• Vrienden van WBVC

Kruiningen


Kruiningen
29-9-2012
6   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Emma Szèkely Neeroeteren
2 Thibo Rennen Kalmthout
3 Jannick Wouters Oost Malle
4 Xerxes Vermeulen Kalmthout
5 Anouk van den Broeck Brasschaat
7   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bryant Boogert Hoogblokland
2 Denise Mertens Breda
3 Arthur Mertens Rijkevorsel
4 Jelle Wouters Oostmalle
5 Sten Mattheeusen Kalmthout
6 Wout Stevens Kalmthout
7 Kaat Janssen Rijkevorsel
8   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Delen Herenthout
2 Jordi van Olmen Olen
3 Jochen Hermans Vlimmeren
4 Robbe Willemsens Westmalle
5 Milan Verdonck Desselgem
6 Gille Deckers Rijkevorsel
7 Sem Heulens Vlimmeren
8 Tibo van den Broeck Brasschaat
9 Jori van Sompel Ruiselede
9   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lucas Janssen Papendrecht
2 Shirin van Anrooij Kapelle
3 Mathis Avondts Kalmthout
4 Niels Huijbregts Wernhout
5 Andries Grootjans Westmale
6 Senne Dejonghe Rotselaar
7 Lander Liekens Pijpelheide
8 Dylan Boogert Hoogblokland
9 Michiel Delen Herenthout
10 Senne Hermans Vlimmeren
11 Dries Clauwaert Zeveneken
12 Renzo Blommaert Brecht
13 Thijmen Goossens Breda
14 Moreno Tak Oud Gastel
15 Lowie Deckers Rijkevorsel
16 Brent Broosus Huijbergen
17 Sacha de Nijs Huijbergen
18 Max `t Hart Roosendaal
10   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dante Coremans Messelbroek
2 Siebe Dewerdt Heusden
3 Lennick van Ginkel Brecht
4 Yorben Lauryssen Jabbeke
5 Milan Keynen Keerbergen
6 Jamie Prince Oud Vossemeer
7 Sam Stolk Nieuwendijk
8 Lennie Verhaegen Tremelo
9 Jeno Vloemans Lille
10 Wout Janssen Rijkevorsel
11 Emma Verloop Wissenkerke
12 Luuk Bierkens Stampersgat
13 Lise van Wunsel Wechelderzande
11   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ward de Schepper Made
2 Jochem Kerckhaert Schoondijke
3 Jasper van der Plas Zoersel
4 Bertje Hermans Vlimmeren
5 Laurent Claeys Haacht
6 Len Dejonghe Rotselaar
7 Robin van Meldert Tremelo
8 Tristan Timmermans Yerseke
9 Lance de Baene Denderhouten
10 Nathan Szèkely Neeroeteren
11 Tine Rombouts Wuustwezel
12 Arjan Poleij
13 Zoë Mulder Heinkenszand
14 Joachim van Looveren Meer
15 Kyanta Vanwalleghem Ingelmunster
16 Siemen Liekens Pijpelheide
17 Elodie Kuijper Tilburg
18 Niels Echelpoels Grobbendonk
19 Jente Grootjans Westmalle
20 Thijmen Grootjans Westmalle
21 Tieme Herrygers Beerse
22 Zeff Verdeijen Aarschot
23 Joëlla Jongenelen Roosendaal
24 Erben van Meer Nispen
25 Giovanny Vissenberg Rucphen
26 Tristan Krombeen Kruiningen
27 Davy Mues St.Niklaas
28 Sietse Uijtdehaag Nispen
29 Kevin van Bockhove Standdaarbuiten
30 Youri Slokkers Oud Vossemeer
12   +13 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Arne Vrachten Geel
2 Loeka Verdonck Desselgem
3 Julian Siemons Zoersel
4 Arne Vermeersch Beselare
5 Bart Sitters Zegge
6 Jarne de Meijer Hulshout
7 Kennth Poppe West Malle
8 Wout van Elzakker Hoogerheide
9 Witse van Rillaer Tremelo
10 Lander Tibackx Vorselaar
11 Maxim Dewulf Sint Eloois Winkel
12 Maxim van Gils Wuustwezel
13 Vince van den Eynde Schriek
14 Niels Vandermeulen Harelbeke
15 Andres Verdonck Desselgem
16 Wannes vanden Bussche Jabbeke
17 Geert Verheijen Rijsbergen
18 Dieter Vosters Poppel
19 Stuer Kwinten Belsele
20 Maarten Clauwaert Zeveneken
21 Dennis Leijten Hoogerheide
22 Stijn Echelpoels Grobbendonk
23 Jarne Loeys Oostkerke
24 Maarten de Nijs Huijbergen
25 Jarmo Visser Heinkenszand
26 Ilona van Ginneken Gilze
27 Tim Bierkens Stampersgat
28 Ruben Woestenburg Poppel
29 Jarno Jordens Rillaar
30 Robbe de Vylder Zeveneken
31 Jonas Bruyninckx Kapellen
32 Sven Wouters Klein Zundert
33 Sam de Ruysscher Kalmthout
34 Dolf Pemen Meer
35 Dennis Mertens Breda
36 Indy Asper Nieuw Namen
37 Eva Vermeersch Beselare
38 Seppe Anthonissen Wuustwezel
39 Nick de Munnik Kapelle
40 Lara van Wunsel Wechelderzande
41 Lars Steenbakker `s-heerenhoek
42 Jesse Huijbregts Roosendaal
43 Mitchell Simons Hooge-zwaluwe
14-15   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jordi Timmermans Langeweg
2 Diederik Pemen Meer
3 Cliff de Peijper Oud Gastel
4 Bas Sitters Zegge
5 Bob Kerkhofs Wouw
6 Thomas Bartelen Oud Gastel
7 Jannis Milbou Kalmthout
8 Jeroen Daniels Etten-leur
9 Bjorn Jansen Merksplas
10 Franklin van Anrooij Kapelle
11 Bram van Hees Klein Zundert
12 Perry Hoendevangers Essen
Recreanten
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Johan Pelkmans Alphen
2 Ad Broeders Oosterhout
3 Rogier Ragetie Breda
4 Herman Diels Wechelderzande
5 Johnny de Bruyne Woensdrecht
6 Ruud Broosus Huybergen
7 Nico van Wunsel Wechelderzande
8 Yannick Lambrechts Essen
9 Peter Jansen Merksplas
10 Ton van Oers Breda
11 Patrick `t Hart Roosendaal
12 Rene Meeuwessen Rijen
13 Ludger de Nijs Huijbergen
14 Kees Huige Halsteren
15 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
16 Peter Bierkens Stampersgat
17 Rob Daniels Etten-leur
18 Paul Hageman Oud Vosmeer
19 Henk Michielsen Breda
20 Cees Mulders Standdaarbuiten
21 Eric Jongenelen Roosendaal
22 Kris Wouters Oostmalle
23 Sven Petein Antwerpen
24 Johan Siemens Zoersel
25 Pim Woltjer Bergen Op Zoom
26 Marcel Tange Yerseke
27 Gabi Hoek Bergen Op Zoom
28 Davy Mertens Etten-leur
29 Marc Mues St.niklaas
Dirk Schoeters Zoersel
Dames   15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Janice Diels Retie
2 Manon Driessen Terheyden
3 Tessa de Jong Wuustwezel
4 Diedeke Hageman Oud Vosmeer
5 Bianca Broosus Huijbergen
6 Angela de Visser Moerdijk
B   40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dennis Szèkely Neeroeteren
2 Ad Bernaerts Baarle Nassau
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Serge van der Smissen St.lenaarts
5 Wim Sitters Zegge
6 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
7 Eric de Crom Hoogerheide
8 Coen Schillemans Roosendaal
9 Gert Pemen Meer
10 Anton Graumans Zundert
11 Peter Voesenek Breda
12 Jan Minnaard Wemeldinge
13 Jan Schrier Goes
14 Johnny Stroosnijder Wemeldinge
15 Arnold Siemons Dongen
16 Patrik Herrygers Beerse
17 Eric Nagtzaam Roosendaal
18 Thierry Bakker Roosendaal
19 Edgar van Meer Nispen
20 Andre Horians Oud Gastel
21 Eric Wandel Breda
A16+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Peter Woestenberg St Willebrord
2 Glenn van Ginneken St.lenaarts
3 Pim van de Swaluw Kwadendamme
4 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
5 Rob Meeuwessen Rijen
6 Jacob de Roo Kapelle
7 Jurgen Bartelen Oud Gastel
8 Renee Horians Oud Gastel
9 Jeroen Claessen Hoeven
10 Perry Buijsen Halsteren
11 Andy van Loon Hoogerheide
12 Ruben Tissink Kapelle
13 Bart de Visser Moerdijk
14 Bart Jacobs Gilze
15 Olaf Zweedijk Kapelle
16 Lars de Jong Wuustwezel
17 Jonas van der Plas Zoersel
18 Dennis Schoeters Zoersel
19 Sven Prince Rotterdam
20 Jan Schrier Goes
21 Niels de Jong Etten-leur
22 Jordy Leenknecht Hulst
23 Abel Pot Kapelle
24 Roy de Vos Oosterhout
25 Niels van Oosterhout Geertruidenberg
26 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
27 Youri van Noorden Kruiningen
28 Joeri van Ginneken Oostmalle
29 Joannathan Duinkerke Goes
30 Johnny Stroosnijder Wemeldinge
31 Stef Anthonissen Meer
32 Demy Amelsfoort Goirle
Dimi Diels Lille
Jurgen van Zon Dordrecht

 

Kalender
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen