• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Oosterhout 2018


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Etten-leur
2 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
3 Ferre Celen Tessenderlo
4 Seppe Ley Kontich
5 Warre Belmans Vremde
6 Mila Prins Hank
7 Nikita Verhoeven Kaatsheuvel
8 Daan Smans Wechelderzande
9 Fleur de Jong Dongen
10 Hanne Sanders Essen
11 Laurens Huys Beerse
12 Kjell Mangelschots Tessenderlo
13 Jules van Dijck Brecht
14 Kai Jochems Rijsbergen
15 Josien Diels Zoersel
16 Oskar de Beuckeleer Nuijlen
17 Lars Schipperen Hoogstraten
18 Anouk Verhoeven Kalmthout
19 Cezan van den Hout Breda
20 Joppe Orban Zoersel
21 Felien Diels Zoersel
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gijs van den Biggelaar Galder
2 Joren Celen Tessenderlo
3 Finn Jordens Ham
4 Lois Geerts Loenhout
5 Lewis Oorts Vorselaar
6 Jelle van Laer Turnhout
7 Lentel Huys Beerse
8 Seppe van Laer Turnhout
9 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
10 Laure Verhoeven Olen
11 Stijn Lievegoed Lepelstraat
12 Seppe Sanders Essen
13 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
14 Ferno Verhoeven Kaatsheuvel
15 Kaj van Dijk Zundert
16 Lars Goffa Westmalle
17 Pleun de Jong Dongen
18 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
19 Milla van Looke Wuustwezel
20 Jitske Orban Zoersel
21 Alizee van Voorden Etten-leur
22 Jerre Slingerland Oosterhout
23 Quintin de Wilde Stabroek
24 Ella Huijbregts Vlimmeren
25 Jort Griep Oosterhout
26 Meredith de Meijer Raamsdonksveer
27 Jasmijn Wiegel Breda
28 Fleur Paaimans Kapelle
29 Jamie Cornelis Chaam
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Senna Scholten Nispen
3 Levi van Dijk Zundert
4 Len Geerts Loenhout
5 Ferre Belmans Vremde
6 Sam van Hoeck Essen
7 Cas van Looke Wuustwezel
8 Tuur Breugelmans Wuustwezel
9 Laurens Wilssens Brecht
10 Maxime Smits Lille
11 Sam Mullaert Kapelle
12 Siebe Verbraeken Beringen
13 Axel Hermans Malle
14 Maurice Verhoeven Kaatsheuvel
15 Lars Christianen Hoogstraaten
16 Daen van Mierop Brecht
17 Lowie Donckers Rijkevorsel
18 Raf van Overveld Schijf
19 Sanne Laurijssen Zoersel
20 Torben Aerts Minderhout
21 Lotte van Merriënboer Wernhout
22 Jop van den Biggelaar Galder
23 Boris Griep Oosterhout
24 Mathijs Klippel Etten-leur
25 Laure Huybrechts Vlimmeren
26 Roemer van Kempen Schijf
27 Thibo van Loon Berendrecht
28 Warre Bogaert Essen
29 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
30 Amelie van Voorden Etten-leur
31 Liam van Gestel Rijkevorsel
32 Illio Verbeek Sint Lenaarts
33 Sibe Wauters Wommelgem
34 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
35 Lean Goetschalckx Essen
36 Milan Leukemans Nijlen
37 Tygo van Riel Rijen
38 Casper Goffa Westmalle
39 Ninte Slingerland Oosterhout
40 Tetje Senneker Breda
41 Axel van Stuivenberg Moergestel
DNF Ruben Sweep Schijf
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senna Remijn Wolphaartsdijk
2 Victor Hugo Brenders Dongen
3 Rens Schalk Rijsbergen
4 Yarno van Herck Lille
5 Lars Prins Hank
6 Niels Uitdewilligen Brecht
7 Denley van Wijnbergen Werkendam
8 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
9 Jarne Oorts Vorselaar
10 Bert Tanghe Brecht
11 Kobe van den Bulck Essen
12 Dries Quirynen Ekeren
13 Toon Deckers Kalmthout
14 Lars van Oord Hank
15 Joer Post Delfgauw
16 Sven van Merriënboer Wernhout
17 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
18 Lukas van Ostaeyen Brecht
19 Bram van Dun Dorst
20 Ferre Jacobs Rijkevorsel
21 Rune Boden Stabroek
22 Victor van der Velden Tilburg
23 Nina Houmes Wissenkerke
24 Jan van Bedaf Etten-leur
25 Robbe Bogaerts Brecht
26 Quinten Breugelmans Wuustwezel
27 Milan Jongenelen Rucphen
28 Brent Jongenelen Steenbergen
29 Teun Paaimans Kapelle
30 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
31 Levi Schipperen Hoogstraten
32 Bart Marinus Minderhout
33 Matti Smits Lille
34 Jannick Wouters Oostmalle
35 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
36 Arrezina Gabriels Nieuwmoer
DNF Stan Meeusen Arendonk
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jari Prins Hank
2 Senne Schuybroek Kalmthout
3 Axel Roks St. Willebrord
4 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
5 Hidde Swart Oosterhout
6 Rowan van Oord Hank
7 Jelle Wouters Oostmalle
8 Siege Boden Kapellen
9 Merijn de Wit Essen
10 Mees De Vos Heinkenszand
11 Vince Meeusen Hoogstraaten
12 Yorick Brethouder Oosterhout
13 Beau Drijdijk Hoogerheide
14 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
15 Tim van Leijsen Molenschot
16 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
17 Stijn Honcoop Chaam
18 Ward Senneker Breda
19 Axl Quirijnen Brecht
20 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
21 Nick Tesseur Ninderhout
22 Gijs Oomen Prinsenbeek
23 Rick Sweep Schijf
24 Kalle van Dongen Breda
25 Willem Vos Loenhout
26 Joey Welling Dongen
27 Zias Verbeek Sint Lenaarts
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mike Deutekom Goes
2 Moreno Tak Oud Gastel
3 Brent Raats Minderhout
4 Brent Broosus Huijbergen
5 Max Goris Hoogerheide
6 Bas van Leijsen Molenschot
7 Meine Keuning Pijnacker
8 Joeri van Mook Oosterhout
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Liene Meeusen Hoogstraten
2 Britt de Grave Tholen
3 Chris Nelck Rotterdam
4 Minke Slingerland Oosterhout
5 Lise Visser Ede
6 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
7 Lisanne de Munnik Kapelle
8 Marije van Dun Dorst
9 Lotte Akkermans Ossendrecht
10 Jacobien Viveen Woudrichem
11 Devon Kuijstermans Oudenbosch
12 Chantal Verstraten Dordrecht
13 Gabi van Pelt Rijen
14 Denise Mertens Breda
15 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
16 Marielle Rockland Nijmegen
17 Ilona van Ginneken Gilze
18 Henja Verstraten Roosendaal
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Wim van Roey Vosselaar
3 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
4 Jurgen Schuybroek Kalmthout
5 Dave Verhoeven Olen
6 Stef Anthonissen St. Lenaarts
7 Bjorn Goffa Westmalle
8 Frans Viveen Woudrichem
9 Francois Nooten Oosterhout
10 Anco Verstegen Dongen
11 Valentijn Overtoom Dongen
12 Ivo Carè Oosterhout
13 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
14 Pascal Garstenveld Oosterhout
15 Jeffrey Huisman Schiedam
16 Benny Gabriels Kalmthout
17 Johan Roks St. Willebrord
18 Ad Broeders Oosterhout
19 Kris Wouters Oostmalle
20 Kees Boelhouwers Noordhoek
21 Davy Mertens Oudenbosch
22 Jim Kloeck Aartselaar
DNF Joris Mertens Kapellen
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
4 Andy van Loon Oud Gastel
5 Coen Schillemans Roosendaal
6 Jaap Jan van der Weel Rijen
7 Jos Jacobs Schilde
8 Hans Beenhakkers Etten-leur
9 Peter Jansen Merksplas
10 Nico van Est Schijf
11 Maurice van den Bogert Roosendaal
12 Menno Grootjans Tilburg
13 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
14 Martin Ringelenberg Heinenoord
15 Jan Vegter Rhoon
16 Albert van Beuningen Geertruidenberg
17 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
18 Ton van Oers Breda
19 Jan van de Avort Dorst
20 John Verschuren Oudenbosch
21 Rob Daniels Etten-leur
22 Kees Huige Heerle
23 Henk Michielsen Breda
DNF Stanny Antonissen Loenhout
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Harald Mijnsbergen Oosterhout
4 Jurgen Schrik Rijen
5 Dave van Dun Dorst
6 Anton Graumans Rijsbergen
7 Ivo van Geloven Poppel
8 Wiebe de Jong Tilburg
9 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
10 Bas Jansen Rijen
11 Christian Jongenelen Rucphen
12 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
DNF Rene Snoeren Dongen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Wuustwezel
2 Jonas Bruyninckx Kapellen
3 Maarten de Nijs Huijbergen
4 Dario Kloeck Aartselaar
5 Lars Akkermans Ossendrecht
6 Hans van den Bogaert Halle-kempen
7 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
8 Michiel van der Sande Essen
9 Nick de Munnik Kapelle
10 Stijn De Cleyn Kapellen
11 Jesse Huijbregts Roosendaal
12 Laurens Boden Essen
13 Steven Case Breda
14 Keno Jacobs Schilde
15 Jeffrey Doornbusch Breda
16 Jari Beenhakkers Etten-leur
17 Yannick Lambrechts Essen
18 Marlon Verhaert Huijbergen
19 Danny Michielse Kalmthout
20 Pepijn Hillemans Hoogerheide
21 Nick Poelemans Wijnegem
22 Lars Steenbakker `s-heerenhoek
23 Jaco Jansen Breda
24 Danny Kenis Ekeren
25 Lars Adriaansen Steenbergen
26 Jeroen Luijks Nijmegen
27 Jurgen Soffers Wouw
28 Bernd Meeusen Hoogstraten
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen