• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Kruiningen 2017


Kruiningen
30-9-2017
05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim Vissenberg Hoeven
2 Lentel Huys Beerse
3 Jurre Raats Wuustwezel
4 Matew Vercammen Grobbendonk
5 Jorbe Verbraeken Beringen
6 Daan Mullaert Kapelle
7 Kaj van Dijk Zundert
8 Lars Goffa Westmalle
9 Olivier Klippel Etten-leur
10 Levy Vermunt Standdaarbuiten
11 Fleur Paaimans Kapelle
12 Seppe Ley Kontich
13 Ina Pauwels Wuustwezel
14 Bjorn Wisse Rilland
15 Mila Prins Hank
16 Jan van Bezooijen Bergen Op Zoom
17 Julie Verhoeven Olen
18 Sebas Schoonen Oud Gastel
19 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
20 Lars Schipperen Hoogstraten
DNF Milla van Looke Wuustwezel
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Finn Bastiaanssen Sprundel
3 Sam van Hoeck Essen
4 Liam Uijtdewilligen Brecht
5 Bart Huijbregts Wernhout
6 Cas van Looke Wuustwezel
7 Siebe Verbraeken Beringen
8 Raf Bastiaansen Sprundel
9 Florian Doens Oostburg
10 Mathijs Klippel Etten-leur
11 Lewis Oorts Vorselaar
12 Lotte van Merriënboer Wernhout
13 Lois Geerts Loenhout
14 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
15 Thibo van Loon Berendrecht
16 Sven Wisse Rilland
17 Finn Jordens Ham
18 Nicole van Sighem Den Haag
19 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
20 Swa Ceulemans
21 Fleur van Griend Melissant
22 Laurens Wilssens Brecht
23 Milan Leukemans Nijlen
24 Seppe van Laer Turnhout
25 Rick Pauwels Wuustwezel
26 Stijn Lievegoed Lepelstraat
27 Ella Huybregts Vlimmeren
28 Laure Verhoeven Olen
29 Liang Timmermans Schaffen Diest
30 Cheyenne Gabriels Kalmthout
31 Quintin de Wilde Stabroek
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Iebe Jacobs Wuustwezel
2 Lennes Jacobs Wuustwezel
3 Jarne Oorts Vorselaar
4 Teun Paaimans Kapelle
5 Levi van Dijk Zundert
6 Zara Ansems Lage Zwaluwe
7 Len Geerts Loenhout
8 Toon Deckers Kalmthout
9 Lars Jochems Loenhout
10 Tuur Breugelmans Wuustwezel
11 Nick Wisse Rilland
12 Josse Jacobs Rijkevorsel
13 Senna Scholten Nispen
14 Elena van der Veken St. Jansteen
15 Raf van Overveld Schijf
16 Thyn Jacobs Etten-leur
17 Nienke de Jong Schijf
18 Cisse Vervecken Herentals
19 Laure Huybrechts Vlimmeren
20 Merel Graumans Rijsbergen
21 Thomas Verdonck Ravels
22 Levi Schipperen Hoogstraten
23 Dylan Leukemans Nijlen
24 Illio Verbeek Sint Lenaarts
25 Thomas Schoonen Oud Gastel
26 Casper Goffa Westmalle
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jari Prins Hank
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Luca van der Veken St. Jansteen
4 Hidde Swart Oosterhout
5 Jelle Wouters Oostmalle
6 Senna van Iwaarden Yerseke
7 Bo van Elven Etten-leur
8 Tristan Thibaut Kapellen
9 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
10 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
11 Mees De Vos Heinkenszand
12 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
13 Stijn Honcoop Chaam
14 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
15 Martijn Braspenning Etten-leur
16 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
17 Axl Quirijnen Brecht
18 Lars Prins Hank
19 Rick Sweep Schijf
20 Denise Mertens Breda
21 Sven van Merriënboer Wernhout
22 Stan Meeusen Arendonk
23 Louis Vervecken Herentals
24 Jan van Bedaf Etten-leur
25 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
26 Kalle van Dongen Breda
27 Kobe van den Bulck Essen
28 Tijl Ceulemans Heist Op Den Berg
29 Zias Verbeek Sint Lenaarts
30 Vera de Munnik Kapelle
31 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
32 Jannick Wouters Oostmalle
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Max Goris Hoogerheide
2 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
3 Brent Broosus Huijbergen
4 Robbe Willemsens Westmalle
5 Ward Senneker Breda
6 Casper Vos Heinkenzand
7 Niels Goris Vlimmeren
8 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
9 Merijn de Wit Essen
10 Tibo van den Broeck Brasschaat
11 Senne Schuybroek Kalmthout
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stan van den Bergh Oud Gastel
2 Jochem Runhaar Kapelle
3 Mike Deutekom Goes
4 Erben van Meer Nispen
5 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
6 Jonas van Dijck Oostmalle
7 Jens van Korven Diessen
8 Thijs van den Broek Gilze
9 Rick Schrauwen Rijkevorsel
10 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
11 Jurgen Mesu Middelburg
12 Wouter Selis Herentals
13 Keno Jacobs Schilde
14 Nelson Peetoom Essen
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Vincent Meyvis Zoersel
2 Dave Verhoeven Olen
3 Christophe Smits Wuustwezel
4 Jan-piet Samen Rilland
5 Dirk Verstraate ????
6 Jurgen Schuybroek Kalmthout
7 Patrick Bol Hoeven
8 Frits Sels Vosselaar
9 Kevin van Roey Wechelderzande
10 Daan Blijlevens Rijen
11 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
12 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
13 Remco Veurink Oosterhout
14 Dennis Wisse Rilland
15 Andre Meeuwsen Oostdijk
16 Bjorn Goffa Westmalle
17 Benny Gabriels Kalmthout
18 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
19 Luud Damen Oosterhout
20 Johan Roks St. Willebrord
21 Jim Kloeck Aartselaar
22 Eric Verstraten Roosendaal
23 Michael de Wilde Hoevenen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Aimee Schoe Vrouwenpolder
2 Nancy Bollansee Vosselaar
3 Florine Hehewerth Prinsenbeek
4 Liene Meeusen Hoogstraten
5 Gabi van Pelt Rijen
6 Borg Senneker Breda
7 Chantal Verstraten Tholen
8 Daphne Mesu Middelburg
9 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
10 Annemieke Genyn Wuustwezel
11 Lotte Akkermans Ossendrecht
12 Lisanne de Munnik Kapelle
13 Lise Visser Ede
14 Elisa Serne Breda
15 Anne de Jong Tilburg
16 Henja Verstraten Roosendaal
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Ton van Korven Diessen
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Walter Koster Hardinxveld
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Jaap Jan van der Weel Rijen
8 Michel de Jong Etten-leur
9 Henny Roelen Chaam
10 Ad Herijgers Hoogstraten
11 Patrick van Hoof Schoten
12 Stanny Anthonissen Loenhout
13 John Verschuren Oudenbosch
14 Hans Beenhakkers Etten-leur
15 Paul Jaspers Berendrecht
16 Menno Grootjans Tilburg
17 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
18 Ludo van den Buys Essen
19 Ruud Broosus Huijbergen
20 Joris Dirven Kalmthout
21 Maurice van den Bogert Roosendaal
22 Ton van Oers Breda
23 Rob Daniels Etten-leur
24 Martin Ringelenberg Heinenoord
25 Eric de Vos Heinekenszand
26 Henk Michielsen Breda
27 Kees Huige Heerle
28 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
DNF Marcel Janssen ???
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Edgar van Meer Nispen
2 Rene Snoeren Dongen
3 Raf Jacobs Essen
4 Dave van Dun Dorst
5 Edwin Kas St. Willebrord
6 Thierry Bakker Roosendaal
7 Andy van Loon Hoogerheide
8 Luc Jacobs Essen
9 Rogier Ragettie Breda
10 Wiebe de Jong Tilburg
11 Ludy Reijnders Stampersgat
12 Nico van Est Schijf
13 Ad Bernaerts Baarle Nassau
14 Marco de Rooij Zevenbergen
15 Wim van Beek Bavel
16 Joran Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
17 David Craft ???
18 Dyami Serna Tilburg
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Wuustwezel
2 Jonas Bruyninckx Kapellen
3 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
4 Geert van Kuijk Berkel Enschot
5 Kenny Ysenbaardt Kalmthout
6 Lars Akkermans Ossendrecht
7 Dario Kloeck Aartselaar
8 Jarne Boden Essen
9 Wim van Roey Vosselaar
10 Tom Jansen Steenbergen
11 Hans van den Bogaert Halle-kempen
12 Nick de Munnik Kapelle
13 Laurens Boden Essen
14 Michiel van der Sande Essen
15 Jesse Huijbregts Roosendaal
16 Joep van Gennip Breda
17 Jasper Jespers Wortel
18 Pepijn Hillemans Hoogerheide
19 Thomas Leys Vosselaar
20 Marlon Verhaert Huijbergen
21 Glenn Verresen Kalmthout
22 Danny Michielse Kalmthout
23 Glenn Bogaerts Zoersel
24 Kris Wijnants Merksplas
25 Stijn de Cleyn Kappelen
26 Stef Anthonissen St. Lenaarts
27 Yannick Lambrechts Essen
28 Jorn Verresen Kalmthout
DNF Nils van de Putte Kapellen
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen