• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Bergen op Zoom 2018


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
2 Olivier Klippel Etten-leur
3 Ferre Celen Tessenderlo
4 Seppe Ley Kontich
5 Daan Smans Wechelderzande
6 Warre Belmans Vremde
7 Mila Prins Hank
8 Laurens Huys Beerse
9 Sid Bouvin Vorselaar
10 Lars Schipperen Hoogstraten
11 Hanne Sanders Essen
12 Josien Diels Zoersel
13 Anouk Verhoeven Kalmthout
14 Staf Pleysier Essen
15 Xavi van den Berg Hoogerheide
16 Joppe Orban Zoersel
17 Felien Diels Zoersel
18 Louise Michielsen Oostmalle
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Finn Jordens Ham
2 Gijs van den Biggelaar Galder
3 Lois Geerts Loenhout
4 Joren Celen Tessenderlo
5 Lewis Oorts Vorselaar
6 Lentel Huys Beerse
7 Jelle van Laer Turnhout
8 Seppe van Laer Turnhout
9 Laure Verhoeven Olen
10 Nicole van Sighem Breda
11 Frida Mia Ragilo Estonia
12 Stijn Lievegoed Lepelstraat
13 Tim Vissenberg Hoeven
14 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
15 Kaj van Dijk Zundert
16 Lars Goffa Westmalle
17 Seppe Sanders Essen
18 Milla van Looke Wuustwezel
19 Jitske Orban Zoersel
20 Lars Habraken Vorselaar
21 Levy Vermunt Standdaarbuiten
22 Alizee van Voorden Etten-leur
23 Ella Huijbregts Vlimmeren
24 Lowie Pleysier Essen
25 Quintin de Wilde Stabroek
26 Jasmijn Wiegel Breda
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Len Geerts Loenhout
3 Thomas Verdonck Ravels
4 Senna Scholten Nispen
5 Delano Heeren Sprundel
6 Tuur Breugelmans Wuustwezel
7 Sam van Hoeck Essen
8 Cas van Looke Wuustwezel
9 Levi van Dijk Zundert
10 Ferre Belmans Vremde
11 Josse Jacobs Rijkevorsel
12 Elena van der Veken St. Jansteen
13 Daen van Mierop Brecht
14 Thyn Jacobs Etten-leur
15 Laurens Wilssens Brecht
16 Axel Hermans Malle
17 Siebe Verbraeken Beringen
18 Lars Christianen Hoogstraaten
19 Zara Ansems Lage Zwaluwe
20 Maxime Smits Lille
21 Bart Huijbregts Wernhout
22 Sanne Laurijssen Zoersel
23 Lotte van Merriënboer Wernhout
24 Warre Bogaert Essen
25 Torben Aerts Minderhout
26 Mathijs Klippel Etten-leur
27 Lowie Donckers Rijkevorsel
28 Liam van Gestel Rijkevorsel
29 Laure Huybrechts Vlimmeren
30 Raf van Overveld Schijf
31 Ruben Sweep Schijf
32 Jop van den Biggelaar Galder
33 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
34 Sibe Wauters Wommelgem
35 Milan Leukemans Nijlen
36 Thibo van Loon Berendrecht
37 Lander van Geyt Brecht
38 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
39 Casper Goffa Westmalle
40 Illio Verbeek Sint Lenaarts
41 Jasper Ferket Hoevenen
42 Elise van Sighem Breda
43 Lean Goetschalckx Essen
44 Kris Marinus Minderhout
45 Tygo van Riel Rijen
46 Amelie van Voorden Etten-leur
47 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
48 Axel van Stuivenberg Moergestel
50 Cheyenne Gabriels Kalmthout
DNF Roemer van Kempen Schijf
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Luca van der Veken St. Jansteen
2 Senna Remijn Wolphaartsdijk
3 Yarno van Herck Lille
4 Rens Schalk Rijsbergen
5 Lars Prins Hank
6 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
7 Jarne Oorts Vorselaar
8 Martijn Braspenning Etten-leur
9 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
10 Kobe van den Bulck Essen
11 Dries Quirynen Ekeren
12 Nina Houmes Wissenkerke
13 Toon Deckers Kalmthout
14 Joer Post Delfgauw
15 Jasper Vos Bergen Op Zoom
16 Lars van Oord Hank
17 Quinten Breugelmans Wuustwezel
18 Lukas van Ostaeyen Brecht
19 Brent Jongenelen Steenbergen
20 Levi Schipperen Hoogstraten
21 Stan Meeusen Arendonk
22 Rune Boden Stabroek
23 Sven van Merriënboer Wernhout
24 Jan van Bedaf Etten-leur
25 Thibe van Ostaeyen Schoten
26 Milan Jongenelen Rucphen
27 Robbe Bogaerts Brecht
28 Stef van Bael Brecht
29 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
30 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
31 Jannick Wouters Oostmalle
32 Lucas Oostvogels Essen
33 Matti Smits Lille
34 Bart Marinus Minderhout
35 Kobe Oostvogels Essen
36 Arrezina Gabriels Nieuwmoer
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Schuybroek Kalmthout
2 Jari Prins Hank
3 Jelle Wouters Oostmalle
4 Toms Ustups Letland
5 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
6 Yorick Brethouder Oosterhout
7 Axel Roks St. Willebrord
8 Siege Boden Kapellen
9 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
10 Merijn de Wit Essen
11 Tim van Leijsen Molenschot
12 Axl Quirijnen Brecht
13 Stijn Honcoop Chaam
14 Robbe Smets Pulderbos
15 Beau Drijdijk Hoogerheide
16 Vince Meeusen Hoogstraaten
17 Mees De Vos Heinkenszand
18 Tom Faasen Prinsenbeek
19 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
20 Gijs Oomen Prinsenbeek
21 Nick Tesseur Ninderhout
22 Willem Vos Loenhout
23 Rick Sweep Schijf
24 Kalle van Dongen Breda
25 Zias Verbeek Sint Lenaarts
26 Sem Blaas Bergen Op Zoom
27 Thibaud Decorte Ekeren
DNF Robbe Willemsens Westmalle
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Mike Deutekom Goes
3 Meine Keuning Pijnacker
4 Brent Broosus Huijbergen
5 Max Goris Hoogerheide
6 Sam Oosterholt Made
7 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
8 Brent Raats Minderhout
9 Jurgen Mesu Middelburg
10 Bas van Leijsen Molenschot
11 Luuk Bierkens Stampersgat
12 Joost van Oevelen Huijbergen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bibi Verzijl Berkel En Rodenrijs
2 Britt de Grave Tholen
3 Lotte Akkermans Ossendrecht
4 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
5 Gabi van Pelt Rijen
6 Chantal Verstraten Dordrecht
7 Lise Visser Ede
8 Lisanne de Munnik Kapelle
9 Henja Verstraten Roosendaal
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Pim van de Klundert Woensdrecht
3 Seppe Aerts Wechelderzande
4 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
5 Jurgen Schuybroek Kalmthout
6 Dirk Christianen Hoogstraten
7 Joris Mertens Kapellen
8 Dimi Diels Lille
9 Andy Michielsen Oostmalle
10 Dirk Verstraate Middelburg
11 Bjorn Goffa Westmalle
12 Roel Vanlerberghe Zoersel
13 Jeroen van Gestel Wuustwezel
14 Corne Keijl Halsteren
15 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
16 Cristoph Cauwenbergh Berendrecht
17 Kees Boelhouwers Noordhoek
18 Pascal Garstenveld Oosterhout
19 Jeroen Smans Wechelderzande
20 Ad Broeders Oosterhout
21 Jeffrey Huisman Schiedam
22 Kevin Bouvin Vorselaar
23 Johan Roks St. Willebrord
24 Benny Gabriels Kalmthout
25 Davy Mertens Oudenbosch
26 Herman Diels Wechelderzande
27 Adriaan Kestens Bergen Op Zoom
28 Arjen Kruijs Voorberge Heerle
DNF Jim Kloeck Aartselaar
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Ton van Korven Diessen
3 Henny Roelen Chaam
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Patrick van Hoof Schoten
6 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
7 Andy van Loon Oud Gastel
8 John Verschuren Oudenbosch
9 Michel de Jong Etten-leur
10 Hans Beenhakkers Etten-leur
11 Maurice van den Bogert Roosendaal
12 Coen Schillemans Roosendaal
13 Jos Jacobs Schilde
14 Peter Jansen Merksplas
15 Stanny Antonissen Loenhout
16 Richard de Haan Essen
17 Nico van Est Schijf
18 Paul Jaspers Berendrecht
19 Menno Grootjans Tilburg
20 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
21 Jan Vegter Rhoon
22 Albert van Beuningen Geertruidenberg
23 Martin Ringelenberg Heinenoord
24 Ton van Oers Breda
25 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
26 Eric de Vos Heinekenszand
27 Rob Daniels Etten-leur
28 Henk Michielsen Breda
29 Pieter Griep Breda
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Rene Snoeren Dongen
4 Harald Mijnsbergen Oosterhout
5 Ivo van Geloven Poppel
6 Dave van Dun Dorst
7 Anton Graumans Rijsbergen
8 Jurgen Schrik Rijen
9 Thierry Bakker Roosendaal
10 Wiebe de Jong Tilburg
11 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
12 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
13 Paul van Sighem Breda
14 Christian Jongenelen Rucphen
DNF Edwin Kas St. Willebrord
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel Breugelmans Wuustwezel
2 Dario Kloeck Aartselaar
3 Lars Akkermans Ossendrecht
4 Hans van den Bogaert Halle-kempen
5 Jonas Bruyninckx Kapellen
6 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
7 Maarten de Nijs Huijbergen
8 Laurens Boden Essen
9 Jarne Boden Essen
10 Stijn De Cleyn Kapellen
11 Steven Case Breda
12 Nick de Munnik Kapelle
13 Jesse Huijbregts Roosendaal
14 Michiel van der Sande Essen
15 Glenn Verresen Kalmthout
16 Yannick Lambrechts Essen
17 Glenn Bogaerts Zoersel
18 Jasper Jespers Wortel
19 Joris Vanwesenbeeck Boechout
20 Jeffrey Doornbusch Breda
21 Edwin Pauli Den Haag
22 Keno Jacobs Schilde
23 Thijs van den Broek Gilze
24 Marlon Verhaert Huijbergen
25 Lars Adriaansen Steenbergen
26 Jurgen Soffers Wouw
27 Lars Steenbakker `s-heerenhoek
28 Pepijn Hillemans Hoogerheide
29 Jeroen Luijks Nijmegen
30 Jaco Jansen Breda
31 Kevin Vissers Drunen
32 Danny Kenis Ekeren
DNF Nick Poelemans Wijnegem
DNF Johan Thaels Zandvliet
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen