• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Uitslag Galder (finale)


 

Galder
18-12-2011
6 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Keano van Laer Bertem
2 59 Jelle Wouters Oostmalle
3 58 Denise Mertens Breda
4 57 Femke Rombouts Essen
5 56 Sten Mattheeusen Kalmthout
6 55 Vera de Munnik Kapelle
7 54 Wout Stevens Kalmthout
8 53 Axel van den Broek Ravels
9 52 Thibo Rennen Kalmthout
10 51 Jannick Wouters Oost Malle
11 50 Alissa Mues St. Niklaas
DNF 5 Matthew Arnouts Kalmthout
7 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Niels Ceulemans Herenthout
2 59 Gloria van Mechelen Bertem
3 58 Jochen Hermans Vlimmeren
4 57 Jordi Huylebroeck Wechelderzande
5 56 Vlad van Mechelen Bertem
6 55 Tibo van den Broeck Brasschaat
7 54 Len Ceulemans Heist Op Den Berg
8 53 Jori van Sompel Ruiselede
9 52 Jarne van Sompel Ruiselede
10 51 Casper Noorloos Kaatsheuvel
11 50 Lani Grootjans Lille
12 49 Thomas Wijnants Turnhout
8 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Mathis Avondts Kalmthout
2 59 Andries Grootjans Westmale
3 58 Niels Huijbregts Wernhout
4 57 Senne Hermans Vlimmeren
5 56 Senne Dejonghe Rotselaar
6 55 Iben van Staay Wuustwezel
7 54 Michiel Ceulemans Herenthout
8 53 Kenneth Willems Turnhout
9 52 Renzo Blommaert Brecht
10 51 Brent Broosus Huijbergen
11 50 Joche Herrygers Beerse
12 49 Lisanne de Munnik Kapelle
13 48 Sacha de Nijs Huijbergen
9 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Dante Coremans Messelbroek
2 59 Lennick van der Smissen St.lenaarts
3 58 Robbert Rasenberg Terheijden
4 57 Wout Janssen Rijkevorsel
5 56 Milan Keynen Keerbergen
6 55 Lennie Verhaegen Tremelo
7 54 Jamie Prince Oud Vossemeer
8 53 Jeno Grootjans Lille
9 52 Nick Bruyninckx Beerse
10 51 Julie Rombouts Essen
11 50 Julot Geppaard Chaam
12 49 Tess van Loy Vorselaar
13 48 Luuk Bierkens Stampersgat
10 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Jasper van der Plas Zoersel
2 59 Bertje Hermans Vlimmeren
3 58 Ward de Schepper Made
4 57 Len Dejonghe Rotselaar
5 56 Tomas de Raet Olv Waver
6 55 Jochem Kerckhaert Schoondijke
7 54 Jente Grootjans Westmalle
8 53 Stijn Cas Brasschaat
9 52 Joachim van Looveren Meer
10 51 Tieme Herrygers Beerse
11 50 Erben van Meer Nispen
12 49 Zoë Mulder Heinkenszand
13 48 Tessa Zwaenepoel Brasschaat
14 47 Joëlla Jongenelen Roosendaal
15 46 Youri Slokkers Oud Vossemeer
16 45 Thijmen Grootjans Westmalle
17 44 Janus de Jong Riel
18 43 Yntse Pockelè Kalmthout
DNF 5 Robbe de Weert Duffel
11 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Witse van Rillaer Tremelo
2 59 Julian Siemons Zoersel
3 58 Ilona van Ginneken Gilze
4 57 Jarno Jordans Rillaar
5 56 Stephan Ysenbaardt Kalmthout
6 55 Danny Michielse Kalmthout
7 54 Sven Wouters Zundert
8 53 Wannes Cools Wuustwezel
9 52 Jonas Bruijninckx Kapellen
10 51 Jarmo Visser Heinkenszand
11 50 Geert Verheijen Rijsbergen
12 49 Dolf Pemen Meer
13 48 Marnicq Tonnelier Dendermonde
14 47 Niek Struijs Rucphen
15 46 Arno Geentjens Wechelderzande
16 45 Maarten de Nijs Huijbergen
17 44 Jesse Geijskens Retie
18 43 Dylan Pemen Meer
19 42 Thomas Willemsens Wuustwezel
20 41 Mitchell Simons Hoge-zwaluwe
12 +13 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Tijl Pauwels Meer
2 59 Lars Akkermans Ossendrecht
3 58 Thomas Bartelen Oud Gastel
4 57 Cliff de Pijper Oud Gastel
5 56 Diederik Pemen Meer
6 55 Arne Vrachten Geel
7 54 Maarten van Staeyen Zoersel
8 53 Bart Sitters Zegge
9 52 Bas Sitters Zegge
10 51 Nick Janssen Goes
11 50 Bjorn Jansen Merksplas
12 49 Kenny Ysenbaardt Kalmthout
13 48 Daimy Hellemons Hoeven
14 47 Nils van de Putte Kapellen
15 46 Gilles van Loy Vorselaar
16 45 Tessa de Jong Wuustwezel
17 44 Tim Bierkens Stampersgat
18 43 Dennis Leijten Hoogerheide
19 42 Silke van Rillaer Tremelo
20 41 Esther van de Burg Delfgauw
21 40 Nick de Munnik Kapelle
22 39 Merel Vegter Rhoon
23 38 Remon Poppelaars Breda
24 37 Dennis Mertens Breda
14-15-16 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Sybre Jacobs Essen
2 59 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
3 58 Sjoerd van der Stelt Numansdorp
4 57 Sieben Wouters Zundert
5 56 Max Mol Breda
6 55 Tim Janssen Goes
7 54 Jeroen Vegter Rhoon
8 53 Ciske van Gestel Chaam
9 52 Jelle den Boer Dongen
10 51 Levis Steynen Kalmthout
11 50 Matthijs de Visser Moerdijk
12 49 Jurgen Bartelen Oud Gastel
13 48 Robbert Brughmans Kalmthout
14 47 Samuel de Beer Wuustwezel
15 46 Jordi Timmermans Langeweg
16 45 Stef Anthonissen Meer
17 44 Niels van der Kuur Breda
18 43 Jeroen Daniels Etten-leur
19 42 Thomas de Geus Strijen
20 41 Pieter Schoeters Zoersel
DNF 5 Bart de Visser Moerdijk
B 45+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Erik Teck Balen
2 59 Jos Bogaerts Strijbeek
3 58 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 57 Ad Bernaerts Baarle Nassau
5 56 Michel Bastijns Meerle
6 55 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
7 54 Ad Herijgers Meerle
8 53 Wim Sitters Zegge
9 52 Wiliam Hellemons Hoeven
10 51 Coen Schillemans Roosendaal
11 50 Peter Voesenek Breda
12 49 Jan Minnaard Wemeldinge
13 48 Rene Jansen Strijbeek
14 47 Ad Broeders Oosterhout
15 46 Johan Pelkmans Alphen
16 45 Arnold Siemons Dongen
17 44 Freddy Scheynen Oost Malle
18 43 Peter Jansen Merksplas
19 42 Ton van Oers Breda
20 41 Anton van Leest Moerdijk
21 40 Peter Bierkens Stampersgat
22 39 Rob Daniels Etten-leur
23 38 Henk Michielsen Breda
24 37 Kees Huige Halsteren
25 36 Ludger de Nijs Huijbergen
26 35 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
27 34 Eric Jongenelen Roosendaal
28 33 Louis de Backer Ternat
DNF 5 Paul Hageman Oud Vosmeer
Dames 15+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Janice Geijskens Retie
2 59 Diedeke Hageman Oud Vosmeer
3 58 Bianca Broosus Huijbergen
4 57 Angela de Visser Moerdijk
A 44-
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Joep van Gennip Bavel
2 59 Alain van der Velde Breda
3 58 Jerry Kallenfels St.willebrord
4 57 Rob van den Muijsenbergh Loenhout
5 56 Glenn van Ginneken St.lenaarts
6 55 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
7 54 Rob Meeuwessen Rijen
8 53 Kris Ceulemans Herenthout
9 52 Stoffel Steynen Kalmthout
10 51 Kris Driessens Loenhout
11 50 Jacob de Roo Kapelle
12 49 Tjeerd Dudok Wagenberg
13 48 Mickey Kallenfels Breda
14 47 Perry Buijsen Halsteren
15 46 Jurgen van Zon Dordrecht
16 45 Frank Jansen Galder
17 44 Janno de Bruijn Rijsbergen
18 43 Renee Horians Oud Gastel
19 42 Andy van Loon Hoogerheide
20 41 Steve Krijnen Loenhout
21 40 Lars de Jong Wuustwezel
22 39 Serge van Gelder Ekeren
23 38 Anton Graumans Zundert
24 37 Patrick Herrijgers Beerse
25 36 Dennis Hack Bergen Op Zoom
26 35 Eddy Rombouts Essen
27 34 Manuel Elst Stabroek
28 33 Youri van Noorden Kruiningen
29 32 Niels van Oosterhout Geertruidenberg
30 31 Ron Jansen Strijbeek
31 30 Michel Reep Breda
32 29 David van Eerd Breda
33 28 Dimi Diels Lille
34 27 Stijn Bogaerts Loenhout
35 26 Kris Wouters Oostmalle
36 25 Wim van Loy Vorselaar
37 24 Joeri van Ginneken Oostmalle
38 23 Dennis Schoeters Zoersel
39 22 Stefan Willemsen Putte
40 21 Wim van Beek Bavel
41 20 Willan van Geloven Poppel
42 19 Jan-peter Simons Hooge Zwaluwe
43 18 Ruud Broosus Huybergen
44 17 Tony Lenaers Brecht
45 16 Andre Horians Oud Gastel
46 15 Roy de Vos Oosterhout
47 14 Demy Amelsfoort Goirle
48 13 Sven Petein Antwerpen
49 12 Jimmy Floru Ternat
50 11 Bryan van Drunen Oosterhout
51 10 Davy Mertens Etten-leur
DNF 5 Eric de Crom Hoogerheide
DNF 5 Serge van der Smissen St.lenaarts
DNF 5 Bob Verkooijen Chaam
DNF 5 Mark de Vos Oosterhout
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen