• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Uitslag Ossendrecht 2


 

Ossendrecht 2
11-12-2011
6 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Keano van Laer Bertem
2 59 Denise Mertens Breda
3 58 Jelle Wouters Oostmalle
4 57 Arthur Mertens Rijkevorsel
5 56 Femke Rombouts Essen
6 55 Matthew Arnouts Kalmthout
7 54 Wout Stevens Kalmthout
8 53 Kasper Rentier Hoogerheide
9 52 Thibo Rennen Kalmthout
10 51 Jannick Wouters Oost Malle
DNF 5 Sten Mattheeusen Kalmthout
7 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Gloria van Mechelen Bertem
2 59 Niels Ceulemans Herenthout
3 58 Jochen Hermans Vlimmeren
4 57 Vlad van Mechelen Bertem
5 56 Jordi Huylebroeck Wechelderzande
6 55 Len Ceulemans Heist Op Den Berg
7 54 Tibo van den Broeck Brasschaat
8 53 Casper Noorloos Kaatsheuvel
9 52 Thomas Wijnants Turnhout
8 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Andries Grootjans Westmale
2 59 Niels Huijbregts Wernhout
3 58 Iben van Staay Wuustwezel
4 57 Senne Hermans Vlimmeren
5 56 Michiel Ceulemans Herenthout
6 55 Renzo Blommaert Brecht
7 54 Kenneth Willems Turnhout
8 53 Lex van Delden Standdaarbuiten
9 52 Brent Broosus Huijbergen
10 51 Joche Herrygers Beerse
11 50 Sacha de Nijs Huijbergen
9 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Dante Coremans Messelbroek
2 59 Lennick van der Smissen St.lenaarts
3 58 Sam Stolk Nieuwendijk
4 57 Jeno Grootjans Lille
5 56 Lennie Verhaegen Tremelo
6 55 Jamie Prince Oud Vossemeer
7 54 Tess van Loy Vorselaar
8 53 Wout Janssen Rijkevorsel
9 52 Julot Geppaard Chaam
10 51 Luuk Bierkens Stampersgat
11 50 Julie Rombouts Essen
10 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Jasper van der Plas Zoersel
2 59 Ward de Schepper Made
3 58 Jochem Kerckhaert Schoondijke
4 57 Bertje Hermans Vlimmeren
5 56 Robin van Meldert Tremelo
6 55 Erben van Meer Nispen
7 54 Joachim van Looveren Meer
8 53 Jente Grootjans Westmalle
9 52 Zoë Mulder Heinkenszand
10 51 Tieme Herrygers Beerse
11 50 Joëlla Jongenelen Roosendaal
12 49 Youri Slokkers Oud Vossemeer
13 48 Thijmen Grootjans Westmalle
14 47 Yntse Pockelè Kalmthout
DNF 5 Davy Mues St.Niklaas
11 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Ruben Woestenburg Poppel
2 59 Julian Siemons Zoersel
3 58 Ilona van Ginneken Gilze
4 57 Arno Geentjens Wechelderzande
5 56 Geert Verheijen Rijsbergen
6 55 Stephan Ysenbaardt Kalmthout
7 54 Ruben van der Stelt Nieuwendijk
8 53 Jarmo Visser Heinkenszand
9 52 Max Donkersloot Roosendaal
10 51 Marnicq Tonnelier Dendermonde
11 50 Danny Michielse Kalmthout
12 49 Sven Wouters Zundert
13 48 Jonas Bruijninckx Kapellen
14 47 Wannes Cools Wuustwezel
15 46 Maarten de Nijs Huijbergen
16 45 Niek Struijs Rucphen
17 44 Thomas Willemsens Wuustwezel
18 43 Mitchell Simons Hoge-zwaluwe
12 +13 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Lars Akkermans Ossendrecht
2 59 Nick Janssen Goes
3 58 Thomas Bartelen Oud Gastel
4 57 Cliff de Pijper Oud Gastel
5 56 Jorn Volkers Barendrecht
6 55 Bas Sitters Zegge
7 54 Bart Sitters Zegge
8 53 Kenny Ysenbaardt Kalmthout
9 52 Bjorn Jansen Merksplas
10 51 Tim Bierkens Stampersgat
11 50 Daimy Hellemons Hoeven
12 49 Wout van Elzakker Hoogerheide
13 48 Dennis Leijten Hoogerheide
14 47 Nils van de Putte Kapellen
15 46 Esther van de Burg Delfgauw
16 45 Gilles van Loy Vorselaar
17 44 Remon Poppelaars Breda
18 43 Tessa de Jong Wuustwezel
19 42 Nick de Munnik Kapelle
20 41 Seppe Anthonissen Wuustwezel
21 40 Dennis Mertens Breda
14-15-16 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Jurgen Bartelen Oud Gastel
2 59 Sieben Wouters Zundert
3 58 Sybre Jacobs Essen
4 57 Samuel de Beer Wuustwezel
5 56 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
6 55 Ciske van Gestel Chaam
7 54 Robbert Brughmans Kalmthout
8 53 Levis Steynen Kalmthout
9 52 Max Mol Breda
10 51 Tim Janssen Goes
11 50 Matthijs de Visser Moerdijk
12 49 Jordi Timmermans Langeweg
13 48 Bart de Visser Moerdijk
14 47 Stef Anthonissen Meer
15 46 Niels van der Kuur Breda
16 45 Jordy Keldermans Roosendaal
17 44 Pieter Schoeters Zoersel
DNF 5 Jeroen Daniels Etten-leur
DNF 5 Jonas van der Plas Zoersel
B 45+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Erik Teck Balen
2 59 Jos Bogaerts Strijbeek
3 58 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 57 Ad Bernaerts Baarle Nassau
5 56 Peter Wydooghe Borsbeek
6 55 Wim Sitters Zegge
7 54 Jan Minnaard Wemeldinge
8 53 Peter Voesenek Breda
9 52 Coen Schillemans Roosendaal
10 51 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
11 50 Wiliam Hellemons Hoeven
12 49 Rene Jansen Strijbeek
13 48 Ad Broeders Oosterhout
14 47 Arnold Siemons Dongen
15 46 Peter Jansen Merksplas
16 45 Eric Bogers Breda
17 44 Johan Pelkmans Alphen
18 43 Dik van Loon Oosteind
19 42 Theo Akkermans Ossendrecht
20 41 Anton van Leest Moerdijk
21 40 Herman Diels Wechelderzande
22 39 Ton van Oers Breda
23 38 Peter Bierkens Stampersgat
24 37 Kees Huige Halsteren
25 36 Henk Michielsen Breda
26 35 Ludger de Nijs Huijbergen
27 34 Paul Hageman Oud Vosmeer
28 33 Gerard Gerritsen Hoogerheide
29 32 Rob Daniels Etten-leur
30 31 Eric Jongenelen Roosendaal
31 30 Louis de Backer Ternat
DNF 5 Rene Meeuwessen Rijen
Dames 15+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Birgit Lavrijssen Kapelle
2 59 Janice Geijskens Retie
3 58 Elien Mertens Ranst
4 57 Bianca Broosus Huijbergen
5 56 Angela de Visser Moerdijk
A 44-
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 60 Marco Minnaard Wemeldinge
2 59 Rob van den Muijsenbergh Loenhout
3 58 Joep van Gennip Bavel
4 57 Glenn van Ginneken St.lenaarts
5 56 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
6 55 Rob Meeuwessen Rijen
7 54 Jacob de Roo Kapelle
8 53 Kris Driessens Loenhout
9 52 Thomas van Nimmen Brecht
10 51 Jerry Kallenfels St.willebrord
11 50 Perry Buijsen Halsteren
12 49 Jurgen van Zon Dordrecht
13 48 Janno de Bruijn Rijsbergen
14 47 Eric de Crom Hoogerheide
15 46 Serge van der Smissen St.lenaarts
16 45 Andy van Loon Hoogerheide
17 44 Wim van Loy Vorselaar
18 43 Dimi Diels Lille
19 42 Stoffel Steynen Kalmthout
20 41 Anton Graumans Zundert
21 40 Manuel Elst Stabroek
22 39 Ron Jansen Strijbeek
23 38 Lars de Jong Wuustwezel
24 37 Stefan Willemsen Putte
25 36 Niels van Oosterhout Geertruidenberg
26 35 Patrick Herrijgers Beerse
27 34 Jeroen van Wageningen Rotterdam
28 33 Ruud Broosus Huybergen
29 32 Jan-peter Simons Hooge Zwaluwe
30 31 Joeri van Ginneken Oostmalle
31 30 Cees Floren Ossendrecht
32 29 Roy de Vos Oosterhout
33 28 Demy Amelsfoort Goirle
34 27 Jimmy Floru Ternat
35 26 Patrick `t Hart Roosendaal
36 25 Sven Petein Antwerpen
37 24 Davy Mertens Etten-leur
38 23 Rini Tak Oudenbosch
DNF 5 Kris Ceulemans Herenthout
DNF 5 Youri van Noorden Kruiningen
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen