
9 Thibo   Rennen Kalmthout
10 Myrthe   Greijdanus Dishoek
11 Arthur   Mertens Rijkevorsel
         
         
9 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Pieter   Pauwels Hamme
2 Sem   Heulens Vlimmeren
3 Robbe   Willemsens Westmalle
4 Jarne   Ceulemans Wiekevorst
5 Noa   Stolk Nieuwendijk
6 Niels   Delen Herenthout
7 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
8 Tibo van den Broeck Brasschaat
9 Ward   Senneker Breda
10 Borg   Senneker Breda
11 Tycho   Gijsel Axel
12 Niels   Goris Vlimmeren
13 Rens   Lakens Etten-leur
14 Emma   Mertens Rijkevorsel
         
         
10 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mathis   Avondts Kalmthout
2 Andries   Grootjans Westmale
3 Niels   Huijbregts Wernhout
4 Iben van Staay Wuustwezel
5 Michiel   Delen Herenthout
6 Noa   Diels Geel
7 Roan   Konings Oudenbosch
8 Daan van Vuuren Woudrichem
9 Ruben   Meeusen Hoogstraten
10 Jurgen   Mesu Middelburg
11 Dylan   Boogert Hoogblokland
12 Jerre   Verschure Raamsdonksveer
13 Moreno   Tak Oud Gastel
14 Brent   Broosus Huijbergen
15 Renzo   Blommaert Brecht
16 Bart   Rutten Den Hout
17 Joche   Herrygers Beerse
18 Michiel   Paelinckx Loenhout
19 Sacha de Nijs Huijbergen
20 Stef van Looy Ekeren
         
         
11-12 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jochem   Kerckhaert Schoondijke
2 Tom   Lavrijssen Rijkevorsel
3 Tristan van Hassel Wernhout
4 Sam   Stolk Nieuwendijk
5 Lance de Baene Denderhouten
6 Lennick van Ginkel St-lenaarts
7 Rik   Lavrijssen Rijkevorsel
8 Jente   Grootjans Westmalle
9 Wout   Janssen Rijkevorsel
10 Jamie   Prince Oud Vossemeer
11 Lise van Wunsel Wechelderzande
12 Giovanny   Vissenberg Rucphen
13 Stijn   Cas Brasschaat
14 Teun van Dijk Made
15 Luuk   Bierkens Stampersgat
16 Hidde   Greijdanus Dishoek
17 Daphne   Mesu Middelburg
18 Tieme   Herrygers Beerse
19 Stan van den Bergh Oud Gastel
20 Thibault   Geys Westmale
21 Jeno   Vloemans Lille
22 Rick   Meeusen Wuustwezel
23 Erben van Meer Nispen
24 Kevin van Bockhove Standdaarbuiten
         
         
13-14 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Perry   Frijters St.willebrord
2 Wout van Elzakker Hoogerheide
3 Tim   Bierkens Stampersgat
4 Dieter   Vosters Poppel
5 Guus   Adriaansen Oud Vossemeer
6 Bart   Sitters Zegge
7 Maarten   Clauwaert Zeveneken
8 Ruben   Woestenburg Poppel
9 Sven   Peeters Hoeven
10 Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
11 Maarten de Nijs Huijbergen
12 Geert   Verheijen Rijsbergen
13 Ruben de Waele Temse
14 Sven   Broos Klein Zundert
15 Jarmo   Visser Heinkenszand
16 Dolf   Pemen Meer
17 Sven   Wouters Klein Zundert
18 Dennis   Mertens Breda
19 Nick de Munnik Kapelle
20 Indy   Aspers Nieuw Namen
21 Niek   Struijs Rucphen
22 Luke   Inkelaar Spijkenisse
23 Seppe   Aerts Wechelderzande
24 Jesse   Huijbregts Roosendaal
25 Pepijn   Hillemans Middelburg
26 Brent   Vervecken Hallaar(heist O/d Berg)
27 Joëlla   Jongenelen Roosendaal
28 Lars   Steenbakker `s-heerenhoek
         
         
15-16 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars   Akkermans Ossendrecht
2 Bob   Kerkhofs Wouw
3 Thomas   Bartelen Nispen
4 Djoerd van Dessel Breda
5 Cliff de Peijper Oud Gastel
6 Jordi   Timmermans Langeweg
7 Xavier   Ketelaars St. Willebrord
8 Bram van Hees Klein Zundert
9 Bas   Sitters Zegge
10 Perry   Hoendevangers Essen
11 Pieter   Schoeters Zoersel
12 Niels   Hendrickx Rijkevorsel
13 Frenk van der Vorst Halsteren
14 Stef   Hendrickx Rijkevorsel
15 Michel   Bos `s Gravendeel
16 Bjorn   Jansen Merksplas
17 Tom   Welten Kruisland
18 Franklin van Anrooij Kapelle
19 Gijs   Rutten Den Hout
         
         
Dames 15+      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ilona van Ginneken Gilze
2 Daimy   Hellemons Hoeven
3 Chantal   Verstraten Roosendaal
4 Anouk   Rockx Oud Gastel
5 Crista de Jong St. Willebrord
6 Manon   Driessen Terheyden
7 Sharon   Dommanschet Roosendaal
8 Merel   Vegter Rhoon
9 Bianca   Broosus Huijbergen
10 Liene   Meeusen Hoogstraten
11 Angela de Visser Moerdijk
12 Kim   Lodewijckx Essen
13 Tessa   Bos Oud Beijerland
14 Lara van Wunsel Wechelderzande
         
         
C 50+      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos   Bogaerts Strijbeek
2 Ad   Bernaerts Baarle Nassau
3 Peter   Voesenek Breda
4 Jaap Jan van der Weel Rijen
5 Johan   Pelkmans Alphen
6 Peter   Jansen Merksplas
7 Ad   Broeders Oosterhout
8 Menno   Grootjans Tilburg
9 Ton van Oers Breda
10 Arnold   Siemons Dongen
11 John van Rijsbergen Roosendaal
12 Anton van Leest Moerdijk
13 Dirk   Schoeters Zoersel
14 John   Verschuren Oudenbosch
15 Herman   Diels Wechelderzande
16 Kees   Huige Halsteren
17 Henk   Michielsen Breda
         
         
B 40+      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Serge van der Smissen St.lenaarts
2 Rene   Snoeren Dongen
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Raf   Jacobs Essen
5 Harald   Mijnsbergen Oosterhout
6 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
7 Coen   Schillemans Roosendaal
8 Roland   Nooij Ossendrecht
9 Wim   Sitters Zegge
10 Andy van Loon Hoogerheide
11 Anton   Graumans Rijsbergen
12 Martijn   Geenen Kinderdijk
13 Andre   Horians Oud Gastel
14 Ruud   Broosus Huybergen
15 Nico van Est Schijf
16 Michel de Jong Etten-leur
17 Edgar van Meer Nispen
18 Johnny de Bruijne Woensdrecht
19 Patrick   Herrijgers Beerse
20 Perry   Leijdsman Bosschenhoofd
21 Ludger de Nijs Huijbergen
22 Chris   Aerts Wechelderzande
23 Peter   Bierkens Stampersgat
24 Freddy   Huybrechts Vlimmeren
25 Jeroen   Karstens Roosendaal
26 Rob   Daniels Etten-leur
27 Simon van Rutten Berkel En Rodenrijs
  Nico van Wunsel Wechelderzande
         
         
A 17+        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jerry   Kallenfels St.willebrord
2 Pim van de Swaluw Kwadendamme
3 Tijs van Aert Essen
4 Peter   Woestenberg St Willebrord
5 Bart   Jacobs Gilze
6 Mike   Castel Ossendrecht
7 Joep van Gennip Bavel
8 Rob   Meeuwessen Rijen
9 Floris   Wassenaar Wernhout
10 Olaff   Zweedijk Kapelle
11 Sjakkie   Floren St. Willebrord
12 Stefan   Kramer Hardinxveld-giessendam
13 Moreno   Geerts Minderhout
14 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
15 Jacob de Roo Kapelle
16 Bart van Opdorp Bavel
17 Abel   Pot Kapelle
18 Geert van Kuijk Waalwijk
19 Frank   Jansen Galder
20 Yannick   Lambrechts Essen
21 Bart de Visser Moerdijk
22 Lars de Jong Wuustwezel
23 Maarten van der Weel Rijen
24 Roukebert de Boer Tilburg
25 Johan van den Beemd St. Willebrord
26 Sven   Prince Rotterdam
27 Jurgen   Soffers Bergen Op Zoom
28 Kevin   Aernouts Zundert
29 Joeri van Ginneken Malle
30 Ron   Jansen Strijbeek
31 Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
32 Stef   Anthonissen Meer
33 William   Lazeroms Oud Gastel
34 Joannathan   Duinkerke Goes
  Renee   Horians Oud Gastel
  Stefan van der Waal Etten-leur
  Kenny   Ysenbaardt Kalmthout
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen