• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Schijf


6 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Laure   Huybrechts Vlimmeren
2 Ashley   Arnouts Kalmthout
3 Anton   Mertens Rijkevorsel
4 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
5 Matts   Saman Wuustwezel
6 Anouk van den Broeck Brasschaat
7 Bart   Huijbregts Wernhout
8 Merel   Graumans Rijsbergen
9 Eline   Winter Wuustwezel
10 Lotte van Merriënboer Wernhout
11 Menno van Hemert Brakel
12 Wannes   Stevens Kalmthout
         
         
7 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Sven van Merriënboer Wernhout
3 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
4 Milan de Winter Wuustwezel
5 Niels   Uitdewilligen Brecht
6 Danielle van Hemert Brakel
7 Matthijs   Schoonen Roosendaal
8 Jannick   Wouters Oost Malle
         
         
8 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel   Roks St. Willebrord
2 Bryant   Boogert Hoogblokland
3 Jelle   Wouters Oostmalle
4 Arthur   Mertens Rijkevorsel
5 Sten   Mattheeusen Kalmthout
6 Matthew   Arnouts Kalmthout
7 Wout   Stevens Kalmthout
8 Denise   Mertens Breda
9 Thibo   Rennen Kalmthout
10 Tristan   Thibaut Kapellen
11 Myrthe   Greijdanus Dishoek
12 Milan   Delcroix Kalmthout
13 Rick   Sweep Schijf
         
         
9 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sem   Heulens Vlimmeren
2 Toms   Ustups Letland
3 Robbe   Willemsens Westmalle
4 Jarne   Ceulemans Wiekevorst
5 Niels   Delen Herenthout
6 Noa   Stolk Nieuwendijk
7 Tibo van den Broeck Brasschaat
8 Rudoles   Piziks Letland
9 Marijn   Dingemans Lage Zwaluwe
10 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
11 Niels   Goris Vlimmeren
12 Rens   Lakens Etten-leur
13 Joyce   Rens Schijf
         
         
10 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Andries   Grootjans Westmale
2 Niels   Huijbregts Wernhout
3 Michiel   Delen Herenthout
4 Jurgen   Mesu Middelburg
5 Daan van Vuuren Woudrichem
6 Moreno   Tak Oud Gastel
7 Borre van den Eede Kapellen
8 Brent   Broosus Huijbergen
9 Bart   Rutten Den Hout
10 Thijmen   Goossens Breda
11 Joche   Herrygers Beerse
12 Wout   Ooms Beerse
13 Stef van Looy Ekeren
14 Sacha de Nijs Huijbergen
15 Jacobien   Viveen Woudrichem
16 Rick   Vriends Achtmaal
  Renzo   Blommaert Brecht
         
         
11-12 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jochem   Kerckhaert Schoondijke
2 Sam   Stolk Nieuwendijk
3 Jamie   Prince Oud Vossemeer
4 Wouter   Hopmans Hoogerheide
5 Tess van Loy Vorselaar
6 Lennick van Ginkel St-lenaarts
7 Jente   Grootjans Westmalle
8 Lise van Wunsel Wechelderzande
9 Alekss   Krasts Letland
10 Hidde   Greijdanus Dishoek
11 Luuk   Bierkens Stampersgat
12 Wout   Janssen Rijkevorsel
13 Tieme   Herrygers Beerse
14 Thibault   Geys Westmale
15 Stan van den Bergh Oud Gastel
16 Jeno   Vloemans Lille
17 Teun van Dijk Made
18 Giovanny   Vissenberg Rucphen
19 Rick   Meeusen Wuustwezel
20 Melanie   Viveen Woudrichem
21 Erben van Meer Nispen
22 Thijs   Rens Schijf
23 Kevin van Bochove Standdaarbuiten
         
         
13-14 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Guus   Adriaansen Oud Vossemeer
2 Tim   Bierkens Stampersgat
3 Bart   Sitters Zegge
4 Maarten de Nijs Huijbergen
5 Sven   Peeters Hoeven
6 Tristan   Blijlevens Meerle
7 Jesse   Huijbregts Roosendaal
8 Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
9 Geert   Verheijen Rijsbergen
10 Luke   Inkelaar Spijkenisse
11 Jarmo   Visser Heinkenszand
12 Sven   Broos Klein Zundert
13 Seppe   Aerts Wechelderzande
14 Sven   Wouters Klein Zundert
15 Nick de Munnik Kapelle
16 Niek   Struijs Rucphen
17 Pepijn   Hillemans Middelburg
18 Dennis   Mertens Breda
19 Brent   Vervecken Hallaar(heist O/d Berg)
20 Joëlla   Jongenelen Roosendaal
21 Seppe   Anthonissen Wuustwezel
         
         
15-16 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Thomas   Bartelen Nispen
2 Djoerd van Dessel Breda
3 Bob   Kerkhofs Wouw
4 Bas   Sitters Zegge
5 Jordi   Timmermans Langeweg
6 Cliff de Peijper Oud Gastel
7 Xavier   Ketelaars St. Willebrord
8 Marvin   Runhaar Kapelle
9 Perry   Hoendevangers Essen
10 Stef   Hendrickx Rijkevorsel
11 Niels   Hendrickx Rijkevorsel
12 Sven van Nieuwkerk Kapelle
13 Pieter   Schoeters Zoersel
14 Bjorn   Jansen Merksplas
15 Gijs   Rutten Den Hout
         
         
Dames 15+      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ilona van Ginneken Gilze
2 Chantal   Verstraten Roosendaal
3 Anouk   Rockx Oud Gastel
4 Sharon   Dommanschet Roosendaal
5 Crista de Jong St. Willebrord
6 Bianca   Broosus Huijbergen
7 Angela de Visser Moerdijk
8 Lara van Wunsel Wechelderzande
9 Liene   Meeusen Hoogstraten
10 Kim   Lodewijckx Essen
  Manon   Driessen Terheyden
         
         
C 50+      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos   Bogaerts Strijbeek
2 Ad   Bernaerts Baarle Nassau
3 Peter   Voesenek Breda
4 Peter   Jansen Merksplas
5 Menno   Grootjans Tilburg
6 Ad   Broeders Oosterhout
7 Ton van Oers Breda
8 John   Verschuren Oudenbosch
9 Anton van Leest Moerdijk
10 Theo   Gaarenstroom St. Willebrord
11 Dirk   Schoeters Zoersel
12 Kees   Huige Halsteren
13 Henk   Michielsen Breda
  John van Rijsbergen Roosendaal
  Arnold   Siemons Dongen
         
         
B 40+      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rene   Snoeren Dongen
2 Serge van der Smissen St.lenaarts
3 Raf   Jacobs Essen
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Andy van Loon Hoogerheide
6 Anton   Graumans Rijsbergen
7 Coen   Schillemans Roosendaal
8 Wim   Sitters Zegge
9 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
10 Michel de Jong Etten-leur
11 Wim van Loy Vorselaar
12 Roland   Nooij Ossendrecht
13 Andre   Horians Oud Gastel
14 Edgar van Meer Nispen
15 Johnny de Bruijne Woensdrecht
16 Ruud   Broosus Huybergen
17 Nico van Est Schijf
18 Peter   Bierkens Stampersgat
19 Thierry   Bakker Roosendaal
20 Ludger de Nijs Huijbergen
21 Jeroen   Karstens Roosendaal
22 Nico van Wunsel Wechelderzande
23 Chris   Aerts Wechelderzande
24 Rob   Daniels Etten-leur
25 Freddy   Huybrechts Vlimmeren
26 Twan   Rens Schijf
  Patrick   Herrijgers Beerse
  Perry   Leijdsman Bosschenhoofd
  Cees   Mulders Standdaarbuiten
         
         
A 17+        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Peter   Woestenberg St Willebrord
2 Pim van de Swaluw Kwadendamme
3 Jerry   Kallenfels St.willebrord
4 Mike   Castel Ossendrecht
5 Tijs van Aert Essen
6 Rob   Meeuwessen Rijen
7 Joep van Gennip Bavel
8 Jacob de Roo Kapelle
9 Abel   Pot Kapelle
10 Geert van Kuijk Waalwijk
11 Moreno   Geerts Minderhout
12 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
13 Renee   Horians Oud Gastel
14 Olaff   Zweedijk Kapelle
15 Frank   Jansen Galder
16 Lars de Jong Wuustwezel
17 Yannick   Lambrechts Essen
18 Bart van Opdorp Bavel
19 Dimi   Diels Lille
20 Rogier   Ragetie Breda
21 Bart de Visser Moerdijk
22 Jurgen   Soffers Bergen Op Zoom
23 Ron   Jansen Strijbeek
24 Joannathan   Duinkerke Goes
25 Joeri van Ginneken Malle
26 Kevin   Aernouts Zundert
27 Ruud van Hooijdonk Bavel
28 Valentijn   Overtoom Dongen
29 Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
30 William   Lazeroms Oud Gastel
  Bart   Jacobs Gilze
  Floris   Wassenaar Wernhout
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen