• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Kruiningen


6 jaar        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel   Raats Wuustwezel
2 Ashley   Arnouts Kalmthout
3 Laure   Huybrechts Vlimmeren
4 Rhune   Dewulf Sint Eloois Winkel
5 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
6 Anouk van den Broeck Brasschaat
7 Merel   Graumans Rijsbergen
8 Lotte van Merriënboer Wernhout
9 Nanou   Ceusters Merksplas
         
         
7 jaar        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Sven van Merriënboer Wernhout
3 Matthijs   Schoonen Roosendaal
4 Jannick   Wouters Oost Malle
         
         
8 jaar        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel   Roks St. Willebrord
2 Bryant   Boogert Hoogblokland
3 Jelle   Wouters Oostmalle
4 Sten   Mattheeusen Kalmthout
5 Matthew   Arnouts Kalmthout
6 Thibo   Rennen Kalmthout
7 Denise   Mertens Breda
8 Vince   Meeusen Hoogstraaten
9 Wout   Stevens Kalmthout
         
         
9 jaar        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Pieter   Pauwels Hamme
2 Sem   Heulens Vlimmeren
3 Niels   Delen Herenthout
4 Robbe   Willemsens Westmalle
5 Jori van Sompel Ruiselede
6 Jarne   Ceulemans Wiekevorst
7 Bente van den Nouweland Rijen
8 Tibo van den Broeck Brasschaat
9 Niels   Goris Vlimmeren
10 Rens   Lakens Etten-leur
11 Tycho   Gijsel Axel
12 Emma   Mertens Rijkevorsel
         
         
10 jaar        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lucas   Janssen Papendrecht
2 Jente   Michels De  Pinte
3 Mathis   Avondts Kalmthout
4 Niels   Huijbregts Wernhout
5 Shirin van Anrooij Kapelle
6 Michiel   Delen Herenthout
7 Iben van Staay Wuustwezel
8 Andries   Grootjans Westmale
9 Jurgen   Mesu Middelburg
10 Noa   Diels Geel
11 Daan van Vuuren Woudrichem
12 Senne   Dejonghe Rotselaar
13 Dylan   Boogert Hoogblokland
14 Moreno   Tak Oud Gastel
15 Dries   Clauwaert Zeveneken
16 Anoek   Kuijpers Gilze
17 Thijmen   Goossens Breda
18 Florine   Hehewerth Prinsenbeek
19 Brent   Broosus Huijbergen
20 Jerre   Verschure Wuustwezel
21 Joche   Herrygers Beerse
22 Sacha de Nijs Huijbergen
23 Yari   Baeten Brecht
24 Stef van Looy Ekeren
25 Nori   Kockaerts Itegem
         
         
11-12 jaar        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Witse   Meeussen Vlimmeren
2 Ryan   Kamp Raamsdonkveer
3 Jasper van der Plas Zoersel
4 Tomas de Laet O.l.v-wavar
5 Robbe de Weert Duffel
6 Milan   Keynen Keerbergen
7 Lance de Baene Denderhouten
8 Victor van de Putte Rijmenham
9 Tristan van Hassel Wernhout
10 Lennick van Ginkel St-lenaarts
11 Jamie   Prince Oud Vossemeer
12 Yorben   Lauryssen Jabbeke
13 Joachim van Looveren Meer
14 Stijn   Cas Brasschaat
15 Elodie   Kuijper Tilburg
16 Jeno   Vloemans Lille
17 Massimo   Stragier Oostrozebeke
18 Nils   Verheijen Kontich
19 Daphne   Mesu Middelburg
20 Luuk   Bierkens Stampersgat
21 Lise van Wunsel Wechelderzande
22 Jente   Grootjans Westmalle
23 Stan van den Bergh Oud Gastel
24 Erben van Meer Nispen
25 Franck   Steven Weelde
26 Wout   Janssen Rijkevorsel
27 Thibault   Geys Westmale
28 Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
29 Zeff   Verdeijen Aarschot
30 Tieme   Herrygers Beerse
31 Jetze van Campenhout Kappelle O/d Bos
32 Giovanny   Vissenberg Rucphen
33 Rick   Meeusen Wuustwezel
34 Femke   Kuijpers Gilze
35 Nicolien van Bellen Kieldrecht
36 Kevin van Bockhove Standdaarbuiten
37 Tonny   Laermans Grobbendonk
         
         
13-14 jaar        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim   Bierkens Stampersgat
2 Niels   Vandeputte Brecht
3 Andres   Verdonck Desselgem
4 Xandres   Verloesem Massenhoven
5 Jens   Clynhens Haacht
6 Maarten   Clauwaert Zeveneken
7 Maxim de Wulf St-elioos Winkel
8 Senne van Aert Vorselaar
9 Witse van Rillaer Tremelo
10 Alain   Broos Chaam
11 Bart   Sitters Zegge
12 Maarten de Nijs Huijbergen
13 Wannes vanden Bussche Jabbeke
14 Zoë   Mulder Heinkenszand
15 Sven   Peeters Hoeven
16 Geert   Verheijen Rijsbergen
17 Vince van den Eynde Schriek
18 Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
19 Jarno   Jordens Rillaar
20 Wannes   Cools Wuustwezel
21 Jesse   Huijbregts Roosendaal
22 Laure   Michels De Pinte
23 Ibe   Braeken Sint Agatha Rode
24 Jarmo   Visser Heinkenszand
25 Luke   Inkelaar Spijkenisse
26 Sven   Broos Klein Zundert
27 Niek   Struijs Rucphen
28 Joëlla   Jongenelen Roosendaal
29 Nick de Munnik Kapelle
30 Fleur   Vandecaveye Waregem
31 Dennis   Mertens Breda
32 Pepijn   Hillemans Middelburg
33 Lars   Wandel Breda
34 Seppe   Aerts Wechelderzande
35 Dries   Brugmans Wuustwezel
36 Brent   Vervecken Hallaar(heist O/d Berg)
37 Lars   Steenbakker `s-heerenhoek
  Seppe   Anthonissen Wuustwezel
  Dieter   Vosters Poppel
         
         
15-16 jaar        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars   Akkermans Ossendrecht
2 Jordi   Timmermans Langeweg
3 Thomas   Bartelen Nispen
4 Sven van Nieuwkerk Kapelle
5 Marvin   Runhaar Kapelle
6 Perry   Hoendevangers Essen
7 Niels   Hendrickx Rijkevorsel
8 Pieter   Schoeters Zoersel
9 Stef   Hendrickx Rijkevorsel
10 Bjorn   Jansen Merksplas
         
         
C 50+        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos   Bogaerts Strijbeek
2 Walter   Marijnissen Zoersel
3 Ad   Bernaerts Baarle Nassau
4 Johan   Pelkmans Alphen
5 Ludo van den Buijs Essen
6 Peter   Jansen Merksplas
7 Ad   Broeders Oosterhout
8 John van Rijsbergen Roosendaal
9 Arnold   Siemons Dongen
10 Jan   Marijnissen Etten-leur
11 John   Verschuren Oudenbosch
12 Ton van Oers Breda
13 Dirk   Schoeters Zoersel
14 Rene   Meeuwessen Rijen
15 Henk   Michielsen Breda
16 Eric   Wandel Breda
         
         
Dames 15+        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ilona van Ginneken Gilze
2 Daimy   Hellemons Hoeven
3 Chantal   Verstraten Roosendaal
4 Sharon   Dommanschet Roosendaal
5 Bianca   Broosus Huijbergen
6 Angela de Visser Moerdijk
7 Ann   Devalckeneer Kalmthout
8 Kim   Lodewijckx Essen
9 Lara van Wunsel Wechelderzande
         
         
B 40+        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik   Teck Balen
2 Peter   Willemsen Loenhout
3 Serge van der Smissen St.lenaarts
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Raf   Jacobs Essen
6 Roland   Nooij Ossendrecht
7 Coen   Schillemans Roosendaal
8 Andy van Loon Hoogerheide
9 Wim   Sitters Zegge
10 Anton   Graumans Zundert
11 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
12 Ruud   Broosus Huybergen
13 Andre   Horians Oud Gastel
14 Edgar van Meer Nispen
15 Patrick   Herrijgers Beerse
16 Nico van Est Schijf
17 Thierry   Bakker Roosendaal
18 Stefan   Willemsen Putte
19 Perry   Leijdsman Bosschenhoofd
20 Peter   Bierkens Stampersgat
21 Hans   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
22 Nico van Wunsel Wechelderzande
23 Ludger de Nijs Huijbergen
24 Chris   Aerts Wechelderzande
25 Lars van der Beek Huijbergen
26 Freddy   Huybrechts Vlimmeren
27 Patrick   Kuijpers Gilze
28 Rob   Daniels Etten-leur
29 Simon van Rutten Berkel En Rodenrijs
30 Eric de Moor Ossendrecht
  Johnny de Bruijne Woensdrecht
         
         
A 17+        
         
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Glenn van Ginneken St.lenaarts
2 Jerry   Kallenfels St.willebrord
3 Peter   Woestenberg St Willebrord
4 Tijs van Aert Essen
5 Bart   Jacobs Gilze
6 Joep van Gennip Bavel
7 Floris   Wassenaar Wernhout
8 Pim van de Swaluw Kwadendamme
9 Rob   Meeuwessen Rijen
10 Rob van den Muysenbergh Loenhout
11 Gunther   Loos Essen
12 Renee   Horians Oud Gastel
13 Olaff   Zweedijk Kapelle
14 Bart van Opdorp Bavel
15 Abel   Pot Kapelle
16 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
17 Joachim   Michels De Pinte
18 Moreno   Geerts Minderhout
19 Jeroen   Claessen Hoeven
20 Geert van Kuijk Waalwijk
21 Lars de Jong Wuustwezel
22 Rogier   Ragetie Breda
23 Yannick   Lambrechts Essen
24 Ben   Canaerts Herenthout
25 Ruud   Jacobs Gilze
26 Ron   Jansen Strijbeek
27 Kevin   Aernouts Zundert
28 Sebastiaan   Laurijsse Klundert
29 Jurgen   Soffers Bergen Op Zoom
30 Bart de Visser Moerdijk
31 Joeri van Ginneken Malle
32 William   Lazeroms Oud Gastel
33 Marc   Heijblom Breda
34 Joannathan   Duinkerke Goes
35 Stefan van der Waal Etten-leur
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen