• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Woensdrecht


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sven van Merriënboer Wernhout
2 Thibo Rennen Kalmthout
3 Merel Raats Wuustwezel
4 Matthijs Schoonen Roosendaal
5 Xerxes Vermeulen Kalmthout
6 Jannick Wouters Oost Malle
7 Anouk van den Broeck Brasschaat
7   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matthew Arnouts Kalmthout
2 Arthur Mertens Rijkevorsel
3 Wout Stevens Kalmthout
4 Jelle Wouters Oostmalle
5 Bryant Boogert Hoogblokland
6 Sten Mattheeusen Kalmthout
7 Denise Mertens Breda
8   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Delen Herenthout
2 Jochen Hermans Vlimmeren
3 Sem Heulens Vlimmeren
4 Jordi van Olmen Olen
5 Robbe Willemsens Westmalle
6 Jarne Ceulemans Wiekevorst
7 Noa Stolk Nieuwendijk
8 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
9 Tibo van den Broeck Brasschaat
10 Gille Deckers Rijkevorsel
11 Niels Goris Vlimmeren
12 Rens Lakens Etten-leur
13 Emma Mertens Rijkevorsel
9   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Andries Grootjans Westmale
2 Niels Huijbregts Wernhout
3 Michiel Delen Herenthout
4 Dylan Boogert Hoogblokland
5 Renzo Blommaert Brecht
6 Joche Herrygers Beerse
7 Pieter Meijvis Meer
8 Brent Broosus Huijbergen
9 Lowie Deckers Rijkevorsel
10 Moreno Tak Oud Gastel
11 Axandre van der Steen Herenthout
12 Nori Kockaerts Itegem
13 Sacha de Nijs Huijbergen
10   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dante Coremans Messelbroek
2 Sam Stolk Nieuwendijk
3 Jamie Prince Oud Vossemeer
4 Wout Janssen Rijkevorsel
5 Tess Habraken Vorselaar
6 Lennick van Ginkel Brecht
7 Rune de Bock Aalst
8 Jeno Vloemans Lille
9 Luuk Bierkens Stampersgat
10 Lise van Wunsel Wechelderzande
11   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jochem Kerckhaert Schoondijke
2 Teun van Dijk Made
3 Ward de Schepper Made
4 Joachim van Looveren Meer
5 Zoë Mulder Heinkenszand
6 Tieme Herrygers Beerse
7 Jente Grootjans Westmalle
8 Erben van Meer Nispen
9 Joëlla Jongenelen Roosendaal
10 Thijmen Grootjans Westmalle
11 Giovanny Vissenberg Rucphen
12 Youri Slokkers Oud Vossemeer
12-13   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim Bierkens Stampersgat
2 Julian Siemons Zoersel
3 Bart Sitters Zegge
4 Brent Arnouts Kalmthout
5 Maarten de Nijs Huijbergen
6 Kennth Poppe West Malle
7 Sam de Ruysscher Kalmthout
8 Ruben van der Stelt Nieuwendijk
9 Geert Verheijen Rijsbergen
10 Dennis Leijten Hoogerheide
11 Steven Clement Nispen
12 Jarmo Visser Heinkenszand
13 Sven Wouters Klein Zundert
14 Sven Broos
15 Jesse Huijbregts Roosendaal
16 Dennis Mertens Breda
17 Nick de Munnik Kapelle
18 Seppe Anthonissen Wuustwezel
19 Lara van Wunsel Wechelderzande
20 Lars Wandel Breda
21 Mitchell Simons Hooge-zwaluwe
14-15   jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Akkermans Ossendrecht
2 Diederik Pemen Meer
3 Pieter Dyckhoff Zoersel
4 Bob Kerkhofs Wouw
5 Jordi Timmermans Langeweg
6 Thomas Bartelen Nispen
7 Djoerd van Dessel Breda
8 Jeroen Daniels Etten-leur
9 Bas Sitters Zegge
10 Bjorn Jansen Merksplas
11 Bram van Hees Klein Zundert
12 Perry Hoendevangers Essen
Recreanten
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Yannick Lambrechts Essen
2 Menno Grootjans Tilburg
3 Johan Pelkmans Alphen
4 Johnny de Bruyne Woensdrecht
5 Ad Broeders Oosterhout
6 Hubert Kockaerts Itegem
7 Ton van Oers Breda
8 Jan-peter Simons Hooge Zwaluwe
9 Peter Jansen Merksplas
10 Pim Woltjer Bergen Op Zoom
11 Ruud Broosus Huybergen
12 Demy Amelsfoort Goirle
13 Peter Bierkens Stampersgat
14 Jo van der Steen Herenthout
15 Anton van Leest Moerdijk
16 Herman Diels Wechelderzande
17 Ludger de Nijs Huijbergen
18 Kris Wouters Oostmalle
19 Dirk Schoeters Zoersel
20 Rene Meeuwessen Rijen
21 Nico van Wunsel Wechelderzande
22 Eric Jongenelen Roosendaal
23 Eric de Moor Ossendrecht
24 Kees Huige Halsteren
25 Eric Wandel Breda
26 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
27 Davy Mertens Etten-leur
28 Henk Michielsen Breda
29 Rob Daniels Etten-leur
30 Sven Petein Antwerpen
31 Nick Goris Vlimmeren
Dames   15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Birgit Lavrijssen Kapelle
2 Janice Diels Retie
3 Ilona van Ginneken Gilze
4 Tessa de Jong Wuustwezel
5 Chantal Verstraten Roosendaal
6 Esther van de Burg Delfgauw
7 Sharon Dommanschet Roosendaal
8 Bianca Broosus Huijbergen
9 Angela de Visser Moerdijk
10 Mariëlle Meeuwessen Rijen
11 Lindy Bruijlinckx Oostmalle
B   40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Serge van der Smissen St.lenaarts
3 Ad Bernaerts Baarle Nassau
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Gert Pemen Meer
8 Wim Sitters Zegge
9 Anton Graumans Zundert
10 Jan Minnaard Wemeldinge
11 Wim van Loy Vorselaar
12 Edgar van Meer Nispen
13 Arnold Siemons Dongen
14 Peter Voesenek Breda
15 Andre Horians Oud Gastel
A16+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Glenn van Ginneken St.lenaarts
2 Rob van den Muysenbergh Loenhout
3 Sjoerd van Ginneken Heerle
4 Rob Meeuwessen Rijen
5 Levis Steynen Kalmthout
6 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
7 Jens van den Bosch Wechelderzande
8 Gianni Vermeiren Meerdonk
9 Ricardo van de Klundert Hoogerheide
10 Frank Jansen Galder
11 Jurgen Bartelen Nispen
12 Renee Horians Oud Gastel
13 Bart van Opdorp Bavel
14 Jacob de Roo Kapelle
15 Bart de Visser Moerdijk
16 Bart Jacobs Gilze
17 Sven Prince Rotterdam
18 Roy de Vos Oosterhout
19 Olaf Zweedijk Kapelle
20 Mike Castel Ossendrecht
21 Niels de Jong Etten-leur
22 Lars de Jong Wuustwezel
23 Jonas van der Plas Zoersel
24 Andy van Loon Hoogerheide
25 Matthijs de Visser Moerdijk
26 Ron Jansen Strijbeek
27 Abel Pot Kapelle
28 Niels van Oosterhout Geertruidenberg
29 Robert Polak Prinsenbeek
30 Joannathan Duinkerke Goes
31 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
32 Joeri van Ginneken Oostmalle
33 Stef Anthonissen Meer
DNF Dennis Geerts Kalmthout
DNF Dennis Hack Bergen Op Zoom
DNF Pim van de Swaluw Kwadendamme
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen