• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Uitslag Kruiningen


  Kruiningen    
  1-10-2011        
             
  6 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Keano van Laar Bertum
  2   Denise   Mertens Breda
  3   Jelle   Wouters Oostmalle
  4   Olin   Bom De Heen
             
             
  7 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Niels   Ceulemans Herenthout
  2   Gloria van Mechelen Bertem
  3   Jori van Sompel Ruiselede
  4   Jordi   Huylebroeck Wechelderzande
  5   Vlad van Mechelen Bertem
  6   Gille   Deckers Rijkevorsel
  7   Tycho   Gijsel Hulst
  8   Len   Ceulemans Heist Op Den Berg
  9   Jarne van Sompel Ruiselede
  10   Dylan de Backer Ternat
             
             
  8 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Niels   Huijbregts Wernhout
  2   Lucas   Janssen Papendrecht
  3   Andries   Grootjans Westmale
  4   Mathis   Avondts Kalmthout
  5   Iben van Staay Wuustwezel
  6   Senne   Dejonghe Rotselaar
  7   Michiel   Ceulemans Herenthout
  8   Lander   Liekens Pijpelheide
  9   Moreno   Tak Oud Gastel
  10   Lowie   Deckers Rijkevorsel
  11   Sibert   Bom De Heen
  12   Lisanne   Munnik Kapelle
             
             
  9 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Dante   Coremans Messelbroek
  2   Lennick van der Smissen St.lenaarts
  3   Milan   Keynen Keerbergen
  4   Niels van Haaren Oisterwijk
  5   Lennie   Verhaegen Tremelo
  6   Tess van Loy Vorselaar
  7   Nick   Bruyninckx Beerse
  8   Jeno   Grootjans Lille
  9   Julot   Geppaard Chaam
  10   Wout   Janssen Rijkevorsel
  11   Joche   Herrygers Beerse
             
             
  10 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Bertje   Hermans Vlimmeren
  2   Lance de Baene Denderhouten
  3   Jasper van der Plas Zoersel
  4   Len   Dejonghe Rotselaar
  5   Stijn   Cas Brasschaat
  6   Joachim van Looveren Meer
  7   Jente   Grootjans Westmalle
  8   Erben van Meer Nispen
  9   Siemen   Liekens Pijpelheide
  10   Tieme   Herrygers Beerse
  11   Davy   Mues St.Niklaas
  12   Janus de Jong Riel
             
             
  11 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Julian   Siemons Zoersel
  2   Geert   Verheijen Rijsbergen
  3   Vince van den Eynde Schriek
  4   Ruben   Woestenburg Poppel
  5   Ilona van Ginneken Gilze
  6   Andres   Verdonck Desselgem
  7   Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
  8   Arno van den Broeck Wechelderzande
  9   Jonas   Bruijninckx Kapellen
  10   Danny   Michielse Kalmthout
  11   Sven   Wouters Zundert
  12   Eva   Vermeersch Beselare
  13   Laurien op de Beeck Vorselaar
  14   Jarmo   Visser Heinkenszand
  15   Thomas   Willemsens Wuustwezel
  16   Witse van Rillaer Tremelo
             
             
  12 +13 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Alessio   Dhoore Maldegem
  2   Jarne   Driesen Poederlee
  3   Jordi de Beule Zele
  4   Lars   Akkermans Ossendrecht
  5   Tijl   Pauwels Meer
  6   Jarne   Boden Essen
  7   Loeka   Verdonck Desselgem
  8   Arne   Vrachten Geel
  9   Arne   Vermeerick Beselare
  10   Mathijs   Wuyts Beerzel
  11   Jente   Tielemans Meer
  12   Kenneth   Vanborm Torhout
  13   Brent   Arnouts Kalmthout
  14   Lander   Sas Vosselaar
  15   Joyce   Heyns Turnhout
  16   Kenny   Ysenbaardt Kalmthout
  17   Bjorn   Jansen Merksplas
  18   Daimy   Hellemons Hoeven
  19   Nils van de Putte Kapellen
  20   Esther van de Burg Delfgauw
  21   Bart   Goris Meerle
  22   Pieter   Dyckhoff Zoersel
  23   Sharon   Dommanschet Roosendaal
  24   Remon   Poppelaars Breda
  25   Seppe   Anthonissen Wuustwezel
  26   Nick de Munnik Kapelle
  27   Dennis   Mertens Breda
  28   Manu   Pateet Wechelderzande
  29   Merel   Vegter Rhoon
             
             
  14-15-16 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Sjoerd van der Stelt Numansdorp
  2   Jurgen   Bartelen Oud Gastel
  3   Max   Mol Breda
  4   Sieben   Wouters Zundert
  5   Jelle den Boer Dongen
  6   Bas van den Wijngaard Ulvenhout
  7   Jeroen   Vegter Rhoon
  8   Ciske van Gestel Chaam
  9   Mathias van den Keybas Kalmthout
  10   Jordi   Timmermans Langeweg
  11   Gert van der Grijn Ameide
  12   Robbert   Brughmans Kalmthout
  13   Samuel de Beer Wuustwezel
  14   Lucas van Ginneken Gilze
  15   Jonas van der Plas Zoersel
  16   Yannick   Lambrechts Essen
  17   Brent   Peeters Essen
  18   Stef   Anthonissen Meer
  19   Nick   Fleischmann Geertruidenberg
  20   Pieter   Schoeters Zoersel
  21   Pieter   Kools Essen
  22   Tom de Proost Zoersel
  23   Bart de Visser Moerdijk
  24   Jeroen   Daniels Etten-leur
             
             
  B 45+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Jos   Bogaerts Strijbeek
  2   Bas van Rijthoven Roosendaal
  3   Ad   Bernaerts Baarle Nassau
  4   Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
  5   Coen   Schillemans Roosendaal
  6   Frans   Ceulemans Heist Op Den Berg
  7   Rene   Jansen Strijbeek
  8   Wiliam   Hellemons Hoeven
  9   Johan   Pelmans Alphen
  10   Ad   Broeders Oosterhout
  11   Ton van Oers Breda
  12   Arnold   Siemons Dongen
  13   Herman   Diels Wechelderzande
  14   Peter   Jansen Merksplas
  15   Rene   Meeuwessen Rijen
  16   Henk   Machielsen Breda
  17   Kees   Huige Halsteren
  18   Gerard   Gerritsen Hoogerheide
  19   Paul   Hageman Oud Vosmeer
  20   Corne de Pijper Oud Gastel
  21   Louis de Backer Ternat
             
             
  Dames 15+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Birgit   Lavrijssen Kapelle
  2   Marjolein   Claessen Hoeven
  3   Janice   Geijskens Retie
  4   Ann van de Water Vorselaar
  5   Bianca   Broosus Huijbergen
             
             
  A 44-          
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Bart   Maas Hansweert
  2   Glenn van Ginneken St.lenaarts
  3   Kris   Ceulemans Herenthout
  4   Jasper   Jespers Minderhout
  5   Stoffel   Steynen Kalmthout
  6   Joep van Gennip Bavel
  7   Jeroen   Claessen Hoeven
  8   Janno de Bruijn Rijsbergen
  9   Rob   Meeuwessen Rijen
  10   Michel   Bastijns Meerle
  11   Dimi   Diels lille
  12   Bart van Opdorp Bavel
  13   Andy van Loon Hoogerheide
  14   Rik   Nederlof Breda
  15   Jacob de Roo Kapelle
  16   Bob   Verkooijen Chaam
  17   Renee   Horians Oud Gastel
  18   Serge van der Smissen St.lenaarts
  19   Ronny   Tibackx Vosselaar
  20   Wim van Loy Vorselaar
  21   Perry   Buijsen Halsteren
  22   Manuel   Elst Stabroek
  23   Ron   Jansen Strijbeek
  24   Eddie van der Grijn Ameide
  25   Anton   Graumans Zundert
  26   Lars de Jong Wuustwezel
  27   Stefan van der Waal Breda
  28   Patrick   Herrijgers Beerse
  29   Joeri van Ginneken Oostmalle
  30   Cees   Floren Ossendrecht
  31   Dennis   Schoeters Zoersel
  32   Ruud   Broosus Huybergen
  33   Bram   Criel Zoersel
  34   Jurgen de Backer Ternat
  35   Lars van der Beek Huijbergen
  36   Sven   Petein Antwerpen
  37   Demy   Amelsfoort Goirle
  38   Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
  39   Jimmy   Floru Ternat
  40   Robin   Collenteur Bergen Op Zoom
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen