• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Uitslag Rucphen


 

 

  Rucphen    
  9-10-2011        
             
  6 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Keano van Laar Bertum
  2   Denise   Mertens Breda
  3   Femke   Rombouts Essen
  4   Jelle   Wouters Oostmalle
             
             
  7 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Niels   Ceulemans Herenthout
  2   Jori van Sompel Ruiselede
  3   Noa   Stolk Nieuwendijk
  4   Gloria van Mechelen Bertem
  5   Vlad van Mechelen Bertem
  6   Jordi   Huylebroeck Wechelderzande
  7   Tibo van den Broeck Brasschaat
  8   Len   Ceulemans Heist Op Den Berg
  9   Dylan de Backer Ternat
  DNF   Jarne van Sompel Ruiselede
             
             
  8 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Lucas   Janssen Papendrecht
  2   Shirin van Anrooij Kapelle
  3   Andries   Grootjans Westmale
  4   Niels   Huijbregts Wernhout
  5   Roan   Konings Oudenbosch
  6   Nina   Spapen Rijen
  7   Mathis   Avondts Kalmthout
  8   Senne   Dejonghe Rotselaar
  9   Lander   Liekens Pijpelheide
  10   Lex van Delden Standdaarbuiten
  11   Renzo   Blommaert Brecht
  12   Michiel   Ceulemans Herenthout
  13   Iben van Staay Wuustwezel
  14   Joche   Herrygers Beerse
  15   Sacha de Nijs Huijbergen
  16   Lisanne   Munnik Kapelle
  17   Brent   Broosus Huijbergen
             
             
  9 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Dante   Coremans Messelbroek
  2   Lennie   Verhaegen Tremelo
  3   Jeno   Grootjans Lille
  4   Niels van Haaren Oisterwijk
  5   Tess van Loy Vorselaar
  6   Nick   Bruyninckx Beerse
  7   Robbert   Rasenberg Terheijden
  8   Sam   Stolk Nieuwendijk
  9   Julot   Geppaard Chaam
  10   Jamie   Prince Oud Vossemeer
  11   Luuk   Bierkens Stampersgat
  12   Julie   Rombouts Essen
             
             
  10 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Mauro   Spapen Rijen
  2   Lance de Baene Denderhouten
  3   Jasper van der Plas Zoersel
  4   Martijn   Rasenberg Terheyden
  5   Ward de Schepper Made
  6   Bertje   Hermans Vlimmeren
  7   Len   Dejonghe Rotselaar
  8   Tristan van Hassel Wernhout
  9   Tine   Rombouts Wuustwezel
  10   Jessica   Schimtz Dongen
  11   Stijn   Cas Brasschaat
  12   Joachim van Looveren Meer
  13   Erben van Meer Nispen
  14   Jente   Grootjans Westmalle
  15   Siemen   Liekens Pijpelheide
  16   Joëlle   Jongenelen Roosendaal
  17   Davy   Mues St.Niklaas
  18   Janus de Jong Riel
  19   Zoë   Mulder Heinkenszand
  20   Thijmen   Grootjans Westmalle
  21   Youri   Slokkers Oud Vossemeer
  22   Tieme   Herrygers Beerse
             
             
  11 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Perry   Frijters St.willebrord
  2   Andres   Verdonck Desselgem
  3   Witse van Rillaer Tremelo
  4   Julian   Siemons Zoersel
  5   Vince van den Eynde Schriek
  6   Ilona van Ginneken Gilze
  7   Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
  8   Geert   Verheijen Rijsbergen
  9   Ruben   Woestenburg Poppel
  10   Danny   Michielse Kalmthout
  11   Sven   Wouters Zundert
  12   Wannes   Cools Wuustwezel
  13   Eva   Vermeersch Beselare
  14   Ruben van der Stelt Nieuwendijk
  15   Maarten de Nijs Huijbergen
  16   Jarmo   Visser Heinkenszand
  17   Niek   Struijs Rucphen
  18   Thomas   Willemsens Wuustwezel
  19   Marcha   Bakx Bergen Op Zoom
  20   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
             
             
  12 +13 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Alessio   Dhoore Maldegem
  2   Tijl   Pauwels Meer
  3   Victor   Vandebosch Westmalle
  4   Jarne   Driesen Poederlee
  5   Jordi de Beule Zele
  6   Lars   Akkermans Ossendrecht
  7   Thomas   Bartelen Oud Gastel
  8   Loeka   Verdonck Desselgem
  9   Seppe   Rombouts Wuustwezel
  10   Arne   Vrachten Geel
  11   Mathijs   Wuyts Beerzel
  12   Jarne   Boden Essen
  13   Jente   Tielemans Meer
  14   Cliff de Pijper Oud Gastel
  15   Glenn   Eestermans Ravers
  16   Arne   Vermeerick Beselare
  17   Toon   Vandebosch Westmalle
  18   Brent   Arnouts Kalmthout
  19   Joyce   Heyns Turnhout
  20   Bart   Sitters Zegge
  21   Wouter   Pijpers Ravels
  22   Kenneth   Vanborm Torhout
  23   Bas   Sitters Zegge
  24   Daimy   Hellemons Hoeven
  25   Tim   Bierkens Stampersgat
  26   Bjorn   Jansen Merksplas
  27   Kenny   Ysenbaardt Kalmthout
  28   Pieter   Dyckhoff Zoersel
  29   Wout van Elzakker Hoogerheide
  30   Silke van Rillaer Tremelo
  31   Bart   Goris Meerle
  32   Esther van de Burg Delfgauw
  33   Dennis   Leijten Hoogerheide
  34   Nick de Munnik Kapelle
  35   Merel   Vegter Rhoon
  36   Lander   Sas Vosselaar
  37   Tessa de Jong Wuustwezel
  38   Nils van de Putte Kapellen
  39   Gianni   Spapen Rijen
  40   Seppe   Anthonissen Wuustwezel
  41   Bjarne   Bol Bosschenhoofd
  42   Dennis   Mertens Breda
  43   Remon   Poppelaars Breda
             
             
  14-15-16 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Sieben   Wouters Zundert
  2   Bram   Welten Moergestel
  3   Bas van den Wijngaard Ulvenhout
  4   Thomas   Visser Drunen
  5   Sybre   Jacobs Essen
  6   Jelle den Boer Dongen
  7   Kelvin   Bakx Bergen Op Zoom
  8   Jeroen   Vegter Rhoon
  9   Levis   Sreynen Kalmthout
  10   Ciske van Gestel Chaam
  11   Jurgen   Bartelen Oud Gastel
  12   Bob   Olieslagers Rijen
  13   Robbert   Brughmans Kalmthout
  14   Max   Mol Breda
  15   Jordi   Timmermans Langeweg
  16   Bart de Visser Moerdijk
  17   Sjoerd van der Stelt Numansdorp
  18   Samuel de Beer Wuustwezel
  19   Stef   Anthonissen Meer
  20   Lucas van Ginneken Gilze
  21   Niels van der Kuur Breda
  22   Sander de Nijs Hoogerheide
  23   Brent   Peeters Essen
  24   Thomas de Geus Strijen
  25   Jonas van der Plas Zoersel
  26   Danos   Gerritsen Hoogerheide
  27   Pieter   Schoeters Zoersel
  28   Pieter   Kools Essen
  29   Jeroen   Daniels Etten-leur
  DNF   Nick   Fleischmann Geertruidenberg
  DNF   Gert van der Grijn Ameide
  DNF   Yannick   Lambrechts Essen
             
             
  B 45+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Guido   Verheyen Geel
  2   Jos   Bogaerts Strijbeek
  3   Bas van Rijthoven Roosendaal
  4   Ad   Bernaerts Baarle Nassau
  5   Frans   Ceulemans Heist Op Den Berg
  6   Jan   Minnaard Wemeldinge
  7   Peter   Voesenek Breda
  8   Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
  9   Christiaan   Geerts Minderhout
  10   Coen   Schillemans Roosendaal
  11   Wim   Sitters Zegge
  12   Wiliam   Hellemons Hoeven
  13   Jan   Jansen Galder
  14   Menno   Grootjans Tilburg
  15   Rene   Jansen Strijbeek
  16   Ad   Broeders Oosterhout
  17   Ton van Oers Breda
  18   Arnold   Siemons Dongen
  19   Herman   Diels Wechelderzande
  20   Johan   Pelkmans Alphen
  21   Peter   Jansen Merksplas
  22   Anton van Leest Moerdijk
  23   Peter   Bierkens Stampersgat
  24   Henk   Michielsen Breda
  25   Rene   Meeuwessen Rijen
  26   Paul   Hageman Oud Vosmeer
  27   Gerard   Gerritsen Hoogerheide
  28   Rob   Daniels Ette-leur
  29   Ludger de Nijs Huijbergen
  30   Jan van den Bogaert Halle-zoersel
  31   Corne de Pijper Oud Gastel
  32   Eric   Jongenelen Roosendaal
  33   Louis de Backer Ternat
  34   Kees   Huige Halsteren
             
             
  Dames 15+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Lindy van Anrooij Kapelle
  2   Diedke   Hageman Oud Vosmeer
  3   Elien   Mertens Ranst
  4   Bianca   Broosus Huijbergen
             
             
  A 44-          
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Jasper   Jespers Minderhout
  2   Wouter   Goosen Essen
  3   Peter   Woestenberg St Willebrord
  4   Kris   Ceulemans Herenthout
  5   Stoffel   Steynen Kalmthout
  6   Rob   Meeuwessen Rijen
  7   Joep van Gennip Bavel
  8   Marco   Wesseling Halsteren
  9   Jacob de Roo Kapelle
  10   Perry   Buijsen Halsteren
  11   Glenn van Ginneken St.lenaarts
  12   Dimi   Diels lille
  13   Rik   Nederlof Breda
  14   Michel   Bastijns Meerle
  15   Mike   Castel Ossendrecht
  16   Andy van Loon Hoogerheide
  17   Manuel   Elst Stabroek
  18   Ivo van Geloven Poppel
  19   Renee   Horians Oud Gastel
  20   Wim van Loy Vorselaar
  21   Dennis   Hack Bergen Op Zoom
  22   Wim de Vos Oosterhout
  23   Frank   Jansen Galder
  24   Lars de Jong Wuustwezel
  25   Jurgen van Zon Dordrecht
  26   Anton   Graumans Zundert
  27   Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
  28   Joeri van Ginneken Oostmalle
  29   Eric de Crom Hoogerheide
  30   Erwin   Otjes Tilburg
  31   Ruud   Broosus Huybergen
  32   Ron   Jansen Strijbeek
  33   Jurgen de Backer Ternat
  34   Arjan de Winter `s Hertogenbosch
  35   Robin van Hamburg Fijnaart
  36   Demy   Amelsfoort Goirle
  37   Stefan   Willemsen Putte
  38   Eric   Nagtzaam Roosendaal
  39   Sven   Petein Antwerpen
  40   Patrick `t Hart Roosendaal
  41   Bryan van Drunen Oosterhout
  42   Jimmy   Floru Ternat
  43   Corne van Drunen Oosterhout
  44   Davy   Mertens Etten-leur
  DNF   Bart   Maas Hansweert
  DNF   Bart van Opdorp Bavel
  DNF   Rini   Tak Oudenbosch
  DNF   Ronny   Tibackx Vosselaar
  DNF   Luc   Verheyen Hoogstraten
  DNF   Mark de Vos Oosterhout
  DNF   Stefan van der Waal Etten-leur
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen