• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Huijbergen 2017


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matheo van Waes Maldegem
2 Tim Vissenberg Hoeven
3 Jurre Raats Wuustwezel
4 Lentel Huys Beerse
5 Alizee van Voorden Etten-leur
6 Daan Mullaert Kapelle
7 Mathew Vercammen Grobbendonk
8 Lars Goffa Westmalle
9 Rhune Heyns Temse
10 Jorbe Verbraeken Beringen
11 Levy Vermunt Standdaarbuiten
12 Olivier Klippel Etten-leur
13 Milla van Looke Wuustwezel
14 Niek Wolthuis Hank
15 Fleur Paaimans Kapelle
16 Ferre Celen Tessenderlo
17 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
18 Kaj van Dijk Zundert
19 Seppe Ley Kontich
20 Mila Prins Hank
21 Sebas Schoonen Oud Gastel
22 Ruben van den Burg Bergschenhoek
23 Mauro van Waes Maldegem
24 Lars Schipperen Hoogstraten
25 Xavi van den Berg Hoogerheide
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Finn Bastiaanssen Sprundel
3 Liam Uijtdewilligen Brecht
4 Sam van Hoeck Essen
5 Cas van Looke Wuustwezel
6 Delano Heeren Sprundel
7 Bart Huijbregts Wernhout
8 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
9 Lois Geerts Loenhout
10 Raf Bastiaansen Sprundel
11 Finn Jordens Ham
12 Lewis Oorts Vorselaar
13 Ferre Belmans Vremde
14 Joren Celen Tessenderlo
15 Gijs van den Biggelaar Galder
16 Maxime Breugelmans Beerse
17 Maxime Smits Lille
18 Laurens Wilssens Brecht
19 Mathijs Klippel Etten-leur
20 Siebe Verbraeken Beringen
21 Swa Ceulemans
22 Milan Leukemans Nijlen
23 Thibo van Loon Berendrecht
24 Lotte van Merriënboer Wernhout
25 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
26 Hannes Roovers Wuustwezel
27 Sten Elst Kalmthout
28 Sven Wolhuis Hank
29 Amelie van Voorden Etten-leur
30 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
31 Mathias Bussens Zandhoven
32 Ella Huybregts Vlimmeren
33 Laure Verhoeven Olen
34 Lander van Geyt Brecht
35 Liang Timmermans Schaffen Diest
36 Stijn Lievegoed Lepelstraat
37 Lowie Pleysier Essen
38 Jeff van Meel Essen
39 Seppe Sanders Essen
40 Jitske Orban Zoersel
41 Seppe Hectors Essen
42 Quint van Osrouw Huybergen
43 Quintin de Wilde Stabroek
44 Cheyenne Gabriels Kalmthout
45 Diego van den Berg Hoogerheide
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Len Geerts Loenhout
2 Ieben Jacobs Wuustwezel
3 Lennes Jacobs Wuustwezel
4 Toon Deckers Kalmthout
5 Jarne Oorts Vorselaar
6 Siebe de Naeyer Beerse
7 Tuur Breugelmans Wuustwezel
8 Luuk Wolthuis Hank
9 Senna Scholten Nispen
10 Dario Peirsman Temse
11 Levi van Dijk Zundert
12 Teun Paaimans Kapelle
13 Josse Jacobs Rijkevorsel
14 Quinten Breugelmans Wuustwezel
15 Lars Jochems Loenhout
16 Robbe Vermaelen Kapellen
17 Lars Christianen Hoogstraaten
18 Nienke de Jong Schijf
19 Laure Huybrechts Vlimmeren
20 Bren Krijnen Loenhout
21 Ian Mol Breda
22 Levi Schipperen Hoogstraten
23 Thibe van Ostaeyen Schoten
24 Stef van Bael Brecht
25 Milan Jongenelen Rucphen
26 Warre Bogaert Essen
27 Jasper Ferket Hoevenen
28 Raf van Overveld Schijf
29 Illio Verbeek Sint Lenaarts
30 Ruben Sweep Schijf
31 Axel Hermans Malle
32 Joren Roovers Wuustwezel
33 Roemer van Kempen Schijf
34 Torben Aerts Minderhout
35 Lisa van den Burg Bergschenhoek
36 Merel Graumans Rijsbergen
37 Lars de Jong Schijf
38 Thomas Schoonen Oud Gastel
39 Jelle Heyns Temse
40 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
41 Casper Goffa Westmalle
42 Dylan Leukemans Nijlen
43 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jari Prins Hank
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Jelle Wouters Oostmalle
4 Hidde Swart Oosterhout
5 Lauren Molengraaf Capelle Aan Den Ijssel
6 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
7 Bo van Elven Etten-leur
8 Mees De Vos Heinkenszand
9 Tristan Thibaut Kapellen
10 Victor Hugo Brenders Dongen
11 Martijn Braspenning Etten-leur
12 Stijn Honcoop Chaam
13 Maxim Claeys Kapellen
14 Rens Schalk Rijsbergen
15 Merel Raats Wuustwezel
16 Rick Sweep Schijf
17 Stan Meeusen Arendonk
18 Matts Oeyen Zoersel
19 Denise Mertens Breda
20 Bert Tanghe Brecht
21 Tom Faasen Prinsenbeek
22 Kobe van den Bulck Essen
23 Axl Quirijnen Brecht
24 Sven van Merriënboer Wernhout
25 Kalle van Dongen Breda
26 Thomas Bussens Zandhoven
27 Zias Verbeek Sint Lenaarts
28 Tuur Embrechts Herentals
29 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
30 Jannick Wouters Oostmalle
31 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
32 Matti Smits Lille
DNF Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Bas van den Burg Bergschenhoek
3 Meine Keuning Pijnacker
4 Brent Raats Minderhout
5 Ilias Jordaens Kapellen
6 Michiel Paelinckx Loenhout
7 Yorben van Staeyen Pulderbos
8 Senne Schuybroek Kalmthout
9 Robbe Smets Pulderbos
10 Max Goris Hoogerheide
11 Tibo van den Broeck Brasschaat
12 Merijn de Wit Essen
13 Niels Goris Vlimmeren
14 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
15 Joost van Oevelen Huijbergen
16 Casper Oeyen Zoersel
17 Tuur van Laer Pulderbos
18 Robbe Willemsens Westmalle
19 Casper Vos Heinkenzand
DNF Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
DNF Jamie Wynants Beerse
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jochem Kerckhaert Schoondijke
2 Jonas van Dijck Oostmalle
3 Jochem Runhaar Kapelle
4 Mike Deutekom Goes
5 Brent de Bie Malle
6 Robin van Oorschot Klein Zundert
7 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
8 Thijs van den Broek Gilze
9 Robin van Poppel Diessen
10 Keno Jacobs Schilde
11 Xander van Dijk Roosendaal
12 Tim Hennekam Zundert
13 Wouter Selis Herentals
14 Luuk Bierkens Stampersgat
15 Jurgen Mesu Middelburg
16 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Vincent Meyvis Zoersel
2 Dave Verhoeven Olen
3 Andy Michielsen Vlimmeren
4 Jurgen Schuybroek Kalmthout
5 Dirk Verstraate ????
6 Erik Rombouts Wuustwezel
7 Frits Sels Vosselaar
8 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
9 Valentijn van Boven Capelle A/d Ijssel
10 Jurgen Driesen Merksplas
11 Anton Graumans Rijsbergen
12 Wout Verbraeken Gierle
13 Joeri van Ginneken Zoersel
14 Dies Moelker Kloetinge
15 Stijn de Cleyn Kappelen
16 Bjorn Goffa Westmalle
17 Jeffrey Huisman Schiedam
18 Rolf Raats Wuustwezel
19 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
20 Benny Gabriels Kalmthout
21 Johan Roks St. Willebrord
22 Charlie Moison `s Arendskerke
23 Jim Kloeck Aartselaar
24 Pieter Moelker Kloetinge
25 Olaf Runhaar Kapelle
26 Johnny Noom Hoogerheide
27 Peter Jansen Merksplas
28 Eric Verstraten Roosendaal
29 Henk Michielsen Breda
30 Maarten van der Weel Rijen
31 Michael de Wilde Hoevenen
DNF Wim van Hees Mol
DNF Roel Vanlerberghe Wuustwezel
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Hannah van Boven ???
2 Nancy Bollansee Vosselaar
3 Claudia Jongerius Hoogerheide
4 Bibi Verzijl Berkel En Rodenrijs
5 Didi de Vries Wilhelminadorp
6 Lotte Akkermans Ossendrecht
7 Liene Meeusen Hoogstraten
8 Chris Nelck Rotterdam
9 Chantal Verstraten Tholen
10 Elisa Serne Breda
11 Gabi van Pelt Rijen
12 Britt Kooremans Rijkevorsel
13 Lisanne de Munnik Kapelle
14 Daniella Verstraten Den Haag
15 Henja Verstraten Roosendaal
16 Melissa Mertens Oudenbosch
DNF Bianca Broosus Anna Jacobapolder
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Patrick van Hoof Schoten
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Michel de Jong Etten-leur
6 Henny Roelen Chaam
7 Walter Marijnissen Zoersel
8 Jaap Jan van der Weel Rijen
9 Jos Jacobs Schilde
10 Stanny Anthonissen Loenhout
11 Menno Grootjans Tilburg
12 Paul Jaspers Berendrecht
13 Peter Voesenek Breda
14 John Verschuren Oudenbosch
15 Maurice van den Bogert Roosendaal
16 Richard de Haan Essen
17 Martin Ringelenberg Heinenoord
18 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
19 Ton van Oers Breda
20 Rob Daniels Etten-leur
21 Kees Huige Heerle
22 Bronek Parol Wernhout
23 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Rene Snoeren Dongen
3 Raf Jacobs Essen
4 Danny Langenberg Tilburg
5 Dave van Dun Dorst
6 Edwin Kas St. Willebrord
7 Andy van Loon Hoogerheide
8 Ivo van Geloven Poppel
9 Ludy Reijnders Stampersgat
10 Ad Bernaerts Baarle Nassau
11 Wiebe de Jong Tilburg
12 Nico van Est Schijf
13 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dario Kloeck Aartselaar
2 Lars Akkermans Ossendrecht
3 Jarne Boden Essen
4 Jarmo Visser Heinkenszand
5 Hans van den Bogaert Halle-kempen
6 David Dekker Meerle
7 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
8 Jeroen van Gestel Loenhout
9 Jesse Huijbregts Roosendaal
10 Jasper Jespers Wortel
11 Michiel van der Sande Essen
12 Jeffrey Doornbusch Breda
13 Nick de Munnik Kapelle
14 Laurens Boden Essen
15 Roy Guequierre Tholen
16 Gert Bevers Essen
17 Stef Anthonissen St. Lenaarts
18 Tristan Rijswijk Vlaardingen
19 Nils van de Putte Kapellen
20 Pepijn Hillemans Hoogerheide
21 Yannick Lambrechts Essen
22 Glenn Bogaerts Zoersel
23 Marlon Verhaert Huijbergen
24 Laurens de Jonghe Stekene
25 Danny Michielse Kalmthout
26 Jef Govaert Stabroek
27 Michael Angelo Romana Tilburg
28 Frenky van der Vorst Halsteren
29 Arne Beijsen Tessenderlo
30 Jornt de Bie Oostmalle
31 Joris Vanwesenbeeck Boechout
32 Robbert Seghers Amsterdam
33 Jeroen Luijks Nijmegen
34 Niels Buysen Essen
35 Denian Pieters Anna Jacobapolder
36 Kristof Kovacs Bergen Op Zoom
DNF Joep van Gennip Breda
DNF Tom de Schutter Halle-zoersel
DNF Ralf Verheul Breda
DNF Kevin Ysenbaardt Kalmthout
DNF Stefan Ysenbaardt Kalmthout
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen