• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Galder 2017


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matheo van Waes Maldegem
2 Tim Vissenberg Hoeven
3 Jurre Raats Wuustwezel
4 Lentel Huys Beerse
5 Alizee van Voorden Etten-leur
6 Lars Goffa Westmalle
7 Milla van Looke Wuustwezel
8 Matew Vercammen Grobbendonk
9 Jorbe Verbraeken Beringen
10 Kaj van Dijk Zundert
11 Olivier Klippel Etten-leur
12 Rhune Heyns Temse
13 Ferre Celen Tessenderlo
14 Fleur Paaimans Kapelle
15 Niek Wolthuis Hank
16 Levy Vermunt Standdaarbuiten
17 Seppe Ley Kontich
18 Mila Prins Hank
19 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
20 Larse Roovers Wuustwezel
21 Mauro van Waes Maldegem
22 Ilias Cleymans Beerse
23 Lars Schipperen Hoogstraten
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Finn Bastiaanssen Sprundel
2 Liam Uijtdewilligen Brecht
3 Bart Huijbregts Wernhout
4 Sam van Hoeck Essen
5 Cas van Looke Wuustwezel
6 Delano Heeren Sprundel
7 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
8 Lois Geerts Loenhout
9 Finn Jordens Ham
10 Joren Celen Tessenderlo
11 Raf Bastiaansen Sprundel
12 Lotte van Merriënboer Wernhout
13 Siebe Verbraeken Beringen
14 Maxime Smits Lille
15 Ferre Belmans Vremde
16 Lewis Oorts Vorselaar
17 Siem Dockx Rijkevorsel
18 Laurens Wilssens Brecht
19 Thibo van Loon Berendrecht
20 Gijs van den Biggelaar Galder
21 Milan Leukemans Nijlen
22 Amelie van Voorden Etten-leur
23 Sten Elst Kalmthout
24 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
25 Seppe van Laer Turnhout
26 Jelle van Laer Turnhout
27 Mathijs Klippel Etten-leur
28 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
29 Liam van Gestel Rijkevorsel
30 Sven Wolhuis Hank
31 Laure Verhoeven Olen
32 Lander van Geyt Brecht
33 Seppe Hectors Essen
34 Seppe Sanders Essen
35 Stijn Lievegoed Lepelstraat
36 Jitske Orban Zoersel
37 Lowie Pleysier Essen
38 Ella Huybregts Vlimmeren
39 Liang Timmermans Schaffen Diest
40 Quintin de Wilde Stabroek
41 Cheyenne Gabriels Kalmthout
DNS Hannes Roovers Wuustwezel
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Len Geerts Loenhout
2 Ieben Jacobs Wuustwezel
3 Lennes Jacobs Wuustwezel
4 Toon Deckers Kalmthout
5 Jarne Oorts Vorselaar
6 Luuk Wolthuis Hank
7 Siebe de Naeyer Beerse
8 Ferre Jacobs Rijkevorsel
9 Levi van Dijk Zundert
10 Tuur Breugelmans Wuustwezel
11 Josse Jacobs Rijkevorsel
12 Lars Jochems Loenhout
13 Senna Scholten Nispen
14 Joren Roovers Wuustwezel
15 Thomas Verdonck Ravels
16 Lars Christianen Hoogstraaten
17 Laure Huybrechts Vlimmeren
18 Thibe van Ostaeyen Schoten
19 Bren Krijnen Loenhout
20 Bram van Dun Rijen
21 Levi Schipperen Hoogstraten
22 Teun Paaimans Kapelle
23 Thyn Jacobs Etten-leur
24 Axel Hermans Malle
25 Nienke de Jong Schijf
26 Milan Jongenelen Rucphen
27 Ian Mol Breda
28 Raf van Overveld Schijf
29 Jasper Ferket Hoevenen
30 Vincent van Hooydonck Kapellen
31 Quinten Breugelmans Wuustwezel
32 Warre Bogaert Essen
33 Ruben Sweep Schijf
34 Merel Graumans Rijsbergen
35 Illio Verbeek Sint Lenaarts
36 Torben Aerts Minderhout
37 Roemer van Kempen Schijf
38 Jelle Heyns Temse
39 Casper Goffa Westmalle
40 Lars de Jong Schijf
41 Dylan Leukemans Nijlen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jari Prins Hank
2 Jelle Wouters Oostmalle
3 Axel Roks St. Willebrord
4 Toon Heirbaut Wachtebeke
5 Hidde Swart Oosterhout
6 Bo van Elven Etten-leur
7 Martijn Braspenning Etten-leur
8 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
9 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
10 Mees De Vos Heinkenszand
11 Stan Meeusen Arendonk
12 Maxim Claeys Kapellen
13 Denley van Wijnbergen Werkendam
14 Merel Raats Wuustwezel
15 Senna van Iwaarden Yerseke
16 Axl Quirijnen Brecht
17 Rick Sweep Schijf
18 Louis Vervecken Herentals
19 Tom Faasen Prinsenbeek
20 Sven van Merriënboer Wernhout
21 Denise Mertens Breda
22 Matts Oeyen Zoersel
23 Kobe van den Bulck Essen
24 Lars Prins Hank
25 Nick Tesseur Ninderhout
26 Jan van Bedaf Etten-leur
27 Tuur Embrechts Herentals
28 Kalle van Dongen Breda
29 Zias Verbeek Sint Lenaarts
30 Tijs van Uffel Zoersel
31 Jannick Wouters Oostmalle
32 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
33 Matti Smits Lille
DNF Victor Hugo Brenders Dongen
DNF Stijn Honcoop Chaam
DNF Rens Schalk Rijsbergen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Iben van Staay Wuustwezel
2 Meine Keuning Pijnacker
3 Stef Vanhooydonck Brecht
4 Ilias Jordaens Kapellen
5 Max Goris Hoogerheide
6 Brent Raats Minderhout
7 Michiel Paelinckx Loenhout
8 Senne Schuybroek Kalmthout
9 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
10 Tibo van den Broeck Brasschaat
11 Joost van Oevelen Huijbergen
12 Niels Goris Vlimmeren
13 Merijn de Wit Essen
14 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
15 Casper Oeyen Zoersel
16 Willem Vos Loenhout
17 Sixte Luxem Malle
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ruben Meeusen Hoogstraten
2 Jonas van Dijck Oostmalle
3 Jochem Runhaar Kapelle
4 Mike Deutekom Goes
5 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
6 Brent de Bie Malle
7 Wouter Selis Herentals
8 Joris Braspenning St. Katelijne Waver
9 Xander van Dijk Roosendaal
10 Keno Jacobs Schilde
11 Luuk Bierkens Stampersgat
12 Robin van Poppel
13 Jurgen Mesu Middelburg
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Vincent Meyvis Zoersel
2 Dave Verhoeven Olen
3 Joppe de Vries
4 Jurgen Schuybroek Kalmthout
5 Patrick Bol Hoeven
6 Valentijn Overtoom Dongen
7 Jari Beenhakkers Etten-leur
8 Maarten van der Weel Rijen
9 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
10 Valentijn van Boven Capelle A/d Ijssel
11 Stijn de Cleyn Kappelen
12 Anton Graumans Rijsbergen
13 Bjorn Goffa Westmalle
14 Martijn Hendriks Baarle-nassau
15 Rolf Raats Wuustwezel
16 Jeffrey Huisman Schiedam
17 Wim van Hees Mol
18 Benny Gabriels Kalmthout
19 Johan Roks St. Willebrord
20 Peter Jansen Merksplas
21 Jim Kloeck Aartselaar
22 Jeen Lemstra Sint Willebrord
23 Erik de Vos Heinikenszand
24 Ad Broeders Oosterhout
25 Eric Verstraten Roosendaal
26 Michael de Wilde Hoevenen
DNF Rony Bollansee Mazee
DNF Andy Michielsen Vlimmeren
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kristien Nelen Essen
2 Nancy Bollansee Vosselaar
3 Hannah van Boven ???
4 Claudia Jongerius Hoogerheide
5 Liene Meeusen Hoogstraten
6 Chantal Verstraten Tholen
7 Gabi van Pelt Rijen
8 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
9 Elisa Serne Breda
10 Lotte Akkermans Ossendrecht
11 Lise Visser Ede
12 Henja Verstraten Roosendaal
13 Daniella Verstraten Den Haag
14 Lisanne de Munnik Kapelle
DNF Chris Nelck Rotterdam
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Michel de Jong Etten-leur
5 Jaap Jan van der Weel Rijen
6 Jos Jacobs Schilde
7 Hans Beenhakkers Etten-leur
8 Stanny Anthonissen Loenhout
9 Coen Schillemans Roosendaal
10 John Verschuren Oudenbosch
11 Peter Voesenek Breda
12 Maurice van den Bogert Roosendaal
13 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
14 Erik Cooreman Wuustwezel
15 Rob Daniels Etten-leur
16 Ton van Oers Breda
17 Martin Ringelenberg Heinenoord
18 Bronek Parol Wernhout
19 Kees Huige Heerle
20 Jan van de Avort Dorst
21 Warner van Gils Terheijden
DNF Menno Grootjans Tilburg
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Berry Hoedemakers Veghel
3 Danny Langenberg Tilburg
4 Raf Jacobs Essen
5 Dave van Dun Dorst
6 Wim de Vos Oosterhout
7 Andy van Loon Hoogerheide
8 Ivo van Geloven Poppel
9 Ludy Reijnders Stampersgat
10 Edwin Kas St. Willebrord
11 Nico van Est Schijf
12 Ad Bernaerts Baarle Nassau
13 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
14 Wiebe de Jong Tilburg
15 Dyami Serna Tilburg
DNF Rene Snoeren Dongen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Wuustwezel
2 Jonas Bruyninckx Kapellen
3 Dario Kloeck Aartselaar
4 Lars Akkermans Ossendrecht
5 Jarne Boden Essen
6 Laurens Boden Essen
7 Hans van den Bogaert Halle-kempen
8 Jasper Jespers Wortel
9 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
10 Jeroen van Gestel Loenhout
11 Jesse Huijbregts Roosendaal
12 Roy Guequierre Tholen
13 Michiel van der Sande Essen
14 Jeffrey Doornbusch Breda
15 Nick de Munnik Kapelle
16 Tim Custers Tessenderlo
17 Pepijn Hillemans Hoogerheide
18 Thomas Leys Vosselaar
19 Stef Anthonissen St. Lenaarts
20 Glenn Bogaerts Zoersel
21 Marlon Verhaert Huijbergen
22 Yannick Lambrechts Essen
23 Lars Steenbakker `s-heerenhoek
24 Arne Beijsen Tessenderlo
DNF Jornt de Bie Oostmalle
DNF Geert van Kuijk Berkel Enschot
DNF Danny Michielse Kalmthout
DNF Nick Poelemans Wijnegem
DNF Stefan Ysenbaardt Kalmthout
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen