• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Schijf(finale)


6 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sven van Merriënboer Wernhout
2 Merel   Raats Wuustwezel
3 Thibo   Rennen Kalmthout
4 Matthijs   Schoonen Roosendaal
5 Jannick   Wouters Oost Malle
6 Xerxes   Vermeulen Kalmthout
7 Anton   Mertens Rijkevorsel
8 Anouk van den Broeck Brasschaat
9 Matts   Saman Wuustwezel
10 Ashley   Arnouts Kalmthout
         
         
7 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Iben   Rommelaere Hertsberge
2 Wout   Stevens Kalmthout
3 Jelle   Wouters Oostmalle
4 Matthew   Arnouts Kalmthout
5 Bryant   Boogert Hoogblokland
6 Sten   Mattheeusen Kalmthout
7 Arthur   Mertens Rijkevorsel
8 Denise   Mertens Breda
         
         
8 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels   Delen Herenthout
2 Sem   Heulens Vlimmeren
3 Jordi van Olmen Olen
4 Robbe   Willemsens Westmalle
5 Jochen   Hermans Vlimmeren
6 Noa   Stolk Nieuwendijk
7 Jarne   Ceulemans Wiekevorst
8 Jori van Sompel Ruiselede
9 Tibo van den Broeck Brasschaat
10 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
11 Borg   Senneker Breda
12 Ward   Senneker Breda
13 Emma   Mertens Rijkevorsel
14 Rens   Lakens Etten-leur
15 Joyce   Rens Schijf
         
         
9 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mathis   Avondts Kalmthout
2 Niels   Huijbregts Wernhout
3 Andries   Grootjans Westmale
4 Michiel   Delen Herenthout
5 Senne   Hermans Vlimmeren
6 Iben van Staay Wuustwezel
7 Renzo   Blommaert Brecht
8 Dylan   Boogert Hoogblokland
9 Yannick van Gils Wuustwezel
10 Anoek   Kuijpers Gilze
11 Joche   Herrygers Beerse
12 Thijmen   Goossens Breda
13 Brent   Broosus Huijbergen
14 Sacha de Nijs Huijbergen
15 Axandre van der Steen Herenthout
         
         
10 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dante   Coremans Messelbroek
2 Sam   Stolk Nieuwendijk
3 Lennick van Ginkel Brecht
4 Jamie   Prince Oud Vossemeer
5 Jeno   Vloemans Lille
6 Tess   Habraken Vorselaar
7 Wout   Janssen Rijkevorsel
8 Lise van Wunsel Wechelderzande
9 Nick   Bruyninckx Beerse
10 Luuk   Bierkens Stampersgat
11 Thijs   Rens Schijf
         
         
11 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jasper van der Plas Zoersel
2 Bertje   Hermans Vlimmeren
3 Jochem   Kerckhaert Schoondijke
4 Teun van Dijk Made
5 Ward de Schepper Made
6 Zoë   Mulder Heinkenszand
7 Niels   Echelpoels Grobbendonk
8 Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
9 Joachim van Looveren Meer
10 Elodie   Kuijper Tilburg
11 Stijn   Cas Brasschaat
12 Zeff   Verdeijen Aarschot
13 Tieme   Herrygers Beerse
14 Jente   Grootjans Westmalle
15 Erben van Meer Nispen
16 Joëlla   Jongenelen Roosendaal
17 Thijmen   Grootjans Westmalle
18 Jessica   Schmitz Dongen
19 Stan van den Bergh Oud Gastel
20 Giovanny   Vissenberg Rucphen
21 Femke   Kuijpers Gilze
         
         
12-13 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Julian   Siemons Zoersel
2 Maxim van Gils Wuustwezel
3 Bart   Sitters Zegge
4 Wout van Elzakker Hoogerheide
5 Stijn   Echelpoels Grobbendonk
6 Tim   Bierkens Stampersgat
7 Maarten de Nijs Huijbergen
8 Kobe   Kockx Kalmthout
9 Sam de Ruysscher Kalmthout
10 Jonas   Bruyninckx Kapellen
11 Ruben van der Stelt Nieuwendijk
12 Jarmo   Visser Heinkenszand
13 Geert   Verheijen Rijsbergen
14 Sven   Wouters Klein Zundert
15 Steven   Clement Nispen
16 Dennis   Leijten Hoogerheide
17 Jesse   Huijbregts Roosendaal
18 Nick de Munnik Kapelle
19 Seppe   Anthonissen Wuustwezel
20 Dennis   Mertens Breda
21 Lara van Wunsel Wechelderzande
22 Lars   Wandel Breda
23 Mitchell   Simons Hooge-zwaluwe
         
         
14-15 jaar      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Samuel   Debeer Wuustwezel
2 Lars   Akkermans Ossendrecht
3 Diederik   Pemen Meer
4 Bas   Sitters Zegge
5 Bob   Kerkhofs Wouw
6 Cliff de Peijper Oud Gastel
7 Jordi   Timmermans Langeweg
8 Thomas   Bartelen Nispen
9 Djoerd van Dessel Breda
10 Jeroen   Daniels Etten-leur
11 Bram van Hees Klein Zundert
12 Bjorn   Jansen Merksplas
13 Jeffrey   Huisman Schiedam
14 Nick   Dam Achtmaal
15 Sven   Dictus Achtmaal
         
         
Recreanten      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ad   Herijgers Meerle
2 Michel de Jong Etten-leur
3 Menno   Grootjans Tilburg
4 Johan   Pelkmans Alphen
5 Jo van der Steen Herenthout
6 Yannick   Lambrechts Essen
7 Peter   Bierkens Stampersgat
8 Ton van Oers Breda
9 Nico van Est Schijf
10 Herman   Diels Wechelderzande
11 Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
12 Peter   Jansen Merksplas
13 Ad   Broeders Oosterhout
14 Kris   Wouters Oostmalle
15 Ludger de Nijs Huijbergen
16 Dirk   Schoeters Zoersel
17 Ruud   Broosus Huybergen
18 Nico van Wunsel Wechelderzande
19 Eric   Wandel Breda
20 Kees   Huige Halsteren
21 Rob   Daniels Etten-leur
22 Perry   Leijdsman Bosschenhoofd
23 Eric   Jongenelen Roosendaal
24 Chris   Aerts Wechelderzande
25 Henk   Michielsen Breda
26 Davy   Mertens Etten-leur
         
         
Dames 15+      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Janice   Diels Retie
2 Ilona van Ginneken Gilze
3 Lysanne   Rohde Prinsenbeek
4 Chantal   Verstraten Roosendaal
5 Tessa de Jong Wuustwezel
6 Bianca   Broosus Huijbergen
7 Angela de Visser Moerdijk
         
         
B 40+      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Serge van der Smissen St.lenaarts
2 Ad   Bernaerts Baarle Nassau
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Wim   Sitters Zegge
6 Wim van Loy Vorselaar
7 Coen   Schillemans Roosendaal
8 Anton   Graumans Zundert
9 Arnold   Siemons Dongen
10 Edgar van Meer Nispen
11 Andre   Horians Oud Gastel
12 Eric   Nagtzaam Roosendaal
13 Patrik   Herrygers Beerse
14 Twan   Rens Schijf
         
         
A16+      
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Pim van de Swaluw Kwadendamme
2 Jacob de Roo Kapelle
3 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
4 Joep van Gennip Bavel
5 Rob   Meeuwessen Rijen
6 Frank   Jansen Galder
7 Levis   Steynen Kalmthout
8 Kris   Driessens Loenhout
9 Renee   Horians Oud Gastel
10 Rob van den Muysenbergh Loenhout
11 Jurgen   Bartelen Nispen
12 Andy van Loon Hoogerheide
13 Olaf   Zweedijk Kapelle
14 Lars de Jong Wuustwezel
15 Abel   Pot Kapelle
16 Rogier   Ragetie Breda
17 Sven   Prince Rotterdam
18 Jonas van der Plas Zoersel
19 Jurgen   Soffers Bergen Op Zoom
20 Roy de Vos Oosterhout
21 Joeri van Ginneken Oostmalle
22 Joannathan   Duinkerke Goes
23 Stef   Anthonissen Meer
24 Bart van Opdorp Bavel
25 Bart de Visser Moerdijk
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen