• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Woensdrecht 2017


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matheo van Waes Maldegem
2 Tim Vissenberg Hoeven
3 Jurre Raats Wuustwezel
4 Lentel Huys Beerse
5 Alizee van Voorden Etten-leur
6 Milla van Looke Wuustwezel
7 Jorbe Verbraeken Beringen
8 Mathew Vercammen Grobbendonk
9 Olivier Klippel Etten-leur
10 Niek Wolthuis Hank
11 Levy Vermunt Standdaarbuiten
12 Lars Goffa Westmalle
13 Kaj van Dijk Zundert
14 Ferre Celen Tessenderlo
15 Fleur Paaimans Kapelle
16 Seppe Ley Kontich
17 Daan Mullaert Kapelle
18 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
19 Mila Prins Hank
20 Mauro van Waes Maldegem
21 Lars Schipperen Hoogstraten
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Liam Uijtdewilligen Brecht
3 Finn Bastiaanssen Sprundel
4 Sam van Hoeck Essen
5 Cas van Looke Wuustwezel
6 Bart Huijbregts Wernhout
7 Delano Heeren Sprundel
8 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
9 Lois Geerts Loenhout
10 Raf Bastiaansen Sprundel
11 Finn Jordens Ham
12 Joren Celen Tessenderlo
13 Ferre Belmans Vremde
14 Lewis Oorts Vorselaar
15 Lotte van Merriënboer Wernhout
16 Siebe Verbraeken Beringen
17 Swa Ceulemans
18 Gijs van den Biggelaar Galder
19 Reinout Meeusen Hoogstraten
20 Thibo van Loon Berendrecht
21 Mathijs Klippel Etten-leur
22 Mattice Verlinden Essen
23 Laurens Wilssens Brecht
24 Milan Leukemans Nijlen
25 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
26 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
27 Sten Elst Kalmthout
28 Hannes Roovers Wuustwezel
29 Laure Verhoeven Olen
30 Sven Wolhuis Hank
31 Stijn Lievegoed Lepelstraat
32 Lander van Geyt Brecht
33 Amelie van Voorden Etten-leur
34 Ella Huybregts Vlimmeren
35 Wout Monden Beerse
36 Seppe Sanders Essen
37 Quintin de Wilde Stabroek
38 Diego van den Berg Hoogerheide
39 Cheyenne Gabriels Kalmthout
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ieben Jacobs Wuustwezel
2 Len Geerts Loenhout
3 Lennert Meeusen Hoogstraten
4 Toon Deckers Kalmthout
5 Jarne Oorts Vorselaar
6 Lennes Jacobs Wuustwezel
7 Siebe de Naeyer Beerse
8 Luuk Wolthuis Hank
9 Senna Scholten Nispen
10 Levi van Dijk Zundert
11 Lars Jochems Loenhout
12 Josse Jacobs Rijkevorsel
13 Tuur Breugelmans Wuustwezel
14 Teun Paaimans Kapelle
15 Robbe Vermaelen Kapellen
16 Quinten Breugelmans Wuustwezel
17 Thibe van Ostaeyen Schoten
18 Nienke de Jong Schijf
19 Joren Roovers Wuustwezel
20 Bren Krijnen Loenhout
21 Laure Huybrechts Vlimmeren
22 Cisse Vervecken Herentals
23 Raf van Overveld Schijf
24 Illio Verbeek Sint Lenaarts
25 Warre Bogaert Essen
26 Milan Jongenelen Rucphen
27 Axel Hermans Malle
28 Sten Ruts Turnhout
29 Jasper Ferket Hoevenen
30 Lowie Donckers Rijkevorsel
31 Thomas Schoonen Oud Gastel
32 Roemer van Kempen Schijf
33 Dieuwke Heyvaert Merksplas
34 Lars de Jong Schijf
35 Dylan Leukemans Nijlen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jari Prins Hank
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
4 Hidde Swart Oosterhout
5 Bo van Elven Etten-leur
6 Victor Hugo Brenders Dongen
7 Maxim Claeys Kapellen
8 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
9 Stijn Honcoop Chaam
10 Martijn Braspenning Etten-leur
11 Denley van Wijnbergen Werkendam
12 Tristan Thibaut Kapellen
13 Senna van Iwaarden Yerseke
14 Rens Schalk Rijsbergen
15 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
16 Mees De Vos Heinkenszand
17 Frederique Verschuur Rotterdam
18 Kobe van den Bulck Essen
19 Denise Mertens Breda
20 Stan Meeusen Arendonk
21 Matts Oeyen Zoersel
22 Louis Vervecken Herentals
23 Sven van Merriënboer Wernhout
24 Lars Prins Hank
25 Rick Sweep Schijf
26 Tom Faasen Prinsenbeek
27 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
28 Floris Verschuur Rotterdam
29 Kalle van Dongen Breda
30 Zias Verbeek Sint Lenaarts
31 Niels Hoskens Beerse
32 Nick Tesseur Ninderhout
33 Xander Jacobs Turnhout
34 Tijs van Uffel Zoersel
35 Vera de Munnik Kapelle
36 Jan van Bedaf Etten-leur
37 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
38 Jannick Wouters Oostmalle
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Max Goris Hoogerheide
3 Meine Keuning Pijnacker
4 Yorben van Staeyen Pulderbos
5 Brent Raats Minderhout
6 Senne Schuybroek Kalmthout
7 Robbe Smets Pulderbos
8 Niels Goris Vlimmeren
9 Joost van Oevelen Huijbergen
10 Tibo van den Broeck Brasschaat
11 Casper Oeyen Zoersel
12 Tuur van Laer Pulderbos
13 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
14 Willem Vos Loenhout
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jonas van Dijck Oostmalle
2 Robbert Rasenberg Terheijden
3 Hidde van Veenendaal Dongen
4 Mike Deutekom Goes
5 Robin van Oorschot Klein Zundert
6 Brent de Bie Malle
7 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
8 Wouter Selis Herentals
9 Bart Beks Wouw
10 Keno Jacobs Schilde
11 Martijn Rasenberg Terheyden
12 Jochem Runhaar Kapelle
13 Luuk Bierkens Stampersgat
14 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
15 Jurgen Mesu Middelburg
16 Dries Bruynseels Wuustwezel
17 Joeri van Mook Oosterhout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dave Verhoeven Olen
2 Jurgen Schuybroek Kalmthout
3 Chris Steenbakker S’ Heerenhoek
4 Joeri van Ginneken Zoersel
5 Frits Sels Vosselaar
6 Jurgen Driesen Merksplas
7 Dirk Verstraate ????
8 John Renders Vosselaar
9 Anton Graumans Rijsbergen
10 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
11 Maarten van der Weel Rijen
12 Bjorn Goffa Westmalle
13 Jari Beenhakkers Etten-leur
14 Johan Roks St. Willebrord
15 Olaf Runhaar Kapelle
16 Benny Gabriels Kalmthout
17 Davy Mertens Oudenbosch
18 Peter Jansen Merksplas
19 Johnny Noom Hoogerheide
20 Charlie Moison `s Arendskerke
21 Koen de Gryse Calmthout
22 Michael de Wilde Hoevenen
DNF Stijn de Cleyn Kappelen
DNF Jeffrey Huisman Schiedam
DNF Eric Verstraten Roosendaal
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lise van Wunsel Wechelderzande
2 Nancy Bollansee Vosselaar
3 Bibi Verzijl Berkel En Rodenrijs
4 Florine Hehewerth Prinsenbeek
5 Liene Meeusen Hoogstraten
6 Claudia Jongerius Hoogerheide
7 Gabi van Pelt Rijen
8 Lotte Akkermans Ossendrecht
9 Mariëlle Blockland Nijmegen
10 Lisanne de Munnik Kapelle
11 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
12 Anke van Rompay Schilde
13 Lise Visser Ede
14 Melissa Mertens Oudenbosch
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
4 Henny Roelen Chaam
5 Michel de Jong Etten-leur
6 Patrick van Hoof Schoten
7 Jaap Jan van der Weel Rijen
8 Coen Schillemans Roosendaal
9 Jos Jacobs Schilde
10 John Verschuren Oudenbosch
11 Hans Beenhakkers Etten-leur
12 Ludo van den Buys Essen
13 Maurice van den Bogert Roosendaal
14 Menno Grootjans Tilburg
15 Paul Jaspers Berendrecht
16 Martin Ringelenberg Heinenoord
17 Eric de Vos Heinekenszand
18 Joris Dirven Kalmthout
19 Rob Daniels Etten-leur
20 Ton van Oers Breda
21 Kees Huige Heerle
22 Henk Michielsen Breda
23 Bronek Parol Wernhout
24 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Raf Jacobs Essen
2 Rene Snoeren Dongen
3 Andy van Loon Hoogerheide
4 Dave van Dun Dorst
5 Edwin Kas St. Willebrord
6 Thierry Bakker Roosendaal
7 Ivo van Geloven Poppel
8 Ludy Reijnders Stampersgat
9 Wiebe de Jong Tilburg
10 Rogier Ragettie Breda
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jonas Bruyninckx Kapellen
2 Laurens Boden Essen
3 Hans van den Bogaert Halle-kempen
4 Lars Akkermans Ossendrecht
5 Dario Kloeck Aartselaar
6 Nick de Munnik Kapelle
7 Roy Guequierre Tholen
8 Jarne Boden Essen
9 Jeroen van Gestel Loenhout
10 Michiel van der Sande Essen
11 Jesse Huijbregts Roosendaal
12 Jasper Jespers Wortel
13 Lars Adriaansen Steenbergen
14 Pepijn Hillemans Hoogerheide
15 Jeffrey Doornbusch Breda
16 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
17 Stef Anthonissen St. Lenaarts
18 Jef Govaert Stabroek
19 Jeroen Luijks Nijmegen
20 Marlon Verhaert Huijbergen
21 Yannick Lambrechts Essen
22 Lars Steenbakker `s-heerenhoek
23 Danny Michielse Kalmthout
24 Glenn Bogaerts Zoersel
25 Nick Poelemans Wijnegem
DNF Thomas Leys Vosselaar
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen