• Vrienden van WBVC

Oud Gastel


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel Raats Wuustwezel
2 Thibo Rennen Kalmthout
3 Sven van Merriënboer Wernhout
4 Hilde Huijbregts Wernhout
5 Jannick Wouters Oost Malle
6 Matthijs Schoonen Roosendaal
7 Anouk van den Broeck Brasschaat
8 Max Lodders Oud Gastel
7   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bryant Boogert Hoogblokland
2 Matthew Arnouts Kalmthout
3 Arthur Mertens Rijkevorsel
4 Wout Stevens Kalmthout
5 Denise Mertens Breda
6 Jelle Wouters Oostmalle
7 Sten Mattheeusen Kalmthout
8 Kaat Janssen Rijkevorsel
9 Nathan van Horik Dordrecht
10 Ancia van den Bos Oud Gastel
8   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Delen Herenthout
2 Jordi van Olmen Olen
3 Jochen Hermans Vlimmeren
4 Jarne Ceulemans Wiekevorst
5 Robbe Willemsens Westmalle
6 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
7 Tibo van den Broeck Brasschaat
8 Rens Lakens Etten-leur
9 Borg Senneker Breda
10 Emma Mertens Rijkevorsel
11 Sem Lodders Oud Gastel
12 Sem Heulens Vlimmeren
9   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Shirin van Anrooij Kapelle
2 Andries Grootjans Westmale
3 Michiel Delen Herenthout
4 Niels Huijbregts Wernhout
5 Sven Mulder Raamsdonkveer
6 Floris Wintermans Hank
7 Jarid van Horik Dordrecht
8 Senne Dejonghe Rotselaar
9 Noa Diels Geel
10 Iben van Staay Wuustwezel
11 Dylan Boogert Hoogblokland
12 Thijmen Goossens Breda
13 Renzo Blommaert Brecht
14 Jerre Verschure Wuustwezel
15 Moreno Tak Oud Gastel
16 Brent Broosus Huijbergen
17 Anoek Kuijpers Gilze
18 Joche Herrygers Beerse
19 Sacha de Nijs Huijbergen
20 Ernson van den Bos Oud Gastel
10   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dante Coremans Messelbroek
2 Sam Stolk Nieuwendijk
3 Martijn Rasenberg Terheyden
4 Rune de Bock Aalst
5 Noa Jansen Oosterhout
6 Robbert Rasenberg Terheijden
7 Jamie Prince Oud Vossemeer
8 Wout Janssen Rijkevorsel
9 Tess Habraken Vorselaar
10 Hidde Greijdanus Dishoek
11 Emma Verloop Wissenkerke
12 Jeno Vloemans Lille
13 Lise van Wunsel Wechelderzande
14 Caine Hanssens Tilburg
15 Luuk Bierkens Stampersgat
11   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Teun van Dijk Made
2 Tristan van Hassel Wernhout
3 Jochem Kerckhaert Schoondijke
4 Jasper van der Plas Zoersel
5 Ward de Schepper Made
6 Niels Echelpoels Grobbendonk
7 Joachim van Looveren Meer
8 Zoë Mulder Heinkenszand
9 Tieme Herrygers Beerse
10 Erben van Meer Nispen
11 Jessica Schmitz Dongen
12 Joëlla Jongenelen Roosendaal
13 Huub Stokkermans Dongen
14 Jente Grootjans Westmalle
15 Stan van den Bergh Oud Gastel
16 Thijmen Grootjans Westmalle
17 Giovanny Vissenberg Rucphen
18 Davy Mues St.Niklaas
19 Femke Kuijpers Gilze
20 Youri Slokkers Oud Vossemeer
12-13   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Julian Siemons Zoersel
2 Bart Sitters Zegge
3 Luke Verburg Schiedam
4 Tim Bierkens Stampersgat
5 Remco de Jong Rijen
6 Wout van Elzakker Hoogerheide
7 Stijn Echelpoels Grobbendonk
8 Bart Hazekamp Zoetermeer
9 Geert Verheijen Rijsbergen
10 Alain Broos Chaam
11 Maarten de Nijs Huijbergen
12 Sam de Ruysscher Kalmthout
13 Willem Wintermans Hank
14 Steven Clement Nispen
15 Dennis Leijten Hoogerheide
16 Frank de Jong Rijen
17 Sven Wouters Klein Zundert
18 Jarmo Visser Heinkenszand
19 Bart Goris Meerle
20 Nick de Munnik Kapelle
21 Niek Struijs Rucphen
22 Jesse Huijbregts Roosendaal
23 Dennis Mertens Breda
24 Lara van Wunsel Wechelderzande
25 Seppe Anthonissen Wuustwezel
26 Lars Wandel Breda
27 Lenn Verdijck Ronst
28 Mitchell Simons Hooge-zwaluwe
14-15   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Akkermans Ossendrecht
2 Jordi Timmermans Langeweg
3 Diederik Pemen Meer
4 Bas Sitters Zegge
5 Thomas Bartelen Nispen
6 Cliff de Peijper Oud Gastel
7 Jeroen Daniels Etten-leur
8 Djoerd van Dessel Breda
9 Bjorn Jansen Merksplas
10 Brecht Tielemans Bavel
11 Jeffrey Voermans Breda
12 Perry Hoendevangers Essen
13 Bram van Hees Klein Zundert
14 Thijmen Roovers Zundert
15 Tom Welten Kruisland
16 Pieter Schoeters Zoersel
17 Brian Wouda Oud Gastel
18 Jannis Milbou Kalmthout
Recreanten
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joeri van Ginneken Oostmalle
2 Menno Grootjans Tilburg
3 Johan Pelkmans Alphen
4 Michel de Jong Etten-leur
5 Manuel Elst Stabroek
6 Ton van Oers Breda
7 Ad Broeders Oosterhout
8 Yannick Lambrechts Essen
9 Peter Jansen Merksplas
10 Kris Wouters Oostmalle
11 Freddy Scheynen Oost Malle
12 Ruud Broosus Huybergen
13 Patrick `t Hart Roosendaal
14 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
15 Demy Amelsfoort Goirle
16 Ludger de Nijs Huijbergen
17 Nico van Wunsel Wechelderzande
18 Eric de Moor Ossendrecht
19 Kees Huige Halsteren
20 Eric Jongenelen Roosendaal
21 Eric Wandel Breda
22 Niels Cloin Roosendaal
23 Henk Michielsen Breda
24 Rob Daniels Etten-leur
25 Paul Hageman Oud Vosmeer
26 Dirk Schoeters Zoersel
27 Sven Petein Antwerpen
28 Davy Mertens Etten-leur
Peter Bierkens Stampersgat
Ad Herijgers Meerle
Rene Meeuwessen Rijen
Dames   15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ilona van Ginneken Gilze
2 Daimy Hellemons Hoeven
3 Janice Diels Retie
4 Marjolein Claessen Hoeven
5 Tessa de Jong Wuustwezel
6 Angela de Visser Moerdijk
B   40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Ad Bernaerts Baarle Nassau
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Walter Marijnissen Zoersel
5 Serge van der Smissen St.lenaarts
6 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
7 Eric de Crom Hoogerheide
8 Coen Schillemans Roosendaal
9 Peter Voesenek Breda
10 Bennie van de Heuvel Strijensas
11 Jan Minnaard Wemeldinge
12 Gert Pemen Meer
13 Jan Jansen Galder
14 Anton Graumans Zundert
15 Wim Sitters Zegge
16 Arnold Siemons Dongen
17 Andre Horians Oud Gastel
18 Patrik Herrygers Beerse
19 Edgar van Meer Nispen
A16+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jasper Jespers Minderhout
2 Levis Steynen Kalmthout
3 Pim van de Swaluw Kwadendamme
4 Rob van den Muysenbergh Loenhout
5 Jacob de Roo Kapelle
6 Kris Ceulemans Herenthout
7 Jurgen Bartelen Nispen
8 Peter Woestenberg St Willebrord
9 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
10 Rob Meeuwessen Rijen
11 Dennis Geerts Kalmthout
12 Renee Horians Oud Gastel
13 Frank Jansen Galder
14 Sven Prince Rotterdam
15 Kevin van Looveren Hoogstraten
16 Jeroen Claessen Hoeven
17 Serge van Gelder Ekeren
18 Bart Jacobs Gilze
19 Rogier Ragetie Breda
20 Floris Wassenaar Wernhout
21 Rob van Broekhoven Roosendaal
22 Lars de Jong Wuustwezel
23 Bart de Visser Moerdijk
24 Andy van Loon Hoogerheide
25 Jonas van der Plas Zoersel
26 Bart van Opdorp Bavel
27 Perry Buijsen Halsteren
28 Ivo Hegge Vlijmen
29 Stef Anthonissen Meer
30 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
31 Stefan Willemsen Putte
32 Joannathan Duinkerke Goes
33 Dennis Schoeters Zoersel
Dimi Diels Lille
Wouter Jagers Tilburg
Niels de Jong Etten-leur
Jurgen van Zon Dordrecht
Kalender
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen