• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Uitslag Schijf


 

  Schijf      
  23-10-2011        
             
  6 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Keano van Laer Bertem
  2   Femke   Rombouts Essen
  3   Denise   Mertens Breda
  4   Sten   Mattheeusen Kalmthout
  5   Jelle   Wouters Oostmalle
  6   Arthur   Mertens Rijkevorsel
  7   Thibo   Rennen Kalmthout
             
             
  7 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Niels   Ceulemans Herenthout
  2   Jochen   Hermans Vlimmeren
  3   Gloria van Mechelen Bertem
  4   Noa   Stolk Nieuwendijk
  5   Vlad van Mechelen Bertem
  6   Jordi   Huylebroeck Wechelderzande
  7   Tibo van den Broeck Brasschaat
  8   Len   Ceulemans Heist Op Den Berg
             
             
  8 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Niels   Huijbregts Wernhout
  2   Andries   Grootjans Westmale
  3   Michiel   Ceulemans Herenthout
  4   Iben van Staay Wuustwezel
  5   Renzo   Blommaert Brecht
  6   Kenneth   Willems Turnhout
  7   Brent   Broosus Huijbergen
  8   Joche   Herrygers Beerse
  9   Lisanne   Munnik Kapelle
  10   Sacha de Nijs Huijbergen
             
             
  9 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Lennick van der Smissen St.lenaarts
  2   Dante   Coremans Messelbroek
  3   Sam   Stolk Nieuwendijk
  4   Jeno   Grootjans Lille
  5   Lennie   Verhaegen Tremelo
  6   Niels van Haaren Oisterwijk
  7   Julot   Geppaard Chaam
  8   Tess van Loy Vorselaar
  9   Jamie   Prince Oud Vossemeer
  10   Luuk   Bierkens Stampersgat
  11   Nick   Bruyninckx Beerse
  12   Wout   Janssen Rijkevorsel
  13   Julie   Rombouts Essen
             
             
  10 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Bertje   Hermans Vlimmeren
  2   Jasper van der Plas Zoersel
  3   Jochem   Kerckhaert Schoondijke
  4   Ward de Schepper Made
  5   Nathan   Szèkely Neeroeteren
  6   Stefan   Zagers Kalmthout
  7   Jente   Grootjans Westmalle
  8   Joachim van Looveren Meer
  9   Davy   Mues St.Niklaas
  10   Tieme   Herrygers Beerse
  11   Joëlle   Jongenelen Roosendaal
  12   Thijmen   Grootjans Westmalle
  13   Erben van Meer Nispen
  14   Janus de Jong Riel
  15   Zoë   Mulder Heinkenszand
  16   Youri   Slokkers Oud Vossemeer
             
             
  11 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Julian   Siemons Zoersel
  2   Ilona van Ginneken Gilze
  3   Geert   Verheijen Rijsbergen
  4   Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
  5   Arno   Geentjens Wechelderzande
  6   Wannes   Cools Wuustwezel
  7   Ruben van der Stelt Nieuwendijk
  8   Danny   Michielse Kalmthout
  9   Jonas   Bruijninckx Kapellen
  10   Jarmo   Visser Heinkenszand
  11   Maarten de Nijs Huijbergen
  12   Niek   Struijs Rucphen
  13   Angelo van Loon Lage Zwaluwe
  14   Sven   Wouters Zundert
  15   Marcha   Bakx Bergen Op Zoom
  16   Thomas   Willemsens Wuustwezel
  17   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
             
             
  12 +13 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Thomas   Bartelen Oud Gastel
  2   Lars   Akkermans Ossendrecht
  3   Cliff de Pijper Oud Gastel
  4   Nick   Janssen Goes
  5   Bas   Sitters Zegge
  6   Tim   Bierkens Stampersgat
  7   Pieter   Dyckhoff Zoersel
  8   Bjorn   Jansen Merksplas
  9   Bart   Sitters Zegge
  10   Kenny   Ysenbaardt Kalmthout
  11   Daimy   Hellemons Hoeven
  12   Wout van Elzakker Hoogerheide
  13   Nils van de Putte Kapellen
  14   Robbin   Bustraan Goes
  15   Bart   Goris Meerle
  16   Esther van de Burg Delfgauw
  17   Dennis   Leijten Hoogerheide
  18   Remon   Poppelaars Breda
  19   Tessa de Jong Wuustwezel
  20   Seppe   Anthonissen Wuustwezel
  21   Sharon   Dommanschet Roosendaal
  22   Nick de Munnik Kapelle
  23   Merel   Vegter Rhoon
  24   Dennis   Mertens Breda
             
             
  14-15-16 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Sieben   Wouters Zundert
  2   Kelvin   Bakx Bergen Op Zoom
  3   Levis   Steynen Kalmthout
  4   Sybre   Jacobs Essen
  5   Robbert   Brughmans Kalmthout
  6   Bas van den Wijngaard Ulvenhout
  7   Sjoerd van der Stelt Numansdorp
  8   Tim   Janssen Goes
  9   Jeroen   Vegter Rhoon
  10   Ciske van Gestel Chaam
  11   Jurgen   Bartelen Oud Gastel
  12   Bart de Visser Moerdijk
  13   Mathias van den Keybus Kalmthout
  14   Gert van der Grijn Ameide
  15   Jelle den Boer Dongen
  16   Jordi   Timmermans Langeweg
  17   Glenn   Havermans Wernhout
  18   Matthijs de Visser Moerdijk
  19   Samuel de Beer Wuustwezel
  20   Marvin   Bakx Bergen Op Zoom
  21   Lucas van Ginneken Gilze
  22   Stef   Anthonissen Meer
  23   Brent   Peeters Essen
  24   Jeroen   Daniels Etten-leur
  25   Thomas de Geus Strijen
  26   Franklin van Anrooij Kapelle
  27   Niels van der Kuur Breda
  28   Nick   Fleischmann Geertruidenberg
  29   Pieter   Kools Essen
  30   Pieter   Schoeters Zoersel
  31   Jonas van der Plas Zoersel
             
             
  B 45+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Jos   Bogaerts Strijbeek
  2   Ad   Bernaerts Baarle Nassau
  3   Bas van Rijthoven Roosendaal
  4   Coen   Schillemans Roosendaal
  5   Peter   Voesenek Breda
  6   Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
  7   Ludo van den Buijs Essen
  8   Wim   Sitters Zegge
  9   Wiliam   Hellemons Hoeven
  10   Menno   Grootjans Tilburg
  11   Jan   Jansen Galder
  12   Arnold   Siemons Dongen
  13   Ad   Broeders Oosterhout
  14   Peter   Jansen Merksplas
  15   Ton van Oers Breda
  16   John van Rijsbergen Roosendaal
  17   Dik van Loon Oosteind
  18   Herman   Diels Wechelderzande
  19   Johan   Pelkmans Alphen
  20   Corne de Pijper Oud Gastel
  21   Peter   Bierkens Stampersgat
  22   Kees   Huige Halsteren
  23   Marcel   Verburg Schiedam
  24   Rene   Meeuwessen Rijen
  25   Ludger de Nijs Huijbergen
  26   Rob   Daniels Ette-leur
  27   Paul   Hageman Oud Vosmeer
  28   Eric   Jongenelen Roosendaal
  29   Pieter   Griep Breda
  30   Louis de Backer Ternat
  31   Toine   Reus Schijf
  32   Ron   Mathijsen Rucphen
             
             
  Dames 15+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Birgit   Lavrijssen Kapelle
  2   Lindy van Anrooij Kapelle
  3   Monique van der Lee Willemstad
  4   Margriet   Uil Schiedam
  5   Janice   Geijskens Retie
  6   Diedke   Hageman Oud Vosmeer
  7   Chantal   Verstraten Roosendaal
  8   Elien   Mertens Ranst
  9   Bianca   Broosus Huijbergen
             
             
  A 44-          
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Jacob de Roo Kapelle
  2   Peter   Woestenberg St Willebrord
  3   Sjoerd van Ginneken Heerle
  4   Rob   Meeuwessen Rijen
  5   Glenn van Ginneken St.lenaarts
  6   Perry   Buijsen Halsteren
  7   Joep van Gennip Bavel
  8   Dimi   Diels Lille
  9   Dennis   Hack Bergen Op Zoom
  10   Frank   Jansen Galder
  11   Rik   Nederlof Breda
  12   Stoffel   Steynen Kalmthout
  13   Janno de Bruijn Rijsbergen
  14   Dennis   Szèkely Neeroeteren
  15   Jurgen van Zon Dordrecht
  16   Andy van Loon Hoogerheide
  17   Manuel   Elst Stabroek
  18   Renee   Horians Oud Gastel
  19   Nick de Proost Arendonk
  20   Lars de Jong Wuustwezel
  21   Wim van Loy Vorselaar
  22   Bart van Opdorp Bavel
  23   Anton   Graumans Zundert
  24   Mike   Heynen Roosendaal
  25   Eddie van der Grijn Ameide
  26   Bryan van Drunen Oosterhout
  27   Ruud   Broosus Huybergen
  28   Cees   Floren Ossendrecht
  29   Thijs   Roovers Den Bosch
  30   Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
  31   Mark de Vos Oosterhout
  32   Wim de Vos Oosterhout
  33   Demy   Amelsfoort Goirle
  34   Corne van Drunen Oosterhout
  35   Eric de Crom Hoogerheide
  36   Jimmy   Floru Ternat
  37   Sven   Petein Antwerpen
  38   Joost   Maij Rotterdam
  39   Davy   Mertens Etten-leur
  40   Rini   Tak Oudenbosch
      Kris   Ceulemans Herenthout
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen