• Vrienden van WBVC

Uitslag Ossendrecht 1


 

  Ossendrecht 1  
  13-11-2011        
             
  6 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Keano van Laer Bertem
  2   Femke   Rombouts Essen
  3   Sten   Mattheeusen Kalmthout
  4   Arthur   Mertens Rijkevorsel
  5   Denise   Mertens Breda
  6   Jelle   Wouters Oostmalle
  7   Thibo   Rennen Kalmthout
  DNF   Dewy   Gijsel Hulst
  DNF   Vera de Munnik Kapelle
             
             
  7 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Niels   Ceulemans Herenthout
  2   Gloria van Mechelen Bertem
  3   Noa   Stolk Nieuwendijk
  4   Jochen   Hermans Vlimmeren
  5   Jordi   Huylebroeck Wechelderzande
  6   Vlad van Mechelen Bertem
  7   Len   Ceulemans Heist Op Den Berg
  8   Tibo van den Broeck Brasschaat
  9   Gille   Deckers Rijkevorsel
  10   Tycho   Gijsel Hulst
  11   Dylan de Backer Ternat
             
             
  8 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Niels   Huijbregts Wernhout
  2   Mathis   Avondts Kalmthout
  3   Roan   Konings Oudenbosch
  4   Andries   Grootjans Westmale
  5   Kenneth   Willems Turnhout
  6   Iben van Staay Wuustwezel
  7   Michiel   Ceulemans Herenthout
  8   Lander   Liekens Pijpelheide
  9   Renzo   Blommaert Brecht
  10   Yannick van Gils Wuustwezel
  11   Brent   Broosus Huijbergen
  12   Joche   Herrygers Beerse
  13   Sacha de Nijs Huijbergen
  14   Lisanne de Munnik Kapelle
             
             
  9 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Dante   Coremans Messelbroek
  2   Sam   Stolk Nieuwendijk
  3   Robbert   Rasenberg Terheijden
  4   Lennick van der Smissen St.lenaarts
  5   Jeno   Grootjans Lille
  6   Milan   Keynen Keerbergen
  7   Jamie   Prince Oud Vossemeer
  8   Lennie   Verhaegen Tremelo
  9   Nils   Verheijen Kontich
  10   Tess van Loy Vorselaar
  11   Nick   Bruyninckx Beerse
  12   Julot   Geppaard Chaam
  13   Julie   Rombouts Essen
  14   Luuk   Bierkens Stampersgat
  15   Wout   Janssen Rijkevorsel
             
             
  10 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Ward de Schepper Made
  2   Bertje   Hermans Vlimmeren
  3   Jasper van der Plas Zoersel
  4   Martijn   Rasenberg Terheyden
  5   Robbe de Weert Duffel
  6   Teun van Dijk Made
  7   Stefan   Zagers Kalmthout
  8   Nathan   Szèkely Neeroeteren
  9   Stijn   Cas Brasschaat
  10   Jochem   Kerckhaert Schoondijke
  11   Joachim van Looveren Meer
  12   Jente   Grootjans Westmalle
  13   Erben van Meer Nispen
  14   Tieme   Herrygers Beerse
  15   Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
  16   Jessica   Schimtz Dongen
  17   Thijmen   Grootjans Westmalle
  18   Siemen   Liekens Pijpelheide
  19   Joëlle   Jongenelen Roosendaal
  20   Youri   Slokkers Oud Vossemeer
  DNF   Davy   Mues St.Niklaas
             
             
  11 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Ruben   Woestenburg Poppel
  2   Julian   Siemons Zoersel
  3   Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
  4   Maxim van Gils Wuustwezel
  5   Ilona van Ginneken Gilze
  6   Geert   Verheijen Rijsbergen
  7   Arno   Geentjens Wechelderzande
  8   Hendrik   Maes Ravels
  9   Jonas   Bruijninckx Kapellen
  10   Wannes   Cools Wuustwezel
  11   Danny   Michielse Kalmthout
  12   Jarmo   Visser Heinkenszand
  13   Maarten de Nijs Huijbergen
  14   Sven   Wouters Zundert
  15   Marnicq   Tonnelier Dendermonde
  16   Jesse   Geijskens Retie
  17   Niek   Struijs Rucphen
  18   Max   Donkersloot Roosendaal
  19   Thomas   Willemsens Wuustwezel
  20   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
             
             
  12 +13 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Lars   Akkermans Ossendrecht
  2   Thomas   Bartelen Oud Gastel
  3   Jarne   Boden Essen
  4   Nick   Janssen Goes
  5   Glenn   Eestermans Ravers
  6   Cliff de Pijper Oud Gastel
  7   Maarten van Staeyen Zoersel
  8   Jorn   Volkers Barendrecht
  9   Bas   Sitters Zegge
  10   Bart   Sitters Zegge
  11   Alain   Broos Chaam
  12   Pieter   Dyckhoff Zoersel
  13   Brent   Arnouts Kalmthout
  14   Bjarne   Bol Bosschenhoofd
  15   Daimy   Hellemons Hoeven
  16   Bjorn   Jansen Merksplas
  17   Tim   Bierkens Stampersgat
  18   Kenny   Ysenbaardt Kalmthout
  19   Stef van Gils Rijen
  20   Bart   Goris Meerle
  21   Dennis   Leijten Hoogerheide
  22   Esther van de Burg Delfgauw
  23   Nils van de Putte Kapellen
  24   Seppe   Anthonissen Wuustwezel
  25   Tessa de Jong Wuustwezel
  26   Remon   Poppelaars Breda
  27   Merel   Vegter Rhoon
  28   Nick de Munnik Kapelle
  29   Dennis   Mertens Breda
             
             
  14-15-16 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Levis   Steynen Kalmthout
  2   Sieben   Wouters Zundert
  3   Jelle den Boer Dongen
  4   Jurgen   Bartelen Oud Gastel
  5   Pim van de Klundert Woensdrecht
  6   Jeroen   Vegter Rhoon
  7   Sybre   Jacobs Essen
  8   Samuel de Beer Wuustwezel
  9   Max   Mol Breda
  10   Ciske van Gestel Chaam
  11   Robbert   Brughmans Kalmthout
  12   Bas van den Wijngaard Ulvenhout
  13   Bart de Visser Moerdijk
  14   Matthijs de Visser Moerdijk
  15   Jordi   Timmermans Langeweg
  16   Mathias van den Keybus Kalmthout
  17   Jonas van der Plas Zoersel
  18   Stef   Anthonissen Meer
  19   Jeroen   Daniels Etten-leur
  20   Lucas van Ginneken Gilze
  21   Sander de Nijs Hoogerheide
  22   Thomas de Geus Strijen
  23   Niels van der Kuur Breda
  24   Pieter   Schoeters Zoersel
  25   Nick   Fleischmann Geertruidenberg
  26   Pieter   Kools Essen
  DNF   Brent   Peeters Essen
             
             
  B 45+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Patrick   Tolhoek Yerseke
  2   Bas van Rijthoven Roosendaal
  3   Ad   Bernaerts Baarle Nassau
  4   Peter   Wydooghe Borsbeek
  5   Peter   Voesenek Breda
  6   Coen   Schillemans Roosendaal
  7   Jan   Minnaard Wemeldinge
  8   Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
  9   Jan   Vermeiren Rijkevorsel
  10   Wim   Sitters Zegge
  11   Jan   Jansen Galder
  12   Wiliam   Hellemons Hoeven
  13   Ad   Broeders Oosterhout
  14   Ad   Herijgers Meerle
  15   Johan   Pelkmans Alphen
  16   Ton van Oers Breda
  17   Herman   Diels Wechelderzande
  18   Roger van Tichelt Westmalle
  19   Arnold   Siemons Dongen
  20   Peter   Bierkens Stampersgat
  21   Anton van Leest Moerdijk
  22   John van Rijsbergen Roosendaal
  23   Henk   Michielsen Breda
  24   Rene   Meeuwessen Rijen
  25   Rob   Daniels Etten-leur
  26   Kees   Huige Halsteren
  27   Paul   Hageman Oud Vosmeer
  28   Ludger de Nijs Huijbergen
  29   Marcel   Verburg Schiedam
  30   Louis de Backer Ternat
  DNF   Peter   Jansen Merksplas
             
             
  Dames 15+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Birgit   Lavrijssen Kapelle
  2   Katrien   Vermeiren Rijkevorsel
  3   Janice   Geijskens Retie
  4   Anoek van Vliet Huijbergen
  5   Margriet   Uil Schiedam
  6   Tinne   Vermeiren Rijkevorsel
  7   Diedeke   Hageman Oud Vosmeer
  8   Bianca   Broosus Huijbergen
  9   Angela de Visser Moerdijk
             
             
  A 44-          
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Jasper   Jespers Minderhout
  2   Hans van den Bogaert Malle-zoersel
  3   Glenn van Ginneken St.lenaarts
  4   Rob van den Muijsenbergh Loenhout
  5   Jerry   Kallenfels St.willebrord
  6   Joep van Gennip Bavel
  7   Alain van der Velde Breda
  8   Stoffel   Steynen Kalmthout
  9   Rob   Meeuwessen Rijen
  10   Kris   Ceulemans Herenthout
  11   Dimi   Diels Lille
  12   Michel   Bastijns Meerle
  13   Dennis   Geerts Kalmthout
  14   Mickey   Kallenfels Breda
  15   Dennis   Szèkely Neeroeteren
  16   Jacob de Roo Kapelle
  17   Renee   Horians Oud Gastel
  18   Janno de Bruijn Rijsbergen
  19   Eric de Crom Hoogerheide
  20   Serge van der Smissen St.lenaarts
  21   Perry   Buijsen Halsteren
  22   Wim van Loy Vorselaar
  23   Dennis   Hack Bergen Op Zoom
  24   Pierre   Sijmens Bosschenhoofd
  25   Raphaël   Debeer Wuustwezel
  26   Manuel   Elst Stabroek
  27   Serge van Gelder Ekeren
  28   Jurgen van Zon Dordrecht
  29   Berend   Poots Rotterdam
  30   Steve   Krijnen Loenhout
  31   Lars de Jong Wuustwezel
  32   Anton   Graumans Zundert
  33   Jos   Bol Bosschenhoofd
  34   Andy van Loon Hoogerheide
  35   Erik   Rombouts Wuustwezel
  36   Ruud   Broosus Huybergen
  37   Mike   Castel Ossendrecht
  38   Stefan   Willemsen Putte
  39   Dennis   Schoeters Zoersel
  40   Mark de Vos Oosterhout
  41   Cees   Floren Ossendrecht
  42   Sven   Prince Rotterdam
  43   Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
  44   Ivo   Slokkers Oud Vosmeer
  45   Jurgen de Backer Ternat
  46   Thijs   Roovers Den Bosch
  47   Sven   Petein Antwerpen
  48   Arjan de Winter `s Hertogenbosch
  49   Demy   Amelsfoort Goirle
  50   Jimmy   Floru Ternat
  51   Davy   Mertens Etten-leur
  52   Rini   Tak Oudenbosch
  DNF   Patrick `t Hart Roosendaal
  DNF   Peter   Woestenberg St Willebrord
Kalender
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen