• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Rucphen


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Emma Szèkely Neeroeteren
2 Thibo Rennen Kalmthout
3 Merel Raats Wuustwezel
4 Jannick Wouters Oost Malle
5 Matthijs Schoonen Roosendaal
6 Xerxes Vermeulen Kalmthout
7 Anouk van den Broeck Brasschaat
7   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matthew Arnouts Kalmthout
2 Jelle Wouters Oostmalle
3 Denise Mertens Breda
4 Sten Mattheeusen Kalmthout
5 Tibo van Staay Wuustwezel
6 Arthur Mertens Rijkevorsel
7 Myrthe Greijdanus Dishoek
8 Kaat Janssen Rijkevorsel
9 Thomas van der Stelt Nieuwendijk
8   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Delen Herenthout
2 Jochen Hermans Vlimmeren
3 Milan Verdonck Desselgem
4 Jordi van Olmen Olen
5 Robbe Willemsens Westmalle
6 Tibo van den Broeck Brasschaat
7 Gille Deckers Rijkevorsel
8 Noa Stolk Nieuwendijk
9 Sem Heulens Vlimmeren
10 Borg Senneker Breda
11 Jarne Ceulemans Wiekevorst
12 Bente van den Nouweland Rijen
13 Rens Lakens Etten-leur
9   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lucas Janssen Papendrecht
2 Shirin van Anrooij Kapelle
3 Niels Huijbregts Wernhout
4 Mathis Avondts Kalmthout
5 Nina Spapen Rijen
6 Yannick van Gils Wuustwezel
7 Andries Grootjans Westmale
8 Michiel Delen Herenthout
9 Iben van Staay Wuustwezel
10 Senne Dejonghe Rotselaar
11 Roan Konings Oudenbosch
12 Floris Wintermans Hank
13 Lander Liekens Pijpelheide
14 Noa Diels Geel
15 Senne Hermans Vlimmeren
16 Renzo Blommaert Brecht
17 Dries Clauwaert Zeveneken
18 Jerre Verschure Wuustwezel
19 Lowie Deckers Rijkevorsel
20 Michiel Palinckx Wuustwezel
21 Moreno Tak Oud Gastel
22 Dylan Boogert Hoogblokland
23 Brent Broosus Huijbergen
24 Joche Herrygers Beerse
25 Sacha de Nijs Huijbergen
26 Max `t Hart Roosendaal
10   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dante Coremans Messelbroek
2 Yorben Lauryssen Jabbeke
3 Siebe Dewerdt Heusden
4 Pieter van Laer Zoersel
5 Jamie Prince Oud Vossemeer
6 Lennick van Ginkel Brecht
7 Milan Keynen Keerbergen
8 Rune de Bock Aalst
9 Jeno Vloemans Lille
10 Lennie Verhaegen Tremelo
11 Wout Janssen Rijkevorsel
12 Noa Jansen Oosterhout
13 Nils Verheijen Kontich
14 Tess Habraken Vorselaar
15 Lise van Wunsel Wechelderzande
16 Hidde Greijdanus Dishoek
17 Luuk Bierkens Stampersgat
18 Sam Stolk Nieuwendijk
11   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Witse Meeussen Vlimmeren
2 Jasper van der Plas Zoersel
3 Len Dejonghe Rotselaar
4 Jochem Kerckhaert Schoondijke
5 Ward de Schepper Made
6 Tine Rombouts Wuustwezel
7 Ryan Kamp Raamsdonkveer
8 Bertje Hermans Vlimmeren
9 Nathan Szèkely Neeroeteren
10 Tristan van Hassel Wernhout
11 Robin van Meldert Tremelo
12 Joachim van Looveren Meer
13 Laurent Claeys Haacht
14 Laura van der Zwaan Sliedrecht
15 Siemen Liekens Pijpelheide
16 Kyanta Vanwalleghem Ingelmunster
17 Zoë Mulder Heinkenszand
18 Thijmen Grootjans Westmalle
19 Davy Mues St.Niklaas
20 Jessica Schmitz Dongen
21 Jente Grootjans Westmalle
22 Tieme Herrygers Beerse
23 Erben van Meer Nispen
24 Giovanny Vissenberg Rucphen
25 Zeff Verdeijen Aarschot
26 Stan van den Bergh Oud Gastel
27 Youri Slokkers Oud Vossemeer
28 Kevin van Bockhove Standdaarbuiten
29 Joëlla Jongenelen Roosendaal
Mauro Spapen Rijen
12   +13 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Florian Vermeersch Zaffelare
2 Arne Vermeersch Beselare
3 Harm Celi Oosteind
4 Maxim van Gils Wuustwezel
5 Perry Frijters St.willebrord
6 Julian Siemons Zoersel
7 Loeka Verdonck Desselgem
8 Andres Verdonck Desselgem
9 Arne Vrachten Geel
10 Wout van Elzakker Hoogerheide
11 Jarne de Meijer Hulshout
12 Maxim Dewulf Sint Eloois Winkel
13 Vince van den Eynde Schriek
14 Stuer Kwinten Belsele
15 Lander Tibackx Vorselaar
16 Senne van Aert Vorselaar
17 Stijn Echelpoels Grobbendonk
18 Tim Bierkens Stampersgat
19 Wannes vanden Bussche Jabbeke
20 Niels Vandermeulen Harelbeke
21 Bart Sitters Zegge
22 Robbe de Vylder Zeveneken
23 Kennth Poppe West Malle
24 Maarten Clauwaert Zeveneken
25 Witse van Rillaer Tremelo
26 Jan van Laer Zoersel
27 Maarten de Nijs Huijbergen
28 Dennis Leijten Hoogerheide
29 Dennis Mertens Breda
30 Ruben Woestenburg Poppel
31 Jens Clynhens Haacht
32 Ruben van der Stelt Nieuwendijk
33 Willem Wintermans Hank
34 Steven Clement Nispen
35 Jarno Jordens Rillaar
36 Dieter Vosters Poppel
37 Danny Michielse Kalmthout
38 Sven Wouters Klein Zundert
39 Jarne Loeys Oostkerke
40 Geert Verheijen Rijsbergen
41 Wannes Cools Wuustwezel
42 Arno Geentjens Wechelderzande
43 Bart Goris Meerle
44 Jarmo Visser Heinkenszand
45 Sam de Ruysscher Kalmthout
46 Ilona van Ginneken Gilze
47 Nick de Munnik Kapelle
48 Sabine Heij Oosterhout
49 Niek Struijs Rucphen
50 Sven Broos
51 Seppe Anthonissen Wuustwezel
52 Eva Vermeersch Beselare
53 Jesse Geijskens Retie
54 Jesse Huijbregts Roosendaal
55 Lara van Wunsel Wechelderzande
56 Bo Vandermeulen Harelbeke
57 Mitchell Simons Hooge-zwaluwe
14-15   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Abe Celi Oosteind
2 Diederik Pemen Meer
3 Samuel Debeer Wuustwezel
4 Pieter Dyckhoff Zoersel
5 Jordi Timmermans Langeweg
6 Cliff de Peijper Oud Gastel
7 Thomas Bartelen Nispen
8 Bas Sitters Zegge
9 Bjorn Jansen Merksplas
10 Jeroen Daniels Etten-leur
11 Jeffrey Voermans Breda
12 Fer Goos Zundert
13 Kenny Ysenbaardt Kalmthout
14 Bram van Hees Klein Zundert
15 Pieter Schoeters Zoersel
16 Cailean Verdult Bergen Op Zoom
17 Tom Welten Kruisland
18 Perry Hoendevangers Essen
Recreanten
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Johan Pelkmans Alphen
2 Rogier Ragetie Breda
3 Menno Grootjans Tilburg
4 Ton van Oers Breda
5 Michel de Jong Etten-leur
6 Ad Broeders Oosterhout
7 Herman Diels Wechelderzande
8 Johnny de Bruyne Woensdrecht
9 Yannick Lambrechts Essen
10 Ruud Broosus Huybergen
11 Peter Jansen Merksplas
12 Peter Bierkens Stampersgat
13 Patrick `t Hart Roosendaal
14 Rene Meeuwessen Rijen
15 Kees Huige Halsteren
16 Dirk Schoeters Zoersel
17 Johan Grootjans
18 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
19 Gabi Hoek Bergen Op Zoom
20 Rob Daniels Etten-leur
21 Kris Wouters Oostmalle
22 Pim Woltjer Bergen Op Zoom
23 Ludger de Nijs Huijbergen
24 Eric Wandel Breda
25 Demy Amelsfoort Goirle
26 Eric Jongenelen Roosendaal
27 Paul Hageman Oud Vosmeer
28 Cees Mulders Standdaarbuiten
30 Sven Petein Antwerpen
31 Nico van Wunsel Wechelderzande
32 Henk Michielsen Breda
33 Davy Mertens Etten-leur
Hans Leaerts Baal
Mark de Vos Oosterhout
Dames   15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Monique van de Ree Willemstad
2 Birgit Lavrijssen Kapelle
3 Katrien Vermeiren Rijkevorsel
4 Daimy Hellemons Hoeven
5 Manon Driessen Terheyden
6 Janice Diels Retie
7 Sharon Dommanschet Roosendaal
8 Tinne Vermeiren Rijkevorsel
9 Bianca Broosus Huijbergen
10 Angela de Visser Moerdijk
Diedeke Hageman Oud Vosmeer
B   40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Rene Snoeren Dongen
3 Dennis Szèkely Neeroeteren
4 Ad Bernaerts Baarle Nassau
5 Serge van der Smissen St.lenaarts
6 Bas van Rijthoven Roosendaal
7 Michel Bastijns Meerle
8 Eric de Crom Hoogerheide
9 Wim van Loy Vorselaar
10 Birgit Lavrijssen Kapelle
11 Gert Pemen Meer
12 Ludo van den Buijs Essen
13 Wim Sitters Zegge
14 Jan Jansen Galder
15 Anton Graumans Zundert
16 Patrik Herrygers Beerse
17 Arnold Siemons Dongen
18 Jan Minnaard Wemeldinge
19 Edgar van Meer Nispen
20 Andre Horians Oud Gastel
21 Eric Nagtzaam Roosendaal
22 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
A16+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jerry Kallenfels St.willebrord
2 Peter Woestenberg St Willebrord
3 Rob van den Muysenbergh Loenhout
4 Jens van den Bosch Wechelderzande
5 Gunther Loos Essen
6 Jurgen Bartelen Nispen
7 Kris Ceulemans Herenthout
8 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
9 Rob Meeuwessen Rijen
10 Jasper Jespers Minderhout
11 Jacob de Roo Kapelle
12 Bart Jacobs Gilze
13 Renee Horians Oud Gastel
14 Jeroen Claessen Hoeven
15 Kevin van Looveren Hoogstraten
16 Dennis Geerts Kalmthout
17 Andy van Loon Hoogerheide
18 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
19 Lars de Jong Wuustwezel
20 Bart de Visser Moerdijk
21 Wesley Gijsbrechts Merksplas
22 Dennis Schoeters Zoersel
23 Frank Jansen Galder
24 Niels de Jong Etten-leur
25 Roy de Vos Oosterhout
26 Olaf Zweedijk Kapelle
27 Sven Prince Rotterdam
28 Robert Polak Prinsenbeek
29 Niels van Oosterhout Geertruidenberg
30 Nelis Koeken Zundert
31 Joeri van Ginneken Oostmalle
32 Dimi Diels Lille
33 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
34 Ron Jansen Strijbeek
35 Stef Anthonissen Meer
36 Joannathan Duinkerke Goes
Jeroen van de Hout Goirle
Stefan Kramer Hardinxveld-giessendam
Bart van Opdorp Bavel
Jonas van der Plas Zoersel
Jurgen van Zon Dordrecht
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen