• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Ossendrecht 2


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sven van Merriënboer Wernhout
2 Thibo Rennen Kalmthout
3 Merel Raats Wuustwezel
4 Matthijs Schoonen Roosendaal
5 Jannick Wouters Oost Malle
6 Xerxes Vermeulen Kalmthout
7 Anton Mertens Rijkevorsel
8 Anouk van den Broeck Brasschaat
9 Ashley Arnouts Kalmthout
7   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Arthur Mertens Rijkevorsel
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Jelle Wouters Oostmalle
4 Wout Stevens Kalmthout
5 Sten Mattheeusen Kalmthout
6 Matthew Arnouts Kalmthout
8   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Delen Herenthout
2 Sem Heulens Vlimmeren
3 Robbe Willemsens Westmalle
4 Jochen Hermans Vlimmeren
5 Jordi van Olmen Olen
6 Noa Stolk Nieuwendijk
7 Jarne Ceulemans Wiekevorst
8 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
9 Tibo van den Broeck Brasschaat
10 Bente van den Nouweland Rijen
11 Niels Goris Vlimmeren
12 Emma Mertens Rijkevorsel
13 Rens Lakens Etten-leur
9   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mathis Avondts Kalmthout
2 Andries Grootjans Westmale
3 Niels Huijbregts Wernhout
4 Michiel Delen Herenthout
5 Iben van Staay Wuustwezel
6 Dylan Boogert Hoogblokland
7 Yannick van Gils Wuustwezel
8 Renzo Blommaert Brecht
9 Joche Herrygers Beerse
10 Brent Broosus Huijbergen
11 Thijmen Goossens Breda
12 Sacha de Nijs Huijbergen
10   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Stolk Nieuwendijk
2 Jamie Prince Oud Vossemeer
3 Lennick van Ginkel Brecht
4 Jeno Vloemans Lille
5 Tess Habraken Vorselaar
6 Wout Janssen Rijkevorsel
7 Lise van Wunsel Wechelderzande
8 Luuk Bierkens Stampersgat
11   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jasper van der Plas Zoersel
2 Jochem Kerckhaert Schoondijke
3 Ward de Schepper Made
4 Teun van Dijk Made
5 Zoë Mulder Heinkenszand
6 Tessa Zwaenepoel Brasschaat
7 Jente Grootjans Westmalle
8 Elodie Kuijper Tilburg
9 Stijn Cas Brasschaat
10 Joachim van Looveren Meer
11 Tieme Herrygers Beerse
12 Joëlla Jongenelen Roosendaal
13 Thijmen Grootjans Westmalle
14 Erben van Meer Nispen
15 Stan van den Bergh Oud Gastel
16 Giovanny Vissenberg Rucphen
17 Arjan Poleij Kruiningen
18 Youri Slokkers Oud Vossemeer
12-13   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bart Sitters Zegge
2 Julian Siemons Zoersel
3 Brent Arnouts Kalmthout
4 Wout van Elzakker Hoogerheide
5 Tim Bierkens Stampersgat
6 Maarten de Nijs Huijbergen
7 Geert Verheijen Rijsbergen
8 Sam de Ruysscher Kalmthout
9 Steven Clement Nispen
10 Jesse Huijbregts Roosendaal
11 Sven Broos
12 Dennis Leijten Hoogerheide
13 Jarmo Visser Heinkenszand
14 Sven Wouters Klein Zundert
15 Nick de Munnik Kapelle
15 Seppe Anthonissen Wuustwezel
17 Giel van Heybeeck Kalmthout
18 Lara van Wunsel Wechelderzande
19 Lars Wandel Breda
14-15   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Robbert Geens Kalmthout
2 Lars Akkermans Ossendrecht
3 Diederik Pemen Meer
4 Jordi Timmermans Langeweg
5 Bob Kerkhofs Wouw
6 Thomas Bartelen Nispen
7 Cliff de Peijper Oud Gastel
8 Bas Sitters Zegge
9 Jeroen Daniels Etten-leur
10 Bjorn Jansen Merksplas
11 Djoerd van Dessel Breda
Recreanten
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Johan Pelkmans Alphen
2 Yannick Lambrechts Essen
3 Johnny de Bruyne Woensdrecht
4 Menno Grootjans Tilburg
5 Ton van Oers Breda
6 Ad Broeders Oosterhout
7 Ruud Broosus Huybergen
8 Peter Bierkens Stampersgat
9 Peter Jansen Merksplas
10 Kris Wouters Oostmalle
11 Eric de Moor Ossendrecht
12 Ludger de Nijs Huijbergen
13 Dirk Schoeters Zoersel
14 Herman Diels Wechelderzande
15 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
16 Johan de Baat Hoogerheide
17 Eric Wandel Breda
18 Henk Michielsen Breda
19 Eric Jongenelen Roosendaal
20 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
21 Rob Daniels Etten-leur
22 Chris Aerts Wechelderzande
23 Davy Mertens Etten-leur
24 Kees Huige Halsteren
25 Nico van Wunsel Wechelderzande
Dames   15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Birgit Lavrijssen Kapelle
2 Janice Diels Retie
3 Ilona van Ginneken Gilze
4 Chantal Verstraten Roosendaal
5 Angela de Visser Moerdijk
6 Bianca Broosus Huijbergen
B   40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Rene Snoeren Dongen
3 Serge van der Smissen St.lenaarts
4 Ad Bernaerts Baarle Nassau
5 Bas van Rijthoven Roosendaal
6 Steve Krijnen Loenhout
7 Wim van Loy Vorselaar
8 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
9 Wim Sitters Zegge
10 Jan Minnaard Wemeldinge
11 Anton Graumans Zundert
12 Gert Pemen Meer
13 Coen Schillemans Roosendaal
14 Edgar van Meer Nispen
15 Andre Horians Oud Gastel
16 Patrik Herrygers Beerse
17 Arnold Siemons Dongen
18 Stanny Antonissen Loenhout
A16+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Glenn van Ginneken St.lenaarts
2 Pim van de Swaluw Kwadendamme
3 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
4 Jacob de Roo Kapelle
5 Bart van Opdorp Bavel
6 Rob Meeuwessen Rijen
7 Jurgen Bartelen Nispen
8 Thijmen van de Vrede
9 Levis Steynen Kalmthout
10 Rob van den Muysenbergh Loenhout
11 Andy van Loon Hoogerheide
12 Bart Jacobs Gilze
13 Olaf Zweedijk Kapelle
14 Bart de Visser Moerdijk
15 Frank Jansen Galder
16 Lars de Jong Wuustwezel
17 Renee Horians Oud Gastel
18 Abel Pot Kapelle
19 Rogier Ragetie Breda
20 Stef Antonissen Loenhout
21 Jonas van der Plas Zoersel
22 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
23 Joannathan Duinkerke Goes
24 Joep van Gennip Bavel
25 Dimi Diels Lille
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen