• Vrienden van WBVC

Uitslag Bergen op Zoom


 

  Bergen op Zoom  
  30-10-2011        
             
  6 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Keano van Laer Bertem
  2   Femke   Rombouts Essen
  3   Vera de Munnik Kapelle
  4   Jelle   Wouters Oostmalle
  5   Denise   Mertens Breda
  6   Arthur   Mertens Rijkevorsel
  7   Chiara   Schuller Kruisland
  DNS   Lien   Nuijts Westmalle
             
             
  7 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Noa   Stolk Nieuwendijk
  2   Jochen   Hermans Vlimmeren
  3   Gloria van Mechelen Bertem
  4   Jordi   Huylebroeck Wechelderzande
  5   Niels   Ceulemans Herenthout
  6   Robbe   Willemsens Westmalle
  7   Vlad van Mechelen Bertem
  8   Gille   Deckers Rijkevorsel
  9   Tibo van den Broeck Brasschaat
  10   Len   Ceulemans Heist Op Den Berg
  11   Dylan de Backer Ternat
  DNS   Seppe   Nuijts Westmalle
             
             
  8 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Andries   Grootjans Westmale
  2   Niels   Huijbregts Wernhout
  3   Ryan   Hoendevangers Haiming (tirol) Oostenrijk
  4   Iben van Staay Wuustwezel
  5   Kenneth   Willems Turnhout
  6   Michiel   Ceulemans Herenthout
  7   Renzo   Blommaert Brecht
  8   Lander   Liekens Pijpelheide
  9   Brent   Broosus Huijbergen
  10   Lowie   Deckers Rijkevorsel
  11   Sacha de Nijs Huijbergen
  12   Lisanne de Munnik Kapelle
  13   Joche   Herrygers Beerse
  14   Moreno   Tak Oud Gastel
  DNF   Lex van Delden Standdaarbuiten
             
             
  9 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Lennick van der Smissen St.lenaarts
  2   Jeno   Grootjans Lille
  3   Sam   Stolk Nieuwendijk
  4   Robbert   Rasenberg Terheijden
  5   Dante   Coremans Messelbroek
  6   Jamie   Prince Oud Vossemeer
  7   Nick   Bruyninckx Beerse
  8   Tess van Loy Vorselaar
  9   Julot   Geppaard Chaam
  10   Luuk   Bierkens Stampersgat
  11   Wout   Janssen Rijkevorsel
  12   Julie   Rombouts Essen
             
             
  10 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Bertje   Hermans Vlimmeren
  2   Jasper van der Plas Zoersel
  3   Ward de Schepper Made
  4   Martijn   Rasenberg Terheyden
  5   Nathan   Szèkely Neeroeteren
  6   Stefan   Zagers Kalmthout
  7   Jochem   Kerckhaert Schoondijke
  8   Jente   Grootjans Westmalle
  9   Joachim van Looveren Meer
  10   Erben van Meer Nispen
  11   Davy   Mues St.Niklaas
  12   Tieme   Herrygers Beerse
  13   Zoë   Mulder Heinkenszand
  14   Joëlle   Jongenelen Roosendaal
  15   Siemen   Liekens Pijpelheide
  16   Janus de Jong Riel
  17   Thijmen   Grootjans Westmalle
  18   Youri   Slokkers Oud Vossemeer
             
             
  11 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Ruben   Woestenburg Poppel
  2   Julian   Siemons Zoersel
  3   Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
  4   Geert   Verheijen Rijsbergen
  5   Arno   Geentjens Wechelderzande
  6   Danny   Michielse Kalmthout
  7   Ilona van Ginneken Gilze
  8   Wannes   Cools Wuustwezel
  9   Maarten de Nijs Huijbergen
  10   Ruben van der Stelt Nieuwendijk
  11   Jarmo   Visser Heinkenszand
  12   Sven   Wouters Zundert
  13   Jonas   Bruijninckx Kapellen
  14   Niek   Struijs Rucphen
  15   Marcha   Bakx Bergen Op Zoom
  16   Wouter   Segers Bergen Op Zoom
  17   Thomas   Willemsens Wuustwezel
  18   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
             
             
  12 +13 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Thomas   Bartelen Oud Gastel
  2   Lars   Akkermans Ossendrecht
  3   Cliff de Pijper Oud Gastel
  4   Bart   Sitters Zegge
  5   Bjorn   Jansen Merksplas
  6   Jorn   Volkers Barendrecht
  7   Bas   Sitters Zegge
  8   Wout van Elzakker Hoogerheide
  9   Tim   Bierkens Stampersgat
  10   Pieter   Dyckhoff Zoersel
  11   Bjarne   Bol Bosschenhoofd
  12   Bart   Goris Meerle
  13   Daimy   Hellemons Hoeven
  14   Dennis   Leijten Hoogerheide
  15   Seppe   Anthonissen Wuustwezel
  16   Stef van Gils Rijen
  17   Esther van de Burg Delfgauw
  18   Remon   Poppelaars Breda
  19   Merel   Vegter Rhoon
  20   Tessa de Jong Wuustwezel
  21   Sharon   Dommanschet Roosendaal
  22   Dennis   Mertens Breda
  23   Nick de Munnik Kapelle
             
             
  14-15-16 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Sieben   Wouters Zundert
  2   Levis   Steynen Kalmthout
  3   Kelvin   Bakx Bergen Op Zoom
  4   Jelle den Boer Dongen
  5   Jurgen   Bartelen Oud Gastel
  6   Sybre   Jacobs Essen
  7   Jeroen   Vegter Rhoon
  8   Max   Mol Breda
  9   Ciske van Gestel Chaam
  10   Samuel de Beer Wuustwezel
  11   Robbert   Brughmans Kalmthout
  12   Bas van den Wijngaard Ulvenhout
  13   Thomas   Visser Drunen
  14   Gianni van Havermaet Zele
  15   Stef   Anthonissen Meer
  16   Matthijs de Visser Moerdijk
  17   Jordi   Timmermans Langeweg
  18   Mathias van den Keybus Kalmthout
  19   Brent   Peeters Essen
  20   Jeroen   Daniels Etten-leur
  21   Lucas van Ginneken Gilze
  22   Franklin van Anrooij Kapelle
  23   Niels van der Kuur Breda
  24   Jonas van der Plas Zoersel
  25   Sander de Nijs Hoogerheide
  26   Thomas de Geus Strijen
  27   Marvin   Bakx Bergen Op Zoom
  28   Nick   Fleischmann Geertruidenberg
  29   Pieter   Schoeters Zoersel
  30   Pieter   Kools Essen
  31   Tom de Proost Zoersel
  DNF   Bart de Visser Moerdijk
             
             
  B 45+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Jos   Bogaerts Strijbeek
  2   Ad   Bernaerts Baarle Nassau
  3   Bas van Rijthoven Roosendaal
  4   Coen   Schillemans Roosendaal
  5   Jan   Vermeiren Rijkevorsel
  6   Ludo van den Buijs Essen
  7   Wim   Sitters Zegge
  8   Wiliam   Hellemons Hoeven
  9   Jan   Jansen Galder
  10   Leo de Busser Lichtaart
  11   Johan   Pelkmans Alphen
  12   Ad   Broeders Oosterhout
  13   Rene   Jansen Strijbeek
  14   Peter   Jansen Merksplas
  15   Herman   Diels Wechelderzande
  16   Arnold   Siemons Dongen
  17   Dik van Loon Oosteind
  18   Rene   Meeuwessen Rijen
  19   Kees   Huige Halsteren
  20   Henk   Michielsen Breda
  21   Peter   Bierkens Stampersgat
  22   Ludger de Nijs Huijbergen
  23   Paul   Hageman Oud Vosmeer
  24   Eric   Jongenelen Roosendaal
  25   Rob   Daniels Ette-leur
  26   Corne de Pijper Oud Gastel
  DNF   Louis de Backer Ternat
  DNF   Menno   Grootjans Tilburg
  DNF   Ton van Oers Breda
  DNF   John van Rijsbergen Roosendaal
             
             
  Dames 15+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Lindy van Anrooij Kapelle
  2   Birgit   Lavrijssen Kapelle
  3   Chantal   Verstraten Roosendaal
  4   Janice   Geijskens Retie
  5   Diedeke   Hageman Oud Vosmeer
  6   Bianca   Broosus Huijbergen
  7   Anoek van Vliet Huijbergen
             
             
  A 44-          
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Peter   Woestenberg St Willebrord
  2   Jacob de Roo Kapelle
  3   Hans van den Bogaert Malle-zoersel
  4   Kris   Ceulemans Herenthout
  5   Glenn van Ginneken St.lenaarts
  6   Joep van Gennip Bavel
  7   Rob van den Muijsenbergh Loenhout
  8   Sjoerd van Ginneken Heerle
  9   Bob   Verkooijen Chaam
  10   Dimi   Diels Lille
  11   Wim de Vos Oosterhout
  12   Stoffel   Steynen Kalmthout
  13   Michel   Bastijns Meerle
  14   Dennis   Geerts Kalmthout
  15   Bart van Opdorp Bavel
  16   Rob   Meeuwessen Rijen
  17   Perry   Buijsen Halsteren
  18   Jasper   Jespers Minderhout
  19   Mike   Castel Ossendrecht
  20   Robbert   Vleugel Wemeldinge
  21   Janno de Bruijn Rijsbergen
  22   Andy van Loon Hoogerheide
  23   Wim van Loy Vorselaar
  24   Dennis   Szèkely Neeroeteren
  25   Dennis   Hack Bergen Op Zoom
  26   Tjeerd   Dudok Wagenberg
  27   Jeroen   Claessen Hoeven
  28   Roy van Aken Wuustwezel
  29   Renee   Horians Oud Gastel
  30   Eric de Crom Hoogerheide
  31   Nick de Proost Arendonk
  32   Manuel   Elst Stabroek
  33   Erik   Rombouts Wuustwezel
  34   Ron   Jansen Strijbeek
  35   Lars de Jong Wuustwezel
  36   Mike   Heynen Roosendaal
  37   Jos   Bol Bosschenhoofd
  38   Anton   Graumans Zundert
  39   Koen van Baardewijk Roosendaal
  40   Guy   Lavrijssen Vorselaar
  41   Ruud   Broosus Huybergen
  42   Kevin van Looveren Hoogstraten
  43   Sven   Prince Rotterdam
  44   Stefan van der Waal Etten-leur
  45   Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
  46   Erwin   Otjes Tilburg
  47   Thijs   Roovers Den Bosch
  48   Jurgen de Backer Ternat
  49   Jimmy   Floru Ternat
  50   Sven   Petein Antwerpen
  51   Arjan de Winter `s Hertogenbosch
  52   Davy   Mertens Etten-leur
  53   Rini   Tak Oudenbosch
  DNF   Demy   Amelsfoort Goirle
  DNF   Patrick   Herrijgers Beerse
  DNF   Rik   Nederlof Breda
  DNF   Mark de Vos Oosterhout
  DNF   Jurgen van Zon Dordrecht
Kalender
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen