• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Rijsbergen Finale 2017


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matheo van Waes Maldegem
2 Tim Vissenberg Hoeven
3 Lentel Huys Beerse
4 Jorbe Verbraeken Beringen
5 Alizee van Voorden Etten-leur
6 Jurre Raats Wuustwezel
7 Niek Wolthuis Hank
8 Lars Goffa Westmalle
9 Milla van Looke Wuustwezel
10 Ferre Celen Tessenderlo
11 Levy Vermunt Standdaarbuiten
12 Seppe Ley Kontich
13 Daan Smans Wechelderzande
14 Daan Mullaert Kapelle
15 Mila Prins Hank
16 Kaj van Dijk Zundert
17 Lander de Decker Westmalle
18 Lars Schipperen Hoogstraten
19 Fleur Paaimans Kapelle
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Finn Bastiaanssen Sprundel
3 Sam van Hoeck Essen
4 Bart Huijbregts Wernhout
5 Liam Uijtdewilligen Brecht
6 Joren Celen Tessenderlo
7 Lois Geerts Loenhout
8 Delano Heeren Sprundel
9 Cas van Looke Wuustwezel
10 Finn Jordens Ham
11 Raf Bastiaansen Sprundel
12 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
13 Siebe Verbraeken Beringen
14 Lewis Oorts Vorselaar
15 Maxime Smits Lille
16 Swa Ceulemans
17 Tim van der Velden Rijswijk
18 Ferre Belmans Vremde
19 Gijs van den Biggelaar Galder
20 Lotte van Merriënboer Wernhout
21 Mathijs Klippel Etten-leur
22 Hannes Roovers Wuustwezel
23 Reinout Meeusen Hoogstraten
24 Laurens Wilssens Brecht
25 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
26 Thibo van Loon Berendrecht
27 Milan Leukemans Nijlen
27 Tygo van Riel Rijen
29 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
30 Laure Verhoeven Olen
31 Mathias Bussens Zandhoven
32 Lander van Geyt Brecht
33 Sven Wolhuis Hank
34 Stijn Lievegoed Lepelstraat
35 Ella Huybregts Vlimmeren
36 Seppe Sanders Essen
37 Amelie van Voorden Etten-leur
38 Witse Geysen Wuustwezel
39 Quintin de Wilde Stabroek
40 Cheyenne Gabriels Kalmthout
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennert Meeusen Hoogstraten
2 Ieben Jacobs Wuustwezel
3 Jarne Oorts Vorselaar
4 Toon Deckers Kalmthout
5 Len Geerts Loenhout
6 Lennes Jacobs Wuustwezel
7 Senna Scholten Nispen
8 Josse Jacobs Rijkevorsel
9 Tuur Breugelmans Wuustwezel
10 Lars Jochems Loenhout
11 Levi van Dijk Zundert
12 Dario Peirsman Temse
13 Toon Aerts Minderhout
14 Teun Paaimans Kapelle
15 Quinten Breugelmans Wuustwezel
16 Lars Christianen Hoogstraaten
17 Thibe van Ostaeyen Schoten
18 Joren Roovers Wuustwezel
19 Laure Huybrechts Vlimmeren
20 Nienke de Jong Schijf
21 Xander Jacobs Turnhout
22 Raf van Overveld Schijf
23 Illio Verbeek Sint Lenaarts
24 Milan Jongenelen Rucphen
25 Axel Hermans Malle
26 Ruben Sweep Schijf
27 Dieuwke Heyvaert Merksplas
28 Jasper Ferket Hoevenen
29 Warre Bogaert Essen
30 Stef van Bael Brecht
31 Thyn Jacobs Etten-leur
32 Roemer van Kempen Schijf
33 Merel Graumans Rijsbergen
34 Lars de Jong Schijf
35 Torben Aerts Minderhout
36 Casper Goffa Westmalle
37 Dylan Leukemans Nijlen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jari Prins Hank
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Jelle Wouters Oostmalle
4 Niels Uijtdewilligen Brecht
5 Tristan Thibaut Kapellen
6 Stijn Honcoop Chaam
7 Rens Schalk Rijsbergen
8 Bo van Elven Etten-leur
9 Mees De Vos Heinkenszand
10 Senna van Iwaarden Yerseke
11 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
12 Martijn Braspenning Etten-leur
13 Maxim Claeys Kapellen
14 Tom Faasen Prinsenbeek
15 Bert Tanghe Brecht
16 Merel Raats Wuustwezel
17 Lars Prins Hank
18 Denise Mertens Breda
19 Kobe van den Bulck Essen
20 Stan Meeusen Arendonk
21 Floris Verschuur Rotterdam
22 Frederique Verschuur Rotterdam
23 Matse van Rooy Lille
24 Niels Hoskens Beerse
25 Rick Sweep Schijf
26 Sven van Merriënboer Wernhout
27 Kalle van Dongen Breda
28 Jan van Bedaf Etten-leur
29 Nick Tesseur Ninderhout
30 Thomas Bussens Zandhoven
31 Tijs van Uffel Zoersel
32 Zias Verbeek Sint Lenaarts
33 Vera de Munnik Kapelle
34 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
35 Jannick Wouters Oostmalle
36 Matti Smits Lille
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Meine Keuning Pijnacker
3 Max Goris Hoogerheide
4 Senne Schuybroek Kalmthout
5 Brent Raats Minderhout
6 Robbe Willemsens Westmalle
7 Tibo van den Broeck Brasschaat
8 Niels Goris Vlimmeren
9 Yorick Brethouder Oosterhout
10 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
11 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
12 Merijn de Wit Essen
13 Rik Kanora Eheren
14 Willem Vos Loenhout
15 Mathieu van Dinteren Meerle
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ruben Meeusen Hoogstraten
2 Jonas van Dijck Oostmalle
3 Jenno Grootjans Lille
4 Andries Grootjans Westmale
5 Jens van Korven Diessen
6 Jochem Runhaar Kapelle
7 Mike Deutekom Goes
8 Brent de Bie Malle
9 Robin van Poppel Diessen
10 Jenthe Vermeiren Hoogstraten
11 Rick Schrauwen Rijkevorsel
12 Jurgen Mesu Middelburg
13 Wouter Selis Herentals
14 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
15 Keno Jacobs Schilde
16 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
17 Luuk Bierkens Stampersgat
18 Joeri van Mook Oosterhout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dave Verhoeven Olen
2 Jurgen Schuybroek Kalmthout
3 Frits Sels Vosselaar
4 Wim van Hees Mol
5 Anton Graumans Rijsbergen
6 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
7 Bjorn Goffa Westmalle
8 Jack de Klerk Breda
9 Rolf Raats Wuustwezel
10 Benny Gabriels Kalmthout
11 Jeroen Smans Wechelderzande
12 Jim Kloeck Aartselaar
13 Johan Roks St. Willebrord
14 Peter Jansen Merksplas
15 Olaf Runhaar Kapelle
16 Maarten van der Weel Rijen
17 Davy Mertens Oudenbosch
18 Tom van Arwegen Vorselaar
19 Eric Verstraten Roosendaal
20 Henk Michielsen Breda
21 Denian Pieters Anna Jacobapolder
22 Michael de Wilde Hoevenen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Aimee Schoe Vrouwenpolder
2 Liene Meeusen Hoogstraten
3 Claudia Jongerius Hoogerheide
4 Chris Nelck Rotterdam
5 Lotte Akkermans Ossendrecht
6 Gabi van Pelt Rijen
7 Chantal Verstraten Tholen
8 Hiilde Oudman Nijmegen
9 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
10 Mariëlle Blockland Nijmegen
11 Elisa Serne Breda
12 Sharon Dommanschet Roosendaal
13 Jacobien Viveen Woudrichem
14 Lisanne de Munnik Kapelle
15 Daniella Verstraten Den Haag
16 Henja Verstraten Roosendaal
17 Melissa Mertens Oudenbosch
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Patrick van Hoof Schoten
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Michel de Jong Etten-leur
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Ad Herijgers Hoogstraten
8 Johan Pelkmans Alphen
9 Henny Roelen Chaam
10 Jaap Jan van der Weel Rijen
11 Hans Beenhakkers Etten-leur
12 Stanny Anthonissen Loenhout
13 John Verschuren Oudenbosch
14 Peter Voesenek Breda
15 Maurice van den Bogert Roosendaal
16 Menno Grootjans Tilburg
17 Martin Ringelenberg Heinenoord
18 Ton van Oers Breda
19 Rob Daniels Etten-leur
20 Kees Huige Heerle
21 Guy Vermeulen Wuustwezel
22 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Raf Jacobs Essen
2 Andy van Loon Hoogerheide
3 Edwin Kas St. Willebrord
4 Dave van Dun Dorst
5 Ivo van Geloven Poppel
6 Anton Graumans Rijsbergen
7 Wiebe de Jong Tilburg
8 Ludy Reijnders Stampersgat
9 Ad Bernaerts Baarle Nassau
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dario Kloeck Aartselaar
2 Seppe Lippens Malle
3 Robbe Konings Brecht
4 Hans van den Bogaert Halle-kempen
5 Laurens Boden Essen
6 Jasper Jespers Wortel
7 Michiel van der Sande Essen
8 Jesse Huijbregts Roosendaal
9 Wim van Roey Vosselaar
10 Roy Guequierre Tholen
11 Arnaud van Leest Bakel
12 Jeffrey Doornbusch Breda
13 Thomas Leys Vosselaar
14 Glenn Bogaerts Zoersel
15 Pepijn Hillemans Hoogerheide
16 Stef Anthonissen St. Lenaarts
17 Yannick Lambrechts Essen
18 Nick de Munnik Kapelle
19 Joris Vanwesenbeeck Boechout
20 Floris van den Broeck Chaam
21 Nick Poelemans Wijnegem
22 Stijn de Cleyn Kappelen
23 Dennis Herijgers Rijsbergen
24 Marlon Verhaert Huijbergen
25 Jeroen Luijks Nijmegen
26 Guido Mullaert Kapelle
DNF Lars Akkermans Ossendrecht
DNF Jasper van Gils Breda
DNF Lars Steenbakker `s-heerenhoek
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen