• Vrienden van WBVC

Uitslag Woensdrecht


 

Woensdrecht
20-11-2011
6 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Keano van Laer Bertem
2 Denise Mertens Breda
3 Jelle Wouters Oostmalle
4 Sten Mattheeusen Kalmthout
5 Vera de Munnik Kapelle
6 Emma Szèkely Neeroeteren
7 Arthur Mertens Rijkevorsel
8 Wout Stevens Kalmthout
9 Jannick Wouters Oost Malle
DNF Thibo Rennen Kalmthout
7 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Ceulemans Herenthout
2 Jochen Hermans Vlimmeren
3 Gloria van Mechelen Bertem
4 Vlad van Mechelen Bertem
5 Len Ceulemans Heist Op Den Berg
6 Tibo van den Broeck Brasschaat
7 Dylan de Backer Ternat
8 Stef Buijens Hoevenen
8 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Hermans Vlimmeren
2 Niels Huijbregts Wernhout
3 Andries Grootjans Westmale
4 Iben van Staay Wuustwezel
5 Kenneth Willems Turnhout
6 Michiel Ceulemans Herenthout
7 Renzo Blommaert Brecht
8 Lex van Delden Standdaarbuiten
9 Brent Broosus Huijbergen
10 Lisanne de Munnik Kapelle
11 Joche Herrygers Beerse
12 Sacha de Nijs Huijbergen
9 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dante Coremans Messelbroek
2 Lennick van der Smissen St.lenaarts
3 Jeno Grootjans Lille
4 Lennie Verhaegen Tremelo
5 Jamie Prince Oud Vossemeer
6 Tess van Loy Vorselaar
7 Luuk Bierkens Stampersgat
8 Julot Geppaard Chaam
10 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ward de Schepper Made
2 Jasper van der Plas Zoersel
3 Stefan Zagers Kalmthout
4 Jochem Kerckhaert Schoondijke
5 Nathan Szèkely Neeroeteren
6 Jente Grootjans Westmalle
7 Jessica Schimtz Dongen
8 Joachim van Looveren Meer
9 Erben van Meer Nispen
10 Tieme Herrygers Beerse
11 Joëlle Jongenelen Roosendaal
12 Zoë Mulder Heinkenszand
13 Davy Mues St.Niklaas
14 Thijmen Grootjans Westmalle
15 Janus de Jong Riel
DNF Bertje Hermans Vlimmeren
11 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ruben Woestenburg Poppel
2 Julian Siemons Zoersel
3 Ilona van Ginneken Gilze
4 Geert Verheijen Rijsbergen
5 Stephan Ysenbaardt Kalmthout
6 Arno Geentjens Wechelderzande
7 Danny Michielse Kalmthout
8 Jarmo Visser Heinkenszand
9 Wannes Cools Wuustwezel
10 Sven Wouters Zundert
11 Jonas Bruijninckx Kapellen
12 Max Donkersloot Roosendaal
13 Marnicq Tonnelier Dendermonde
14 Maarten de Nijs Huijbergen
15 Dylan Pemen Meer
16 Dolf Pemen Meer
17 Niek Struijs Rucphen
18 Thomas Willemsens Wuustwezel
12 +13 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Akkermans Ossendrecht
2 Thomas Bartelen Oud Gastel
3 Cliff de Pijper Oud Gastel
4 Pieter Dyckhoff Zoersel
5 Bart Sitters Zegge
6 Bas Sitters Zegge
7 Nick Janssen Goes
8 Tim Bierkens Stampersgat
9 Bjarne Bol Bosschenhoofd
10 Kenny Ysenbaardt Kalmthout
11 Berry van Loon Rijen
12 Daimy Hellemons Hoeven
13 Nils van de Putte Kapellen
14 Stef van Gils Rijen
15 Bjorn Jansen Merksplas
16 Diederik Pemen Meer
17 Remon Poppelaars Breda
18 Dennis Leijten Hoogerheide
19 Esther van de Burg Delfgauw
20 Merel Vegter Rhoon
21 Tessa de Jong Wuustwezel
22 Nick de Munnik Kapelle
23 Seppe Anthonissen Wuustwezel
24 Bart Goris Meerle
25 Dennis Mertens Breda
14-15-16 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Levis Steynen Kalmthout
2 Jelle den Boer Dongen
3 Sybre Jacobs Essen
4 Sieben Wouters Zundert
5 Max Mol Breda
6 Jurgen Bartelen Oud Gastel
7 Ciske van Gestel Chaam
8 Robbert Brughmans Kalmthout
9 Bas van den Wijngaard Ulvenhout
10 Jordi Timmermans Langeweg
11 Samuel de Beer Wuustwezel
12 Stef Anthonissen Meer
13 Matthijs de Visser Moerdijk
14 Mathias van den Keybus Kalmthout
15 Jonas van der Plas Zoersel
16 Niels van der Kuur Breda
17 Jeroen Daniels Etten-leur
18 Brent Peeters Essen
19 Pieter Schoeters Zoersel
20 Pieter Kools Essen
DNF Lucas van Ginneken Gilze
B 45+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Ad Bernaerts Baarle Nassau
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Peter Voesenek Breda
6 Wim Sitters Zegge
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Patrick Bol Hoeven
9 Jan Minnaard Wemeldinge
10 Ivo van der Plas Lille
11 Jan Jansen Galder
12 Ludo van den Buijs Essen
13 Wiliam Hellemons Hoeven
14 Eddy Mertens Malle
15 Johan Pelkmans Alphen
16 Rene Jansen Strijbeek
17 Arnold Siemons Dongen
18 Ad Broeders Oosterhout
19 Peter Jansen Merksplas
20 John van Rijsbergen Roosendaal
21 Ton van Oers Breda
22 Peter Bierkens Stampersgat
23 Freddy Scheynen Oost Malle
24 Anton van Leest Moerdijk
25 Kees Huige Halsteren
26 Herman Diels Wechelderzande
27 Rene Meeuwessen Rijen
28 Rob Daniels Etten-leur
29 Paul Hageman Oud Vosmeer
30 Henk Michielsen Breda
31 Eric Jongenelen Roosendaal
32 Ludger de Nijs Huijbergen
33 Louis de Backer Ternat
34 Corne de Pijper Oud Gastel
Dames 15+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Birgit Lavrijssen Kapelle
2 Anouk Rockx Oud Gastel
3 Janice Geijskens Retie
4 Diedeke Hageman Oud Vosmeer
5 Bianca Broosus Huijbergen
6 Angela de Visser Moerdijk
A 44-
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Glenn van Ginneken St.lenaarts
2 Alain van der Velde Breda
3 Rob van den Muijsenbergh Loenhout
4 Rob Meeuwessen Rijen
5 Ricardo van Dongen Oosterhout
6 Peter Woestenberg St Willebrord
7 Joep van Gennip Bavel
8 Dennis Szèkely Neeroeteren
9 Loos Gunther Essen
10 Jasper Jespers Minderhout
11 Perry Buijsen Halsteren
12 Jerry Kallenfels St.willebrord
13 Jurgen van Zon Dordrecht
14 Luc Verheyen Hoogstraten
15 Michel Bastijns Meerle
16 Janno de Bruijn Rijsbergen
17 Stoffel Steynen Kalmthout
18 Renee Horians Oud Gastel
19 Serge van der Smissen St.lenaarts
20 Kris Ceulemans Herenthout
21 Andy van Loon Hoogerheide
22 Frank Jansen Galder
23 Robert Polak Prinsenbeek
24 Ruben Tissink Kapelle
25 Bram Sprangers Terheyden
26 Ron Jansen Strijbeek
27 Manuel Elst Stabroek
28 Steve Krijnen Loenhout
29 Rik Nederlof Breda
30 Wim de Vos Oosterhout
31 Eric de Crom Hoogerheide
32 Lars de Jong Wuustwezel
33 Anton Graumans Zundert
34 Wim van Loy Vorselaar
35 Berend Poots Rotterdam
36 Jan van Looveren Wuustwezel
37 Jos Bol Bosschenhoofd
38 Mark de Vos Oosterhout
39 Youri van Noorden Kruiningen
40 Jurgen de Backer Ternat
41 Kevin van Looveren Hoogstraten
42 Thijs Roovers Den Bosch
43 Jan-peter Simons Hooge Zwaluwe
44 Joeri van Ginneken Oostmalle
45 Demy Amelsfoort Goirle
46 Robin van Hamburg Fijnaart
47 Arjan de Winter `s Hertogenbosch
48 Sven Petein Antwerpen
49 Jimmy Floru Ternat
50 Davy Mertens Etten-leur
51 Rini Tak Oudenbosch
DNF Mickey Kallenfels Breda
DNF Jacob de Roo Kapelle
DNF Roy de Vos Oosterhout
DNF Rik van der Zanden Poeldijk
Kalender
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen