• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Breda


6 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Thibo   Rennen Kalmthout
2   Emma   Szèkely Neeroeteren
3   Merel   Raats Wuustwezel
4   Sven van Merriënboer Wernhout
5   Matthijs   Schoonen Roosendaal
6   Jannick   Wouters Oost Malle
7   Xerxes   Vermeulen Kalmthout
8   Maaike   Crabbe Kumtich
9   Anouk van den Broeck Brasschaat
           
           
7   jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Bryant   Boogert Hoogblokland
2   Matthew   Arnouts Kalmthout
3   Jelle   Wouters Oostmalle
4   Wout   Stevens Kalmthout
5   Keano van Laer Bertem
6   Denise   Mertens Breda
7   Arthur   Mertens Rijkevorsel
8   Sten   Mattheeusen Kalmthout
9   Kaat   Janssen Rijkevorsel
           
           
8   jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Niels   Delen Herenthout
2   Toms   Ustups Letland
3   Jochen   Hermans Vlimmeren
4   Sem   Heulens Vlimmeren
5   Jordi van Olmen Olen
6   Jarne   Ceulemans Wiekevorst
7   Daan van den Eijnden Prinsenbeek
8   Borg   Senneker Breda
9   Jori van Sompel Ruiselede
10   Tibo van den Broeck Brasschaat
11   Bente van den Nouweland Rijen
12   Rudoles   Pieziks Letland
13   Rens   Lakens Etten-leur
14   Emma   Mertens Rijkevorsel
           
           
9   jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Senne   Hermans Vlimmeren
2   Niels   Huijbregts Wernhout
3   Andries   Grootjans Westmale
4   Michiel   Delen Herenthout
5   Dylan   Boogert Hoogblokland
6   Iben van Staay Wuustwezel
7   Renzo   Blommaert Brecht
8   Brent   Broosus Huijbergen
9   Anoek   Kuijpers Gilze
10   Bart   Rutten Den Hout
11   Michiel   Palinckx Wuustwezel
12   Moreno   Tak Oud Gastel
13   Thijmen   Goossens Breda
14   Joche   Herrygers Beerse
15   Sacha de Nijs Huijbergen
16   Nori   Kockaerts Itegem
           
           
10   jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Dante   Coremans Messelbroek
2   Martijn   Rasenberg Terheyden
3   Sam   Stolk Nieuwendijk
4   Lennick van Ginkel Brecht
5   Robbert   Rasenberg Terheijden
6   Rune de Bock Aalst
7   Wout   Janssen Rijkevorsel
8   Jeno   Vloemans Lille
9   Jamie   Prince Oud Vossemeer
10   Tess   Habraken Vorselaar
11   Lise van Wunsel Wechelderzande
12   Luuk   Bierkens Stampersgat
13   Anne van de Zanden Tilburg
14   Mees   Slagter Loon Op Zand
           
           
11   jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Jochem   Kerckhaert Schoondijke
2   Jasper van der Plas Zoersel
3   Ward de Schepper Made
4   Teun van Dijk Made
5   Tieme   Herrygers Beerse
6   Zoë   Mulder Heinkenszand
7   Alex   Krasts Letland
8   Joachim van Looveren Meer
9   Elodie   Kuijper Tilburg
10   Jente   Grootjans Westmalle
11   Zeff   Verdeijen Aarschot
12   Jessica   Schmitz Dongen
13   Joëlla   Jongenelen Roosendaal
14   Erben van Meer Nispen
15   Davy   Mues St.Niklaas
16   Giovanny   Vissenberg Rucphen
17   Thijmen   Grootjans Westmalle
18   Kiona   Crabbe Kumtich
19   Femke   Kuijpers Gilze
           
           
           
12-13   jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Julian   Siemons Zoersel
2   Bart   Sitters Zegge
3   Tim   Bierkens Stampersgat
4   Maarten de Nijs Huijbergen
5   Wout van Elzakker Hoogerheide
6   Geert   Verheijen Rijsbergen
7   Kennth   Poppe West Malle
8   Steven   Clement Nispen
9   Vineta   Peterzone Letland
10   Jarno   Jordens Rillaar
11   Dennis   Leijten Hoogerheide
12   Sam de Ruysscher Kalmthout
13   Arturs   Krasts Letland
14   Jarmo   Visser Heinkenszand
15   Sven   Wouters Klein Zundert
16   Dennis   Mertens Breda
17   Jesse   Huijbregts Roosendaal
18   Sven   Broos  
19   Seppe   Anthonissen Wuustwezel
20   Jeffrey   Kiepe Breda
21   Bart   Goris Meerle
22   Nout   Tielemans Bavel
23   Dolf   Pemen Meer
24   Nick de Munnik Kapelle
25   Niek   Struijs Rucphen
26   Marnicq   Tonnelier Dendermonde
27   Lara van Wunsel Wechelderzande
28   Lars   Wandel Breda
29   Mitchell   Simons Hooge-zwaluwe
DNF   Lex   Govers Halsteren
           
           
14-15   jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Lars   Akkermans Ossendrecht
2   Samuel   Debeer Wuustwezel
3   Diederik   Pemen Meer
4   Bas   Sitters Zegge
5   Thomas   Bartelen Nispen
6   Jordi   Timmermans Langeweg
7   Bob   Kerkhofs Wouw
8   Pieter   Dyckhoff Zoersel
9   Cliff de Peijper Oud Gastel
10   Jeroen   Daniels Etten-leur
11   Jannis   Milbou Kalmthout
12   Bram van Hees Klein Zundert
13   Bjorn   Jansen Merksplas
14   Marcis   Kalnins Letland
15   Djoerd van Dessel Breda
16   Perry   Hoendevangers Essen
17   Yoeri   Mathijsen Sint Lenaarts
18   Berry van Loon Rijen
19   Pieter   Schoeters Zoersel
20   Scott   Hanssens Tilburg
21   Gijs   Rutten Den Hout
DNF   Kenny   Ysenbaardt Kalmthout
           
           
Recreanten        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Yannick   Lambrechts Essen
2   Johan   Pelkmans Alphen
3   Menno   Grootjans Tilburg
4   Ad   Broeders Oosterhout
5   Ad   Herijgers Meerle
6   Bren   Peeters Essen
7   Ton van Oers Breda
8   Ruud   Broosus Huybergen
9   Peter   Bierkens Stampersgat
10   Hubert   Kockaerts Itegem
11   Herman   Diels Wechelderzande
12   Eric de Moor Ossendrecht
13   Michel de Jong Etten-leur
14   Peter   Jansen Merksplas
15   Anton van Leest Moerdijk
16   Pim   Woltjer Bergen Op Zoom
17   Dirk   Schoeters Zoersel
18   Kris   Wouters Oostmalle
19   Benny   Tonnelier Grembergen
20   Patrick `t Hart Roosendaal
21   Perry   Leijdsman Bosschenhoofd
22   Peter   Cools Essen
23   Ludger de Nijs Huijbergen
24   Eric   Jongenelen Roosendaal
25   Henk   Michielsen Breda
26   Demy   Amelsfoort Goirle
27   Eric   Wandel Breda
28   Sven   Petein Antwerpen
29   Paul   Hageman Oud Vosmeer
30   Rob   Daniels Etten-leur
31   Davy   Mertens Etten-leur
32   Jan van den Bogaert Halle-zoersel
DNF   Kees   Huige Halsteren
DNF   Nico van Wunsel Wechelderzande
           
           
Dames   15+        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Ilona van Ginneken Gilze
2   Daimy   Hellemons Hoeven
3   Sabine   Heij Oosterhout
4   Janice   Diels Retie
5   Chantal   Verstraten Roosendaal
6   Tessa de Jong Wuustwezel
7   Esther van de Burg Delfgauw
8   Sharon   Dommanschet Roosendaal
9   Angela de Visser Moerdijk
10   Diedeke   Hageman Oud Vosmeer
11   Bianca   Broosus Huijbergen
           
           
B   40+        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Jos   Bogaerts Strijbeek
2   Rene   Snoeren Dongen
3   Ad   Bernaerts Baarle Nassau
4   Walter   Marijnissen Zoersel
5   Bas van Rijthoven Roosendaal
6   Serge van der Smissen St.lenaarts
7   Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
8   Coen   Schillemans Roosendaal
9   Wim   Sitters Zegge
10   Gert   Pemen Meer
11   Andre   Horians Oud Gastel
12   Jan   Minnaard Wemeldinge
13   Peter   Voesenek Breda
14   Edgar van Meer Nispen
15   Anton   Graumans Zundert
16   Patrik   Herrygers Beerse
17   Arnold   Siemons Dongen
18   Stanny   Antonissen Loenhout
19   Pieter   Griep Breda
20   Willan van Geloven Poppel
           
           
A16+        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Glenn van Ginneken St.lenaarts
2   Hans van den Bogaert Halle-zoersel
3   Joep van Gennip Bavel
4   Jacob de Roo Kapelle
5   Jurgen   Bartelen Nispen
6   Rob   Meeuwessen Rijen
7   Kris   Ceulemans Herenthout
8   Rob van Broekhoven Roosendaal
9   Kris   Driessens Loenhout
10   Jasper   Jespers Minderhout
11   Dennis   Geerts Kalmthout
12   Frank   Jansen Galder
13   Pim van de Swaluw Kwadendamme
14   Bart van Opdorp Bavel
15   Levis   Steynen Kalmthout
16   Kevin van Looveren Hoogstraten
17   Bart de Visser Moerdijk
18   Stef   Beijers Sint Leenaerts
19   Olaf   Zweedijk Kapelle
20   Andy van Loon Hoogerheide
21   Mike   Castel Ossendrecht
22   Rogier   Ragetie Breda
23   Robert   Polak Prinsenbeek
24   Renee   Horians Oud Gastel
25   Roy de Vos Oosterhout
26   Lars de Jong Wuustwezel
27   Jeroen   Claessen Hoeven
28   Abel   Pot Kapelle
29   Sven   Prince Rotterdam
30   Ivo van Geloven Poppel
31   Jonas van der Plas Zoersel
32   Niels van Oosterhout Geertruidenberg
33   Jurgen   Soffers Bergen Op Zoom
34   Joeri van Ginneken Oostmalle
35   Ronald   Kolkman Zaltbommel
36   Ron   Jansen Strijbeek
37   Teun   Forschelen Tilburg
38   Witse   Roekens Bertem
39   Stef   Antonissen Loenhout
40   Stef   Anthonissen Meer
41   Joannathan   Duinkerke Goes
42   Dimi   Diels Lille
43   Serge van Gelder Ekeren
44   Rob van den Muysenbergh Loenhout
45   Bram   Sprangers Terheyden
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen