• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Uitslag Hoogerheide


 

Hoogerheide
27-11-2011
6 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Wouters Oostmalle
2 Sten Mattheeusen Kalmthout
3 Denise Mertens Breda
4 Femke Rombouts Essen
5 Arthur Mertens Rijkevorsel
6 Wout Stevens Kalmthout
7 Vera de Munnik Kapelle
8 Jannick Wouters Oost Malle
7 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jordi Huylebroeck Wechelderzande
2 Gloria van Mechelen Bertem
3 Noa Stolk Nieuwendijk
4 Vlad van Mechelen Bertem
5 Niels Ceulemans Herenthout
6 Len Ceulemans Heist Op Den Berg
DNF Jochen Hermans Vlimmeren
8 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Mathis Avondts Kalmthout
3 Andries Grootjans Westmale
4 Iben van Staay Wuustwezel
5 Kenneth Willems Turnhout
6 Michiel Ceulemans Herenthout
7 Renzo Blommaert Brecht
8 Lex van Delden Standdaarbuiten
9 Brent Broosus Huijbergen
10 Joche Herrygers Beerse
11 Sacha de Nijs Huijbergen
12 Lisanne de Munnik Kapelle
9 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dante Coremans Messelbroek
2 Lennick van der Smissen St.lenaarts
3 Jeno Grootjans Lille
4 Jamie Prince Oud Vossemeer
5 Tess van Loy Vorselaar
6 Julot Geppaard Chaam
7 Luuk Bierkens Stampersgat
8 Wout Janssen Rijkevorsel
9 Julie Rombouts Essen
DNF Sam Stolk Nieuwendijk
10 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bertje Hermans Vlimmeren
2 Ward de Schepper Made
3 Jochem Kerckhaert Schoondijke
4 Jasper van der Plas Zoersel
5 Nathan Szèkely Neeroeteren
6 Stefan Zagers Kalmthout
7 Jente Grootjans Westmalle
8 Joachim van Looveren Meer
9 Tessa Zwaenepoel Brasschaat
10 Erben van Meer Nispen
11 Tieme Herrygers Beerse
12 Zoë Mulder Heinkenszand
13 Davy Mues St.Niklaas
14 Joëlle Jongenelen Roosendaal
15 Thijmen Grootjans Westmalle
16 Youri Slokkers Oud Vossemeer
11 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ruben Woestenburg Poppel
2 Julian Siemons Zoersel
3 Geert Verheijen Rijsbergen
4 Ilona van Ginneken Gilze
5 Arno Geentjens Wechelderzande
6 Stephan Ysenbaardt Kalmthout
7 Wannes Cools Wuustwezel
8 Jarmo Visser Heinkenszand
9 Danny Michielse Kalmthout
10 Ruben van der Stelt Nieuwendijk
11 Sven Wouters Zundert
12 Marnicq Tonnelier Dendermonde
13 Maarten de Nijs Huijbergen
14 Niek Struijs Rucphen
15 Max Donkersloot Roosendaal
16 Jesse Geijskens Retie
17 Thomas Willemsens Wuustwezel
18 Mitchell Simons Hoge-zwaluwe
12 +13 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Akkermans Ossendrecht
2 Thomas Bartelen Oud Gastel
3 Nick Janssen Goes
4 Bart Sitters Zegge
5 Pieter Dyckhoff Zoersel
6 Tim Bierkens Stampersgat
7 Jorn Volkers Barendrecht
8 Bjorn Jansen Merksplas
9 Cliff de Pijper Oud Gastel
10 Bas Sitters Zegge
11 Daimy Hellemons Hoeven
12 Dennis Leijten Hoogerheide
13 Nils van de Putte Kapellen
14 Esther van de Burg Delfgauw
15 Gilles van Loy Vorselaar
16 Tessa de Jong Wuustwezel
17 Remon Poppelaars Breda
18 Seppe Anthonissen Wuustwezel
19 Merel Vegter Rhoon
20 Nick de Munnik Kapelle
21 Sharon Dommanschet Roosendaal
22 Dennis Mertens Breda
DNF Kenny Ysenbaardt Kalmthout
14-15-16 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sieben Wouters Zundert
2 Levis Steynen Kalmthout
3 Sybre Jacobs Essen
4 Jelle den Boer Dongen
5 Robbert Brughmans Kalmthout
6 Ciske van Gestel Chaam
7 Floris Wassenaar Wernhout
8 Jurgen Bartelen Oud Gastel
9 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
10 Tim Janssen Goes
11 Max Mol Breda
12 Sjoerd van der Stelt Numansdorp
13 Samuel de Beer Wuustwezel
14 Bart de Visser Moerdijk
15 Stef Anthonissen Meer
16 Matthijs de Visser Moerdijk
17 Gianni van Havermaet Zele
18 Jonas van der Plas Zoersel
19 Pieter Schoeters Zoersel
20 Niels van der Kuur Breda
21 Jordi Timmermans Langeweg
DNF Lucas van Ginneken Gilze
DNF Mathias van den Keybus Kalmthout
B 45+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Ad Bernaerts Baarle Nassau
4 Peter Voesenek Breda
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 Jan Minnaard Wemeldinge
7 Wim Sitters Zegge
8 Peter Willemsen Loenhout
9 Coen Schillemans Roosendaal
10 Ad Herijgers Meerle
11 Eddy Mertens Malle
12 Wiliam Hellemons Hoeven
13 Dik van Loon Oosteind
14 Johan Pelkmans Alphen
15 Ad Broeders Oosterhout
16 Rene Jansen Strijbeek
17 Arnold Siemons Dongen
18 Peter Jansen Merksplas
19 Roger van Tichelt Westmalle
20 Freddy Scheynen Oost Malle
21 Ton van Oers Breda
22 Peter van der Stelt Numansdorp
23 Peter Bierkens Stampersgat
24 Anton van Leest Moerdijk
25 Henk Michielsen Breda
26 Rene Meeuwessen Rijen
27 Rob Daniels Etten-leur
28 Joop Visser Drunen
29 Ludger de Nijs Huijbergen
30 Eric Jongenelen Roosendaal
31 Louis de Backer Ternat
Dames 15+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Birgit Lavrijssen Kapelle
2 Anouk Rockx Oud Gastel
3 Janice Geijskens Retie
4 Bianca Broosus Huijbergen
5 Angela de Visser Moerdijk
A 44-
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Hans van den Bogaert Malle-zoersel
2 Glenn van Ginneken St.lenaarts
3 Jerry Kallenfels St.willebrord
4 Kris Ceulemans Herenthout
5 Joep van Gennip Bavel
6 Rob Meeuwessen Rijen
7 Rob van den Muijsenbergh Loenhout
8 Kris Driessens Loenhout
9 Jasper Jespers Minderhout
10 Stoffel Steynen Kalmthout
11 Loos Gunther Essen
12 Luc Verheyen Hoogstraten
13 Janno de Bruijn Rijsbergen
14 Andy van Loon Hoogerheide
15 Jacob de Roo Kapelle
16 Peter Woestenberg St Willebrord
17 Corne Hagenaars Oud Gastel
18 Michel Bastijns Meerle
19 Wim de Vos Oosterhout
20 Steve Krijnen Loenhout
21 Jurgen van Zon Dordrecht
22 Wim van Loy Vorselaar
23 Anton Graumans Zundert
24 Erwin van Eekelen Essen
25 Bryan van Drunen Oosterhout
26 Youri van Noorden Kruiningen
27 Lars de Jong Wuustwezel
28 Bart Anthonissen Wuustwezel
29 Mark de Vos Oosterhout
30 Patrick Herrijgers Beerse
31 Dennis Schoeters Zoersel
32 Ron Jansen Strijbeek
33 Ruud Broosus Huybergen
34 Kevin van Looveren Hoogstraten
35 Demy Amelsfoort Goirle
36 Joeri van Ginneken Oostmalle
37 Luc Jacobs Essen
38 Willan van Geloven Poppel
39 Jimmy Floru Ternat
40 Roy de Vos Oosterhout
41 Rini Tak Oudenbosch
42 Tom de Woerdt Nieuwmoer
DNF Perry Buijsen Halsteren
DNF Julian Carpentier Kapellen
DNF Cees Floren Ossendrecht
DNF Dennis Szèkely Neeroeteren
DNF Alain van der Velde Breda
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen