• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Woensdrecht


6 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Merel   Raats Wuustwezel
2   Laure   Huybrechts Vlimmeren
3   Matts   Saman Wuustwezel
4   Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
5   Lotte van Merriënboer Wernhout
6   Anouk van den Broeck Brasschaat
7   Merel   Graumans Rijsbergen
8   Ymke   Bruins Koewacht
    Ashley   Arnouts Kalmthout
           
           
7 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2   Sven van Merriënboer Wernhout
3   Matthijs   Schoonen Roosendaal
4   Milan de Winter Wuustwezel
5   Jannick   Wouters Oost Malle
           
           
8 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Axel   Roks St. Willebrord
2   Jelle   Wouters Oostmalle
3   Bryant   Boogert Hoogblokland
4   Sten   Mattheeusen Kalmthout
5   Vince   Meeusen Hoogstraaten
6   Thibo   Rennen Kalmthout
7   Matthew   Arnouts Kalmthout
8   Wout   Stevens Kalmthout
9   Tristan   Thibaut Kapellen
           
           
9 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Sem   Heulens Vlimmeren
2   Niels   Delen Herenthout
3   Noa   Stolk Nieuwendijk
4   Robbe   Willemsens Westmalle
5   Jarne   Ceulemans Wiekevorst
6   Tibo van den Broeck Brasschaat
7   Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
8   Niels   Goris Vlimmeren
9   Tycho   Gijsel Axel
           
           
10 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Mathis   Avondts Kalmthout
2   Niels   Huijbregts Wernhout
3   Andries   Grootjans Westmale
4   Shirin van Anrooij Kapelle
5   Daan van Vuuren Woudrichem
6   Moreno   Tak Oud Gastel
7   Iben van Staay Wuustwezel
8   Noa   Diels Geel
9   Michiel   Delen Herenthout
10   Thijmen   Goossens Breda
11   Borre van den Eede Kapellen
12   Lennert   Jacobs Essen
13   Brent   Broosus Huijbergen
14   Jerre   Verschure Raamsdonksveer
15   Dylan   Boogert Hoogblokland
16   Joche   Herrygers Beerse
17   Stef van Looy Ekeren
18   Sacha de Nijs Huijbergen
           
           
11-12 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Jochem   Kerckhaert Schoondijke
2   Lennick van Ginkel St-lenaarts
3   Tristan van Hassel Wernhout
4   Sam   Stolk Nieuwendijk
5   Jamie   Prince Oud Vossemeer
6   Tess van Loy Vorselaar
7   Lise van Wunsel Wechelderzande
8   Wout   Janssen Rijkevorsel
9   Jeno   Vloemans Lille
10   Jente   Grootjans Westmalle
11   Thibault   Geys Westmale
12   Melanie   Viveen Woudrichem
13   Giovanny   Vissenberg Rucphen
14   Tieme   Herrygers Beerse
15   Luuk   Bierkens Stampersgat
16   Erben van Meer Nispen
17   Kevin van Bochove Standdaarbuiten
           
           
13-14 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Guus   Adriaansen Oud Vossemeer
2   Wout van Elzakker Hoogerheide
3   Tim   Bierkens Stampersgat
4   Bart   Sitters Zegge
5   Maarten de Nijs Huijbergen
6   Jesse   Huijbregts Roosendaal
7   Sven   Peeters Hoeven
8   Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
9   Jarmo   Visser Heinkenszand
10   Geert   Verheijen Rijsbergen
11   Sven   Broos Klein Zundert
12   Nick de Munnik Kapelle
13   Sven   Wouters Klein Zundert
14   Niek   Struijs Rucphen
15   Joëlla   Jongenelen Roosendaal
16   Brent   Vervecken Hallaar(heist O/d Berg)
17   Seppe   Aerts Wechelderzande
           
           
15-16 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Lars   Akkermans Ossendrecht
2   Bob   Kerkhofs Wouw
3   Jordi   Timmermans Langeweg
4   Bas   Sitters Zegge
5   Cliff de Peijper Oud Gastel
6   Bram van Hees Klein Zundert
7   Djoerd van Dessel Breda
8   Thomas   Bartelen Nispen
9   Frenk van der Vorst Halsteren
10   Stef   Hendrickx Rijkevorsel
11   Niels   Hendrickx Rijkevorsel
12   Perry   Hoendevangers Essen
13   Marvin   Runhaar Kapelle
14   Bjorn   Jansen Merksplas
           
           
Dames 15+        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Ilona van Ginneken Gilze
2   Chantal   Verstraten Roosendaal
3   Anouk   Rockx Oud Gastel
4   Bianca   Broosus Huijbergen
5   Kim   Lodewijckx Essen
6   Angela de Visser Moerdijk
7   Lara van Wunsel Wechelderzande
           
           
C 50+        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Jos   Bogaerts Strijbeek
2   Ad   Bernaerts Baarle Nassau
3   Peter   Voesenek Breda
4   Johan   Pelkmans Alphen
5   Ton van Oers Breda
6   Peter   Jansen Merksplas
7   Menno   Grootjans Tilburg
8   Ad   Broeders Oosterhout
9   Arnold   Siemons Dongen
10   John   Verschuren Oudenbosch
           
           
B 40+        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Serge van der Smissen St.lenaarts
2   Andy van Loon Hoogerheide
3   Rene   Snoeren Dongen
4   Bas van Rijthoven Roosendaal
5   Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6   Raf   Jacobs Essen
7   Coen   Schillemans Roosendaal
8   Anton   Graumans Rijsbergen
9   Wim   Sitters Zegge
10   Wim van Loy Vorselaar
11   Edgar van Meer Nispen
12   Ruud   Broosus Huybergen
13   Nico van Est Schijf
14   Chris   Aerts Wechelderzande
15   Ludger de Nijs Huijbergen
16   Hans   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
17   Peter   Bierkens Stampersgat
18   Perry   Leijdsman Bosschenhoofd
19   Rob   Daniels Etten-leur
20   Patrick   Herrijgers Beerse
21   Freddy   Huybrechts Vlimmeren
           
           
A 17+        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Joep van Gennip Bavel
2   Bart   Jacobs Gilze
3   Rob   Meeuwessen Rijen
4   Pim van de Swaluw Kwadendamme
4   Mike   Castel Ossendrecht
5   Abel   Pot Kapelle
6   Rob van den Muysenbergh Loenhout
7   Olaff   Zweedijk Kapelle
8   Frank   Jansen Galder
9   Jacob de Roo Kapelle
10   Geert van Kuijk Waalwijk
11   Renee   Horians Oud Gastel
12   Lars de Jong Wuustwezel
13   Moreno   Geerts Minderhout
14   Bart van Opdorp Bavel
15   Kenny   Ysenbaardt Kalmthout
16   Joannathan   Duinkerke Goes
17   Joeri van Ginneken Malle
18   Bart de Visser Moerdijk
19   Bas van den Wijngaard Ulvenhout
20   Ron   Jansen Strijbeek
21   Jurgen   Soffers Bergen Op Zoom
22   Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
23   Ruud van Hooijdonk Bavel
24   William   Lazeroms Oud Gastel
    Pieter   Bruins Koewacht
    Stefan   Kramer Hardinxveld-giessendam
    Yannick   Lambrechts Essen
    Denian   Pieters Axel
    Floris   Wassenaar Wernhout
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen