• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Etten-Leur Noord


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Thibo Rennen Kalmthout
2 Merel Raats Wuustwezel
3 Sven van Merriënboer Wernhout
4 Jannick Wouters Oost Malle
5 Xerxes Vermeulen Kalmthout
6 Matthijs Schoonen Roosendaal
Anouk van den Broeck Brasschaat
Matts Saman Wuustwezel
Wannes Stevens Kalmthout
7   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bryant Boogert Hoogblokland
2 Arthur Mertens Rijkevorsel
3 Tibo van Staay Wuustwezel
4 Matthew Arnouts Kalmthout
5 Denise Mertens Breda
6 Sten Mattheeusen Kalmthout
7 Jelle Wouters Oostmalle
8 Wout Stevens Kalmthout
9 Kaat Janssen Rijkevorsel
8   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Delen Herenthout
2 Jochen Hermans Vlimmeren
3 Jordi van Olmen Olen
4 Jarne Ceulemans Wiekevorst
5 Robbe Willemsens Westmalle
6 Noa Stolk Nieuwendijk
7 Sem Heulens Vlimmeren
8 Tibo van den Broeck Brasschaat
9 Gille Deckers Rijkevorsel
10 Bente van den Nouweland Rijen
11 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
12 Rens Lakens Etten-leur
13 Emma Mertens Rijkevorsel
9   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Shirin van Anrooij Kapelle
2 Mathis Avondts Kalmthout
3 Niels Huijbregts Wernhout
4 Andries Grootjans Westmale
5 Iben van Staay Wuustwezel
6 Michiel Delen Herenthout
7 Senne Dejonghe Rotselaar
8 Lander Liekens Pijpelheide
9 Sven Mulder Raamsdonkveer
10 Noa Diels Geel
11 Yannick van Gils Wuustwezel
12 Dries Clauwaert Zeveneken
13 Dylan Boogert Hoogblokland
14 Brent Broosus Huijbergen
15 Renzo Blommaert Brecht
16 Jerre Verschure Wuustwezel
17 Lowie Deckers Rijkevorsel
18 Thijmen Goossens Breda
19 Joche Herrygers Beerse
20 Moreno Tak Oud Gastel
21 Sacha de Nijs Huijbergen
10   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dante Coremans Messelbroek
2 Sam Stolk Nieuwendijk
3 Rune de Bock Aalst
4 Siebe Dewerdt Heusden
5 Jeno Vloemans Lille
6 Jamie Prince Oud Vossemeer
7 Nils Verheijen Kontich
8 Tess Habraken Vorselaar
9 Wout Janssen Rijkevorsel
10 Luuk Bierkens Stampersgat
11 Lise van Wunsel Wechelderzande
11   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Witse Meeussen Vlimmeren
2 Jochem Kerckhaert Schoondijke
3 Jasper van der Plas Zoersel
4 Ryan Kamp Raamsdonkveer
5 Teun van Dijk Made
6 Laurent Claeys Haacht
7 Tine Rombouts Wuustwezel
8 Mauro Spapen Rijen
9 Ward de Schepper Made
10 Joachim van Looveren Meer
11 Tomas de Laet O.l.v-wavar
12 Siemen Liekens Pijpelheide
13 Zoë Mulder Heinkenszand
14 Zeff Verdeijen Aarschot
15 Tieme Herrygers Beerse
16 Stijn Cas Brasschaat
17 Len Dejonghe Rotselaar
18 Jente Grootjans Westmalle
19 Lance de Baene Denderhouten
20 Elodie Kuijper Tilburg
21 Davy Mues St.Niklaas
22 Stan van den Bergh Oud Gastel
23 Erben van Meer Nispen
24 Jessica Schmitz Dongen
25 Giovanny Vissenberg Rucphen
26 Joëlla Jongenelen Roosendaal
27 Thijmen Grootjans Westmalle
28 Youri Slokkers Oud Vossemeer
29 Kevin van Bockhove Standdaarbuiten
12-13   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Florian Vermeersch Zaffelare
2 Maxim van Gils Wuustwezel
3 Jarne de Meijer Hulshout
4 Julian Siemons Zoersel
5 Arne Vrachten Geel
6 Mar Scoponi Essen
7 Tim Bierkens Stampersgat
8 Vince van den Eynde Schriek
9 Bart Sitters Zegge
10 Kwinten Stuer Belsele
11 Stijn Echelpoels Grobbendonk
12 Senne van Aert Vorselaar
13 Maarten de Nijs Huijbergen
14 Elias Maris Oelegem
15 Wout van Elzakker Hoogerheide
16 Danny Michielse Kalmthout
17 Geert Verheijen Rijsbergen
18 Maarten Clauwaert Zeveneken
19 Dieter Vosters Poppel
20 Witse van Rillaer Tremelo
21 Maarten Verheijen Kontich
22 Ruben Woestenburg Poppel
23 Steven Clement Nispen
24 Robbe de Vylder Zeveneken
25 Jens Clynhens Haacht
26 Jarmo Visser Heinkenszand
27 Jonas Bruyninckx Kapellen
28 Jarno Jordens Rillaar
29 Sam de Ruysscher Kalmthout
30 Wannes Cools Wuustwezel
31 Dennis Leijten Hoogerheide
32 Arno Geentjens Wechelderzande
33 Niek Struijs Rucphen
34 Bart Goris Meerle
35 Sven Wouters Klein Zundert
36 Sven Broos
37 Lotte Rotman Kontich
38 Dennis Mertens Breda
39 Nick de Munnik Kapelle
40 Jesse Huijbregts Roosendaal
41 Jonas Schillemans Malle
42 Seppe Anthonissen Wuustwezel
43 Lara van Wunsel Wechelderzande
44 Lars Wandel Breda
45 Mitchell Simons Hooge-zwaluwe
14-15   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Akkermans Ossendrecht
2 Diederik Pemen Meer
3 Pieter Dyckhoff Zoersel
4 Jordi Timmermans Langeweg
5 Cliff de Peijper Oud Gastel
6 Jarne Boden Essen
7 Thomas Bartelen Nispen
8 Bas Sitters Zegge
9 Jeroen Daniels Etten-leur
10 Bjorn Jansen Merksplas
11 Bob Kerkhofs Wouw
12 Jeffrey Voermans Breda
13 Bram van Hees Klein Zundert
14 Perry Hoendevangers Essen
Recreanten
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rogier Ragetie Breda
2 Ad Herijgers Meerle
3 Johan Pelkmans Alphen
4 Joeri van Ginneken Oostmalle
5 Ton van Oers Breda
6 Yannick Lambrechts Essen
7 Peter Jansen Merksplas
8 Manuel Elst Stabroek
9 Ad Broeders Oosterhout
10 Marvin Bakx Bergen Op Zoom
11 Wim de Vos Oosterhout
12 Stefan van Rillaer Tremelo
13 Peter Bierkens Stampersgat
14 Rene Jansen Strijbeek
15 Herman Diels Wechelderzande
16 Patrick `t Hart Roosendaal
17 Ruud Broosus Huybergen
18 Nico van Wunsel Wechelderzande
19 Eric Wandel Breda
20 Kris Wouters Oostmalle
21 Anton van Leest Moerdijk
22 Rob Daniels Etten-leur
23 Ludger de Nijs Huijbergen
24 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
25 Demy Amelsfoort Goirle
26 Eric Jongenelen Roosendaal
27 Henk Michielsen Breda
28 Cees Mulders Standdaarbuiten
29 Sven Petein Antwerpen
30 Davy Mertens Etten-leur
31 Rini Tak Oudenbosch
Johan Grootjans
Dames   15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Janice Diels Retie
2 Daimy Hellemons Hoeven
3 Ilona van Ginneken Gilze
4 Diedeke Hageman Oud Vosmeer
5 Bianca Broosus Huijbergen
6 Tessa de Jong Wuustwezel
7 Angela de Visser Moerdijk
B   40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Serge van der Smissen St.lenaarts
2 Jos Bogaerts Strijbeek
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Eric de Crom Hoogerheide
5 Coen Schillemans Roosendaal
6 Bennie van de Heuvel Strijensas
7 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
8 Peter Voesenek Breda
9 Gert Pemen Meer
10 Jan Jansen Galder
11 Anton Graumans Zundert
12 Wim Sitters Zegge
13 Wim van Loy Vorselaar
14 Arnold Siemons Dongen
15 Patrik Herrygers Beerse
16 Eric Nagtzaam Roosendaal
17 Edgar van Meer Nispen
18 Thierry Bakker Roosendaal
Andre Horians Oud Gastel
A16+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Glenn van Ginneken St.lenaarts
2 Rob Meeuwessen Rijen
3 Brent Tubex Wechelderzande
4 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
5 Jacob de Roo Kapelle
6 Peter Woestenberg St Willebrord
7 Jens van den Bosch Wechelderzande
8 Erik van Laar Eerbeek
9 Dennis Geerts Kalmthout
10 Yelle Leaerts Baal
11 Rob van den Muysenbergh Loenhout
12 Levis Steynen Kalmthout
13 Pim van de Swaluw Kwadendamme
14 Jurgen Bartelen Nispen
15 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
16 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
17 Renee Horians Oud Gastel
18 Frank Jansen Galder
19 Jeroen Claessen Hoeven
20 Andy van Loon Hoogerheide
21 Sven Prince Rotterdam
22 Ron Jansen Strijbeek
23 Jurgen van Zon Dordrecht
24 Mike Castel Ossendrecht
25 Lars de Jong Wuustwezel
26 Jonas van der Plas Zoersel
27 Bart de Visser Moerdijk
28 Robert Polak Prinsenbeek
29 Nelis Koeken Zundert
30 Niels de Jong Etten-leur
31 Dimi Diels Lille
32 Joannathan Duinkerke Goes
33 Niels van Oosterhout Geertruidenberg
34 Roy de Vos Oosterhout
35 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
Stef Anthonissen Meer
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen