• Vrienden van WBVC

Bergen op Zoom


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Emma Szèkely Neeroeteren
2 Thibo Rennen Kalmthout
3 Sven van Merriënboer Wernhout
4 Merel Raats Wuustwezel
5 Matthijs Schoonen Roosendaal
6 Xerxes Vermeulen Kalmthout
7 Anouk van den Broeck Brasschaat
8 Jannick Wouters Oost Malle
Matts Saman Wuustwezel
7   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Wouters Oostmalle
2 Matthew Arnouts Kalmthout
3 Sten Mattheeusen Kalmthout
4 Wout Stevens Kalmthout
5 Arthur Mertens Rijkevorsel
6 Bryant Boogert Hoogblokland
7 Denise Mertens Breda
8 Kaat Janssen Rijkevorsel
8   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Delen Herenthout
2 Toms Ustups Letland
3 Vlad van Mechelen Bertem
4 Robbe Willemsens Westmalle
5 Jordi van Olmen Olen
6 Tibo van den Broeck Brasschaat
7 Jarne Ceulemans Wiekevorst
8 Gloria van Mechelen Bertem
9 Sem Heulens Vlimmeren
10 Roel Verloop Wissenkerke
11 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
12 Rens Lakens Etten-leur
Jochen Hermans Vlimmeren
9   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Andries Grootjans Westmale
3 Ryan Hoendevangers Haiming (tirol)   Oostenrijk
4 Nina Spapen Rijen
5 Michiel Delen Herenthout
6 Renzo Blommaert Brecht
7 Kenneth Willems Turnhout
8 Noa Diels Geel
9 Floris Wintermans Hank
10 Brent Broosus Huijbergen
11 Jerre Verschure Wuustwezel
12 Moreno Tak Oud Gastel
13 Thijmen Goossens Breda
14 Joche Herrygers Beerse
15 Sacha de Nijs Huijbergen
16 Nori Kockaerts Itegem
10   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dante Coremans Messelbroek
2 Sam Stolk Nieuwendijk
3 Martijn Rasenberg Terheyden
4 Rune de Bock Aalst
5 Lennick van Ginkel Brecht
6 Robbert Rasenberg Terheijden
7 Jeno Vloemans Lille
8 Wout Janssen Rijkevorsel
9 Jamie Prince Oud Vossemeer
10 Tess Habraken Vorselaar
11 Emma Verloop Wissenkerke
12 Luuk Bierkens Stampersgat
13 Lise van Wunsel Wechelderzande
14 Sebastian van Loon Halsteren
15 Youri Govers Bergen Op Zoom
16 Max Govers Halsteren
11   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jasper van der Plas Zoersel
2 Ryan Kamp Raamsdonkveer
3 Jochem Kerckhaert Schoondijke
4 Mauro Spapen Rijen
5 Tristan van Hassel Wernhout
6 Joachim van Looveren Meer
7 Ward de Schepper Made
8 Nathan Szèkely Neeroeteren
9 Teun van Dijk Made
10 Alex Krasts Letland
11 Tieme Herrygers Beerse
12 Zoë Mulder Heinkenszand
13 Jente Grootjans Westmalle
14 Davy Mues St.Niklaas
15 Erben van Meer Nispen
16 Thijmen Grootjans Westmalle
17 Jessica Schmitz Dongen
18 Elodie Kuijper Tilburg
19 Joëlla Jongenelen Roosendaal
20 Giovanny Vissenberg Rucphen
21 Stan van den Bergh Oud Gastel
22 Youri Slokkers Oud Vossemeer
12-13   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Julian Siemons Zoersel
2 Bart Sitters Zegge
3 Alain Broos Chaam
4 Tim Bierkens Stampersgat
5 Wout van Elzakker Hoogerheide
6 Maarten de Nijs Huijbergen
7 Geert Verheijen Rijsbergen
8 Dennis Leijten Hoogerheide
9 Willem Wintermans Hank
10 Steven Clement Nispen
11 Vineta Peterzone Letland
12 Sam de Ruysscher Kalmthout
13 Bart Goris Meerle
14 Dennis Mertens Breda
15 Jarmo Visser Heinkenszand
16 Arturs Krasts Letland
17 Sven Wouters Klein Zundert
18 Seppe Anthonissen Wuustwezel
19 Jesse Huijbregts Roosendaal
20 Nick de Munnik Kapelle
21 Lara van Wunsel Wechelderzande
22 Lars Wandel Breda
23 Mitchell Simons Hooge-zwaluwe
24 Lex Govers Halsteren
14-15   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gianni van Havermaet Zele
2 Thomas Bartelen Nispen
3 Diederik Pemen Meer
4 Lars Akkermans Ossendrecht
5 Pieter Dyckhoff Zoersel
6 Jordi Timmermans Langeweg
7 Bas Sitters Zegge
8 Bob Kerkhofs Wouw
9 Cliff de Peijper Oud Gastel
10 Pieter Schoeters Zoersel
11 Marcis Kalnins Letland
12 Bjorn Jansen Merksplas
13 Perry Hoendevangers Essen
14 Djoerd van Dessel Breda
15 Bram van Hees Klein Zundert
16 Cailean Verdult Bergen Op Zoom
Jeroen Daniels Etten-leur
Recreanten
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Johan Pelkmans Alphen
2 Manuel Elst Stabroek
3 Yannick Lambrechts Essen
4 Ad Broeders Oosterhout
5 Menno Grootjans Tilburg
6 Herman Diels Wechelderzande
7 Ruud Broosus Huybergen
8 Ton van Oers Breda
9 Nico van Wunsel Wechelderzande
10 Pim Woltjer Bergen Op Zoom
11 Kris Wouters Oostmalle
12 Ludger de Nijs Huijbergen
13 Dirk Geijskens Halen
14 Dirk Schoeters Zoersel
15 Peter Bierkens Stampersgat
16 Rene Meeuwessen Rijen
17 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
18 Eric de Moor Ossendrecht
19 Henk Michielsen Breda
20 Patrick `t Hart Roosendaal
21 Kees Huige Halsteren
22 Rob Daniels Etten-leur
23 Eric Jongenelen Roosendaal
24 Johan de Baat Hoogerheide
25 Paul Hageman Oud Vosmeer
26 Sven Petein Antwerpen
27 Eric Wandel Breda
28 Nico Tolleman Kwadendamme
29 Davy Mertens Etten-leur
Peter Jansen Merksplas
Anton van Leest Moerdijk
Dames   15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lindy van Anrooij Kapelle
2 Daimy Hellemons Hoeven
3 Manon Driessen Terheyden
4 Ilona van Ginneken Gilze
5 Sabine Heij Oosterhout
6 Janice Diels Retie
7 Chantal Verstraten Roosendaal
8 Tessa de Jong Wuustwezel
9 Esther van de Burg Delfgauw
10 Sharon Dommanschet Roosendaal
11 Bianca Broosus Huijbergen
12 Angela de Visser Moerdijk
13 Diedeke Hageman Oud Vosmeer
14 Veronique Tolleman Kwadendamme
B   40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Rene Snoeren Dongen
3 Dennis Szèkely Neeroeteren
4 Serge van der Smissen St.lenaarts
5 Bas van Rijthoven Roosendaal
6 Eric de Crom Hoogerheide
7 Ad Bernaerts Baarle Nassau
8 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
9 Peter Voesenek Breda
10 Jan Jansen Galder
11 Gert Pemen Meer
12 Coen Schillemans Roosendaal
13 Anton Graumans Zundert
14 Wim Sitters Zegge
15 Jan Minnaard Wemeldinge
16 Edgar van Meer Nispen
17 Thierry Bakker Roosendaal
18 Arnold Siemons Dongen
19 Patrik Herrygers Beerse
20 Andre Horians Oud Gastel
Wim van Loy Vorselaar
Eric Nagtzaam Roosendaal
A16+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Glenn van Ginneken St.lenaarts
2 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
3 Levis Steynen Kalmthout
4 Jacob de Roo Kapelle
5 Peter Woestenberg St Willebrord
6 Pim van de Swaluw Kwadendamme
7 Rob Meeuwessen Rijen
8 Jurgen Bartelen Nispen
9 Joep van Gennip Bavel
10 Bart van Opdorp Bavel
11 Dennis Geerts Kalmthout
12 Andy van Loon Hoogerheide
13 Renee Horians Oud Gastel
14 Frank Jansen Galder
15 Floris Wassenaar Wernhout
16 Dimi Diels Lille
17 Jeroen Claessen Hoeven
18 Bart de Visser Moerdijk
19 Olaf Zweedijk Kapelle
20 Bart Jacobs Gilze
21 Lars de Jong Wuustwezel
22 Jonas van der Plas Zoersel
23 Niels de Jong Etten-leur
24 Robert Polak Prinsenbeek
25 Niels van Oosterhout Geertruidenberg
26 Sven Prince Rotterdam
27 Roland Nooij Ossendrecht
28 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
29 Dennis Schoeters Zoersel
30 Joeri van Ginneken Oostmalle
Stef Anthonissen Meer
Rob van Broekhoven Roosendaal
Joannathan Duinkerke Goes
Wouter Jagers Tilburg
Rogier Ragetie Breda
Paulius Tamosiunas Letland
Kalender
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen