• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Uitslag Etten-Leur Noord


 

  Etten-Leur Noord  
  16-10-2011        
             
  6 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Keano van Laar Bertum
  2   Femke   Rombouts Essen
  3   Denise   Mertens Breda
  4   Olin   Bom De Heen
  5   Sten   Mattheeusen Kalmthout
  6   Dewy   Gijsel Hulst
  7   Jelle   Wouters Oostmalle
  8   Thibo   Rennen Kalmthout
             
             
  7 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Noa   Stolk Nieuwendijk
  2   Gloria van Mechelen Bertem
  3   Niels   Ceulemans Herenthout
  4   Vlad van Mechelen Bertem
  5   Jordi   Huylebroeck Wechelderzande
  6   Gille   Deckers Rijkevorsel
  7   Tibo van den Broeck Brasschaat
  8   Len   Ceulemans Heist Op Den Berg
  9   Jochen   Hermans Vlimmeren
  10   Tycho   Gijsel Hulst
             
             
  8 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Shirin van Anrooij Kapelle
  2   Niels   Huijbregts Wernhout
  3   Andries   Grootjans Westmale
  4   Iben van Staay Wuustwezel
  5   Michiel   Ceulemans Herenthout
  6   Renzo   Blommaert Brecht
  7   Moreno   Tak Oud Gastel
  8   Lowie   Deckers Rijkevorsel
  9   Joche   Herrygers Beerse
  10   Sacha de Nijs Huijbergen
  11   Sibert   Bom De Heen
  12   Lisanne   Munnik Kapelle
  13   Brent   Broosus Huijbergen
             
             
  9 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Dante   Coremans Messelbroek
  2   Sam   Stolk Nieuwendijk
  3   Robbert   Rasenberg Terheijden
  4   Lennick van der Smissen St.lenaarts
  5   Jeno   Grootjans Lille
  6   Niels van Haaren Oisterwijk
  7   Tess van Loy Vorselaar
  8   Jamie   Prince Oud Vossemeer
  9   Julot   Geppaard Chaam
  10   Wout   Janssen Rijkevorsel
  11   Luuk   Bierkens Stampersgat
  12   Julie   Rombouts Essen
             
             
  10 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Bertje   Hermans Vlimmeren
  2   Jasper van der Plas Zoersel
  3   Ward de Schepper Made
  4   Martijn   Rasenberg Terheyden
  5   Jochem   Kerckhaert Schoondijke
  6   Joachim van Looveren Meer
  7   Erben van Meer Nispen
  8   Zoë   Mulder Heinkenszand
  9   Davy   Mues St.Niklaas
  10   Thijmen   Grootjans Westmalle
  11   Tieme   Herrygers Beerse
  12   Joëlle   Jongenelen Roosendaal
  13   Jente   Grootjans Westmalle
  14   Janus de Jong Riel
  15   Youri   Slokkers Oud Vossemeer
             
             
  11 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Julian   Siemons Zoersel
  2   Ilona van Ginneken Gilze
  3   Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
  4   Geert   Verheijen Rijsbergen
  5   Jarmo   Visser Heinkenszand
  6   Ruben   Woestenburg Poppel
  7   Danny   Michielse Kalmthout
  8   Sven   Wouters Zundert
  9   Arno   Geentjens Wechelderzande
  10   Ruben van der Stelt Nieuwendijk
  11   Wannes   Cools Wuustwezel
  12   Marcha   Bakx Bergen Op Zoom
  13   Jonas   Bruijninckx Kapellen
  14   Angelo van Loon Lage Zwaluwe
  15   Maarten de Nijs Huijbergen
  16   Niek   Struijs Rucphen
  17   Thomas   Willemsens Wuustwezel
  18   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
             
             
  12 +13 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Lars   Akkermans Ossendrecht
  2   Thomas   Bartelen Oud Gastel
  3   Cliff de Pijper Oud Gastel
  4   Nick   Janssen Goes
  5   Bart   Sitters Zegge
  6   Bjorn   Jansen Merksplas
  7   Tim   Bierkens Stampersgat
  8   Pieter   Dyckhoff Zoersel
  9   Kenny   Ysenbaardt Kalmthout
  10   Wout van Elzakker Hoogerheide
  11   Daimy   Hellemons Hoeven
  12   Bas   Sitters Zegge
  13   Nils van de Putte Kapellen
  14   Remon   Poppelaars Breda
  15   Esther van de Burg Delfgauw
  16   Seppe   Anthonissen Wuustwezel
  17   Dennis   Leijten Hoogerheide
  18   Merel   Vegter Rhoon
  19   Bart   Goris Meerle
  20   Sharon   Dommanschet Roosendaal
  21   Lucas   Wassenaar Wernhout
  22   Tessa de Jong Wuustwezel
  23   Dennis   Mertens Breda
             
             
  14-15-16 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Kelvin   Bakx Bergen Op Zoom
  2   Sieben   Wouters Zundert
  3   Jelle den Boer Dongen
  4   Brent   Tubex Wechelderzande
  5   Levis   Steynen Kalmthout
  6   Sybre   Jacobs Essen
  7   Bas van den Wijngaard Ulvenhout
  8   Tim   Janssen Goes
  9   Bob   Olieslagers Rijen
  10   Ciske van Gestel Chaam
  11   Max   Mol Breda
  12   Jordi   Timmermans Langeweg
  13   Floris   Wassenaar Wernhout
  14   Stef   Anthonissen Meer
  15   Marvin   Bakx Bergen Op Zoom
  16   Samuel de Beer Wuustwezel
  17   Jonas van der Plas Zoersel
  18   Lucas van Ginneken Gilze
  19   Robbert   Brughmans Kalmthout
  20   Brent   Peeters Essen
  21   Franklin van Anrooij Kapelle
  22   Thomas de Geus Strijen
  23   Pieter   Schoeters Zoersel
  24   Tom de Proost Zoersel
  25   Nick   Fleischmann Geertruidenberg
  26   Pieter   Kools Essen
  27   Thijmen   Roovers Zundert
  DNF   Jeroen   Daniels Etten-leur
             
             
  B 45+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Jos   Bogaerts Strijbeek
  2   Ad   Bernaerts Baarle Nassau
  3   Bas van Rijthoven Roosendaal
  4   Peter   Voesenek Breda
  5   Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
  6   Coen   Schillemans Roosendaal
  7   Frans   Ceulemans Heist Op Den Berg
  8   Jan   Minnaard Wemeldinge
  9   Wiliam   Hellemons Hoeven
  10   Wim   Sitters Zegge
  11   Jan   Jansen Galder
  12   Johan   Pelkmans Alphen
  13   Ad   Broeders Oosterhout
  14   Arnold   Siemons Dongen
  15   John van Rijsbergen Roosendaal
  16   Ton van Oers Breda
  17   Rene   Jansen Strijbeek
  18   Peter   Jansen Merksplas
  19   Herman   Diels Wechelderzande
  20   Anton van Leest Moerdijk
  21   Peter   Bierkens Stampersgat
  22   Theo van der Velde Rijsbergen
  23   Paul   Hageman Oud Vosmeer
  24   Erik van Leeuwen De Heen
  25   Henk   Michielsen Breda
  26   Ludger de Nijs Huijbergen
  27   Rob   Daniels Ette-leur
  28   Eric   Jongenelen Roosendaal
  29   Louis de Backer Ternat
             
             
  Dames 15+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Birgit   Lavrijssen Kapelle
  2   Janice   Geijskens Retie
  3   Diedke   Hageman Oud Vosmeer
  4   Bianca   Broosus Huijbergen
             
             
  A 44-          
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Peter   Woestenberg St Willebrord
  2   Jens van den Bosch Wechelderzande
  3   Joep van Gennip Bavel
  4   Rob   Meeuwessen Rijen
  5   Jacob de Roo Kapelle
  6   Dimi   Diels Lille
  7   Rob van den Muijsenbergh Loenhout
  8   Glenn van Ginneken St.lenaarts
  9   Michel   Bastijns Meerle
  10   Jeroen   Claessen Hoeven
  11   Bob   Verkooijen Chaam
  12   Stoffel   Steynen Kalmthout
  13   Perry   Buijsen Halsteren
  14   Andy van Loon Hoogerheide
  15   Mike   Castel Ossendrecht
  16   Rik   Nederlof Breda
  17   Janno de Bruijn Rijsbergen
  18   Jurgen van Zon Dordrecht
  19   Wim de Vos Oosterhout
  20   Dennis   Hack Bergen Op Zoom
  21   Wim van Loy Vorselaar
  22   Wim van Beek Bavel
  23   Manuel   Elst Stabroek
  24   Harald   Mijnsbergen Oosterhout
  25   Nick de Proost Arendonk
  26   Ron   Jansen Strijbeek
  27   Lars de Jong Wuustwezel
  28   Anton   Graumans Zundert
  29   Eric de Crom Hoogerheide
  30   Demy   Amelsfoort Goirle
  31   Berend   Poots Rotterdam
  32   Steven   Lauwerens Beerse
  33   Stefan van der Waal Etten-leur
  34   Dennis   Schoeters Zoersel
  35   Bryan van Drunen Oosterhout
  36   Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
  37   Cees   Floren Ossendrecht
  38   Thijs   Roovers Den Bosch
  39   Ruud   Broosus Huybergen
  40   Sven   Petein Antwerpen
  41   Corne van Drunen Oosterhout
  42   Jimmy   Floru Ternat
  43   Davy   Mertens Etten-leur
  44   Rini   Tak Oudenbosch
  45   Arend   Henzen Hoogeheide
  46   Mark de Vos Oosterhout
  47   Achim   Bungard Etten-leur
  48   Joost   Maij Rotterdam
  DNF   Maarten van de Veeken Baarle-nassau
  DNF   Marco   Wesseling Halsteren
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen