• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Etten-Leur Noord 2017


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matheo van Waes Maldegem
2 Tim Vissenberg Hoeven
3 Lentel Huys Beerse
4 Jurre Raats Wuustwezel
5 Olivier Klippel Etten-leur
6 Milla van Looke Wuustwezel
7 Alizee van Voorden Etten-leur
8 Daan Mullaert Kapelle
9 Lars Goffa Westmalle
10 Daan Smans Wechelderzande
11 Seppe Ley Kontich
12 Levy Vermunt Standdaarbuiten
13 Mila Prins Hank
14 Lander de Decker Westmalle
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Finn Bastiaanssen Sprundel
3 Sam van Hoeck Essen
4 Lois Geerts Loenhout
5 Raf Bastiaansen Sprundel
6 Gijs van den Biggelaar Galder
7 Delano Heeren Sprundel
8 Thibo van Loon Berendrecht
9 Lotte van Merriënboer Wernhout
10 Cas van Looke Wuustwezel
11 Mathijs Klippel Etten-leur
12 Swa Ceulemans
13 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
14 Laurens Wilssens Brecht
15 Mathias Bussens Zandhoven
16 Hannes Roovers Wuustwezel
17 Laure Verhoeven Olen
18 Liam Uijtdewilligen Brecht
19 Lander van Geyt Brecht
20 Amelie van Voorden Etten-leur
21 Lewis Oorts Vorselaar
22 Seppe Sanders Essen
23 Ferre Belmans Vremde
24 Ella Huybregts Vlimmeren
25 Stijn Lievegoed Lepelstraat
26 Quintin de Wilde Stabroek
27 Cheyenne Gabriels Kalmthout
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ieben Jacobs Wuustwezel
2 Jarne Oorts Vorselaar
3 Toon Deckers Kalmthout
4 Lennes Jacobs Wuustwezel
5 Lars Jochems Loenhout
6 Quinten Breugelmans Wuustwezel
7 Josse Jacobs Rijkevorsel
8 Tuur Breugelmans Wuustwezel
9 Teun Paaimans Kapelle
10 Dario Peirsman Temse
11 Xander Jacobs Turnhout
12 Senna Scholten Nispen
13 Len Geerts Loenhout
14 Illio Verbeek Sint Lenaarts
15 Ruben Sweep Schijf
16 Nienke de Jong Schijf
17 Ian Mol Breda
18 Milan Jongenelen Rucphen
19 Raf van Overveld Schijf
20 Laure Huybrechts Vlimmeren
21 Lars Christianen Hoogstraaten
22 Dieuwke Heyvaert Merksplas
23 Thyn Jacobs Etten-leur
24 Axel Hermans Malle
25 Jasper Ferket Hoevenen
26 Joren Roovers Wuustwezel
27 Merel Graumans Rijsbergen
28 Torben Aerts Minderhout
29 Lars de Jong Schijf
30 Casper Goffa Westmalle
31 Thomas Schoonen Oud Gastel
DNF Thibe van Ostaeyen Schoten
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel Roks St. Willebrord
2 Jari Prins Hank
3 Bo van Elven Etten-leur
4 Victor Hugo Brenders Dongen
5 Stijn Honcoop Chaam
6 Jelle Wouters Oostmalle
7 Hidde Swart Oosterhout
8 Tristan Thibaut Kapellen
9 Denise Mertens Breda
10 Martijn Braspenning Etten-leur
11 Mees De Vos Heinkenszand
12 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
13 Maxim Claeys Kapellen
14 Kobe van den Bulck Essen
15 Stan Meeusen Arendonk
16 Tom Faasen Prinsenbeek
17 Sven van Merriënboer Wernhout
18 Rick Sweep Schijf
19 Nick Tesseur Ninderhout
20 Kalle van Dongen Breda
21 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
22 Jan van Bedaf Etten-leur
23 Zias Verbeek Sint Lenaarts
24 Thomas Bussens Zandhoven
25 Jannick Wouters Oostmalle
26 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
27 Maarten de Decker Malle
28 Lars Prins Hank
DNF Vera de Munnik Kapelle
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Max Goris Hoogerheide
3 Robbe Willemsens Westmalle
4 Brent Raats Minderhout
5 Meine Keuning Pijnacker
6 Tibo van den Broeck Brasschaat
7 Senne Schuybroek Kalmthout
8 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
9 Yorick Brethouder Oosterhout
10 Niels Goris Vlimmeren
11 Merijn de Wit Essen
12 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
DNF Willem Vos Loenhout
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jochem Runhaar Kapelle
2 Jonas van Dijck Oostmalle
3 Mike Deutekom Goes
4 Brent de Bie Malle
5 Wouter Selis Herentals
6 Keno Jacobs Schilde
7 Robin van Poppel Diessen
8 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
9 Luuk Bierkens Stampersgat
10 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
11 Joeri van Mook Oosterhout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dave Verhoeven Olen
2 Frits Sels Vosselaar
3 Jurgen Schuybroek Kalmthout
4 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
5 Wim van Hees Mol
6 Jari Beenhakkers Etten-leur
7 Anton Graumans Rijsbergen
8 Peter Geelen Breda
9 Bjorn Goffa Westmalle
10 Benny Gabriels Kalmthout
11 Peter Jansen Merksplas
12 Jim Kloeck Aartselaar
13 Johan Roks St. Willebrord
14 Olaf Runhaar Kapelle
15 Pieter Griep Breda
16 Eric Verstraten Roosendaal
17 Michael de Wilde Hoevenen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Nancy Bollansee Vosselaar
2 Liene Meeusen Hoogstraten
3 Lotte Akkermans Ossendrecht
4 Chantal Verstraten Tholen
5 Claudia Jongerius Hoogerheide
6 Elisa Serne Breda
7 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
8 Henja Verstraten Roosendaal
DNF Lisanne de Munnik Kapelle
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Michel de Jong Etten-leur
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Jaap Jan van der Weel Rijen
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 Stanny Anthonissen Loenhout
7 John Verschuren Oudenbosch
8 Henny Roelen Chaam
9 Hans Beenhakkers Etten-leur
10 Paul Jaspers Berendrecht
11 Maurice van den Bogert Roosendaal
12 Rob Daniels Etten-leur
13 Eric de Vos Heinekenszand
14 Ton van Oers Breda
15 Kees Huige Heerle
DNF Martin Ringelenberg Heinenoord
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Raf Jacobs Essen
2 Rene Snoeren Dongen
3 Dave van Dun Dorst
4 Andy van Loon Hoogerheide
5 Edwin Kas St. Willebrord
6 Wiebe de Jong Tilburg
7 Ad Bernaerts Baarle Nassau
8 Nico van Est Schijf
9 Maarten Lamper Etten-leur
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dario Kloeck Aartselaar
2 Lars Akkermans Ossendrecht
3 Jesse Huijbregts Roosendaal
4 Laurens Boden Essen
5 Jasper Jespers Wortel
6 Nick de Munnik Kapelle
7 Michiel van der Sande Essen
8 Stef Anthonissen St. Lenaarts
9 Marlon Verhaert Huijbergen
10 Glenn Bogaerts Zoersel
11 Stijn de Cleyn Kappelen
12 Yannick Lambrechts Essen
13 Rav Schoormans Oosterhout
14 Jorn Verresen Kalmthout
DNF Berre Hermans Vlimmeren
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen