• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Etten-Leur Kogelvanger 2017


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim Vissenberg Hoeven
2 Jurre Raats Wuustwezel
3 Lars Goffa Westmalle
4 Lentel Huys Beerse
5 Alizee van Voorden Etten-leur
6 Matew Vercammen Grobbendonk
7 Jorbe Verbraeken Beringen
8 Olivier Klippel Etten-leur
9 Milla van Looke Wuustwezel
10 Daan Mullaert Kapelle
11 Levy Vermunt Standdaarbuiten
12 Kaj van Dijk Zundert
13 Warre Belmans Vremde
14 Louis Oostvogels Wuustwezel
15 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
16 Fleur Paaimans Kapelle
17 Mila Prins Hank
18 Seppe Ley Kontich
19 Ferre Celen Tessenderlo
20 Lars Schipperen Hoogstraten
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Finn Bastiaanssen Sprundel
3 Sam van Hoeck Essen
4 Delano Heeren Sprundel
5 Siebe Verbraeken Beringen
6 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
7 Finn Jordens Ham
8 Lois Geerts Loenhout
9 Lewis Oorts Vorselaar
10 Raf Bastiaansen Sprundel
11 Ferre Belmans Vremde
12 Gijs van den Biggelaar Galder
13 Cas van Looke Wuustwezel
14 Joren Celen Tessenderlo
15 Lotte van Merriënboer Wernhout
16 Maxime Smits Lille
17 Laurens Wilssens Brecht
18 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
19 Milan Leukemans Nijlen
20 Amelie van Voorden Etten-leur
21 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
22 Seppe Hectors Essen
23 Stijn Lievegoed Lepelstraat
24 Swa Ceulemans
25 Bart Huijbregts Wernhout
26 Lander van Geyt Brecht
27 Laure Verhoeven Olen
28 Jules van Hassel Essen
29 Jitske Orban Zoersel
30 Liang Timmermans Schaffen Diest
31 Jeff van Meel Essen
32 Lowie Pleysier Essen
33 Quintin de Wilde Stabroek
34 Cheyenne Gabriels Kalmthout
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ieben Jacobs Wuustwezel
2 Lennes Jacobs Wuustwezel
3 Len Geerts Loenhout
4 Jarne Oorts Vorselaar
5 Tuur Breugelmans Wuustwezel
6 Toon Deckers Kalmthout
7 Josse Jacobs Rijkevorsel
8 Dario Peirsman Temse
9 Levi van Dijk Zundert
10 Senna Scholten Nispen
11 Joren Roovers Wuustwezel
12 Laure Huybrechts Vlimmeren
13 Thyn Jacobs Etten-leur
14 Teun Paaimans Kapelle
15 Thomas Verdonck Ravels
16 Lars Christianen Hoogstraaten
17 Warre Bogaert Essen
18 Raf van Overveld Schijf
19 Ian Mol Breda
20 Axel Hermans Malle
21 Thibe van Ostaeyen Schoten
22 Milan Jongenelen Rucphen
23 Jesper Ferket Hoevenen
24 Torben Aerts Minderhout
25 Levi Schipperen Hoogstraten
26 Quinten Breugelmans Wuustwezel
27 Roemer van Kempen Schijf
28 Stef van Bael Brecht
29 Dylan Leukemans Nijlen
30 Casper Goffa Westmalle
31 Merel Graumans Rijsbergen
32 Rick Scheurweg Spijkenisse
33 Illio Verbeek Sint Lenaarts
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jari Prins Hank
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Jelle Wouters Oostmalle
4 Hidde Swart Oosterhout
5 Stijn Honcoop Chaam
6 Maxim Claeys Kapellen
7 Tristan Thibaut Kapellen
8 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
9 Rick Sweep Schijf
10 Mees De Vos Heinkenszand
11 Lars Prins Hank
12 Denise Mertens Breda
13 Stan Meeusen Arendonk
14 Sven van Merriënboer Wernhout
15 Martijn Braspenning Etten-leur
16 Axl Quirijnen Brecht
17 Jan van Bedaf Etten-leur
18 Kalle van Dongen Breda
19 Nick Tesseur Ninderhout
20 Zias Verbeek Sint Lenaarts
21 Kobe van den Bulck Essen
22 Tijl Ceulemans Heist Op Den Berg
23 Tijs van Uffel Zoersel
24 Matti Smits Lille
25 Jannick Wouters Oostmalle
26 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
DNF Vera de Munnik Kapelle
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joren de Gruijter Breda
2 Brent Broosus Huijbergen
3 Max Goris Hoogerheide
4 Senne Schuybroek Kalmthout
5 Brent Raats Minderhout
6 Merijn de Wit Essen
7 Tibo van den Broeck Brasschaat
8 Joost van Oevelen Huijbergen
9 Niels Goris Vlimmeren
10 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
11 Casper Vos Heinkenzand
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jochem Runhaar Kapelle
2 Jonas van Dijck Oostmalle
3 Mike Deutekom Goes
4 Tuur Jacobs Kalmthout
5 Robbert Rasenberg Terheijden
6 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
7 Martijn Rasenberg Terheyden
8 Keno Jacobs Schilde
9 Jens van Korven Diessen
10 Rick Schrauwen Rijkevorsel
11 Brent de Bie Malle
12 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
13 Luuk Bierkens Stampersgat
14 Wouter Selis Herentals
15 Jurgen Mesu Middelburg
16 Dries Bruynseels Wuustwezel
17 Nelson Peetoom Essen
18 Joeri van Mook Oosterhout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dave Verhoeven Olen
2 Patrick Bol Hoeven
3 Erik Rombouts Wuustwezel
4 Wouter van der Weel Nijmegen
5 Jurgen Schuybroek Kalmthout
6 Valentijn Overtoom Dongen
7 Frits Sels Vosselaar
8 Anton Graumans Rijsbergen
9 Jack de Klerk Breda
10 Bjorn Goffa Westmalle
11 Peter Geelen Breda
12 Stijn de Cleyn Kappelen
13 Chris Jacobs Essen
14 Peter Jansen Merksplas
15 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
16 Jim Kloeck Aartselaar
17 Johan Roks St. Willebrord
18 Olaf Runhaar Kapelle
19 Ronny Luyten Oud Turnhout
20 Eric Verstraten Roosendaal
21 Michael de Wilde Hoevenen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Nancy Bollansee Vosselaar
2 Chris Nelck Rotterdam
3 Claudia Jongerius Hoogerheide
4 Liene Meeusen Hoogstraten
5 Chantal Verstraten Tholen
6 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
7 Lotte Akkermans Ossendrecht
8 Gabi van Pelt Rijen
9 Jacobien Viveen Woudrichem
10 Britt Kooremans Rijkevorsel
11 Elisa Serne Breda
12 Lisanne de Munnik Kapelle
13 Lise Visser Ede
14 Henja Verstraten Roosendaal
15 Florine Hehewerth Prinsenbeek
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Ton van Korven Diessen
3 Henny Roelen Chaam
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Bas van Rijthoven Roosendaal
6 Walter Koster Hardinxveld
7 Jaap Jan van der Weel Rijen
8 Michel de Jong Etten-leur
9 Coen Schillemans Roosendaal
10 Jos Jacobs Schilde
11 Johan Pelkmans Alphen
12 Stanny Anthonissen Loenhout
13 Hans Beenhakkers Etten-leur
14 Maurice van den Bogert Roosendaal
15 Menno Grootjans Tilburg
16 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
17 Ruud Broosus Huijbergen
18 Joris Dirven Kalmthout
19 Ton van Oers Breda
20 Rob Daniels Etten-leur
21 Martin Ringelenberg Heinenoord
22 Bronek Parol Wernhout
23 Henk Michielsen Breda
24 Warner van Gils Terheijden
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Berry Hoedemakers Veghel
3 Danny Langenberg Tilburg
4 Rene Snoeren Dongen
5 Raf Jacobs Essen
6 Edwin Kas St. Willebrord
7 David Thörig St. Miechielsgestel
8 Andy van Loon Hoogerheide
9 Ivo van Geloven Poppel
10 Luc Jacobs Essen
11 Ludy Reijnders Stampersgat
12 Nico van Est Schijf
13 Ad Bernaerts Baarle Nassau
14 Wiebe de Jong Tilburg
15 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
16 Maarten Lamper Etten-leur
17 Marco de Rooij Zevenbergen
18 Dyami Serna Tilburg
19 Bas van den Hoven Tilburg
DNF Reinier van Stuivenberg Moergestel
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dario Kloeck Aartselaar
2 Jarne Boden Essen
3 Lars Akkermans Ossendrecht
4 Hans van den Bogaert Halle-kempen
5 Laurens Boden Essen
6 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
7 Geert van Kuijk Berkel Enschot
8 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
9 Nick de Munnik Kapelle
10 Jeffrey Doornbusch Breda
11 Joep van Gennip Breda
12 Jesse Huijbregts Roosendaal
13 Jasper Jespers Wortel
14 Michiel van der Sande Essen
15 Danny Michielse Kalmthout
16 Roy Guequierre Tholen
17 Stef Anthonissen St. Lenaarts
18 Glenn Bogaerts Zoersel
19 Pepijn Hillemans Hoogerheide
20 Thomas Leys Vosselaar
21 Marlon Verhaert Huijbergen
22 Glenn Verresen Kalmthout
23 Yannick Lambrechts Essen
24 Jasper van Gils Breda
25 Jeroen Heijns Graauw
26 Bart van Opdorp Bavel
27 Jelle van Nimwegen Made
28 Nick Poelemans Wijnegem
29 Lars Steenbakker `s-heerenhoek
30 Jorn Verresen Kalmthout
31 Denian Pieters Anna Jacobapolder
32 Michel Bunder Kloosterzande
33 Robin Wols Tilburg
DNF Jeroen van Gestel Loenhout
DNF Sybren Jacobs Essen
DNF Maarten de Nijs Huijbergen
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen