• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Woensdrecht 2018


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Etten-leur
2 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
3 Ferre Celen Tessenderlo
4 Warre Belmans Vremde
5 Kobe Van Elst Pulle
6 Seppe Ley Kontich
7 Daan Smans Wechelderzande
8 Mila Prins Hank
9 Kjell Mangelschots Tessenderlo
10 Nick Boden Wouwse Plantage
11 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
12 Lars Schipperen Hoogstraten
13 Hanne Sanders Essen
14 Anouk Verhoeven Kalmthout
15 Jules van Dijck Brecht
16 Oskar de Beuckeleer Nuijlen
17 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
18 Kai Jochems Rijsbergen
19 Joppe Orban Zoersel
20 Xavi van den Berg Hoogerheide
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Finn Jordens Ham
2 Gijs van den Biggelaar Galder
3 Lewis Oorts Vorselaar
4 Joren Celen Tessenderlo
5 Lois Geerts Loenhout
6 Jelle van Laer Turnhout
7 Seppe van Laer Turnhout
8 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
9 Stijn Lievegoed Lepelstraat
10 Seppe Sanders Essen
11 Lars Goffa Westmalle
12 Kaj van Dijk Zundert
13 Alizee van Voorden Etten-leur
14 Jitske Orban Zoersel
15 Milla van Looke Wuustwezel
16 Quintin de Wilde Stabroek
17 Demi Boden Wouwse Plantage
18 Fleur Paaimans Kapelle
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Ferre Belmans Vremde
3 Levi van Dijk Zundert
4 Daan Wilmsen Olen
5 Sam van Hoeck Essen
6 Len Geerts Loenhout
7 Cas van Looke Wuustwezel
8 Senna Scholten Nispen
9 Josse Jacobs Rijkevorsel
10 Bren Krijnen Wuustwezel
11 Daen van Mierop Brecht
12 Swa Ceulemans Heist Op Den Berg
13 Laurens Wilssens Brecht
14 Jop van den Biggelaar Galder
15 Thibo van Loon Berendrecht
16 Ferre van de Sande Geel
17 Lars Christianen Hoogstraaten
18 Mathijs Klippel Etten-leur
19 Axel Hermans Malle
20 Lowie Donckers Rijkevorsel
21 Warre Bogaert Essen
22 Torben Aerts Minderhout
23 Sibe Wauters Wommelgem
24 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
25 Jasper Ferket Hoevenen
26 Lotte van Merriënboer Wernhout
27 Cisse Vervecken Herentals
28 Luken Kest Oudenbosch
29 Roemer van Kempen Schijf
30 Ruben Sweep Schijf
31 Milan Leukemans Nijlen
32 Amelie van Voorden Etten-leur
33 Tuur Breugelmans Wuustwezel
34 Lander van Geyt Brecht
35 Raf van Overveld Schijf
36 Liam van Gestel Rijkevorsel
37 Casper Goffa Westmalle
38 Lukas Berek Zandvliet
39 Illio Verbeek Sint Lenaarts
40 Fons de Beuckeleer Nijlen
41 Cheyenne Gabriels Kalmthout
DNF Siebe Verbraeken Beringen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senna Remijn Wolphaartsdijk
2 Rens Schalk Rijsbergen
3 Lars Prins Hank
4 Anton Mertens Rijkevorsel
5 Toon Deckers Kalmthout
6 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
7 Kobe van den Bulck Essen
8 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
9 Martijn Braspenning Etten-leur
10 Louis Vervecken Herentals
11 Jasper Vos Bergen Op Zoom
12 Witse de Laet Brasschaat
13 Niels Hoskens Beerse
14 Sven van Merriënboer Wernhout
15 Teun Paaimans Kapelle
16 Brent Jongenelen Steenbergen
17 Milan van de Sande Geel
18 Quinten Breugelmans Wuustwezel
19 Milan Jongenelen Rucphen
20 Stan Meeusen Arendonk
21 Rune Boden Stabroek
22 Bart Marinus Minderhout
23 Lars Jochems Loenhout
24 Lukas van Ostaeyen Brecht
25 Jan van Bedaf Etten-leur
26 Levi Schipperen Hoogstraten
27 Thibe van Ostaeyen Schoten
28 Jannick Wouters Oostmalle
29 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
30 Arrezina Gabriels Nieuwmoer
DNF Dylan Leukemans Nijlen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Schuybroek Kalmthout
2 Niels Goris Vlimmeren
3 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
4 Vince Meeusen Hoogstraaten
5 Stijn Honcoop Chaam
6 Merijn de Wit Essen
7 Mees De Vos Heinkenszand
8 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
9 Siege Boden Kapellen
10 Axl Quirijnen Brecht
11 Tom Faasen Prinsenbeek
12 Gijs Oomen Prinsenbeek
13 Nick Tesseur Ninderhout
14 Rick Sweep Schijf
15 Sem Blaas Bergen Op Zoom
16 Kalle van Dongen Breda
17 Joey Welling Dongen
18 Zias Verbeek Sint Lenaarts
DNF Beau Drijdijk Hoogerheide
DNF Niels Spinnoy Wauberg
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jesse Bastiaensen Kasterlee
2 Brent Broosus Huijbergen
3 Brent Raats Minderhout
4 Bert van Loenhout Essen
5 Joost van Oevelen Huijbergen
6 Joeri van Mook Oosterhout
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
2 Liene Meeusen Hoogstraten
3 Lotte Akkermans Ossendrecht
4 Denise Mertens Breda
5 Gabi van Pelt Rijen
6 Chantal Verstraten Dordrecht
7 Lisanne de Munnik Kapelle
8 Henja Verstraten Roosendaal
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Vincent Meyvis Zoersel
2 Wim van Roey Vosselaar
3 Jurgen Schuybroek Kalmthout
4 Xander van Dijk Roosendaal
5 Stef Anthonissen St. Lenaarts
6 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
7 Thomas Leys Vosselaar
8 Nico Groenendijk Klundert
9 Pascal Garstenveld Oosterhout
10 Jeffrey Huisman Schiedam
11 Peter Geelen Breda
12 Patrick Ridderbos Serooskerke
13 Kees Boelhouwers Noordhoek
14 Jim Kloeck Aartselaar
15 Davy Mertens Oudenbosch
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Andy van Loon Oud Gastel
6 Patrick van Hoof Schoten
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Jaap Jan van der Weel Rijen
9 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
10 Maurice van den Bogert Roosendaal
11 Jan Vegter Rhoon
12 Stanny Antonissen Loenhout
13 Jos Jacobs Schilde
14 Peter Jansen Merksplas
15 Nico van Est Schijf
16 Martin Ringelenberg Heinenoord
17 John Verschuren Oudenbosch
18 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
19 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
20 Menno Grootjans Tilburg
21 Rob Daniels Etten-leur
22 Ton van Oers Breda
23 Kees Huige Heerle
24 Henk Michielsen Breda
DNF Paul Jaspers Berendrecht
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Danny Langenberg Tilburg
2 Dave van Dun Dorst
3 Raf Vermonden Minderhout
4 Harald Mijnsbergen Oosterhout
5 Anton Graumans Rijsbergen
6 Ivo van Geloven Poppel
7 Jurgen Schrik Rijen
8 Wiebe de Jong Tilburg
9 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
10 Christian Jongenelen Rucphen
DNF Thierry Bakker Roosendaal
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Akkermans Ossendrecht
2 Jonas Bruyninckx Kapellen
3 Dario Kloeck Aartselaar
4 Maarten de Nijs Huijbergen
5 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
6 Hans van den Bogaert Halle-kempen
7 Michiel Breugelmans Wuustwezel
8 Laurens Boden Essen
9 Jesse Huijbregts Roosendaal
10 Nick de Munnik Kapelle
11 Jari Beenhakkers Etten-leur
12 Keno Jacobs Schilde
13 Jeffrey Doornbusch Breda
14 Michiel van der Sande Essen
15 Yannick Lambrechts Essen
16 Nick Poelemans Wijnegem
17 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
18 Marlon Verhaert Huijbergen
19 Lars Adriaansen Steenbergen
20 Danny Kenis Ekeren
21 Jurgen Soffers Wouw
22 Xavier van Velzen Ekeren
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen